Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έχεις δίκιο. Η εξέδρα των φανατικών της Γιουν είναι γνωστή ανά την υφήλιο. Τι KOP  τώρα και μαλακίες;;
Είσαι θεός, θεός λέμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ενώ εσυ που υποστηρίζεις Λίβερπουλ... :2funny: :2funny:

γελάς κιόλας...βλάκα...πεμπτο-εκτε μονιμα..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
όχι που δεν το καταλάβαμε ότι είσαι Λίβερπουλ  :2funny: και το λες κιολας και δε ντρεπεσαι.


τη σεζόν του 2007-2008 δεν παρακολουθούσα τη μεγάλη ομαδάρα της Αεξ και ξερεις γιατί?γιατι εγω πηδαγα Λατσιο Ρεαλ και Βερντερ την ωρα που εσενα σε πηδαγε ασαλιωτα η Σεβιλλη με 4.και μετα το προάστιο της Μαδρίτης

Σώπα ρε πέρασες τη μεγάλη ομάδα της Σάλτσμπουργκ με τα 489 ευρωπαϊκά και διηπειρωτικά  :2funny: θα μου πεις εδώ θεωρεις επιτυχια ένα 4-4 με τη NEVERKUSEN ενώ άλλος της έχει ρίξει 6 ξέρεις εσύ από εξάρες.

τη σεζον 2008-09 με τον υπερπροπονηταρα Δωνη σε απέκλεισε κάποια Ομόνοια...500 ευρωπαικα και αυτή..

εγω ναι μεν αποκλειστηκα από Ανορθωση αλλα μετα εριξα 5 σε Μπενφικα και 4 σε Χερτα...που να τα κανεις εσυ αυτά...

το 2009-2010 εφαγες 4 από την Εβερτον και σε περασε στον ομιλο και καποια Μπατε Μπορισοφ. :2funny: :2funny:

την ιδια ωρα εγω επαιζα με Μπορντο στους 16 του Cl.

TO 2010-11 κατάφερες να περάσεις στον ομιλο τη Χάιντουκ  :2funny: :2funny: εφαγες άλλη μια 4αρα από την Ζενιτ...μη θυμηθούμε τα 5 που ειχες φαει το 2005 από τους ιδιους.οπου σε βρισκουν φαπα.

το 2011-2012 προτελευταίος στον όμιλο με 3 βαθμούς..πέρασες στην ισοβαθμια τη Στουρμ Γκρατζ.. :2funny: :2funny: μεγαλη ομαδα και αυτή με 5490 τροπαια περίπου.έφαγες και 4 από την Αντερλεχτ.

από κει και περα δεν υπάρχεις.αυτα γιατι ενώ εσείς μιλάτε για Χερενφειν σας εχουν πηδηξει ασαλιωτα ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ.

ευτυχώς που είμαι άσχετος και εσύ ο γνώστης.με τέτοιους φιλάθλους πως να μην καταλήξει η ΑΕΚ στην Γ εθνικη.
Βρες μου ένα ποστ μαλάκα γελοία που να έγραψα ότι η ΑΕΚ έκανε εντυπωσιακή πορεία στην Ευρώπη τα τελευταία χρόνια. ΕΝΑ. Μαλάκα γελοίε. Δε θα βρεις ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ. Ούτε καν για τις δυο διαδοχικές προκρίσεις το 2006-07 και 2007-8 στους 32 του ΟΥΕΦΑ ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ. Το ΜΟΝΟ που έγραψα ήταν ότι πριν από 10 χρόνια είχε μια καλή παρουσία στους ΟΜΙΛΟΥΣ του Τσ Λου με Ρόμα, Ρεαλ και Γκεγκ ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ. Που κάθεσαι και μου αραδιάζεις ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ. Που κάθεσαι και λες το ΟΥΕΦΑ ουεφάκι λες και τ έχεις πάρει 100 φορές ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ. Έγραψα για το 2007-08 για να σε κάνω πουτάνακι πουυ έγραψες ότι η ΑΕΚ έφαγε πούτσα από τη Σαλτσμπουργκ. Δεν έγραψα ΠΟΤΕ ότι ήταν καμιά σπουδαία νίκη. Απλά έγραψα ότι τη νίκησα για να δείξω πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ ΓΕΛΟΙΟΣ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ είσαι. Και μετά σα καλή κότα άρχισες να γράφεις μαλακίες του τύπου "εγω  έβλεπα τη θρυλάρα" Αφού  έβλεπες τι έκανε η "θρυλαρα" το 2007-08 ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ τότε μη γράφεις για Σαλτσουμπουργκ και λοιπές μαλακίες ΜΑΛΑΚΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΓΕΛΟΙΕ.

Ναι με Σταριτζ, Στερλιγκ, τον αρχηγο, και τον γελοίο τον Σκρτλ σου έριξα 3 στο χαλαρό πέρσι ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ. Που ήσουν η πουτάνα της Φούλαμ και της Σουόνσι ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ. Και φέτος έγινες και η πουτάνα της ΥΠΕΡΔΟΜΑΔΑΣ ΜΚ κάτι. ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ.
Που θα πεις τον Φελαϊνί μια χαρά παίκτη ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ. Το παλτό το ίδιο ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ. Και θα πεις ότι τον κατέστρεψε και ο Μόγιες που τον είχε 3 χρόνια στην Έβερτον ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ. Περίμενε ο Μόγιες 3 χρόνια για να κάψει τον Φελαϊνί. ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ.
Που κοκορευόσασταν τόσα χρόνια ότι δε σπαταλάτε τα εκατομμύρια που σπαταλούν Ρεάλ, Μπάρτσα κτλπ και με το που έφυγε ο τσίχλας (σου το ξαναλέω μπας και το καταλάβεις ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, αλλά χέστηκε για τη Μαν Γιουν όταν έφυγε. Απόδειξη; Υπέδειξε τον Μόγιες για διαδοχό τους) και χάθηκαν και τα σφυρίγματα των Γουέμπ και σία σ ένα χρόνο έχεις ξοδέψει ΠΑΝΩ 200εκ ευρώ σε μεταγραφές ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ. Και με τα 200εκ αυτά ευρώ τι έχεις κάνει; Έχεις τερματίσει 7ος χωρίς ν έχεις διεκδικήσει σοβαρά ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΙΤΛΟ. Και με το καλημέρα φέτος είσαι στη ζώνη του υποβιβασμού και έξω από το Λιγκ Καπ ΜΕ ΠΟΥΤΣΑ ΑΠΟ ΗΜΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ. ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ.

Που θα γράψεις ότι η φανατική εξέδρα της Μαν Γιουν είναι γνωστή ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ. Πως λέγετε τότε αφού είναι γνωστή; ΜΑΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ. Και επειδή βρέθηκες πάλι στο πάτωμα με face down ass up γράφεις κ ένα "ενω΄εσύ πυ υποστηρίζεις Λίβερπουλ" ενώ μιλάμε για ΕΞΕΔΡΕΣ ΦΑΝΑΤΙΚΩΝ. ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ. Που οι Πάνθηρες του Πανιωνίου έχουν πιο φανατική εξέδρα από τις λούγκρες της Γιουναϊτεντ. ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ.
Ο Κυριάκος ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ακόμα και τώρα είναι το λιγότερο 2 φορές καλύτερος από κάτι Φερμιίλ ( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) και Κιν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και δε ξέρω ποιον άλλον από τους αμυντικούς που έχετε (πλην 2). ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ.
Και σου ξαναείπα. Έχεις δίκιο. Τα πρώτα 50 είναι δύσκολο. Έχεις άλλα 49 με Κιν και Φελαϊνί και Φερμιίλ ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ.
Που θα μιλήσεις για Λίβερπουλ ΜΑΛΑΚΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΓΕΛΟΙΕ. Που ακόμα και τα δύσκολα χρόνια σήκωσε μια φορά τη κούπα μ τα μεγάλα αυτιά και πήγε και άλλη μία στον τελικό ΜΑΛΑΚΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΓΕΛΟΙΕ, όταν η Μαν Γιουν στα δύσκολα χρόνια της ευρώπη έβλεπε με το κυάλι και πάλευε για να ΜΗΝ αποβιβαστεί. ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ.

Τράβα τώρα ΜΑΛΑΚΑ ΓΕΛΟΙΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
[size=30pt]Μαρινάκης: "Έχω βάλει 100.000.000 ευρώ από την περιουσία μου"[/size]



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Να του πάρω κανένα καρέλια άσσο γιατί θα έχει μείνει ρέστος. Ρε τι λέει ο χοντρός και κάποιοι κάθονται και τον πιστεύουν και αναδημοσιεύουν και τις μαλακίες που λέει. Πάλι καμιά χαβάθα κόκα θα σνίφαρε
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
10342397_818629834850147_8851997627707876855_n.jpg


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Καλά ρε μαλάκες πανυγυρίζεται που πήγε ο Μίτσελ σ μια συνάντηση με προπονητές λέγοντας πως είναι οι κορυφαίοι και έχουν τον ΤΑΒΕΡΝΙΑΡΗ (αρνούμαι να πω τ όνομά του είναι ο προπονητής της Ναπολιτάρας πάντως) και ο Ινζάκι; Και δεν είναι ο Βαλδέρβε πχ; Ρε πλάκα έχετε  :2funny: :2funny: Ο Ιζνάκι και ο ταβερνιάρης στους κορυφαίους προπονητής της Ευρωπης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τι άλλο θ ακούσουμε. Και δεν είναι ο Πελεγκρίνι πχ ή ο Βαλδέρβε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Να του πάρω κανένα καρέλια άσσο γιατί θα έχει μείνει ρέστος. Ρε τι λέει ο χοντρός και κάποιοι κάθονται και τον πιστεύουν και αναδημοσιεύουν και τις μαλακίες που λέει. Πάλι καμιά χαβάθα κόκα θα σνίφαρε

Ρε  μαλακα  ενταξει..........ελεος........καταλαβαινω  την πικρα σου.......αλλα  εσυ  βγαζεις  μισος  για  οτι  εχει  να  κανει με  τον  ολυμπιακο....και  εξηγουμαι....

Οταν  ο  βαγγελας  ανελαβε  τον  ολυμπιακο...μηπως  θυμασαι  που  βρισκοταν  η  ομαδα ;
Ειχε  χασει το  τσου...λου  και  ειχε  αποκλειστει  απο  γιουροπα......ειχαν  ληξει  τα  συμβολαια....σχεδον  των  μισων  παιχτων  και  η  ομαδα  ηταν στον αερα  γιατι ο  θειος  την  ειχε  σχεδον  παρατησει........
Αν  θεωρεις  οτι  δεν  εβαλε  δεκαδες  μυρια  για  να  ξεκινησει.........ο  βαγγελας  δεν  ειναι  μελισσανιδης....δηλ...τζαμπα  μαγκας......δεν  ξερω  αν  εβαλε  οντως  100  μυρια  αλλα  τα  λεφτα  που  εβαλε  ισως  να  ειναι  λιγο  πιο  κατω  απο  αυτο  το  ποσο...
Τα  εβαλε  απο  την  τσεπη  του....τα πηρε  με  δανειο  αυτο  δεν  το  ξερω.....αυτο  που  ξερω  ειναι  οτι  η  ομαδα ρολαρισε  με  λεφτα  του.......
Αρχισε  να  χτιζει  την  ομαδα απο  την  αρχη...........εστειλε  το  αεροπλανα  του  και  εφερε το  βαλβερδε........του  παρεδωσε  την  ομαδα  εν  λευκω  και  του  αγορασε  οποιον  του  ζητησε.....αν αυτα  ειναι  ψεματα  να μου  το  πεις.........
Εβαλε  την  ομαδα  σε  νεο  δρομο....αυτον  που  ειναι  τωρα..και  ολοι  ζηλευετε  ρε  αυτη  ειναι  η  αληθεια............αγοραζει  οτι  καλο  υπαρχει  στη  ελλαδα  το  φτιαχνει  και  το  πουλαει......δηλαδη  ο  δικος  σου  τι  θα  κανει  του  χρονου;
Στο  λεω  και εδω  θα  ειμαστε....αν  δε  βρει  συμπαιχτες να  τα  χωσουν  δε  θα  βαλει  φραγκο.........τον  ξερω  30  χρονια .........δε  χαριζει  ουτε  στον  αγγελο  του......οχι  στην  αεκ......
Ενταξει  κουλαρε  λιγο..........αυτο  που  βγαζεις  προς  τα  εξω  ειναι ρε  συ  μισος.........και  δεν  ξερω  γιατι  το  βγαζεις........κατα  του  ολυμπιακου.


Μη  γινεσαι  μαστερ  και  λοιποι  μαλακες  του  σαιτ..........εισαι  σοβαρος  και  μορφωμενος..........εχεις  γνωση  και  κριση.....απλα  κουλαρε.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
[size=30pt]Μαρινάκης: "Έχω βάλει 100.000.000 ευρώ από την περιουσία μου"[/size]
Η γνωστη ιστορια των προεδρων..
Eχει βαλει 100.000.000 αλλα δεν μας ειπε ποσα εχει παρει πισω
Και δεν μιλω σε χρημα..ολοι οι προεδροι ολων των μεγαλων ομαδων,ολυμπιακου,παναθηναικου,αεκ,εχουν ξεχασει να μας πουν,που αλλου θα εβρισκαν την ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ για τις δουλεις τους μεσω των ομαδων τους,Μελισσανισης,Αλαφουζος,Βαρδινογιαννης και σια
Προεδρε δεν χρειαζεται να μας εξηγεις την οικονομικη κατασταση των συλλογων,κανεις δεν σου ειπε τιποτα
Γνωριζουμε πολυ καλυτερα ως φιλαθλοι του ολυμπιακου απο τα οχτω πετρινα χρονια,ποια πρεπει να ειναι και ποια ειναι πραγματι η συμπεριφορα μας
Το μονο που ζητουμε ειναι να ξερουμε αν αυτος που βρισκεται στο τιμονι της ομαδας αγαπαει την ομαδα και σεβεται τους φιλαθλους
Υ.Γ Να μη ξεχασω ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα..το δεκεμβριο αφησες την ομαδα γυμνη ,εχασες το κυπελο,εδωσες δικαιωματα στον παοκ και παραλιγο να σακατεψουν ολους τους ποδοσφαιριστες σου..
Αν ετρωγε τεσσερα στο καραισκακη,εφ οσον ειχες ομαδα,η ρεβανς θα ηταν απλα περιπατος
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
πιστη στον χρηστιδη μηδεν ομως ε? τον 'πουλησες' ακριβα ή τσαμπα τον χρηστιδη προεδρε?

θελουμε χρηστιδη μοντ Τ Ω Ρ Α


Kαποιοι Ρουφιανοι και καταδωτες τον εφαγαν τυπε  :S

Υπαρχουν πολλες αντιδρασεις απο αλλα μελη και βροχη πμ στον Αντι να ξηλωσει ταστερια του Χρηστιδη

Μακαρι να γινει Μοντ και να βαλει ταξη στους μπαχαλακηδες που χαλανε το θρεντ ..

>:(
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε  μαλακα  ενταξει..........ελεος........καταλαβαινω  την πικρα σου.......αλλα  εσυ  βγαζεις   μισος  για  οτι  εχει  να  κανει με  τον  ολυμπιακο....και  εξηγουμαι....

Οταν  ο  βαγγελας  ανελαβε  τον  ολυμπιακο...μηπως  θυμασαι  που  βρισκοταν  η  ομαδα ;
Ειχε  χασει το  τσου...λου   και  ειχε  αποκλειστει  απο   γιουροπα......ειχαν  ληξει  τα  συμβολαια....σχεδον  των  μισων  παιχτων  και  η  ομαδα  ηταν στον αερα   γιατι ο  θειος  την  ειχε  σχεδον  παρατησει........
Αν  θεωρεις  οτι  δεν  εβαλε  δεκαδες  μυρια  για  να  ξεκινησει.........ο  βαγγελας  δεν  ειναι  μελισσανιδης....δηλ...τζαμπα  μαγκας......δεν   ξερω  αν  εβαλε  οντως  100  μυρια  αλλα  τα  λεφτα  που  εβαλε  ισως  να   ειναι   λιγο  πιο  κατω  απο  αυτο  το  ποσο...
Τα  εβαλε  απο  την  τσεπη  του....τα πηρε  με  δανειο  αυτο  δεν  το  ξερω.....αυτο  που  ξερω  ειναι  οτι   η  ομαδα ρολαρισε   με  λεφτα  του.......
Αρχισε  να  χτιζει  την  ομαδα απο  την  αρχη...........εστειλε  το  αεροπλανα  του  και  εφερε το  βαλβερδε........του  παρεδωσε  την  ομαδα  εν  λευκω  και  του  αγορασε   οποιον  του  ζητησε.....αν αυτα   ειναι   ψεματα  να μου  το  πεις.........
Εβαλε  την  ομαδα  σε  νεο  δρομο....αυτον  που  ειναι  τωρα..και  ολοι  ζηλευετε  ρε   αυτη  ειναι   η  αληθεια............αγοραζει  οτι  καλο  υπαρχει  στη  ελλαδα  το   φτιαχνει  και  το  πουλαει......δηλαδη  ο  δικος  σου  τι  θα  κανει  του  χρονου;
Στο  λεω  και εδω  θα  ειμαστε....αν  δε  βρει  συμπαιχτες να  τα  χωσουν  δε  θα  βαλει  φραγκο.........τον  ξερω   30  χρονια .........δε  χαριζει  ουτε  στον  αγγελο  του......οχι   στην  αεκ......
Ενταξει  κουλαρε  λιγο..........αυτο  που  βγαζεις  προς  τα  εξω  ειναι ρε  συ  μισος.........και  δεν  ξερω  γιατι   το  βγαζεις........κατα  του  ολυμπιακου.


Μη  γινεσαι  μαστερ  και  λοιποι  μαλακες  του  σαιτ..........εισαι  σοβαρος  και  μορφωμενος..........εχεις  γνωση  και   κριση.....απλα   κουλαρε.
είπα εγώ πουθενά ότι επί Μαρινάκη δε μπήκαν λεφτά; Εγώ γελάω με το "απ τη προσωπική μου περιουσία"
Πόση νομίζεις ότι είναι; Να σου πω χοντρικά 2 δις ευρώ; Θα έβαζε το 5% της προσωπικής του περιουσίας για να πάρει μια ομάδα με χρέη και που ήταν στον αέρα; Έτσι νομίζεις ότι λειτουργούν οι Μαρινομελισσανιδηδες; ΦΥΣΙΚΑ και όχι. Δε λέω η κάβλα του είναι ο ΟΣΦΠ και μπορεί ν έχει χώσει και 10 δεκάρες παραπάνω αλλά όχι ότι πήγε και έδωσε από τη προσωπική του περιουσία. Αυτά είναι τροφή για να γράφουν οι φυλλάδες και να βγαίνουν κάτι ούγκα μπούγκα και να λένε.
Ο Μαρινάκης σαν άρρωστος ΟΣΦΠ (δε νομιζω ότι υπάρχει κάποιος που ν τ αρνείται) μπορεί ν έκανε κάποιες υπερβάσεις αλλά όχι τίναξε την μπάγκα στον αέρα. Μη τρελλαθούμε εντελός. Και ο Μαρινάκης είναι ίδιος πάνω κάτω με τον Μελισσανίδη (όπως όλοι οι εφοπλιστές). Απλά ο Μαρινάκης βρήκε 10 πλοία και τ έκανε 40 και ο Μελισσανίδης είχε σχολή οδηγών και είναι αυτή τη στιγμή μια από τις μεγαλύτερες φίρμες στα μπάνκεράδικα.
Θα συμφωνήσω για Βαλδέρβε. Όμως θα μου επιτρέψεις ν συνεχίζω να λέω πως πέρσι με Μίτσελ είχες άστρο (ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΕΣ). Φέτος να δούμε. ΑΝ και ΛΟΓΙΚΑ 3ος θα βγεις το θέμα είναι τι μπάλα θα παίξεις μέσα έξω. Γιατί επί Βαλδέρβε ΚΑΙ μέσα ΚΑΙ έξω έπαιζες ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΠΑΛΑ (έργο Βαλδερβε που δεν είναι τυχαίο ότι πήγε την Μπιλμπάο στους ομίλους) επί Μίτσελ όμως ενώ μέσα ήσουν από συμπαθητικός μέχρι καλός έξω δε μπορώ να πω το ίδιο. Μη κοιτάς μ Άντερλεχτ που έκανες 3 σουτ και έβαλες 3 γκολ η συνολική σου εικόνα ηταν κακή (άποψή μου)
Ξαναλέω. Χωρίς οπαδικούς συναισθηματισμούς και γυαλιά ο Μαρινάκης τον ΟΣΦΠ τον ρολάρισε. Και αν θες και στην Ευρώπη τον πήγε ένα σκαλί παραπάνω από τον πράκτορα. ΑΛΛΟ όμως αυτό και ΑΛΛΟ τ "έβαλα 100εκ από τη προσωπική μου περιουσία" Γι αυτό ήταν η αντίδρασή μου

Όσο γι ότι καλύτερο κυκλοφορεί, σας ξέφυγε ο Μάνταλος και 2-3 άλλοι ακόμα  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
είπα εγώ πουθενά ότι επί Μαρινάκη δε μπήκαν λεφτά; Εγώ γελάω με το "απ τη προσωπική μου περιουσία"
Πόση νομίζεις ότι είναι; Να σου πω χοντρικά 2 δις ευρώ; Θα έβαζε το 5% της προσωπικής του περιουσίας για να πάρει μια ομάδα με χρέη και που ήταν στον αέρα; Έτσι νομίζεις ότι λειτουργούν οι [size=20pt]Μαρινομελισσανιδηδες;[/size] ΦΥΣΙΚΑ και όχι.
ωωωωωωωωωωωωωπςςςςςςςςςςςςςςς....μαστορα...εδω σταματαει η αναγνωση....απο εδω δεν παει παρακατω...
αυτο ειναι το κουμπι της αλεξαινας...αυτη ειναι η λεπτομερεια που κανει ομως την διαφορα...αυτο ειναι που μπερδευεστε,που δεν καταλαβαινετε και που τελικα χανεστε στην μεταφραση...η γενικευση...η ανακατωσουρα το μιξ γκριλ...οι ΄΄μαρινομελισσανιδηδες΄΄
ωωωωπα μαστορα...σταση να κατεβω....δεν υπαρχουν ΄΄μαρινακομελισσανιδηδες΄΄υπαρχει ο κυριος ευαγγελος μαρινακης και ο μελισσανιδης...
με την αγαπη τους και τον τροπο που ο καθενας την δειχνει στην ομαδα του...και που αυτο δεν φαινεται απο τα γραφομενα δυο ηλιθιν νικ στο μπου (χρηστιδης,γκρεγκορυ) αλλα απο τα γεγονοτα...
ο ολυμπιακος μια χρονια βρεθηκε σε δυσκολη θεση και φαινοταν αχαν οτι ξεκιναγε μια κατηφορα,η εν μας ηταν ενα πιθανο σεναριο και σκαει ο ευαγγελος χωνει οσοα αυτος και οι λογιστες ΜΟΝΟ ξερουν και ΄΄σωνει΄΄ τον θρυλο απο την  διαφαινομενη δυσκολη στιγμη,...παιρνει το μονιτι και μετα απο 4 χρονια τον εχει γιγαντωσει (για τα ελληνικα δεδομενα) και ξανα προς την δοξα τραβα....χρωσταγε πλεον δεν χρωσταει (ο συλλογος) ειναι περηφανος με το κεφαλι ψηλα (ο συλλογος) και ασχολειται μονο με αμιγως αθλητικα ζητηματα αντε και μερικα κοινωνικης υφης (θες υποκριτικα; δεκτο αλλα παντως ασχολειται)
παμε στο ετερο μισο του ΄΄μαρινομελισσανιδη)
ο κυριος δημητριος μελισσανιδης ....τιτανας οικονομικος...δεκτο...
εχει την αεκ και την πουλαει (κονομωντας) σε ενα περιεργο τυπο (χαναστρο)...και ξεκιναει η κατηφορα...
επι χρονια φαινοταν η αεκ βρισκεται σε τελμα ,δανειζεται και χρωσταει στο κρατος εφοριες ικα μικα συκα κλπ...χρωσταει σε παιχτες μανατζερ προπονητες κλπκλπ...και αυτο συνεχιζεται και ΄΄διαιωνιζεται΄΄ και καποιος παρατηρει ψυχραιμος και στωικα δηλωνει μονο:οποιος παναλαβει την αεκ πρεπει να ειναι η τρελλος η λαμογιο (αφου εχει παρει την κατρακυλα ΚΑΙ με δικη του αυθυνη)
αρα νιπτει τας χειρας του και εκ του ασφαλους δηλωνει ευθεως οτι την εχουν σφετεριστει λαμογια και την εχουν κανει μπουρδελο ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ (ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ) ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ...
Γεγονοτα αυτα γρηγορη και οχι εικασιες δικες μου οι δικες σου....
και ερχεται στην χειροτερη στιγμη της αεκ (που πολλα σεναρια θελουν να εχει βαλει ο ιδιος το χερακι του στο να συμβουν) τον υποβιβασμο της στην β εθνικη και δινει μια κλωτσια να παει ακομα παρακατω (γ εθνικη) ωστε να μεθοδευσει καταστασεις που τον ευνοουν να εμφανιστει σαν μεσσιας σκαι καβαλλαρης στο ασπρο ατι να σωσει την ενδοξη προσφυγοπουλα...εκ του ασφαλους με μηδαμινο κοστος και ΑΦΟΥ
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Η γνωστη ιστορια των προεδρων..
Eχει βαλει 100.000.000 αλλα δεν μας ειπε ποσα εχει παρει πισω
Και δεν μιλω σε χρημα..ολοι οι προεδροι ολων των μεγαλων ομαδων,ολυμπιακου,παναθηναικου,αεκ,εχουν ξεχασει να μας πουν,που αλλου θα εβρισκαν την ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ για τις δουλεις τους μεσω των ομαδων τους,Μελισσανισης,Αλαφουζος,Βαρδινογιαννης και σια
Προεδρε δεν χρειαζεται να μας εξηγεις την οικονομικη κατασταση των συλλογων,κανεις δεν σου ειπε τιποτα
Γνωριζουμε πολυ καλυτερα ως φιλαθλοι του ολυμπιακου απο τα οχτω πετρινα χρονια,ποια πρεπει να ειναι και ποια ειναι πραγματι η συμπεριφορα μας
Το μονο που ζητουμε ειναι να ξερουμε αν αυτος που βρισκεται στο τιμονι της ομαδας αγαπαει την ομαδα και σεβεται τους φιλαθλους
Υ.Γ Να μη ξεχασω ενα χαρακτηριστικο παραδειγμα..το δεκεμβριο αφησες την ομαδα γυμνη ,εχασες το κυπελο,εδωσες δικαιωματα στον παοκ και παραλιγο να σακατεψουν ολους τους ποδοσφαιριστες σου..
Αν ετρωγε τεσσερα στο καραισκακη,εφ οσον ειχες ομαδα,η ρεβανς θα ηταν απλα περιπατος
ξεχασες τυπε τα λεφτα που ειχε δωσει για να πληρωσει τα χρεη πριν αναλαβει την ομαδα?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο Ολαϊτάν επανήλθε στις προπονήσεις, ξαναβρήκε το χαμόγελό του και ο Ολυμπιακός είναι πιθανό το επόμενο διάστημα να ξαναβρεί με τη σειρά του μια ακόμα λύση για την επίθεση.

Πέρυσι τέτοιο καιρό ο Ολαϊτάν ήταν μια από τις ευχάριστες εκπλήξεις του Ολυμπιακού. Ο Μίτσελ τον εμπιστεύτηκε και ο 21χρονος Νιγηριανός δεν άργησε να τον δικαιώσει για την επιλογή του.

Η σεζόν τελείωσε πρόωρα στην αναμέτρηση του δεύτερου γύρου με τον Παναθηναϊκό, ωστόσο το σοκ εκείνης της βραδιάς δεν είναι πλέον τίποτα περισσότερο από μια κακή ανάμνηση.

Ο νεαρός επιθετικός επέστρεψε στις προπονήσεις και χωρίς πίεση για να επιστρέψει γρήγορα στις επίσημες υποχρεώσεις, ανεβάζει ρυθμούς.

Καλώς εχόντων των πραγμάτων, με την επάνοδό του μπορεί να προσφέρει λύσεις στην επίθεση, αποτελώντας μια εσωτερική μεταγραφή για τους «ερυθρόλευκους».

Ευγνώμων ο Μίτσελ

Στην βάση του επιστρέφει ο Μίτσελ, ο οποίος το προηγούμενο διήμερο εκπροσώπησε τον Ολυμπιακό στο συνέδριο προπονητών της UEFA και βρέθηκε ανάμεσα στους κορυφαίους τεχνικούς της Ευρώπης.

«Είναι εκπληκτικό να είσαι δίπλα στους καλύτερους. Καλή, καθαρά ποδοσφαιρική συζήτηση. Ο Ολυμπιακός μού δίνει την ευκαιρία να συνεχίσω να βελτιώνω τις γνώσεις μου», είπε ο Ισπανός τεχνικός εκφράζοντας την ευγνωμοσύνη του στον πειραϊκό σύλλογο.


 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
συνεχιζω...
και ΑΦΟΥ εχει γραφτει η χειροτερη σελιδα στην ιστορια της αεκ ...γιατι μην κοροιδευομαστε γρηγορη οσο και να πουλατε ''τρελλα'' και αεκτζοσυνη και και ΠΕΣΑΤΕ Γ ΕΘΝΙΚΗ...ΤΕΛΟΣ...η μαυρομυτα εγραψε...
πουλατε οση τρελλα θελετε αλλα ΠΕΣΑΤΕ Γ ΕΘΝΙΚΗ
με τις ευλογιες του ΄΄καβαλλαρη΄΄
ενω ο αλλος ο ευαγγελος ντε αυτο οχι δεν το αφησε μονο να συμβει αλλα γιγαντωσε την ομαδα ακομα περισσοτερο...
αυτα δεν ειναι δικες μου σκεψεις αυτα ειναι γεγονοτα που συνεβησαν...
γιαυτο παρακατω δεν διαβασα...γιατι ξεκινησες απο λαθος βαση....ξεκινησες λεγοντας ΄΄μαρινακομελλισανιδηδες΄΄ πραγμα που δεν υπαρχει...διορθωσε το λοιπον ξανακανε το ποστ (αν δεν στηριζεται σε αυτο για να βγαλει νοημα και ξαναμιλαμε...
εχεις προβλημα με τον θρυλο,με τον μαρινακη με τον κοκκαλη με με με...
εγω δεμ εχω ουτε με την αεκ ουτε με τον κουροπαλατη ουτε με κανενα...τους μνημονευω απλα για να διορθωνω ψευτικες πραγματικοτητες...
δεν θα με ενοχλουσε ο μελισ αν δεν μπερδευε πραγματα και δεν παρουσιαζε το μαυρο σαν ασπρο...
η αληθεια ειναι αυτη που εγραψα...γιατι εγραψα γεγονοτα...και οχι αποψεις μου ...καταλαβες τωρα; ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Καλά ρε μαλάκες πανυγυρίζεται που πήγε ο Μίτσελ σ μια συνάντηση με προπονητές λέγοντας πως είναι οι κορυφαίοι και έχουν τον ΤΑΒΕΡΝΙΑΡΗ (αρνούμαι να πω τ όνομά του είναι ο προπονητής της Ναπολιτάρας πάντως) και ο Ινζάκι; Και δεν είναι ο Βαλδέρβε πχ; Ρε πλάκα έχετε  :2funny: :2funny: Ο Ιζνάκι και ο ταβερνιάρης στους κορυφαίους προπονητής της Ευρωπης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τι άλλο θ ακούσουμε. Και δεν είναι ο Πελεγκρίνι πχ ή ο Βαλδέρβε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γραψε μια μια τις ομαδες των οποιων ειναι οι προπονητες εκει και θα καταλαβεις και θα κοπουν τα γελακια σου...εννοω οτι και εσυ να ησουνα προπονητης στον θρυλο μαλλον θα βλεπαμε την αφεντομουτσουναραω  σου εκει  ;)
καταλαβες τιποτα η τα θες λιο λιανα;;
κοπηκανε τα γελακια η μπα; :think:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
γραψε μια μια τις ομαδες των οποιων ειναι οι προπονητες εκει και θα καταλαβεις και θα κοπουν τα γελακια σου...εννοω οτι και εσυ να ησουνα προπονητης στον θρυλο μαλλον θα βλεπαμε την αφεντομουτσουναραω  σου εκει  ;)
καταλαβες τιποτα η τα θες λιο λιανα;;
κοπηκανε τα γελακια η μπα; :think:
εδω μεχρι και τον τακη λεμονη ειχαν καλεσει οταν ηταν προπονητης στον θρυλο

URL]]
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εδω μεχρι και τον τακη λεμονη ειχαν καλεσει οταν ηταν προπονητης στον θρυλο

http://[URL unfurl="true"]www.perifereianews.com/Images/Large/A-19698-1381763783.jpg[/img[/URL]]
[/quote] ;)
αστονε ρε...η αληθεια ειναι πικρη αλλα παντα αληθεια...στο μεταξυ μπορει να χαζογελαει στο μπου...
οταν ο χρηστιδης λεει για αλλαγη επιπεδου καποιοι προσπαθουν να μαε βγαλουν υπαλληλο...
οσο συγκεκριμενες πουτανες τρελλαινονται με αυτα που λεω τοσο θα εχω πιστη οτι μιλαω σωστα...
και οσο θα νομιζουν οτι με δουλευουν κιολας τα ζωα :2funny:
ξερεις στη ζωη το ποιος δουλευει ποιον ειναι θεμα...
ξερεις ποσοι θα αυτοκτονουσαν αν αντιλαμβανμονταν οτι εκει που ηταν πονηροι και δουλευαν τον αλλον ο αλλος τους ειχε δεσει κομπο και τους δουελευ αυτος ψιλογαζο; :2funny:
σου ξαναλεω...ο βλακας που περνιεται για πονηρος ειναι δυο φορες βλακας  :2funny:
χρηστιδης...
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Απογοητεύτηκα που μάθαμε απο το πρόεδρο οτι είμαστε μέσα 9.000.000. Πρέπει να πουλήσουμε κι΄αλλους ρε γαμώτο, φτώχια καταραμένη...
 

Επισκέπτης
Ο Ολαϊτάν επανήλθε στις προπονήσεις, ξαναβρήκε το χαμόγελό του και ο Ολυμπιακός είναι πιθανό το επόμενο διάστημα να ξαναβρεί με τη σειρά του μια ακόμα λύση για την επίθεση.

Πέρυσι τέτοιο καιρό ο Ολαϊτάν ήταν μια από τις ευχάριστες εκπλήξεις του Ολυμπιακού. Ο Μίτσελ τον εμπιστεύτηκε και ο 21χρονος Νιγηριανός δεν άργησε να τον δικαιώσει για την επιλογή του.

Η σεζόν τελείωσε πρόωρα στην αναμέτρηση του δεύτερου γύρου με τον Παναθηναϊκό, ωστόσο το σοκ εκείνης της βραδιάς δεν είναι πλέον τίποτα περισσότερο από μια κακή ανάμνηση.

Ο νεαρός επιθετικός επέστρεψε στις προπονήσεις και χωρίς πίεση για να επιστρέψει γρήγορα στις επίσημες υποχρεώσεις, ανεβάζει ρυθμούς.

Καλώς εχόντων των πραγμάτων, με την επάνοδό του μπορεί να προσφέρει λύσεις στην επίθεση, αποτελώντας μια εσωτερική μεταγραφή




Σειρά έχει ο Γκαλέτι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom