Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Το ποδόσφαιρό μας από το 97 και μετά είναι πιο ανύπαρκτο κι από τη Χιονάτη.
ετσι γαμαει ο χρηστιδης λαγε...
αχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχ  :2funny: :2funny: :2funny:
πουτανες και ρομπες θα σας κανω...
στριμωγμενοι χωρις ανασα στα σκοινια...
λαγε οτι εχει πετυχει το ποδοσφαιρο μας και οση υποληψη εχει ειναι απο το ΄97 και μετα...
επι ΄΄κατοχης΄΄ κοκκαλη...ευρωπαικο και συνεχεις παρουσιες σε μεγαλα τουρνουα...
και φετος απο ατυχια για ενα πεναλτυ δεν πηγε στους 8 του μουντιλ...
λαγε σε γαμαω και σε κανω ρομπα...με τις μαλακιες  που σε ΑΝΑΓΚΑΖΩ να λες γελαει ο κοσμος μαζι σου  :2funny:  :2funny:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Από τότε δηλαδή που πήρε ο Ολυμπιακός το πρώτο του πρωτάθλημα μετά τα πέτρινα χρόνια δηλαδή. Από τότε για σένα χάλασε μωρή βαζελίνη? Επειδή δεν έπαιρνες πρωτάθλημα και σε έτσουζε η κωλότρυπα?
Συγκρίνεις πρωταθλήματα δεκαετίας '80 και αρχών '90 με τα πρωταθλήματα επί Κοκκάλεως και επί χοντρού; Από άποψη ενδιαφέροντος, εισιτηρίων, πολλών διεκδικητών κλπ κλπ;
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
ετσι γαμαει ο χρηστιδης λαγε...
αχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχ  :2funny: :2funny: :2funny:
πουτανες και ρομπες θα σας κανω...
στριμωγμενοι χωρις ανασα στα σκοινια...
λαγε οτι εχει πετυχει το ποδοσφαιρο μας και οση υποληψη εχει ειναι απο το ΄97 και μετα...
επι ΄΄κατοχης΄΄ κοκκαλη...ευρωπαικο και συνεχεις παρουσιες σε μεγαλα τουρνουα...
και φετος απο ατυχια για ενα πεναλτυ δεν πηγε στους 8 του μουντιλ...
λαγε σε γαμαω και σε κανω ρομπα...με τις μαλακιες  που σε ΑΝΑΓΚΑΖΩ να λες γελαει ο κοσμος μαζι σου  :2funny:  :2funny:
Για την εθνική ομάδα μιλάμε τόση ώρα ή για το πρωτάθλημα;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
ρε σε κατεστραμενο ποδοσφαιρο ουτε σοβαροι προπονητες ερχονται ουτε παιχτες απο κατεστραμενο ποδοσφαιρο εχουν ζητηση και φευγουν εξω..
αχαχαχαχ χυνω ρε μαλακες δεν υαπρχετε...
πως σας κατουραω ετσι ; :2funny:
Αφου μας κατουρας δικε μου και ειναι οκ το ελληνικο πρωταθλημα δωσε μια λογικη εξηγηση γιατι ολοι οι σοβαροι παιχτες που κανατε προτασεις προτιμησαν οποιαδηποτε αλλη ομαδα και πρωταθλημα.ακομα και ο κρικιτς σεν ηθελε να ερθει.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
και αξια και μεταγραφες σε εξωτερικο ελληνες παιχτες απο εποχης ''κατεστραμμενου ποδοσφαιρου΄΄ εγιναν...
νταμπιζες μαχλαδες γιαννακοπουλοι κλπ κλπ...
σε καλυψα ξαναμανα σκουπιδαριο;;

Καλα ας μην ειχατε το βατραχο κ σου λεγα μετα ποσες κουπες θα σηκωνατε με τους Λεμονηδες του Κοκκαλη ...50% εβαλε ο Ντουσαν συστημα -50% ο Κοκκαλης ιντριγκα και παραγκα... Μετα επι Βαλβερδε παιξατε 70% μπαλα και 30% παραγκα αφου πλεον ειχατε καταστρεψει τα 2/3 των Ελληνικων σωματειων και σημερα πια εμεινε ενα 10-20% παρεμβασης στην διαιτησια αφου ολοι σερνονται,δεδομενου οτι η ποδοςφαικη πιτα στην Ελλαδα πλεον εγινε ταρτα και δεν κυκλοφορει χρημα , κανετε μπιζνες με αγοραπωλησιες παικτων οπως ακρινως κ η Πορτο που παιρνει πρωταθλημα στην Πορτογαλια  απ´οταν ημουν 6 ετων...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Για την εθνική ομάδα μιλάμε τόση ώρα ή για το πρωτάθλημα;
--εισαι σε συγχηση;εχεις συγκινηθει απο την τσαπου του χρηστιδαρου;για τα παντα ολα μιλαμε  :2funny:
ποδοσφαιρο σε υποληψη η ποδοσφαιρο κατεστραμεν;οπως θες παρτο...
ηρεμησε ,συγκεντρωσου ,σκεψου και αυριο με την ησυχια σου μου απαντας  :2funny:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Αφου μας κατουρας δικε μου και ειναι οκ το ελληνικο πρωταθλημα δωσε μια λογικη εξηγηση γιατι ολοι οι σοβαροι παιχτες που κανατε προτασεις προτιμησαν οποιαδηποτε αλλη ομαδα και πρωταθλημα.ακομα και ο κρικιτς σεν ηθελε να ερθει.
Ο Αφελαι ειδες τι ειπε για τον Ολυμπιακο και το ελληνικο πρωταθλημα σε μεσα της Ολλανδιας;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Καλα ας μην ειχατε το βατραχο κ σου λεγα μετα ποσες κουπες θα σηκωνατε με τους Λεμονηδες του Κοκκαλη ...50% εβαλε ο Ντουσαν συστημα -50% ο Κοκκαλης ιντριγκα και παραγκα... Μετα επι Βαλβερδε παιξατε 70% μπαλα και 30% παραγκα αφου πλεον ειχατε καταστρεψει τα 2/3 των Ελληνικων σωματειων και σημερα πια εμεινε ενα 10-20% παρεμβασης στην διαιτησια αφου ολοι σερνονται,δεδομενου οτι η ποδοςφαικη πιτα στην Ελλαδα πλεον εγινε ταρτα και δεν κυκλοφορει χρημα , κανετε μπιζνες με αγοραπωλησιες παικτων οπως ακρινως κ η Πορτο που παιρνει πρωταθλημα στην Πορτογαλια  απ´οταν ημουν 6 ετων...
αχαχαχαχαχαχχαχα...κλαιω ρε πουστη ...δεν υπαρχετε απο την σφαλιαρα...
ακου 70και 30
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
οχι ρε πουστη η κοιλια μου απο τα γελια...
70 λεει λαδι και 30 ξυδι μπουχαχαχαχχαχαχχαχαχαχα
ειστε για να΄στε λεμε...
ρε νιτρο λαθος κανεις...
ηταν 69,8%παραγκα,0.2%μπαλλακαι 30% τυχη...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
αχαχαχαχαχαχχαχα...κλαιω ρε πουστη ...δεν υπαρχετε απο την σφαλιαρα...
ακου 70και 30
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
οχι ρε πουστη η κοιλια μου απο τα γελια...
70 λεει λαδι και 30 ξυδι μπουχαχαχαχχαχαχχαχαχαχα
ειστε για να΄στε λεμε...
ρε νιτρο λαθος κανεις...
ηταν 69,8%παραγκα,0.2%μπαλλακαι 30% τυχη...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

...εστω
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Αφου μας κατουρας δικε μου και ειναι οκ το ελληνικο πρωταθλημα δωσε μια λογικη εξηγηση γιατι ολοι οι σοβαροι παιχτες που κανατε προτασεις προτιμησαν οποιαδηποτε αλλη ομαδα και πρωταθλημα.ακομα και ο κρικιτς σεν ηθελε να ερθει.
οχι ρε δεν σου δινω...ειμαι καταστροφεας του ποδοσφαιρου και γουσταρω
κλαιω ρε αληθεια ειστε λαλημενοι δεν το περιμενα
σας εχει κανει ψυχολογικα ο θρυλος...
και καλα απο σενα και τον αλλο τον λαγο τον ζαλισμενο,αλλα και απο το νιτρο ρε πουστη;ε οχι...
πουστη πρακτορα τους εριξες στην πρεζα...
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
--εισαι σε συγχηση;εχεις συγκινηθει απο την τσαπου του χρηστιδαρου;για τα παντα ολα μιλαμε  :2funny:
ποδοσφαιρο σε υποληψη η ποδοσφαιρο κατεστραμεν;οπως θες παρτο...
ηρεμησε ,συγκεντρωσου ,σκεψου και αυριο με την ησυχια σου μου απαντας  :2funny:
Προσπερνώ το ξέσπασμα μεγαλείου και απαντώ. Η ελληνική εθνική ομάδα πράγματι από το 2003 και μετά δείχνει σοβαρό πρόσωπο ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΡΙΧΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΟΡΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ (τσουκου τσουκου μπολ και παίχτες κλειδιά του ΠΑΟ). Αυτό όμως δεν έχει σχέση με το ποδόσφαιρό μας το οποίο έχει να κάνει με το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Εκεί φαίνεται το ποδόσφαιρο μιας χώρας. Η Τουρκία για παράδειγμα έχει εθνική ομάδα για τον ΠΟΥΤΣΟ (με εξαίρεση μια αναλαμπή το 2002) αλλά το πρωτάθλημά της είναι 100 χρόνια μπροστά σε σχέση με το δικό μας θέατρο σκιών. Το ποδόσφαιρό μας τα τελευταία χρόνια (από το 1997 και μετά) έχει πάρει την κάτω βόλτα ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ, παραγοντισμός, διαιτησία, ενδιαφέρον, εισιτήρια, μπάλα που παίζεται κλπ κλπ. Και για αυτό το 90% της ευθύνης φέρουν ο Πράκτορας, ο χοντρός, τα τσιράκια τους κατά καιρούς και τα τσουκαλόπαιδα που τους στηρίζουν. Αφαιμάχτηκε και καταστράφηκε αγωνιστικά και οικονομικά όλο το υπόλοιπο ελληνικό ποδόσφαιρο πλην γαύρου.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Προσπερνώ το ξέσπασμα μεγαλείου και απαντώ. Η ελληνική εθνική ομάδα πράγματι από το 2003 και μετά δείχνει σοβαρό πρόσωπο ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΡΙΧΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ (τσουκου τσουκου μπολ και παίχτες κλειδιά του ΠΑΟ). Αυτό όμως δεν έχει σχέση με το ποδόσφαιρό μας το οποίο έχει να κάνει με το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Εκεί φαίνεται το ποδόσφαιρο μιας χώρας. Η Τουρκία για παράδειγμα έχει εθνική ομάδα για τον ΠΟΥΤΣΟ (με εξαίρεση μια αναλαμπή το 2002) αλλά το πρωτάθλημά της είναι 100 χρόνια μπροστά σε σχέση με το δικό μας θέατρο σκιών. Το ποδόσφαιρό μας τα τελευταία χρόνια (από το 1997 και μετά) έχει πάρει την κάτω βόλτα ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ, παραγοντισμός, διαιτησία, ενδιαφέρον, εισιτήρια, μπάλα που παίζεται κλπ κλπ. Και για αυτό το 90% της ευθύνης φέρουν ο Πράκτορας, ο χοντρός, τα τσιράκια τους κατά καιρούς και τα τσουκαλόπαιδα που τους στηρίζουν. Αφαιμάχτηκε και καταστράφηκε αγωνιστικά και οικονομικά όλο το υπόλοιπο ελληνικό ποδόσφαιρο πλην γαύρου.
:2funny: :2funny:
τυπε χωρις αλλαζονεια και ειρωνια δεν ειμαι σε φαση να διαβασω τι γραφεις και να απαντησω σοβαρα...
αληθεια τωρα...κλαιω απο τα γεια με εχει πιασει η κοιλια μου...
λογω σου μιλαω θα διαβασω μετα και θα απαντησω...
δεν υπαρχετε ρε μαλακες ,να΄στε καλα  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
:2funny: :2funny:
τυπε χωρις αλλαζονεια και ειρωνια δεν ειμαι σε φαση να διαβασω τι γραφεις και να απαντησω σοβαρα...
αληθεια τωρα...κλαιω απο τα γεια με εχει πιασει η κοιλια μου...
λογω σου μιλαω θα διαβασω μετα και θα απαντησω...
δεν υπαρχετε ρε μαλακες ,να΄στε καλα  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Μια διόρθωση. Όχι στο ΚΟΣΜΟ του ΠΑΟ, στον ΚΟΡΜΟ του ΠΑΟ ήθελα να γράψω. Το διόρθωσα. Περιμένω να απαντήσεις μετά.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μαγακα ΑΝΤΙΣΘΕΝΗ (και αλεξ)ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΚΑΙ Ας ΜΕ ΠΟΥΝ ΤΣΑΤΣΟ ΚΑΙ ΓΛΥΦΤΗ...
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ...Αν μου ελεγαν πριν χρονια ποση διασκεδαση θα μου προσφερε ενα σαιτ με θεματολογια τ ρδελαμπου θα τους κοροιδευα..
και ομως...
να ειστε παντα καλα ρε αλανια...
:2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μια διόρθωση. Όχι στο ΚΟΣΜΟ του ΠΑΟ, στον ΚΟΡΜΟ του ΠΑΟ ήθελα να γράψω. Το διόρθωσα. Περιμένω να απαντήσεις μετά.
ναι ρε θα απαντησω...εισαι ωραιος τελικα ...σε ειχα για μαλακα αλλα παντελονι εισαι γνησιος...απλα τωρα με εφτιαξε ο νιτρο ειμαι καισε κατασταση ευθυμιας και δεν..
μετα θα τα πουμε...
να΄σαι καλα και μιλαω σοβαρα...
τωρα δεν μπορω ειμαι σε κεφι  :2funny: :2funny:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
ναι ρε θα απαντησω...εισαι ωραιος τελικα ...σε ειχα για μαλακα αλλα παντελονι εισαι γνησιος...απλα τωρα με εφτιαξε ο νιτρο ειμαι καισε κατασταση ευθυμιας και δεν..
μετα θα τα πουμε...
να΄σαι καλα και μιλαω σοβαρα...
τωρα δεν μπορω ειμαι σε κεφι  :2funny: :2funny:
Νο problem ρε. Άμα ξενερώσεις, απαντάς.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ρε μαλακα ενταξει γελαω αλλα απο σενα δεν περιμενα...
αει στα διαλα πες μου οτι τρολαρισες να κοιμηθω το βραδυ  :grin:

Ναι ρε τρελε ηρεμισε ειστε η πιο μεγαλη ομαδα που περασε απο την Ελλαδα...μονο που χτιστηκε απο την δικη μας ομαδα του 90-93... ;)

Μην ξεχνας οτι το πως πρεπει να παιζει ενα αμυντικο χαφ σας το εμαθε ο Σαμπα, περιφερειακος επιθετικος  μαθατε τι ειναι με τον Αλεξη ( μεχρι τοτε κανατε σεντρες) και αν δεν ηταν ο βατραχος να σας ανοιξει τα ματια με τον Τζολε και τον Γιαννακοπουλο ακομα θα παιζατε με τον Καραπιλαλη ....γατακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom