Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (11 μέλη και 31 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
 :tooth: :tooth:
να τον ακους τον μπαρμπα χρηστιδη μαστορα....
αλλαγη επιπεδου εχει γινει...
και οσο πιο πολυ χτυπιουνται οι τανες τοσο να εισαι σιγουρος οτι παμε καλα  ;)
οσο πιο πολυ ποσταρουν για σανους και μπε κλπ κλπ και μας κοροιδευει ο ντρος και τα ρεστα τοσο πιο πολυ σφιγγει η τσα που στις σουφρες τους που σημαινει οτι ανεβαινουμε συνεχως και τα νιαμου το νοιωθουν  ;)
τα αγωνιστικα αποτελεσματα ειναι σιγουρα ενα σημειο αναφορας αλλα το καλυτερο σημαδι ειναι η αποδοχη των ΄΄μεγαλων΄΄ του ευρωπαικου ποδοσφαιρου σε μια ομαδα απο καποια ελλαδιτσα...
[ροσεξε ...απο καποια ελλαδιτσα....εκει ειναι το ζουμι,η μαγκια...
δεν εισαι ουτε απο αγγλια ουτε απο ισπανια,γερμανια η γαλλια.....απο καποια ελλαδιτσα  ;)
αυτο θα γραψει η ιστορια και θα μνημονευουν οι νεωτεροι....αυτη ειναι η μαγκια των τεραστιων ΣΩΚΡΑΤΗ ΚΟΚΚΑΛΗ και ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ...
και οχι να βαλουν μια δυο χρονιες ενα πακτωλο χαρτι και μετα να την κανου με ελαφρα αφου εκαναν το κομματι τους με τις πουρακλες τους στα επισημα του ΟΑΚΑ  ;)
περι σανου και κοροιδιας που λεγαμε   ;)
ξαναλεω τυπε...οσο βλεπει τις πουατανες παρεα με το γνωστο γιουσουφακι να πασχιζουν να μας αποδειξουν οτι ο ντρος μας κοροιδευει τοσο εσυ να ξαπλωνεις πισω στην δερματινη πολυθροναρα σου και να γελας απο ικανοποιηση για την κωλοφαρδια σου να διαλεξεις να υποστηριζεις αυτην την ομαδα
τα μπολ μπους ρεεεεε...γιατι δεν σηκωνουν το τηλεφωνο τα γαμημενα τα μπολλ μπους;; :2funny: :2funny:
και μια διευκρινηση για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις...το ΄΄βαλουν΄΄ σχετικο για τους τυπους με τις πουρακλες στο ΟΑΚΑ...
εννοω πως αμα τα εβαζαν απο τσεπη αντε να τους εβγαζα και εγω το καπελλο εστω και αν ηταν για μια χρονια...
΄΄βαλουν΄΄ εννοω στην ουσια φεσωσουν με συμβολαια αλλα και λεφτα κατω απο το τραπεζι το ταμειο της ομαδας  ;)
για να μην λεμε και μαλακιες και κανουμε μαγκες τους δαγκες...
αυτα ετσι για κατι σανους και κουτοχορτα που τρωμε εμεις οι γαυροι μωρε απο κατι πρακτορες και κατι εσχατως πρεζεμπορες  :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
Μιας και μιλάμε για σανούς και κοροϊδίες πάντως, η μεγαλύτερη και με διαφορά κοροϊδία της φετινής μεταγραφικής σεζόν ήταν αυτή του Αλφάρο. Κόπηκε στα ιατρικά λέει. Αλλά βέβαια με τέτοιους μικρούς σκατοσύλλογους κανείς δεν ασχολείται και καλά κάνει. Όλοι Θρύλο.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Λοιπόν προς τους βάζελους...

Αν θέλετε να λέμε αλήθειες να λέμε αλήθειες. Κανένας γαύρος δεν είπε ότι ο Κόκκαλης κινούσε τα νήματα.

Πως έρχεσαι και μιλάς εσύ που ο πρόεδρός σου, έχει βγάλει πιστόλια, έχει βάλει λεφτά μέσα σε λουλούδια, και σας έχουν πιάσει για δωροδοκία? Αν δε τα ξέρεις μάλλον είσαι πιτσιρικάς. Αλλά έχουν γραφτεί σε εφημερίδες και αν θες ψάξτα. Ψηφοφορία έγινε για να σας κρατήσουν στην κατηγορία και ο Ολυμπιακός ψήφισε να παραμείνετε. ΚΑΙ ΤΟΝΙΖΩ ΠΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΙΑ ΣΤΗΜΕΝΑ, φαντάζομαι πως θα έχει κάνει τις λαμογιές του. ΟΛΟΙ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΝ. ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ.

και το Αεκάκι που δεν έχει δεί στον ήλιο μοίρα από κούπες και κάνει τον φτωχό συγγενή, και εκείνη έχει στήσει παιχνίδια και την είχανε πιάσει κι όλας με τη βαλίτσα με τα λεφτά.

Αν θέλετε να μιλάτε να μιλάτε σωστά.

Όσον αφορά για την πιπίλα του Κόκκαλη - Μαρινάκη που μας έχουν κάνει πρόβατα δεν το κατάλαβα ποτέ. Ποιοι είναι τα πρόβατα δηλαδή? Παίρνει παίκτες, παίρνει πρωταθλήματα η ομάδα, πάει εξαιρετικά καλά στην Ευρώπη και τσεπώνει και ο Πρόεδρος λεφτά. Γιατί είμαι πρόβατο??????? Επειδή τσεπώνει χρήματα? ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ. Εγώ σαν γαύρος παίρνω κούπα? Φέρνω παίκτες? Το πρόβατο που είναι?
Όταν ο Ολυμπιακός είχε φέρει τον Λούα Λούα και στα πρώτα παιχνίδια είχε κολλήσει πόσα γκόλ, ψάχνατε να βρείτε κάτι αντίστοιχο και εσείς για να συγκρίνετε. Και γράψανε οι φυλλάδες σας για τον τότε μαυρούλη που είχατε τον Εντόι. Ποιόν???? τον Εντόι???????? Και αρχίσατε επειδή τον έγραψαν οι εφημερίδες να τον θεωρείτε παικταρά? Ποιος είναι το πρόβατο???

Αν σας έπαιρναν και εσάς παίκτες θα ήταν καλά? Όταν μπλέχτηκε ο Πατέρας και ο Μίνγκ ήταν καλά που φαίρνατε παίκτες????? Μήπως τα πρόβατα ήσασταν εσείς γιατί σας έφερναν παίκτες βάζοντας μέσα το ταμείο της ομάδας??? Και τώρα όλα τα πρόβατα εσείς που ξυπνήσατε και είδατε πως το ταμείο είναι μείον και ούτε άδεια δεν πήρατε προπερσι για Ευρώπη, δεν είσαστε πρόβατα???? Που είδατε τα λαμόγια που φάγανε λεφτά, το παίξανε σκάουτερς, φέρανε παίκτες που δε σας έδωσαν ένα πρωτάθλημα και φύγανε τρέχοντας...

Που είναι όλοι αυτοί οι Παναθηναικοί??? Που είναι ο Πατέρας? Ο Μίνγκ? (καλά πιο άσχετος διευθύνων σύμβουλος δεν υπάρχει. Όποια επιχείρηση έχει αναλάβει έχει βάλει λουκέτο).

Πάμε Ριζούπολη??? πάμε..
Δεν αντιλέγω, το γήπεδο ήταν κόλαση. Ο κόσμος το ξέρετε καλά πως δε μπορεί να μαζευτεί από καμία διοίκηση, εξού και το ότι πέφτουν συνέχεια πρόστιμα. Συμφωνούμε? Πιστεύω ναι. Εξωγηπεδικά όντως το γήπεδο έβραζε. Δε νομίζω να είστε καμία ομάδα από τη Φινλανδία όμως που είστε και εσείς Παναγίες. Και εσείς έχετε κάνει πολλά, και εσείς έχετε μπουκάρει μέσα στο γήπεδο ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ και χτυπήσατε διαιτητές και ανοίξανε μύτες.. τα κάναμε εμείς, τα κάνατε και εσείς, όλοι τα έχουν κάνει στην Ελλάδα. Την ώρα του αγώνα όμως δε νομίζω πως παίζαμε στη φυσούνα μπάλα. Πιο είναι το πρόβλημα? Ειλικρινα πείτε το πως οι παίκτες σας χεστήκανε γιατί ο κόσμος ήταν επιθετικός. Ισχύει !
Αλλά από μπάλα χάσατε. όχι από κερκίδα ή ξύλο. Να θυμίσω ότι έχουν πάει παίκτες του ολυμπιακού στο νοσοκομείο με σκισμένο μάγουλο (Γεωργίου τερματοφύλακας) από αντικείμενα.. Ποιος παίκτης σας τραυματίστηκε? ΚΑΝΕΙΣ !

Και πάμε και σε μια απορία που έχω και εγώ. ( Ξαναλέω δεν το παίζω άγιος, αλλά δε γίνεται στη χώρα της κλεψιάς, που και ο Ολυμπιακός έχει πάρει σφυρίγματα πραταθλήματα ή όπως θες πές τα, αλλά έχεις πάρει και εσύ, να έρχεσαι και να μιλάς).

Όταν είχατε πάρει το πρωτάθλημα με Σούμ, Δούρο κλπ... Μπορείς να μου εξηγήσεις τι είχε γίνει?
Ο Κυριάκος έπρεπε να πάρει κόκκινη, ο Τζιοβάνι επίσης κόκκινη γιατί ΜΕΤΑ χτύπησε τον Κυριάκο, και αν δεν κάνω λάθος άυτά γίνανε στην περιοχή.Αλλά δεν κολλάω για την περιοχή τόσο, ΟΣΟ ΣΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΝΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΕ 10, και ο Ολυμπιακός κέρδιζε ήδη 2-1. Πιστεύεις ότι με 10 και οι δύο ομάδες θα παίρνατε το παιχνίδι???????????
Ποιός είχε μπεί τότε μέσα στο γήπεδο και μίλησε στο Δούρο?????? Όπου απαγορεύεται αυτό.
Και κάτι τελευταίο για όσους θυμούνται..... Οι κοριοί που είχαν βρεθεί τότε στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού σε εκείνο τον αγώνα γιατί ξεχάστηκαν?????

Σου μίλησα σοβαρά, χωρίς να βρίζω και θα ήθελα και από τον Picker αλλά και τον άλλο βάζελο να απαντήσουν σοβαρά. Αλλιώς δεν έχει νόημα η κουβέντα...

Α ρε Χριστίδη τα ίδια τους έλεγα πρίν μία εβδομάδα.. Απάντηση καμία δεν πήρα.. Εκεί συνεχίζουν ακάθεκτοι
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εγω δεν ξερω αν στα υπολοιπα λεει αληθεια η ψεμματα -αν με ρωταγατε και κρινοντας απο την παρακατω ενσταση μου γιατι να το θεωρω ειλικρινη και να πιστεψω οτι λεει αληθεια;-
αλλα τουλαχιστον στο ''με πλησιασαν γειτονες και μου ζηταγαν να αποβληθω επειδη το ΕΙΧΑΝ παιξει στο στοιχημα και μου ελεγαν οτι θα μοιραστουν τα κερδη μαζι μου΄΄ εχω μεγαλες ενστασεις...λογικης...
εχω γειτονα λεμε τον μαζουακου ,παω παιζω κανενα 500ρικο η χιλιαρικο στο να αποβληθει (αυτος η οποισδηποτε ;  :think: δεν μας διευκρινισε ο τυπος )γιατι με λιγοτερα σε μονο γεγονος τι κερδη να εχω ωστε να τα μοιραστω μαζι του κιολας ;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
και ΑΦΟΥ τα εχω χωσει παω και τον παρακαλαω μετα να αποβληθει  :headbang:
πως ;που στηριζομαι;εγω ειμαι ενας απλος γειτονας...και ηταν μαλιστα και ΠΟΛΛΟΙ οι γειτονες  :2funny:  :2funny: ...απο που εξασφαλιζομαι οτι θα αποβληθει και παω και φορτωνω ;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
θα πει καποιος''ελα ρε χρηστιδη αγαθε απο την μαφια τον κομποτη και τον βαγγελη'' (αλλωστε αυτον ακουμπαει η οποια βρωμια στον χωροτου ποδοσφαιρου για ολα αυτος δεν φταιει;) δεστε τα μηνυματα κατω απο το λινκ του γκαζετα και θα καταλαβετε  :2funny: (αντι παμε καλα 150 ειναι περιπου και αυξανονται με ρυθμους ντε τε ,αρα ο βαγγελης τσουζει)
α μαλιστα ...και θα ξαναμανα ρωτησω εγω ο αγθος χηστιδης....αφου ειναι ρε μαγκες φιξ απο την μαφια τι δουλεια εχει ο καθε γκιοζης γειτονας να ΄΄παρακαλαει΄΄ να αποβληθει ο εντιμος κυριος καπο (κολλητος του φουστα- μπλουζα καθόμολογιαν του)
ρε τι γινετε;;μας περνανε για ιθαγενεις η στηριζονται στην πεινα και διψα των ατιτλων για δημιουργια εντυπωσεων απαξιωτικων για το ελληνικο ποδοσφαιρο στα πλαισαι γενικοτερης απαξιωσης του που μην γελιομαστε ειναι εδω και καμποσο καιρο ο στοχος ενος ολοκληρου συστηματος οπαδων και ΑΡΔ ΄΄αντικειμενικων΄΄
ξαναρωταω ....κυριε καπο απο που και ως που και που στηριζονταν αυτοι που επειξαν να αποβληθειτε και πως μετα σας παρακαλαγαν;;ειχαν καποιες πληροφοριες;;
απορια εχω... :2funny:

www.gazzetta.gr/football/article/648130/kapo-apeiloysan-oti-tha-me-skotosoyn-mazi-me-ti-gynaika-kai-ta-paidia-moy]http://www.gazzetta.gr/football/article/648130/kapo-apeiloysan-oti-tha-me-skotosoyn-mazi-me-ti-gynaika-kai-ta-paidia-moy[/url]
δεν ειμαι κανενος δικηγορος δεν με νοιαζει και απλα εχω μια απορια...που πιστευω οτι αν καποιος δεν εχει την ιδια η ειναι βλακας η η ιστορια του κυριου καπο αρεσει στα αυτια του για τους δικους του λογους...
στα αρχιδια μου ο καπο ,ο βιασμος της λογικης μου με ενδιαφερει  ;)
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
:thumbsup:
εγω δεν ξερω αν στα υπολοιπα λεει αληθεια η ψεμματα -αν με ρωταγατε και κρινοντας απο την παρακατω ενσταση μου γιατι να το θεωρω ειλικρινη και να πιστεψω οτι λεει αληθεια;-
αλλα τουλαχιστον στο ''με πλησιασαν γειτονες και μου ζηταγαν να αποβληθω επειδη το ΕΙΧΑΝ παιξει στο στοιχημα και μου ελεγαν οτι θα μοιραστουν τα κερδη μαζι μου΄΄ εχω μεγαλες ενστασεις...λογικης...
εχω γειτονα λεμε τον μαζουακου ,παω παιζω κανενα 500ρικο η χιλιαρικο στο να αποβληθει (αυτος η οποισδηποτε ;  :think: δεν μας διευκρινισε ο τυπος )γιατι με λιγοτερα σε μονο γεγονος τι κερδη να εχω ωστε να τα μοιραστω μαζι του κιολας ;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
και ΑΦΟΥ τα εχω χωσει παω και τον παρακαλαω μετα να αποβληθει  :headbang:
πως ;που στηριζομαι;εγω ειμαι ενας απλος γειτονας...και ηταν μαλιστα και ΠΟΛΛΟΙ οι γειτονες  :2funny:  :2funny: ...απο που εξασφαλιζομαι οτι θα αποβληθει και παω και φορτωνω ;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
θα πει καποιος''ελα ρε χρηστιδη αγαθε απο την μαφια τον κομποτη και τον βαγγελη'' (αλλωστε αυτον ακουμπαει η οποια βρωμια στον χωροτου ποδοσφαιρου για ολα αυτος δεν φταιει;) δεστε τα μηνυματα κατω απο το λινκ του γκαζετα και θα καταλαβετε  :2funny: (αντι παμε καλα 150 ειναι περιπου και αυξανονται με ρυθμους ντε τε ,αρα ο βαγγελης τσουζει)
α μαλιστα ...και θα ξαναμανα ρωτησω εγω ο αγθος χηστιδης....αφου ειναι ρε μαγκες φιξ απο την μαφια τι δουλεια εχει ο καθε γκιοζης γειτονας να ΄΄παρακαλαει΄΄ να αποβληθει ο εντιμος κυριος καπο (κολλητος του φουστα- μπλουζα καθόμολογιαν του)
ρε τι γινετε;;μας περνανε για ιθαγενεις η στηριζονται στην πεινα και διψα των ατιτλων για δημιουργια εντυπωσεων απαξιωτικων για το ελληνικο ποδοσφαιρο στα πλαισαι γενικοτερης απαξιωσης του που μην γελιομαστε ειναι εδω και καμποσο καιρο ο στοχος ενος ολοκληρου συστηματος οπαδων και ΑΡΔ ΄΄αντικειμενικων΄΄
ξαναρωταω ....κυριε καπο απο που και ως που και που στηριζονταν αυτοι που επειξαν να αποβληθειτε και πως μετα σας παρακαλαγαν;;ειχαν καποιες πληροφοριες;;
απορια εχω... :2funny:

www.gazzetta.gr/football/article/648130/kapo-apeiloysan-oti-tha-me-skotosoyn-mazi-me-ti-gynaika-kai-ta-paidia-moy]http://www.gazzetta.gr/football/article/648130/kapo-apeiloysan-oti-tha-me-skotosoyn-mazi-me-ti-gynaika-kai-ta-paidia-moy[/url]
δεν ειμαι κανενος δικηγορος δεν με νοιαζει και απλα εχω μια απορια...που πιστευω οτι αν καποιος δεν εχει την ιδια η ειναι βλακας η η ιστορια του κυριου καπο αρεσει στα αυτια του για τους δικους του λογους...
στα αρχιδια μου ο καπο ,ο βιασμος της λογικης μου με ενδιαφερει  ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και χαρες η πουταα η βαζελετα...κανα μηνα το βλεπω να καθεται στις πρωτες ειδησεις  :2funny:
θελει η παλιοπουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την σαφηνει  :2funny:
ε ρε πουστη εφιαλτη και εσυ πηλιο γουση...βρεφη ειστε μπροστα σε κατι αρχιδακια νεας κοπης ...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
και χαρες η πουταα η βαζελετα...κανα μηνα το βλεπω να καθεται στις πρωτες ειδησεις  :2funny:
θελει η παλιοπουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την σαφηνει  :2funny:
ε ρε πουστη εφιαλτη και εσυ πηλιο γουση...βρεφη ειστε μπροστα σε κατι αρχιδακια νεας κοπης ...

Δε θυμάσαι τότε με τον τριανταφυλόπουλο που όλοι οι βάζελοι είχαν σταθεί στ αλόγια του τυπά? Στο ολυμπιακος και αιγάλεω....?

Κανένας τους όμως δε θυμόταν για ένα παιχνίδι του παοκ, που είχαν πέσει τηλέφωνα να κοκκινίσουν τη μισή ομάδα γιατί στο επόμενο έπαιζε με τον βάζελο το παοκι.

Αναμασάνε ότι τους βολεύει ρε
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16

Μιλώντας στο Gazzetta.gr για την υπόθεση του Καπό ο Παύλος Τοπίδης επισήμανε για:

Το... παρασκήνιο της μεταγραφής του παίκτη στον Λεβαδειακό: Επειδή ήταν φίλος με τον Τζιμπρίλ Σισέ μου ζητήθηκε να του βρω ομάδα γιατί δεν είχε συμβόλαιο κάπου. Έτσι κλείσαμε με διετές συμβόλαιο στον Λεβαδειακό.

Τις σχέσεις του με τον Ολιβιέ Καπό: Δεν είμαι πλέον μάνατζέρ του. Έχουμε διακόψει τις επαγγελματικές μας σχέσεις από φέτος το καλοκαίρι και αρκετά πριν βγουν αυτές οι δηλώσεις.

Τους ισχυρισμούς του παίκτη: Έχει γίνει νόμιμα η λύση του συμβολαίου του παίκτη. Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τους ισχυρισμούς του. Δεν με πήρε ποτέ τηλέφωνο για τα όσα αναφέρει και καταγγέλει. Όταν επισημαίνεις τόσο σοβαρά πράγματα, τότε δεν έχεις παρά να πας στην UEFA και την FIFA για να δικαιωθείς.

Τις απειλές κατά του Καπό και κατά της οικογένειάς του: Δεν επικοινώνησε ποτέ μαζί μου ο ποδοσφαιριστής. Γιατί δεν με πήρε τηλέφωνο να πάμε στην αστυνομία να προχωρήσουμε σε μηνύσεις από την στιγμή που τόνιζε πως δεχόταν απειλές; Πολύ απλά λέει ψέμματα. Ξέρετε πόσο κακό μας κάνει όλους εμάς όλο αυτό; Όταν φέρνεις τον Καπό στην Ελλάδα και λείπει από τις προπονήσεις, ζητάει έξτρα λεφτά και έρχεται στην προετοιμασία με 15 μέρες καθυστέρηση τότε τι να πεις.

Το έχουμε βρει γενικά πολύ εύκολο να βγάζουμε κακό το ελληνικό ποδόσφαιρο. Εάν κάτι δεν σου αρέσει πηγαίνεις στην FIFA και τους... διαλύεις. Το να βγαίνεις και να λες σε site ή ραδιόφωνα το ένα και το άλλο δεν είναι... μαγκιά. Σημειωτέον ο Καπό είχε δύο χρόνια συμβόλαιο. Άλλο το άδικο και άλλο η δυσφήμηση. Και εγώ προσωπικά έχω αποδείξει πως σε περιπτώσεις παικτών -που έχουν δίκιο- όπως του Μιχάλη Σηφάκη, βγαίνω μπροστά.

Το εάν έχει μιλήσει με τον Λεβαδειακό: Όχι δεν έχουμε μιλήσει μετά την γνωστοποίηση της συνέντευξης. Τι μπορείς να πεις άλλωστε σε τέτοιες περιπτώσεις;

* Πέραν των δηλώσεών του ο Παύλος Τοπίδης έχει τοποθετηθεί για το θέμα και στα social media. Δήλωση με την οποία υποστηρίζει πως δεν ισχύουν τα όσα τονίζει ο παίκτης έβγαλε και ο νομικός του εκπρόσωπος.

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
O Kαπο πάντως έχει κάνει και μία αξιόλογη καριέρα..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μαλακα σε μενα τα λες;;εγω τα ξερω..μιλαμε οι ανθρωποι εχουν τρελλαθει...εχουν φτασει τον γκαιμπελισμο σε καινουρια επιπεδα....σαιτ σε σουδιες εφημεριδες σε γερμανιες αγγλιες ...μιλαμε για αρωστει...εδω οι πιο γλειωδεις τυποι ολων των εποχων να εχουν εργολαβια το πεταμα λασπης σε ανεμιστηρα....θωμαιδης κουγιας γαττας ασβεστας δηματος σαμπρακος και και και...
ανθρωποι που πληρωνονται απο το ποδοσφαιρο του πριονιζουν τα ποδια επειδη ειναι οπαδοι...μιλαμε αρρωστεια ....σαπιλα...προσπαθεια απαξιωσης των παντων...
καταγγελιες στημενες εκπομπες παρακολουθησεις τηλεφωνων κοριοι....αρψστεια σιχαμα καρκινος...
ο χειροτερος λαος στον κοσμο...ανανδροι ,πουστηδες ρουφιανοι καταδοτες σπιουνοι...
σιχαματα σκουπιδια...
εγραφα προχτες οτι αυτη η κολοχωρα ειναι τροχοπεδη για οποιαδηποτε αξια σε οποιοδηποτε θεμα...σε επιστημονες σε γιατρους σε τεχνιτες...στα παντα....θες να εισαι μαγκας ;ριξε μαυρη πετρα στο μπουρδελο που θελει να ψοφαει η κατσικα του γειτονα...
ε στο ποδοσφαιρο ποιος ειναι η αξια;ρητορικη ερωτηση  :grin:
ε...αυτος χαντακωνεται,σε αυτον λειτουργει σαν τροχοπεδη αυτη η σαπιλα....
λασπη λασπη λασπη....ψιθυροι,ανεκδοτα,αναποδεικτες κατηγοριες ,ομηριες σε εισαγγελεις και δικαστες με μια απλη διακαστικη διερευνηση επειτα απο καταγγελια η τηλεφωνικη (παρανομη και ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ -ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙς ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ ΤΟΥ ΣΑΠΙΟΥ ΣΕ ΜΠΑΛΛΑΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤ;,ΤΙ ΕΓΙΝΕ Ο ΘΑΜΝΑΚΙΑς;-)..
Οτιδηποτε αλλο εκτος απο ποδοσφαιρο...μια ανευ προηγουμενου κατηφορα απο ενα λαο που εχει εξαγωγιμο μοναδικο προιον την προδοσια και την ρουφιανια
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
URL]]
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
983793_711407002246311_2674339367732439538_n.jpg


10620550_711765385543806_8613834544939830063_n.jpg


Luca-Toni-Verona1.jpg


ο σαβιολα με τον λουκα τονι παρεα θα κανουν παπαδες στην ιταλια,εδω περσυ μονος του ο λουκα τονι την εβγαλε 9η στην ιταλια με καμια 18αρια γκολ ο στο πρωταθλημα να βαζει μονος του :rockon: :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
O Kαπο πάντως έχει κάνει και μία αξιόλογη καριέρα..
φερ ειπειν θα επαιζες εσυ 500 ας πουμε ευρα στην αποβολη του...μετα οπως θα καθοσουνα απεναντι του στο μπαλκονι να πιεις τη μπυριτσα σου θα του ελεγες :ρε συ καπο σε επαιξα μια πεντακοσαρα να αποβληθεις...θα παρω τρια χιλιαρικακια...αποβλησου και θα σου δωσω ενα χιλιαρικακι....και αυτος επειδη σε ηξερε και απο χτες και ξερει οτι ο λογος σου ειναι συμβολαιο θα το εκανε...σωστα;;αυτο θες να πεις...
α...και τελιακ τι εγινε;;αποβληθηκε;;και αν δεν αποβληθηκε τι εγινε;η μαφια σκοτωσε αυτον την γυναικα του και τα παιδια του;
αχαχαχχαχαχαχχαχαχ...
και που ειστε ακομα...η αγαμια (ακουπια) ειναι κακος συμβουλος...χειροτερος και απο την πεινα  :2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.032
Like
29.224
Πόντοι
5.006
φερ ειπειν θα επαιζες εσυ 500 ας πουμε ευρα στην αποβολη του...μετα οπως θα καθοσουνα απεναντι του στο μπαλκονι να πιεις τη μπυριτσα σου θα του ελεγες :ρε συ καπο σε επαιξα μια πεντακοσαρα να αποβληθεις...θα παρω τρια χιλιαρικακια...αποβλησου και θα σου δωσω ενα χιλιαρικακι....και αυτος επειδη σε ηξερε και απο χτες και ξερει οτι ο λογος σου ειναι συμβολαιο θα το εκανε...σωστα;;αυτο θες να πεις...
α...και τελιακ τι εγινε;;αποβληθηκε;;και αν δεν αποβληθηκε τι εγινε;η μαφια σκοτωσε αυτον την γυναικα του και τα παιδια του;
αχαχαχχαχαχαχχαχαχ...
και που ειστε ακομα...η αγαμια (ακουπια) ειναι κακος συμβουλος...χειροτερος και απο την πεινα  :2funny:
ουτε μυθιστόρημα. :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Καλα ρε ΚλαψοΜουνηδες πηγε ο Χοντρος στο Σαρρη να Διαμαρτυρηθει για τη 'Σφαγη' στον Παναιτωλικο;;Να Διαμαρτυρηθει ΓΙΑΤΙ;;Επειδη σας Ξεπουλησε σχεδον ολους τους Πρωτοκλασσατους σας παικτες και τα Τσεπωσε;;Που καταλαβε οτι με αυτους που εχει θα Ξεφτιλιστει στο Τσου-λου και στην Σουπερ-Λιγδα με τις πρωτες κλωτσιες και Παιξιμο ΠΑΛΗΚΑΡΙΣΙΑ απο Αντιπαλους που θα τρωτε θα δυσκολευστε Οικτρα;;...Ειστε απλα ΞΕΦΤΥΛΕΣ ΡΕ!!!!!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.032
Like
29.224
Πόντοι
5.006
Καλα ρε ΚλαψοΜουνηδες πηγε ο Χοντρος στο Σαρρη να Διαμαρτυρηθει για τη 'Σφαγη' στον Παναιτωλικο;;Να Διαμαρτυρηθει ΓΙΑΤΙ;;Επειδη σας Ξεπουλησε σχεδον ολους τους Πρωτοκλασσατους σας παικτες και τα Τσεπωσε;;Που καταλαβε οτι με αυτους που εχει θα Ξεφτιλιστει στο Τσου-λου και στην Σουπερ-Λιγδα με τις πρωτες κλωτσιες και Παιξιμο ΠΑΛΗΚΑΡΙΣΙΑ απο Αντιπαλους που θα τρωτε θα δυσκολευστε Οικτρα;;...Ειστε απλα ΞΕΦΤΥΛΕΣ ΡΕ!!!!!
τι λες ρε παιδι έτσι έγινε? μπράβο θράσος. :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
Καλα ρε ΚλαψοΜουνηδες πηγε ο Χοντρος στο Σαρρη να Διαμαρτυρηθει για τη 'Σφαγη' στον Παναιτωλικο;;Να Διαμαρτυρηθει ΓΙΑΤΙ;;Επειδη σας Ξεπουλησε σχεδον ολους τους Πρωτοκλασσατους σας παικτες και τα Τσεπωσε;;Που καταλαβε οτι με αυτους που εχει θα Ξεφτιλιστει στο Τσου-λου και στην Σουπερ-Λιγδα με τις πρωτες κλωτσιες και Παιξιμο ΠΑΛΗΚΑΡΙΣΙΑ απο Αντιπαλους που θα τρωτε θα δυσκολευστε Οικτρα;;...Ειστε απλα ΞΕΦΤΥΛΕΣ ΡΕ!!!!!
καραγκιοζιλικια τυπε

κατι τετοια τα κανει ο Βαγγελας που και που για να χυνει ο Χρηστιδης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom