Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
10469219_10204875776962794_6912882246409156047_n.jpg
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Απο Πουλιδο, Φινμπογκασον, Καμπελ, Ντιοπ, Αμραμπατ,Ζινιάκ, Νιανγκ και Ρομπινιο που δεν εκανε στον Μιτσελ  :2funny: :2funny:

Ποιους πηρατε ????

Αυτόν  :bigdick:  :2funny: :2funny: :2funny:

 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
αυτο που παιρνουμε καθε χρονο....την σουφρα σας!!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Απο Πουλιδο, Φινμπογκασον, Καμπελ, Ντιοπ, Αμραμπατ, και Ρομπινιο που δεν εκανε στον Μιτσελ  :2funny: :2funny:

Ποιους πηρατε ????

Αυτόν  :bigdick:  :2funny: :2funny: :2funny:

Φίλε έχεις την εντύπωση οτι εισαι αστείος, σαρκαστικός, ή ότι μας ενοχλούν αυτά που γράφεις; Πιο πολύ σαν ενοχλητική μύγα αυγούστου σε βλέπουμε την ώρα του φαγητού.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Φίλε έχεις την εντύπωση οτι εισαι αστείος, σαρκαστικός, ή ότι μας ενοχλούν αυτά που γράφεις; Πιο πολύ σαν ενοχλητική μύγα αυγούστου σε βλέπουμε την ώρα του φαγητού.
αφρους εχει βγαλει απο το τον πονο ρε τι σαρκαστικος να ειναι???ποναει η κοπελα αστην να γραφει...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Προσθεσα και Ζινιακ, Νιανγκ.

Και εφερε τον κουτσο τον Αφελαι και τον Ντοσεβι που τον αφησε εκτος τσουλου οπως και φορτουνη
Αμα εφερνε Ζινιακ θα εκανε παπαδες παντως να ξερεις

Εγω παραξενευτηκα που αφησε εξω τον Γκαζαριαν
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Προσθεσα και Ζινιακ, Νιανγκ.

Και εφερε τον κουτσο τον Αφελαι και τον Ντοσεβι που τον αφησε εκτος τσουλου οπως και φορτουνη
:2funny:
καλα ρε μαλακα...εφυγα εφαγα γαμησα ηπια με ηπιανε  ;) ξαναρθα και εισαι ακομα εδω να μας λες τον πονο σου για τον θρυλο και τον προεδρο του;
τοσο καμμενος;;ελεος ρε...
εγω εχω προειδοποιησει...
προσοχη η πουτσα του χρηστιδη ειναι πρεζα...
μια φορα την δοκιμαζεις και μετα εξαρτασαι απο αυτην  :2funny:
κλασε μου τα ριπαπα τωρα και κανε τον λογιστη του θρυλου μαλακα με ενα τονο κοκκινο σπερμα στα ματια...
αχαχαχαχαχχαχαχχαχα
ρομπααααααααααααααααα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αμα εφερνε Ζινιακ θα εκανε παπαδες παντως να ξερεις

Εγω παραξενευτηκα που αφησε εξω τον Γκαζαριαν
γιουσουφακι εδω και εσυ...μοιραζεσαι τις ανησυχιες σου με τον χυμενο; :idiot:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
:2funny:
καλα ρε μαλακα...εφυγα εφαγα γαμησα ηπια με ηπιανε  ;) ξαναρθα και εισαι ακομα εδω να μας λες τον πονο σου για τον θρυλο και τον προεδρο του;
τοσο καμμενος;;ελεος ρε...
εγω εχω προειδοποιησει...
προσοχη η πουτσα του χρηστιδη ειναι πρεζα...
μια φορα την δοκιμαζεις και μετα εξαρτασαι απο αυτην  :2funny:
κλασε μου τα ριπαπα τωρα και κανε τον λογιστη του θρυλου μαλακα με ενα τονο κοκκινο σπερμα στα ματια...
αχαχαχαχαχχαχαχχαχα
ρομπααααααααααααααααα...

Ρε  τυπε γουσταρω παντως που ραντιζεις τα αλλοθρησκα γιουσουφακια με το σπερμα του χρηστιδη... Τι λες γουσταρεις να σε παρουμε με μεταγραφη? Σκεψου το :grin:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ο ελαμπντελαουί βασικός στο αγώνα της νορβηγίας με τις πουστάρες :rockon:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Αχριστιδι ακομα μεσα εισαι δεν πηγες για το μεροκαματο ?  :2funny: :2funny: :2funny:

Η μηπως εχεις τις κοκκινες μερες σου και και απεχεις απο την πιατσα ???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Πόσο αμπαλος και μαλάκας είσαι δε θα σου το πω εγώ. Το ξέρεις από μόνος σου και το αποδυκνύεις. Ο Άρης το λοιπόν επί Κούπερ ΠΗΓΕ τελικό κυπέλου (εχασε από τον ΠΑΟ και οι Αριανοί λενε ότι κατέβασαν και 25χιλιάδες κόσμο) Βλάκα ε βλακα. Επί Κούπερ ο Άρης κατάφερε για πρώτη φορά να παίζει Ευρώπη ΜΕΤΑ τα χριστούγεννα. Επί Ντούσκο απέκλεισε μεν Σαραγόσα αλλά μετά μετρούσε τα γκολ που έτρωγε. Επί Κούπερ ο Άρης νίκησε Ατλέτικο μέσα έξω. Όσο για τις θέσεις που τερμάτισε.  Επί Ντούσαν όντως τερμάτισε 4ος αλλά 16 βαθμούς πίσω από τον 3ο. Τις χρονιές που ήταν ο Κούπερ στον Άρη τερμάτισε τη μια χρονια 5ος με μόλις 6 πόντους πίσω από τον 3ο ΠΑΟΚ και τη δεύτερη χρονιά 6ος αλλά με 5 βαθμούς διαφορά από τη 3η ΑΕΚ. Για σένα το λοιπόν ο Άρης που ήταν 4ος αλλά έβλεπε τον 3ο με το κυάλι, ήταν ΠΟΛΥ καλύτερος από τον Άρη που ναι μεν τερμάτιζε 5ος και 6ος αλλα ήταν μέσα στο κυνήγι της 3η θέσης μέχρι το τέλος. ΟΚ. Θα πεις και άλλα τέτοια όμορφα για να ξέρω να μη κάνω κοιλιακούς σήμερα.

Υ.Γ Δε μπορώ το λοιπόν να φανταστώ τι είναι σήμερα η Μαν Γιουν που πέρσι τερμάτισε 7η και έβλεπε τη 3η θέση με τηλεσκόπιο της ΝΑΣΑ.


Βρε καραγκιόζη άσχετε Β Εθνικάκια....

με τον Ντούσαν πήγε ο Άρης στον τελικό το 2008?ποιον Κούπερ μας τσαμπουνάς?

Τι με ενδιαφέρει εμένα πόσους βαθμούς τερμάτισε πίσω από τον 3ο?τερμάτισε 4ος με Ντούσκο?τερμάτισε...μετά από πόσα χρόνια..και υποτίθεται τις άλλες 2 χρονιές είχε βλέψεις για πιο ψηλά...και έπεσε από την 4η θέση...το μπούλο κύριε Κούπερ...

Πάλι έπιασες πράγματα στο στόμα σου που δεν μπορείς να φτάσεις τι ανακατεύεις τη Μάνστεστερ...άντε αγοράκι μου ασχολήσου εκεί με τον Σταριτζ  :2funny: :2funny: και άσε τη Γιουναιντεντ ήσυχη...

πάντως εγώ με τετοιες μεταγραφες Φαλκάο και Ντι Μαρία θα ανησυχούσα μην επαναληφθούν κάτι 4αρες που έχεις ΄φαει κατά καιρούς..το νου σου...

 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Όταν η Λίβερπουλ σήκωνε συνεχόμενα Πρωταθλητριών η Γιουν έπαιζε σε κάτι χωριά στη δεύτερη εθνική.
Όχι δε κάνεις λάθος. Εγώ λέω ότι απέκλεισα τη Ντέρμπι που μολις πριν από 1-2 χρόνια ήταν πρωταθλήτρια Αγγλίας (χωρίς Κλαφ -τι προπονητάρα ήταν ο καριόλης- στον πάγκο)
Καλα θέλεις να θυμηθούμε τις 5άρες που έτρωγες στο Τσου Λου ή να τις αφήσω.
Εγώ θυμάμαι και ένα 6-1 επί της Πόρτο. Κάτι το 4-4 επί της Λεβερκούζεν εκτός έδρας και το 2-0  εντός. Θυμάμαι το 3-3 επί της Ρεάλ των πρώτων γκαλάκτικος και το 2-2 από 0-2 στο Μπερναμπέου. Α! Θυμάμαι και ένα 4-0 επί της Μακάμπι. Ξέρεις. Αυτής που σας τάισε το σπέρμα της στο στόμα; Το θυμάσαι ή το ξέχασες


το 1968 που ήσουνα σαν Λίβερπουλ ειπαμε?υπηρχες? :2funny: :2funny:

Ναι έφαγα 5 στο Τσου λου.από τη ρεαλ με 2 παραμυθενια πεναλτι το 97 για να γινει το 0-1 2-1.Τα ξέχασες?με την κεφαλια του Νταμπιζα στο γαμα τοτε στο Μπερναμπεου.

Η διαφορά μας είναι ότι από τότε στην Ευρωπη ο Ολυμπιακός έχει κάνει τεράστιες νικες ενώ εσύ ακομα μιλας για Χερενφειν...που εσενα σε εχουνε πηδησει στην Ευρωπη η μπασκετικη ομαδα της Μαλαγα  :2funny: τοτε που απεκλεισες Μακαμπι και κοκορευοσουν καποια Αρτζες Πιτεστι από Μονακο του Πρσο 4 από Λα Κορουνια 3 για πλακα και ποσα αλλα πηδηματα...να μην αναφερθούμε στους ομιλους του UEFA τα τελευταια χρονια τι πηδηματα εχεις φαει από κατι Σάλτσμπουργκ κτλ κτλ  :2funny:

δε μου λες η μεγαλη ομαδαρα του Ντουσαν  :2funny: :2funny:τι εκανε στην Ευρωπη?ξερεις αυτην που ετρωγε 4 σε 30 λεπτα από Τσιαντακη και Προτασωφ....οποιος σας πετυχαινε σας απεκλειε πλην Ρειντζερς...

εισαι λιγος να μιλας για Ολυμπιακο και Γουναιντεντ,μιλα για σκοποβολή η για επι κοντω εχετε την Πρεζερακου εκει καλα το πατε.μην πιανεις μεγεθη στο στομα σου που δεν μπορεις να φτασεις.
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
κατσε ακομα δεν τους ειδαμε για τα καλα ο ενας κουτσαθηκε κιολας στο πρωτο ματς :2funny: :2funny:

Σε 13 μερες γυρναει τσοντα η Ατλετικο στο σπιτι σου  :fuck2:

σε εχει λουσει κρυος ιδρωτας και φοβασαι σαν πρωτοβγαλτη πουτανα στην πιατσα  :fuck1: :fuck1:


μας τα χετε πρηξει με την Ατλέτικο μια ομαδα που εχει φτιαχτει πρωτίστως για να κατασχτρεφει και απλα βγαινει στην κοντρα....

θα το δουμε σε 15 μερες.μεχρι στιγμης η μονη μαλακια Μαρινακη είναι που δεν κρατησε Μανωλα.ολες οι πωλήσεις οι άλλες που έκανε ηταν σωστες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom