Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Και αν δε φας τριάρες και πας καλά σημαίνει ότι δεν έκανες λάθος κι ότι η ρότα είναι η σωστή. Τί είναι αυτά που λες; Τί προτιμάς δηλαδή;
δεν σου λέει αυτό που του αρέσει

αλλά βλέπεις ο Χρηστίδης; Σου λέει πέρσι είχαμε γαμώ τους προγραμματισμούς, δεν είδες αποτελέσματα;
Ναι, αλλά δεν πάει έτσι.
Προφανώς και δεν πρέπει να έχουμε άσχημα αποτελέσματα γιατί θα είναι πισωγύρισμα. Αλλά εδώ δεν του γυρνάει το μυαλό του Βαγγέλα που έφερε Χ με το Αγρίνιο...

Και μην μου πει κανείς πως η ομάδα τώρα στρώνει. Στρώνουνε ΤΩΡΑ οι ομάδες που δεν έχουνε κάνει προετοιμασία. Και ομάδα που έχει νέα ολόκληρη την ενδεκάδα και αποκτημένη στο τέλος των μεταγραφών...ε, ναι, αυτή κάνει τώρα προετοιμασία και προσεύχεται να είναι και οι άλλοι....πιασμένοι.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
να τα λεμε ολα τυπε.....ακομα και να παιζουν στον ολυμπιακο οι μισθοι,οι προβολη και οι προοπτικες ειναι καλυτερες εξω....ασε που δεν κινδυνευουν να τους τραμπουκισουν ανα πασα στιγμη...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κλαίω ρε μαλάκες..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Τιμή:
€ 65.000 (Συζητήσιμη)
Κατηγορία:
Λεωφορείο - Λεωφορείο ταξιδιωτικό
Χιλιόμετρα:
120.000 χμ
Κυβικά:
10.000 cc
Κτεο εως:
11 / 2015
Ίπποι:
350 bhp
Χρονολογία  question
1 / 2004
Χρώμα:
Κόκκινο
Καύσιμο:
Πετρέλαιο
Καθίσματα:
50
Τελευταία αλλαγή:
49 λεπτά
Εμφανίσεις αγγελίας:
4300



Βλέπω το πουλάει με τον κυρ.Σάββα πακέτο,μέσα...........






5445700_0_b.jpg
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Κλαίω ρε μαλάκες..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Τιμή:
€ 65.000 (Συζητήσιμη)
Κατηγορία:
Λεωφορείο - Λεωφορείο ταξιδιωτικό
Χιλιόμετρα:
120.000 χμ
Κυβικά:
10.000 cc
Κτεο εως:
11 / 2015
Ίπποι:
350 bhp
Χρονολογία  question
1 / 2004
Χρώμα:
Κόκκινο
Καύσιμο:
Πετρέλαιο
Καθίσματα:
50
Τελευταία αλλαγή:
49 λεπτά
Εμφανίσεις αγγελίας:
4300



Βλέπω το πουλάει με τον κυρ.Σάββα πακέτο,μέσα...........






5445700_0_b.jpg
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ξεπερασε και την αλλη αγγελια στο αλλο θρεντ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ποσο να πιανει ο κυρ σαββας αραγε?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Άμα η ομάδα πέρσυ είχε σέντερ φορ θα την είχε περάσει την Γιουνάιτεντ!!! Είχαμε μείνει χωρίς επιθετικό και ψάχναμε τον Γενάρη να βρούμε δανεικούς κλασικά! Πουλάς Μήτρογλου αλλά πριν τον δώσεις έχεις ψάξει να βρεις αντικαταστάτη του..Αυτά πλήρωσε πέρσι η ομάδα και μετά τον Γενάρη δεν βλεπόταν ή έχω άδικο; Του άρεσε η ομάδα κανενός μετά τον Γενάρη;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μαγκες να βαλω και μια αλλη μικρη παραμετρο (επαναλαβανω δεν συμφωνω ιδιαιτερα φετος)....ΚΑΝΕΝΑΣ ελληνας παιχτης δεν θελει να μεινει στην ελλαδα αν  εχει προταση απο εξωτερικο...απλα σημειωση
καλα, μεταξύ μας δεν πιστεύω ο Αβράμης να πέταξε τη σκούφια του για Τουρκία...
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Άμα η ομάδα πέρσυ είχε σέντερ φορ θα την είχε περάσει την Γιουνάιτεντ!!! Είχαμε μείνει χωρίς επιθετικό και ψάχναμε τον Γενάρη να βρούμε δανεικούς κλασικά! Πουλάς Μήτρογλου αλλά πριν τον δώσεις έχεις ψάξει να βρεις αντικαταστάτη του..Αυτά πλήρωσε πέρσι η ομάδα και μετά τον Γενάρη δεν βλεπόταν ή έχω άδικο; Του άρεσε η ομάδα κανενός μετά τον Γενάρη;
ρε τυπε...χωρις να θελω να κανω το συνηγορο κανενος αλλα ελα εσυ στην θεση υης διοικησης η του μανατζερ η του παιχτη...ο μητρογκολ περσυ τετοια εποχη αξιζε 2? 3? μυρια....αρχισε να βαζει γκολ με το τσουβαλι (χατ τρικ μαλιστα) και η τιμη του ανεβαινε απροσμενα μερα την μερα...ξαφνικα σκαει ενα [size=20pt]25[/size] μυρια :o :o :o :o και μου λες δεν πουλας αν δεν βρεις καποιον αλλο....δεν γινονται αυτα.
Ασε που καθε αγωνας που περναει κινδυνευεις να σου χτυπηση και να παρεις τα αρχιδια μου (ω του θαυματος εγινε μολις πηγε φουλαμ)...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τον Αβραμη κανα μυριο τον πουλησε ο χοντρος να υποθεσω;
Μπορει και λιγοτερο
Θα τον εδινε πανω απο τρια εκατομυρια επειδη ειναι ελληνοπουλο,αλλα τσατιστηκε μολις ακουσε οτι θελει να παει τουρκια
Εκει πειστηκε οτι δεν ειναι γνησιο ελληνοπουλο(τον λενε και Αβρααμ,εδεσε το γλυκο)
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
καλα, μεταξύ μας δεν πιστεύω ο Αβράμης να πέταξε τη σκούφια του για Τουρκία...
μπορει να στεκει αυτο που ποσταρε ο ρεντ....εχουν θεμα με τον μιτσελ...η μπορει να ξερει και ο ιδιος οτι δεν θα γινει ποτε ξανα ο αβραμης που ητανε και να κανει αρπαχτη....μπορει λεω....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε τυπε...χωρις να θελω να κανω το συνηγορο κανενος αλλα ελα εσυ στην θεση υης διοικησης η του μανατζερ η του παιχτη...ο μητρογκολ περσυ τετοια εποχη αξιζε 2? 3? μυρια....αρχισε να βαζει γκολ με το τσουβαλι (χατ τρικ μαλιστα) και η τιμη του ανεβαινε απροσμενα μερα την μερα...ξαφνικα σκαει ενα [size=20pt]25[/size] μυρια :o :o :o :o και μου λες δεν πουλας αν δεν βρεις καποιον αλλο....δεν γινονται αυτα.
Ασε που καθε αγωνας που περναει κινδυνευεις να σου χτυπηση και να παρεις τα αρχιδια μου (ω του θαυματος εγινε μολις πηγε φουλαμ)...
χρονικα δεν τα θυμσαι καλά τα του τραυματισμού...αλλά η ουσία είναι όπως λες. Πουλάς και χαίρεσαι.
Βέβαια τότε γκάριζα να γυρνούσαμε το Διαμαντάκο....που και πέρσι είχε βγάλει μάτια στην προετοιμασία, αλλά τεσπα...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ρε τυπε...χωρις να θελω να κανω το συνηγορο κανενος αλλα ελα εσυ στην θεση υης διοικησης η του μανατζερ η του παιχτη...ο μητρογκολ περσυ τετοια εποχη αξιζε 2? 3? μυρια....αρχισε να βαζει γκολ με το τσουβαλι (χατ τρικ μαλιστα) και η τιμη του ανεβαινε απροσμενα μερα την μερα...ξαφνικα σκαει ενα [size=20pt]25[/size] μυρια :o :o :o :o και μου λες δεν πουλας αν δεν βρεις καποιον αλλο....δεν γινονται αυτα.
Ασε που καθε αγωνας που περναει κινδυνευεις να σου χτυπηση και να παρεις τα αρχιδια μου (ω του θαυματος εγινε μολις πηγε φουλαμ)...
Πουλά τον αλλά φέρε άλλον,και στο κατω κατω αμα δεν τον πουλαγε και παιρναγε η ομαδα ποσα λεφτα θα επαιρνε η ομαδα;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μπορει να στεκει αυτο που ποσταρε ο ρεντ....εχουν θεμα με τον μιτσελ...η μπορει να ξερει και ο ιδιος οτι δεν θα γινει ποτε ξανα ο αβραμης που ητανε και να κανει αρπαχτη....μπορει λεω....
αν είναι το δεύτερο, τότε είναι λάθος σκέψη η Τουρκία. Εκεί αν δεν παίξει θα γίνει κόκκινο πανί. Αν παίξει θα αγαπηθεί τρελά.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
μπορει να στεκει αυτο που ποσταρε ο ρεντ....εχουν θεμα με τον μιτσελ...η μπορει να ξερει και ο ιδιος οτι δεν θα γινει ποτε ξανα ο αβραμης που ητανε και να κανει αρπαχτη....μπορει λεω....
Τζάμπα έφυγε..Ο Αβράμης ψαχνόταν καιρό πάντως για μεταγραφή είχε ακουστεί ομάδα απο Αυστραλία να δίνει ένα κάρο λεφτά,αλλά ο Βαγγέλας είπε ότι δεν πωλείται!

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
αν είναι το δεύτερο, τότε είναι λάθος σκέψη η Τουρκία. Εκεί αν δεν παίξει θα γίνει κόκκινο πανί. Αν παίξει θα αγαπηθεί τρελά.
Εμένα μου άρεσε ο Μίτσελ ότι και καλά είπε δεν θέλουμε παίκτες σαν τον Ετό προτιμώ παίκτες τυπου Μπενίτεζ

Ο Χαλίλοβιτς έφερε ισοπαλία προχθές στην Τουρκια και ζητησε παικτες αλλιώς φευγει ειπε
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Πουλά τον αλλά φέρε άλλον,και στο κατω κατω αμα δεν τον πουλαγε και παιρναγε η ομαδα ποσα λεφτα θα επαιρνε η ομαδα;
χρονικα δεν τα θυμσαι καλά τα του τραυματισμού...αλλά η ουσία είναι όπως λες. Πουλάς και χαίρεσαι.
Βέβαια τότε γκάριζα να γυρνούσαμε το Διαμαντάκο....που και πέρσι είχε βγάλει μάτια στην προετοιμασία, αλλά τεσπα...
τζογος τυπε μου και μεγαλη μαγκια να ελισεσαι σε τετοιο επιπεδο και σε τοσο τζιρο....νομιζω ανετα περσυ μπορουσες να παρεις τον κολομβιανο πυ εβγαλε ματια στο μουντιαλ.αν εισαι τοσο δικτυομενος γαματα δεν θα ειχες τον ολυμπιακο θα ειχες την νασα.
μοικανε επειδη εχω μια ταση να κανω τον συνηγορο σημερα....αυτο που ειπες για διαμαντακο,παντα εχω στο μυαλο μου πως καψανε τον νινη οταν προσπαθησανε να του φορτωσουν μια ομαδα...ας βγει φετος  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom