Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ξεκολλα ρε δεν υπαρχει εκπροσωπηση στην Ευρωπη. Για την παρτη του παιζει ο καθενας .   Εκπροσωπος του ελληνικου ποδοσφαιρου ειναι η εθνικη.
Α όχι φιλε, εγω είμαι 43 ετων και εχω μαθει αλλιως.
Όταν ημουν μικρος, μαζευόμασταν ΟΛΟΙ, ολυμπιακοι, αεκτζηδες, παναθηναικοι, και βλέπαμε οποιαδήποτε ελληνικη ομαδα στην Ευρωπη. Και πανηγυρίζαμε μαζι.
Τωρα αν εσεις οι καινούργιοι τα εχετε κανει σκατα, λυπάμαι...
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ο ολυμπιακός εκπροσωπεί τον ολυμπιακό στην ευρώπη, τελεία και παύλα
Σημεια των καιρων...
Καμια φορα ευλογω την τυχη μου που γεννηθηκα το 1971, και προλαβα καποιες εποχές απλης λογικης, και όχι τον σημερινο παραλογισμο, παρτακισμό και ψευτομαγκια.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Α όχι φιλε, εγω είμαι 43 ετων και εχω μαθει αλλιως.
Όταν ημουν μικρος, μαζευόμασταν ΟΛΟΙ, ολυμπιακοι, αεκτζηδες, παναθηναικοι, και βλέπαμε οποιαδήποτε ελληνικη ομαδα στην Ευρωπη. Και πανηγυρίζαμε μαζι.
Τωρα αν εσεις οι καινούργιοι τα εχετε κανει σκατα, λυπάμαι...

Επετρεψε μου να σου πω οτι επειδη εχεις μαθει αλλιως εσυ δεν ειναι και ετσι τα πραγματα. Αλλο τι νοιωθεις εσυ η ο α ο β περιστασιακα αλλο τι ισχυει. Μη τα μπερδευουμε. Η καθε ομαδα ειναι με την παρτη της. Αν θες εσυ να νοιωθεις οτι σε εκπροσωπει νοιωθε το. Απλα δεν ειναι ετσι τα πραγματα. Εκπροσωπος του ελληνικου ποδοσφαιρου ειναι η εθνικη και μονο.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
Α όχι φιλε, εγω είμαι 43 ετων και εχω μαθει αλλιως.
[size=16pt]Όταν ημουν μικρος, μαζευόμασταν ΟΛΟΙ, ολυμπιακοι, αεκτζηδες, παναθηναικοι, και βλέπαμε οποιαδήποτε ελληνικη ομαδα στην Ευρωπη. Και πανηγυρίζαμε μαζι[/size].
Τωρα αν εσεις οι καινούργιοι τα εχετε κανει σκατα, λυπάμαι...

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Βαθμολογία δεν υπάρχει;

Και επειδη υπαρχει βαθμολογια? Το κυριοτερο ειναι οτι υπαρχει ανταγωνισμος μεσω των εγχωριων θεσμων , πρωταθλημα και κυπελλο για το ποιες ομαδες θα παρουν μερος στις διεθνεις διοργανωσεις. Επομενως για να παρει ο αλλος την θεση αυτη την παιρνει μεσω ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ στο εγχωριο πρωταθλημα . Για να ειναι ο γαβρος στο τσαμπιονς λιγκ, δεν ειναι ο Παναθηναικος η η χανουμα. Θα βγω μετα εγω ο Παναθηναικος να πω οτι με εκπροσωπει (!!!) ο ... γαβρος στην Ευρωπη ? Και θα νοιωσω και υπερηφανος?!!

Βεβαια αν η ομαδα σου παιζει με τη Ραφηνα στη Γ δε μου ακουγεται και τοσο παραλογο :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Επετρεψε μου να σου πω οτι επειδη εχεις μαθει αλλιως εσυ δεν ειναι και ετσι τα πραγματα. Αλλο τι νοιωθεις εσυ η ο α ο β περιστασιακα αλλο τι ισχυει. Μη τα μπερδευουμε. Η καθε ομαδα ειναι με την παρτη της. Αν θες εσυ να νοιωθεις οτι σε εκπροσωπει νοιωθε το. Απλα δεν ειναι ετσι τα πραγματα. Εκπροσωπος του ελληνικου ποδοσφαιρου ειναι η εθνικη και μονο.
Γιατι?
Επειδή ειστε τοσο οπαδοι, ώστε αδυνατειτε να χαρειτε με τη νικη μιας ελληνικης ομαδας?
Ενταξει, να το δεχθω ότι ετσι νιώθετε, αλλά μην πατε να μου το περασετε και ως φυσιολογικο, όπως πανε οι πουστηδες να περασουν ότι το φυσιολογικο είναι να τον παιρνεις.
Λαθος ειστε, δικαιωμα σας, αλλά ΛΑΘΟΣ.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Σημεια των καιρων...
Καμια φορα ευλογω την τυχη μου που γεννηθηκα το 1971, και προλαβα καποιες εποχές απλης λογικης, και όχι τον σημερινο παραλογισμο, παρτακισμό και ψευτομαγκια.

Όχι θα καθόμαστε όλοι μαζί οι οπαδοί και θα υποστηρίζουμε την ομάδα του άλλου. Και μετά απ' την πολλή αγαπη θα παίζουμε και μια ομαδική μαλακία.
Τι φλωριές ειναι αυτές
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Όχι θα καθόμαστε όλοι μαζί οι οπαδοί και θα υποστηρίζουμε την ομάδα του άλλου. Και μετά απ' την πολλή αγαπη θα παίζουμε και μια ομαδική μαλακία.
Τι φλωριές ειναι αυτές
Τον παππού μου μού θύμισες με αυτό που έγραψες
Εμεις το χαιρομασταν περισσοτερο παντως...Καπου σας ψιλολυπαμαι για να πω την αληθεια.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Γιατι?
Επειδή ειστε τοσο οπαδοι, ώστε αδυνατειτε να χαρειτε με τη νικη μιας ελληνικης ομαδας?
Ενταξει, να το δεχθω ότι ετσι νιώθετε, αλλά μην πατε να μου το περασετε και ως φυσιολογικο, όπως πανε οι πουστηδες να περασουν ότι το φυσιολογικο είναι να τον παιρνεις.
Λαθος ειστε, δικαιωμα σας, αλλά ΛΑΘΟΣ.

Ειπαμε για σενα μπορει να ειναι σωστος επειδη το αεκακι δε θα σε εκπροσωπησει και πολυ στην ευρωπη. Για εμας που εχουμε μεγαλες ομαδες, μια χαρα μας εκπροσωπουν οι δικες μας ομαδες. Ασε τα μονοπωλια στη λογικη δε νομιζεις οτι ειναι too much? Ειναι θεμα τι νοιωθεις και προτιμησεων.
Αλλα αν θες να το πας ετσι το οτι ειναι ελληνικη ομαδα τι να λεει? Εγω μπορει να γουσταρω να υποστηριξω μια βελγικη. Υπαρχει κανα προβλημα? Αν τωρα βρισκεις απολυτα φυσιολογικο να υποστηριζεις τον ανταγωνιστη σου και να τον θεωρεις εκπροσωπο , καντο οι δρομοι ανοιχτοι και τα σκυλια δεμενα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Α όχι φιλε, εγω είμαι 43 ετων και εχω μαθει αλλιως.
Όταν ημουν μικρος, μαζευόμασταν ΟΛΟΙ, ολυμπιακοι, αεκτζηδες, παναθηναικοι, και βλέπαμε οποιαδήποτε ελληνικη ομαδα στην Ευρωπη. Και πανηγυρίζαμε μαζι.
Τωρα αν εσεις οι καινούργιοι τα εχετε κανει σκατα, λυπάμαι...
εγω που μαι νεοτερος λοιπον,ειμαι φανατικος οπαδος της ΑΕΚ μονο.
οταν παιζουν οι αλλοι αδιαφορω,οταν παιζει ο οσφπ στηριζω παντα τον αντιπαλο..
η ταβλα του Κοντε στο 86' ειναι μεσα στις 5 πιο αξιομνημονευτες στιγμες απο τοτε που βλεπω μπαλα.

ο ολυμπιακος εκπροσωπει τους ολυμπιακους,δηλαδη τους θεοδωριδη,καραπαππα,τσουκαλα,νικολακοπουλο αντε και το ελληνικο δημοσιο στην καλυτερη.


το ιδιο πνευμα επικρατει σε ολες τις χωρες του κοσμου.
εσυ νομιζεις οτι ο οπαδος της λιβερπουλ στηριζει τη γιουναιτεντ στην ευρωπη ας πουμε;;;
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Και επειδη υπαρχει βαθμολογια? Το κυριοτερο ειναι οτι υπαρχει ανταγωνισμος μεσω των εγχωριων θεσμων , πρωταθλημα και κυπελλο για το ποιες ομαδες θα παρουν μερος στις διεθνεις διοργανωσεις. Επομενως για να παρει ο αλλος την θεση αυτη την παιρνει μεσω ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ στο εγχωριο πρωταθλημα . Για να ειναι ο γαβρος στο τσαμπιονς λιγκ, δεν ειναι ο Παναθηναικος η η χανουμα. Θα βγω μετα εγω ο Παναθηναικος να πω οτι με εκπροσωπει (!!!) ο ... γαβρος στην Ευρωπη ? Και θα νοιωσω και υπερηφανος?!!

Βεβαια αν η ομαδα σου παιζει με τη Ραφηνα στη Γ δε μου ακουγεται και τοσο παραλογο :grin:

Η UΕΦΑ για τον αριθμό των θέσεων δεν κατατάσσει τις χώρες ανάλογα με τη βαθμολογία που συγκεντρώνουν οι ομάδες της κάθε χώρας;δεν υπάρχει εκπροσώπηση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom