Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Βρε καραγκιόζη άσχετε Β Εθνικάκια....

με τον Ντούσαν πήγε ο Άρης στον τελικό το 2008?ποιον Κούπερ μας τσαμπουνάς?

Τι με ενδιαφέρει εμένα πόσους βαθμούς τερμάτισε πίσω από τον 3ο?τερμάτισε 4ος με Ντούσκο?τερμάτισε...μετά από πόσα χρόνια..και υποτίθεται τις άλλες 2 χρονιές είχε βλέψεις για πιο ψηλά...και έπεσε από την 4η θέση...το μπούλο κύριε Κούπερ...

Πάλι έπιασες πράγματα στο στόμα σου που δεν μπορείς να φτάσεις τι ανακατεύεις τη Μάνστεστερ...άντε αγοράκι μου ασχολήσου εκεί με τον Σταριτζ  :2funny: :2funny: και άσε τη Γιουναιντεντ ήσυχη...

πάντως εγώ με τετοιες μεταγραφες Φαλκάο και Ντι Μαρία θα ανησυχούσα μην επαναληφθούν κάτι 4αρες που έχεις ΄φαει κατά καιρούς..το νου σου...




Νταξυ τώρα; Σε ξεφτίλισα αρκετά βλακόσππερμα;

Δεν ασχολούμε άλλο μαζί σου. Μάθε τα βασικά πρώτα βλακα (η μπάλα είναι στρογγυλή). Είσαι πολύ μικρός για μένα.

Υ.Γ Ναι ναι, θα βάζει 4 η Γιουν και θα τρώει 6 με την ανύπαρκτη άμυνά της. Προς το παρόν όμως η Γιουν τρώει 4 από κάτι ημιεπαγγελματικές ομάδες στο Λιγκ Καπ.
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
άντε αγοράκι μου ασχολήσου εκεί με τον Σταριτζ  

πάντως εγώ με τετοιες μεταγραφες Φαλκάο και Ντι Μαρία θα ανησυχούσα μην επαναληφθούν κάτι 4αρες που έχεις ΄φαει κατά καιρούς..το νου σου...

Ωραίο παράδειγμα βρήκες ηλίθιε :2funny:

36 γκολ στα πρώτα του 50 παιχνίδια με την Λιβερπουλάρα έχει ο Στάριτζ στόκο :birdman:

Περισσότερα (στα πρώτα 50 παιχνίδια) από πολλούς άλλους παιχταράδες που φόρεσαν την ενδοξότερη φανέλα στο νησί, όπως Φάουλερ,Νταγκλίς,Τόρρες (στα καλά του) κλπ

Όσο για το χρήμα που ρίξατε φέτος για να έρθουν οι πολυδιαφημιζόμενοι παιχταράδες , ας αφήσω την γελοία άμυνά σας (δεν υπάρχει ισορροπία στην ενδεκάδα) και ΚΥΡΙΩΣ τον Τσίχλα να μιλήσει:

 

Συνημμένα

  • tsixlas.jpg
    tsixlas.jpg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 2

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
το 1968 που ήσουνα σαν Λίβερπουλ ειπαμε?υπηρχες? :2funny: :2funny:

Ναι έφαγα 5 στο Τσου λου.από τη ρεαλ με 2 παραμυθενια πεναλτι το 97 για να γινει το 0-1 2-1.Τα ξέχασες?με την κεφαλια του Νταμπιζα στο γαμα τοτε στο Μπερναμπεου.

Η διαφορά μας είναι ότι από τότε στην Ευρωπη ο Ολυμπιακός έχει κάνει τεράστιες νικες ενώ εσύ ακομα μιλας για Χερενφειν...που εσενα σε εχουνε πηδησει στην Ευρωπη η μπασκετικη ομαδα της Μαλαγα  :2funny: τοτε που απεκλεισες Μακαμπι και κοκορευοσουν καποια Αρτζες Πιτεστι από Μονακο του Πρσο 4 από Λα Κορουνια 3 για πλακα και ποσα αλλα πηδηματα...να μην αναφερθούμε στους ομιλους του UEFA τα τελευταια χρονια τι πηδηματα εχεις φαει από κατι Σάλτσμπουργκ κτλ κτλ  :2funny:

δε μου λες η μεγαλη ομαδαρα του Ντουσαν  :2funny: :2funny:τι εκανε στην Ευρωπη?ξερεις αυτην που ετρωγε 4 σε 30 λεπτα από Τσιαντακη και Προτασωφ....οποιος σας πετυχαινε σας απεκλειε πλην Ρειντζερς...

εισαι λιγος να μιλας για Ολυμπιακο και Γουναιντεντ,μιλα για σκοποβολή η για επι κοντω εχετε την Πρεζερακου εκει καλα το πατε.μην πιανεις μεγεθη στο στομα σου που δεν μπορεις να φτασεις.
Πες μου ότι εννοείς τη χρονιά 2007-2008!! Σε παρακακαλώ πες μου ότι εννοείς αυτή τη χρονιά;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
o σερ αλεξ εχει πει και ενα αλλο καλο για τον ολυμπιακο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ωραίο παράδειγμα βρήκες ηλίθιε :2funny:

36 γκολ στα πρώτα του 50 παιχνίδια με την Λιβερπουλάρα έχει ο Στάριτζ στόκο :birdman:

Περισσότερα (στα πρώτα 50 παιχνίδια) από πολλούς άλλους παιχταράδες που φόρεσαν την ενδοξότερη φανέλα στο νησί, όπως Φάουλερ,Νταγκλίς,Τόρρες (στα καλά του) κλπ

Όσο για το χρήμα που ρίξατε φέτος για να έρθουν οι πολυδιαφημιζόμενοι παιχταράδες , ας αφήσω την γελοία άμυνά σας (δεν υπάρχει ισορροπία στην ενδεκάδα) και ΚΥΡΙΩΣ τον Τσίχλα να μιλήσει:
Έλα τώρα και συ. Δε τον βλέπεις; Είναι ακόμα από πέρσι από τις σφαλιάρες που έχει φάει στην Αγγλία. Πέρσι πήραν τον Μάτα και μας τ έκαναν ζέπελιν. Έσκασαν 60 μύρια για να πάρουν τον παγκίτη της Τσέλσι και μετά από 6 μήνες θα ξαναπάει πάγκο, και βρήκε να πει για τον Σταριτζ. Τι περιμένεις για να καταλάβεις ότι είναι άμπαλος;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ωραίο παράδειγμα βρήκες ηλίθιε :2funny:

36 γκολ στα πρώτα του 50 παιχνίδια με την Λιβερπουλάρα έχει ο Στάριτζ στόκο :birdman:

Περισσότερα (στα πρώτα 50 παιχνίδια) από πολλούς άλλους παιχταράδες που φόρεσαν την ενδοξότερη φανέλα στο νησί[/u], όπως Φάουλερ,Νταγκλίς,Τόρρες (στα καλά του) κλπ

Όσο για το χρήμα που ρίξατε φέτος για να έρθουν οι πολυδιαφημιζόμενοι παιχταράδες , ας αφήσω την γελοία άμυνά σας (δεν υπάρχει ισορροπία στην ενδεκάδα) και ΚΥΡΙΩΣ τον Τσίχλα να μιλήσει:
Φορεσαν ποτε αυτοι οι παιχτες την φανελα της Μαντσεστερ και δεν το ξερω τυπε  :think:
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6




Νταξυ τώρα; Σε ξεφτίλισα αρκετά βλακόσππερμα;

Δεν ασχολούμε άλλο μαζί σου. Μάθε τα βασικά πρώτα βλακα (η μπάλα είναι στρογγυλή). Είσαι πολύ μικρός για μένα.

Υ.Γ Ναι ναι, θα βάζει 4 η Γιουν και θα τρώει 6 με την ανύπαρκτη άμυνά της. Προς το παρόν όμως η Γιουν τρώει 4 από κάτι ημιεπαγγελματικές ομάδες στο Λιγκ Καπ.


έλα να σου πω Αεξακο και Neverpool δλδ τριτο-τεταρτε σε Ελλάδα και πέμπτο-εκτε σε Αγγλια...

μου έβαλες τον τελικο του 2010 ενώ τοση ώρα ΣΤΟΚΕ σου ξαναλεω:ΑΝΕΒΑΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ Ο ΚΟΥΠΕΡ ΤΟΝ ΑΡΗ?

εκεί που πήγε με Ντούσαν πήγε και με Κουπερ..και ο Ντουσαν τον ανεβασε και πιο ψηλα δεν τον περνουσαν Λαρισες και Αστερες και Ατρομητοι.

σσστ....βουλωνε τωρα...

οσο για τη Γιουναιντεντ στο επαναλαμβάνω ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ.

εσύ που δεν είσαι μικρός αλλά εγώ είμαι μικρός για σένα  :2funny: εσύ που δεν θυμάσαι το Γιουναιντετ-Αρσεναλ 6-1 στην Αγγλια το 2001.ΡΕ ΑΝΤΕ ΠΑΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ασχετούλη  :pipa2:



 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Έλα τώρα και συ. Δε τον βλέπεις; Είναι ακόμα από πέρσι από τις σφαλιάρες που έχει φάει στην Αγγλία. Πέρσι πήραν τον Μάτα και μας τ έκαναν ζέπελιν. Έσκασαν 60 μύρια για να πάρουν τον παγκίτη της Τσέλσι και μετά από 6 μήνες θα ξαναπάει πάγκο, και βρήκε να πει για τον Σταριτζ. Τι περιμένεις για να καταλάβεις ότι είναι άμπαλος;

Και ο Σταριτζ αμπαλος ειναι !!! Προσπαθουνε εκει στην Looserpool να τον αναδειξουν μηπως και τον μοσχοπουλησουν αλλα δεν...
Και στο Μουντιαλ ολο μαλακιες εκανε.

Ματα Αμπαλος... η Τσελσι θα το παρει ανετα φετος με 2η την Σιτυ.. παιξτε το και στοιχημα να βγαλετε κανα φραγκο !!!
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Ωραίο παράδειγμα βρήκες ηλίθιε :2funny:

36 γκολ στα πρώτα του 50 παιχνίδια με την Λιβερπουλάρα έχει ο Στάριτζ στόκο :birdman:

Περισσότερα (στα πρώτα 50 παιχνίδια) από πολλούς άλλους παιχταράδες που φόρεσαν την ενδοξότερη φανέλα στο νησί, όπως Φάουλερ,Νταγκλίς,Τόρρες (στα καλά του) κλπ

Όσο για το χρήμα που ρίξατε φέτος για να έρθουν οι πολυδιαφημιζόμενοι παιχταράδες , ας αφήσω την γελοία άμυνά σας (δεν υπάρχει ισορροπία στην ενδεκάδα) και ΚΥΡΙΩΣ τον Τσίχλα να μιλήσει:


είτε με Φάουλερ και Όουεν είτε με Σταριτζ πρωτάθλημα ποτέ ξανά  :2funny: :2funny:

πως τον ΄λένε τον άλλο από Σ που έχετε τώρα?Στερλινγκ?αυτος τι είναι επαιζε ποκερ πριν και τον μαζεψατε?

αρα ηλίθιος είσαι εσύ..Σταριτζ λοιπον...για πολλα γελια ακομα...
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Πες μου ότι εννοείς τη χρονιά 2007-2008!! Σε παρακακαλώ πες μου ότι εννοείς αυτή τη χρονιά;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


to 2007-2008 δεν ηταν που σας πηδηξε το προαστιο της Μαδρίτης η Ραγιο?και πιο πριν στα προκριματικα 4αρα από τη Σεβιλλη?
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Έλα τώρα και συ. Δε τον βλέπεις; Είναι ακόμα από πέρσι από τις σφαλιάρες που έχει φάει στην Αγγλία. Πέρσι πήραν τον Μάτα και μας τ έκαναν ζέπελιν. Έσκασαν 60 μύρια για να πάρουν τον παγκίτη της Τσέλσι και μετά από 6 μήνες θα ξαναπάει πάγκο, και βρήκε να πει για τον Σταριτζ. Τι περιμένεις για να καταλάβεις ότι είναι άμπαλος;


ότι είτε με Σταριτζ είτε με που-σταριτζ εισια αιωνιος πεμπτο-ετκος βλήμα...τα τελευταια 25 χρόνια μόνο...τα 50 πρωτα χρονια είναι δυσκολα  :2funny: :2funny:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
έλα να σου πω Αεξακο και Neverpool δλδ τριτο-τεταρτε σε Ελλάδα και πέμπτο-εκτε σε Αγγλια...

μου έβαλες τον τελικο του 2010 ενώ τοση ώρα ΣΤΟΚΕ σου ξαναλεω:ΑΝΕΒΑΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ Ο ΚΟΥΠΕΡ ΤΟΝ ΑΡΗ?

εκεί που πήγε με Ντούσαν πήγε και με Κουπερ..και ο Ντουσαν τον ανεβασε και πιο ψηλα δεν τον περνουσαν Λαρισες και Αστερες και Ατρομητοι.

σσστ....βουλωνε τωρα...

οσο για τη Γιουναιντεντ στο επαναλαμβάνω ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ.

εσύ που δεν είσαι μικρός αλλά εγώ είμαι μικρός για σένα  :2funny: εσύ που δεν θυμάσαι το Γιουναιντετ-Αρσεναλ 6-1 στην Αγγλια το 2001.ΡΕ ΑΝΤΕ ΠΑΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ασχετούλη  :pipa2:

Τυπε ημουν σε πολη της Αγγλιας το βραδυ που ειχε σηκωσει η Μανστεστερ Γ. την κουπα του Τ.Λ ... επαιζε με την Μπαγερν αν θυμαμαι καλα ? Στον τελικο ?
Τι ειχε γινει εκεινο το βραδυ στην Αγγλια
Δεν περιγραφω αλλο αυτο που ειχε γινει
Δεν υπηρχε αυτο το πραγμα που εβλεπα με τους Αγγλους να πανηγυριζουν
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
"Είτε παίζουμε με την Ρεάλ Μαδρίτης, είτε με τον Ολυμπιακό, είναι ακριβώς το ίδιο και θα ψάξουμε τη νίκη" :grin:


βέβαια αυτή τη δηλωση δεν την ειχε κανει ετσι αλλα τελος παντων διαστρεβλωθηκε ως συνηθως από τους αντικειμενικούς της πλακας που υποστηριζουν ΠΑΟ και Αεκ.
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Τυπε ημουν σε πολη της Αγγλιας το βραδυ που ειχε σηκωσει η Μανστεστερ Γ. την κουπα του Τ.Λ ... επαιζε με την Μπαγερν αν θυμαμαι καλα ? Στον τελικο ?
Τι ειχε γινει εκεινο το βραδυ στην Αγγλια
Δεν περιγραφω αλλο αυτο που ειχε γινει
Δεν υπηρχε αυτο το πραγμα που εβλεπα με τους Αγγλους να πανηγυριζουν


ο ένας παίζει με Φαλκαο και Ντι Μαρια και ο άλλος με Σταριτζ....είναι δυνατον ομαδες συμβολα όπως η Γιουναιντεντ να εχουνε ποτε Σταριτζ?

τίποτα μονο Γιουναιτεντ, Ιντερ, Μπαρτσελονα, Πενιαρολ Ουρουγουαης, Μποκα Τζουνιορς, Ολυμπιακος βλέπεις αυτό το πραγμα από οπαδους.

ούτε Neverpool Ουτε Neverkoosen.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
βέβαια αυτή τη δηλωση δεν την ειχε κανει ετσι αλλα τελος παντων διαστρεβλωθηκε ως συνηθως από τους αντικειμενικούς της πλακας που υποστηριζουν ΠΑΟ και Αεκ.
Σωστος.Οπως διεστρεβλωσαν τις δηλωσεις του πατριαρχη οι φωστηρες σας.Αλλο ειπε ο Αλεξ αλλο μεταφερθηκε.Με την διαφορα οτι αυτο βγηκε απο
βαζελοδημοσιογραφους.Ενω τις δηλωσεις της αλλαξε ο καραπαπας.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
ο ένας παίζει με Φαλκαο και Ντι Μαρια και ο άλλος με Σταριτζ....είναι δυνατον ομαδες συμβολα όπως η Γιουναιντεντ να εχουνε ποτε Σταριτζ?

τίποτα μονο Γιουναιτεντ, Ιντερ, Μπαρτσελονα, Πενιαρολ Ουρουγουαης, Μποκα Τζουνιορς, Ολυμπιακος βλέπεις αυτό το πραγμα από οπαδους.

ούτε Neverpool Ουτε Neverkoosen.

Δεν τους εχουνε πολυ σε εκτιμηση τους Looserpools παντως στο νησι
Πηγε και ο Μουρινιο φετος και τους εριξε μια πουτσα να εχουν να θυμουνται... καταλαβαινεις  :pipa3:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Δεν τους εχουνε πολυ σε εκτιμηση τους Looserpools παντως στο νησι
Πηγε και ο Μουρινιο φετος και τους εριξε μια πουτσα να εχουν να θυμουνται... καταλαβαινεις
Ενταξει μπορει να εχει γινει μικρομεσαια και στο νησι και στην Ευρωπη αλλα υπαρχει σεβασμος προς την παλια Λιβερπουλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom