Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δεν εχετε ζωη ρε μαλακες...μπαινω σας κατουραω φευγω και σας αφηνω να ασχολιεστε με την πουτσα μου...ειστε κακομοιρηδες καμμενοι και ανθρωπακια ...δεν ζειτε...υπαρχετε απλα επειδη καποιος σας αμολησε και τα πνευμονια σας ρουφανε οξυγονο
δεν εχω προβλημα μαζι σας...καν δεν με ενοχλειτε...αληθεια ...
τα λογια που λεω ειναι καταγραφη μιας πραγματικοτητας ,δεν αντεκδικηση στα δικα σας επειδη με ΄΄ενοχλουν΄΄
γελαω μαζι σας....δεν εχετε ζωες και το ξερετε...
εχω ζωη και το ξερω...ξαναλεω...μπαινω κανω το κομματι μου (γραφω σοβαρα τις αποψεις μου ειτε λαθος ειτε σωστες ) και σας αφηνω να κρινετε ενα νικ σε ενα σαιτ για να γεμισετε τις αδειες σας ζωες μεσω ενος σαιτ...
αυτη ειναι η αληθεια...ενοχλει;προφανως...αλλα δεν φταιω εγω...
εγω λεω αυτα που θελω ,εσεις ΄΄κρινετε΄΄ αυτα που λεω εγω...
εγω κανω ,εσεις κανετε κριτικη...
αυτα...
καμμενοι get a fucking life and live it  :rockon:
ΥΓ.οποιος σοβαρος γουσταρει ασχετα αν διαφωνει η συμφωνει με υτα που γραφω μπορει να συζητησει και να πει την αποψη του...
εγω θεωρω υπηρξα σαφης...
ο μαρινακης ΄΄εκτεθηκε΄΄ λεγοντας καποια πραματα και παραλληλα εξεθεσε καποιους αλλους που ελεγαν τα αντιθετα...
εδω ειμαστε με στοιχεια οποιος θελει ας τον κανει ρομπα  ;)
1+1=2
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
χρηστιδη θελω σχολιο για το μιουτ του καβλαρχου και την καθαιρεση σου
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
χρηστιδη θελω σχολιο για το μιουτ του καβλαρχου και την καθαιρεση σου
εσυ μπορει να θεωρεις τον εαυτο σου πονηρο που δουλευει τον κοσμο...
εγω λοιπον λεω οτι και αυτο να συμβαινει συμβαινει σε ενα σαιτ που σημαινει οτι εισαι ενας καμμενος που δουλευει καποια νικ ....ολη την ωρα στο ιντερνετ γραφεις σε ολα τα θρεντ
αληθεια σου μιλαω εμενα στον πουτσο μαου...
βεβαια μπορεις ανετα να πιστευεις οτι εσυ δουλευεις εμνα...κανενα προβλημα απολυτως...ειλικρινα..
θα ξαναπω κατι που εχει σημασια και αν το πιασεις εχει καλο...
μπαινω σας κατουραω και την κανω...
ξαναμπαινω ειστε ακομα εδω σας ΞΑΝΑκατουραω και την κανω...κοκ...
και η ζωη συνεχιζεται....και βεβαια εσυ εισαι ο πονηρος και εσυ δουλευεις εμενα  :2funny:
οτι πεις μαν  :sunglasses:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
εσυ μπορει να θεωρεις τον εαυτο σου πονηρο που δουλευει τον κοσμο...
εγω λοιπον λεω οτι και αυτο να συμβαινει συμβαινει σε ενα σαιτ που σημαινει οτι εισαι ενας καμμενος που δουλευει καποια νικ ....ολη την ωρα στο ιντερνετ γραφεις σε ολα τα θρεντ
αληθεια σου μιλαω εμενα στον πουτσο μαου...
βεβαια μπορεις ανετα να πιστευεις οτι εσυ δουλευεις εμνα...κανενα προβλημα απολυτως...ειλικρινα..
θα ξαναπω κατι που εχει σημασια και αν το πιασεις εχει καλο...
μπαινω σας κατουραω και την κανω...
ξαναμπαινω ειστε ακομα εδω σας ΞΑΝΑκατουραω και την κανω...κοκ...
και η ζωη συνεχιζεται....και βεβαια εσυ εισαι ο πονηρος και εσυ δουλευεις εμενα  :2funny:
οτι πεις μαν  :sunglasses:

εγω σε δουλευω στα ποδοσφαιρικα που λες ολο μαλακιες. τωρα μιλαμε για αλλο θεμα σοβαρο χωρις δουλεματα και σε στηριζω ασε τα καχυποπτα.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εγω σε δουλευω στα ποδοσφαιρικα που λες ολο μαλακιες. τωρα μιλαμε για αλλο θεμα σοβαρο χωρις δουλεματα και σε στηριζω ασε τα καχυποπτα.
οκ...σου ειπα...καποια μουνια που τα ξερω με δωσανε στον αντι...και αυτος με εστειλε....μασησε....χωρις εγω να δωσω δικαιωμα..ημουνα κυριος ...και οπως αυτος με εκανε μοντ ο ιδιος με ξεκανε  :grin: τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο...εγω νομιζα οτι την εκανες εσυ αλλα εκανα λαθος,,,μετα εμαθα ποια μουνια ηταν....τωρα μαλλον σε λιγο καιρο θα αποκατασταθει η ταξη...μακαρι οχι για τιποτα αλλο αλλα να μην περασει η κακια και η ρουφιανια....για τον καβλαρχο δεν ξερω ρε τυπε τιποτα...αναβυσσο ημουνα αυτο λεμε ...τωρα ηρθα που να ξερω τι σκατα επαιξε;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μαλακες ....μια βοηθεια γιατι μπερδευτηκα...θελω να αλλαξω υπογραφη...
το 40 ειναι τωρα 41 αλλα θα το κανω 42 γιατι δυο τρεις μηνες μεινανε και ειναι καθαρα τυπικο οποτε θα βαριεμαι παλι μετα...το κανω 42 μπορει και 43 και καθαριζω///
με τα αλλα που ειμαστε; :think:
το 26 και το 16;
τα αλλαζω η τα αφηνω; :think:
help  :helpplea:  :helpplea:  :helpplea:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.727
Like
3.134
Πόντοι
506
αδερφακι μου και γω το παθαινω αυτο με τις κουπες......χανω το μετρημα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Δεν φαινεται να εχει βρισει καπου περα απο τις γνωστες οπαδικες μαλακιες που κανουμε ολοι μας.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
οκ...σου ειπα...καποια μουνια που τα ξερω με δωσανε στον αντι...και αυτος με εστειλε....μασησε....χωρις εγω να δωσω δικαιωμα..ημουνα κυριος ...και οπως αυτος με εκανε μοντ ο ιδιος με ξεκανε  :grin: τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο...εγω νομιζα οτι την εκανες εσυ αλλα εκανα λαθος,,,μετα εμαθα ποια μουνια ηταν....τωρα μαλλον σε λιγο καιρο θα αποκατασταθει η ταξη...μακαρι οχι για τιποτα αλλο αλλα να μην περασει η κακια και η ρουφιανια....για τον καβλαρχο δεν ξερω ρε τυπε τιποτα...αναβυσσο ημουνα αυτο λεμε ...τωρα ηρθα που να ξερω τι σκατα επαιξε;;

ααααα μουνακι εσυ αλλα μουλεγες. τεσπα ειδες που εισαι μουνης γαβρος ολο στο κακο το μυαλο σου για μενα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
ε τωρα μου βαζεις δυσκολα. αφου πετας κατι μαλακιες σαν πλανητες δε με βοηθας
Αγαπαμε χριστιδη με τις αναλυσεις και τις ατακες του και την υπερασπιση του προεδρα και γενικα του οικοδομηματος του ελληνικου ποδοσφαιρου.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Αγαπαμε χριστιδη με τις αναλυσεις και τις ατακες του και την υπερασπιση του προεδρα και γενικα του οικοδομηματος του ελληνικου ποδοσφαιρου.

αλλο αυτο. αγαπαμε και στηριζουμε εμπρακτα χρηστιδη. βαλε και συ υπογραφη ρε μουνι.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ααααα μουνακι εσυ αλλα μουλεγες. τεσπα ειδες που εισαι μουνης γαβρος ολο στο κακο το μυαλο σου για μενα
οχι ρε μαλακα...στην αρχη που δεν ηξερα νομιζα οτι εσυ ξηγηθηκες γιατι με σενα ειχα η μαλλον εσυ ειχες μαζι μου κοντρα...αλλα ρωτησα και δεν ησουνα εσυ...δεν σου ελεγα αλλα...
το μυαλο μου πηγε σε σενα αλλα μου ειπανε ποιος τον γαμει ρε τον εκτορα...αλλοι στην κανανε...
ποτε ειπα κατι διαφορετικο;βγαλτα στη φορα σε προκαλω...οπως τα λεω ειναι...οντως εμενα το μυαλο μου πηγε σε σενα αλλα εκανα λαθος...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
αλλο αυτο. αγαπαμε και στηριζουμε εμπρακτα χρηστιδη. βαλε και συ υπογραφη ρε μουνι.
τωρα μη γινσαι μαλακς...αντε ας πουμε απο σενα δεκτο το δουλεμα...αν υποψιαστω οτι με δουλευει και ομαστερ θα πηδηχτω απο το παραθυρο  :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αγαπαμε χριστιδη με τις αναλυσεις και τις ατακες του και την υπερασπιση του προεδρα και γενικα του οικοδομηματος του ελληνικου ποδοσφαιρου.
:2funny: μαγκεψες και εσυ μωρη κωλοτρυπα;τι αλλο θα δουμε ...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
τωρα μη γινσαι μαλακς...αντε ας πουμε απο σενα δεκτο το δουλεμα...αν υποψιαστω οτι με δουλευει και ομαστερ θα πηδηχτω απο το παραθυρο  :2funny:
Μα εισαι μαλακας;Ειναι δυνατον να δουλεψω εγω εσενα ποτε;Δεν γινονται αυτα τα πραγματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom