Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ρε πλάκα μου κάνεις; Που γράφεις ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. Αναφέρεις πουθενα τον Κόκκαλη και δε το βλέπω; Όλο Γιανακό και Γιανακό μου είσαι.

Εγραψε ο χρηστιδης για γιαννακοπουλο και του απαντησα. Το οτι ηταν την εποχη που ο γιαννακοπουλος μπηκε στο μπασκετ και ασχοληθηκε και το ανεφερα οτι κατα την περιοδο που ασχολουτανε το μπασκετ πηγε καλα δεν αναιρει οτι και αλλοι ησαντε ( :cheesy: ) τοτε στο μπασκετ. Ναι και Κοκαλης και οχι μονο φυσικα
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
περαν τις πλακας
η εθνικη δεν εχει σχεση με συλλογικες μαλακιες
το οτι τωρα παιζουν <ολυμπιακοθρεμμενοι> απλα ειναι μια συγκυρια

και εκτος απο τον χαβαλε που ισως κανουμε κατα καιρους δεν παιζει νΑ μπερδευουμε εθνικη και ομαδες

και κατι τελευταιο

εγω χαιρομαι για το παθος του Αντετοκουμπο που παιζει σαν σκυλι για την Ελλαδα και τον προτιμω απο τον ελληνα την καταγωγη Κουφο που εκανε τον κουφο οταν τον φωναξαν στην εθνικη
τυπε δεν ειναι παντα ετσι

οταν μια εθνικη αποτελειται απο παικτες απο την ιδια ομαδα κατα μεγαλο ποσοστο, τοτε εχουν πανω κατω το ιδιο ταβανι. Πχ Γερμανια-Ολλανδια 1974 γαμησαν και εσπειραν βασισμενες σε Μπαγερν-Αγιαξ που επισης γαμωεσπερναν την ιδια εποχη. Ισπανια μεχρι πριν 2 χρονια και Μπαρτσελονα ενα αλλο παράδειγμα. Η ακομα και οι Τουρκοι το 2002, που βγηκανε 3οι στο Μουντιαλ με 8 παικτες απο τη Γαλατα που ειχε σηκωσει το ΟΥΕΦΑ κλπ. Ουτε ειναι τυχαιο που ο Ολυμπιακος περσι και η εθνικη φετος με τον ιδιο κορμο ειχαν την ιδια πορεια (παρα τριχα και οι 2 δεν εφτασαν στους 8 μιας διεθνους διοργανωσης). Αυτη η εθνικη του 2014 ηταν άρρηκτα συνδεδεμενη με Ολυμπιακο. Γι αυτο λεω εγω οτι εκανε μαλακια ο μαρινακης που τους πουλησε, γιατι ειχαν πρωτα απο ολα ομοιογενεια.
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Ο γ' μηχανικός παίρνει 5 φορές τα λεφτά σου ρε μπράβε της κακιάς ώρας!
χαιρω πολυ ρε μαλακα
7 μηνες τον τρωει η αλμυρα και εγω με το χιλιαρικο του γαμαω την γκομενα και ολο του το σοι
τιμη στον ελληνα ναυτικο
και εγω απο την μερια μου κανω οτι μπορω για τους ναυτικους μας
δηλαδη αγαμητη να αφησω την κοπελια του;;;;
της δινω την μητρα παραμασχαλα μωρη κοντη γαμιολα λιονταρινα
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
χαιρω πολυ ρε μαλακα
7 μηνες τον τρωει η αλμυρα και εγω με το χιλιαρικο του γαμαω την γκομενα και ολο του το σοι
τιμη στον ελληνα ναυτικο
και εγω απο την μερια μου κανω οτι μπορω για τους ναυτικους μας
δηλαδη αγαμητη να αφησω την κοπελια του;;;;
της δινω την μητρα παραμασχαλα μωρη κοντη γαμιολα λιονταρινα

σπαστους ολους βαβουροπατατα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
χαιρω πολυ ρε μαλακα
7 μηνες τον τρωει η αλμυρα και εγω με το χιλιαρικο του γαμαω την γκομενα και ολο του το σοι
τιμη στον ελληνα ναυτικο
και εγω απο την μερια μου κανω οτι μπορω για τους ναυτικους μας
δηλαδη αγαμητη να αφησω την κοπελια του;;;;
της δινω την μητρα παραμασχαλα μωρη κοντη γαμιολα λιονταρινα
Μην λες κοντο τον φιλο μου θα ρθω να σε βρω στο καζινο να σε πλακωσω.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
χαιρω πολυ ρε μαλακα
7 μηνες τον τρωει η αλμυρα και εγω με το χιλιαρικο του γαμαω την γκομενα και ολο του το σοι
τιμη στον ελληνα ναυτικο
και εγω απο την μερια μου κανω οτι μπορω για τους ναυτικους μας
δηλαδη αγαμητη να αφησω την κοπελια του;;;;
της δινω την μητρα παραμασχαλα μωρη κοντη γαμιολα λιονταρινα

Σιγά μη βγάζεις χιλιάρικο ρε καλησπεράκια. "Καλησπέρα σας, η ρουλέτα είναι από 'δω"
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Σιγά μη βγάζεις χιλιάρικο ρε καλησπεράκια. "Καλησπέρα σας, η ρουλέτα είναι από 'δω"
ενα χιλιαρικο μαλακα για να δειχνω τις μπρατσαρες μου
και 16 μισθους το χρονο
ριτζενσυ εισαι μαλακα...
τι νομιζες μπατιροπληροφορικαριος σαν και σενα ειμαι
αντε γεια τωρα
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
Σιγά μη βγάζεις χιλιάρικο ρε καλησπεράκια. "Καλησπέρα σας, η ρουλέτα είναι από 'δω"
πλακωνει οσους βγαινουν κερδισμενοι και τους τσουρνευει τα χιλιαρικα τυπε
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ρε μια καραμελα που πιπιλανε τα σιχαμενοβαζελια.... οτι πηρε ο σιχαμενος το γιουρο 2004 με τους Καραγκουνηδες και γκουμοβυσιναδες (καλα το εγραψα) ΚΑι λενε μετα.... Εδω η ομάδα μας πηρε το Ευρωπαικο, πως ειναι δυνατον να ειμαστε τριτο τετταρτοι στην Ελλαδα; παραγκα... παραγκα....
Ρε ζώα..... που μονο σανο τρωτε....
Ο ευρωπαικο το πηρε ο Γερμανος που εφαρμοσε με μετριους παικτες ενα συστημα που ξαφνιασε τους παντες. Ωσπου να το παρουνε χαμπαρι ηρθε το κυπελακι. Γιαυτο στο επομενο ευρωπαικο ηρθαμε τελευταιοι, η μηπως οχι;  Τι εγινε ρε παιδια; τι εγινε με τους τσαλαβουτες και τους Γκουμοβυσιναδες; ξεχασανε την μπαλα...
Λεει ο Αλλος.... μας σε μας στηριχθηκε κατα κυριο λογο... αρα εμεις ειμαστε η υπερομαδα....
Παπαρια μεντολες....
Ο Γερμανος ειχε ενα συστημα να μην αλλασει το ροτεσιον και να μη καλει τον καθε πικραμενο οπως εκανε ο Αρχοντιδης που εχρισε διεθνη μεχρι και τον Κασδοβασιλη για 30" !!!!!
Οταν λοιπον ξεκινησε να φτιαχνει την ομαδα, ειχε βασικους και αναντικαταστατους τους Γεωργατο, Γαννακοπουλο,  Αντζα και Πατσατσόγλου, που την μπαλα που ηξεραν αυτοι οι 4 δεν την ηξεραν ολοι οσοι ειχαν φορεσει την φανελα του σιχαματος τα τελευταια 20 χρονια.
Ο Γεωργατος λοιπον καποια στιγμη για δικους του λογους αποφασισε να απεχει απο την Εθνικη, ο Γιαννακοπουλος πηρε μεταγραφη, ο Αντζας του γαμηθηκε η γυναικα και πηγε στην Δοξα Δραμας/ψιλοσταματησε, και ο Πατσατσογλου τραυματιστηκε.... Μοιραια λοιπον ο Ολυμπιακος βρεθηκε στο Γιουρο με τον Βενετιδη, το Γ.Χ.Γεωργιαδη, και νομιζω με τον Καφε....
Ηρθε λοιπον το κυπελο και να σου τα σιχαματα....Δικο μας, δικο μας, δικο μας.... Η παραγκα.... η παραγκα .... η παραγκα....
Ξεχνουν ομως τα σιχαματα - μαλλον δεν θελουν να θυμουνται οτι στην ομαδα εκεινη την εποχη, πλην τον αλλων επαιζαν και οι Τζιοβανι, Ριβαλντο και ο μεγας Τζωρτζεβιτς.
Αυτα προς αποκατασταση της αληθειας διοτι μερικα πικουλα ισως να μη τα ηξεραν λογω ηλικιας, η λογω αυξημενης μαλακιας

ο γεωργάτος δεν απείχε, έφαγε σουτ από τον γερμανό...
o άντζας την πάτησε και ο πάτσα δεν νομίζω να έκανε πολλά στην εθνική...
αν είμαι λάθος πες μου...
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.810
Πόντοι
456
Χρηστιδη ΜΗΝ τυχον πας στο επόμενο προγραμματισμένο ραντεβού με τον τρελλόγιατρο και σου διπλασιάσει τα μουρλόχαπα.  :idiot: :idiot:

Συνέχισε να προσφέρεις άφθονο γέλιο και να μας διασκεδάζεις ...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μαρινάκης: Υπέγραψε ο Πουλίδο - Θα πάρουμε 4 παικταράδες - Ποιους έλληνες αποκάλυψε! Ακούστε εδώ τι είπε

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
O Ντοσεβι το πηρε κατακαρδα παντως
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ενα χιλιαρικο μαλακα για να δειχνω τις μπρατσαρες μου
και 16 μισθους το χρονο

ριτζενσυ εισαι μαλακα...
τι νομιζες μπατιροπληροφορικαριος σαν και σενα ειμαι
αντε γεια τωρα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μαλάκα από τη πολύ πούτσα που έχεις φάει τα βλέπεις όλα διπλά.
Εσύ ρε πουσταρά δεν είχες πει ΚΑΠΟΤΕ ότι βγάζεις 3πλάσια από μένα; Πως στον πούτσο τώρα βγάζεις το 1/6;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
χαιρω πολυ ρε μαλακα
7 μηνες τον τρωει η αλμυρα και εγω με το χιλιαρικο του γαμαω την γκομενα και ολο του το σοι
τιμη στον ελληνα ναυτικο
και εγω απο την μερια μου κανω οτι μπορω για τους ναυτικους μας
δηλαδη αγαμητη να αφησω την κοπελια του;;;;
της δινω την μητρα παραμασχαλα μωρη κοντη γαμιολα λιονταρινα
Εχω βαρεθεί να το λέω πως δεν είμαι ναυτικός άσχετα ότι έχω να κάνω με βαπόρια.
Σιγά μην έχω κοπελιά στην Ελλάδα.
Και που σαι ρώτα τη μάνα σου και τη θεία σου που βρήκαν λεφτά για να πληρώσουν το ρεύμα. Και αφού το κάνεις και αυτό τράβα και στο Χαριλάου κατέβασε τα βρακιά σου, στήσου και περίμενε. Νταξ κοπελιά;
 

Memosex

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
957
Like
0
Πόντοι
6
Μάλιστα η ΚΠΡ του 78 (που παίζει να ήταν και στη 5η θέση την ΑΓΓΛΙΑΣ) ήταν ομάδα της πλάκας. Τι άλλο θα διαβάσουμε ρε πούστη μου από κάποιους  :headbang: :headbang: :headbang:
Α! Και με τη λογική σου η Μαν Γιουν που σ απέκλεισε πέρσι είναι ΟΜΑΔΟΥΛΑ της σειράς γιατί όταν σε πέταξε έξω στην Αγγλία δεν ήταν ΚΑΝ 6η. 8η ήταν  ;)
Και ναι ΚΑΙ πέρσι ΚΑΙ φέτος η Μαν Γιουν δεν είναι απλά καφενείο. Είναι το παλιό μαγαζί του Λουμίδη στο κέντρο. Καφενοκοπτείο ήταν και είναι. Η χαρά της Φούλαμ, της Σουόνσι και της ΜΚ (πως στον πούτσο λένε την ομάδα που της πέταξε 4 πριν μια εβδομάδα για το Λιγκ Καπ)


ποια ΚΠΡ ρε φίλε... :2funny: :2funny:500 χρόνια στη Β εθνική...κάνε μας τη χάρη...εβγαλε ποτε καναν παικταρα η ΚΠΡ?πχ η Γοεστ Χαμ ειχε ένα Μπομπι Μουρ..η ΚΠΡ τι εβγαλε? :2funny: :2funny:

επιδή σου την είπα για τη Μάνστεστερ ακολουθείς σε κάθε ποστ και κράζεις...

οι Αεκτζήδες έχουνε μείνει στο 1979 και οι Ποα στο Χουντεμπλει...

για αυτό θα σας ΄πηδαμε αλλα 500 χρονια...

και μην πιανεις σου ειπα στο αμπαλο στοματακι σου τη Μανστεστερ εισαι λιγος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom