Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πιστευω με μητρογκολ και ντιοπ καπως μπαλωνει τις μαλακιες του...
αλλα επισης πιστευω να καταλαβει οτι ενταξει το παραγαμησε το θεμα με τις πωλησεις...
ακομα και εγω θεωρω οτι φετος εκανε λαθη...πουλησε πολλους και σε σημαντικες θεσεις...
λαθος μεγιστο...αυτος εχει το μαχαιρι αυτος και το καρπουζι...πιστευω να το αντιληφθηκε...
τουλαχιστον μπαλωνουμε επιθεση και χαφ...να δουμε στην αμυνα χωρις κωσταρα τι γινεται...
αντι ανεξαρτητα δεν παιξαμε καλα η οχι...το ξυλο δεν με νοιαζει,ετσι γουσταρω να μας παιζουν και μπραβο στο αγρινιο....αλλα ρε φιλε αυτο το κεφαλοκλειδωμα δεν υπαρχει...δεν εχι ξαναγινει ρε συ...δεν γινεται να μην το ειδε...ειναι λαβη απο τζουντο....οσα χρονια βλεπω μπαλλα τετοια λαβη με προθεση δεν εχω ξαναδει...ελεος...πρεπει αυριο να του παρουν σφυριχτρα...δεν υπαρχει αυτο...δεν γινεται πιο καθαρη φαση...και την περασμενη κυριακη μς πνιξανε δυο αλλα αυτο παραητανε...δεν γινεται να μην το δει ενας διαιτητης και ενας εποπτης...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
πιστευω με μητρογκολ και ντιοπ καπως μπαλωνει τις μαλακιες του...
αλλα επισης πιστευω να καταλαβει οτι ενταξει το παραγαμησε το θεμα με τις πωλησεις...
ακομα και εγω θεωρω οτι φετος εκανε λαθη...πουλησε πολλους και σε σημαντικες θεσεις...
λαθος μεγιστο...αυτος εχει το μαχαιρι αυτος και το καρπουζι...πιστευω να το αντιληφθηκε...
τουλαχιστον μπαλωνουμε επιθεση και χαφ...να δουμε στην αμυνα χωρις κωσταρα τι γινεται...
αντι ανεξαρτητα δεν παιξαμε καλα η οχι...το ξυλο δεν με νοιαζει,ετσι γουσταρω να μας παιζουν και μπραβο στο αγρινιο....αλλα ρε φιλε αυτο το κεφαλοκλειδωμα δεν υπαρχει...δεν εχι ξαναγινει ρε συ...δεν γινεται να μην το ειδε...ειναι λαβη απο τζουντο....οσα χρονια βλεπω μπαλλα τετοια λαβη με προθεση δεν εχω ξαναδει...ελεος...πρεπει αυριο να του παρουν σφυριχτρα...δεν υπαρχει αυτο...δεν γινεται πιο καθαρη φαση...και την περασμενη κυριακη μς πνιξανε δυο αλλα αυτο παραητανε...δεν γινεται να μην το δει ενας διαιτητης και ενας εποπτης...
Έτσι, αυτά που έλεγα για τις πωλήσεις.  ;)
Ναι το πέναλτι ήταν σκάνδαλο λέμε. Ο πρόεδρος του σιχαμένου πράσινου σωματείου αν δεν τους έδιναν τέτοιο πράμα, για ένα μήνα συνεντεύξεις τύπου και έκτακτα δελτία στον κωλο-σκάι θα έκανε. Τελικά πες πες κάτι έχει καταφέρει το σίχαμα. Σαν χεσμένοι μας παίζουνε οι διαιτητές...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.060
Like
11.288
Πόντοι
2.606
πιστευω με μητρογκολ και ντιοπ καπως μπαλωνει τις μαλακιες του...
αλλα επισης πιστευω να καταλαβει οτι ενταξει το παραγαμησε το θεμα με τις πωλησεις...
ακομα και εγω θεωρω οτι φετος εκανε λαθη...πουλησε πολλους και σε σημαντικες θεσεις...
λαθος μεγιστο...αυτος εχει το μαχαιρι αυτος και το καρπουζι...πιστευω να το αντιληφθηκε...
τουλαχιστον μπαλωνουμε επιθεση και χαφ...να δουμε στην αμυνα χωρις κωσταρα τι γινεται...
αντι ανεξαρτητα δεν παιξαμε καλα η οχι...το ξυλο δεν με νοιαζει,ετσι γουσταρω να μας παιζουν και μπραβο στο αγρινιο....αλλα ρε φιλε αυτο το κεφαλοκλειδωμα δεν υπαρχει...δεν εχι ξαναγινει ρε συ...δεν γινεται να μην το ειδε...ειναι λαβη απο τζουντο....οσα χρονια βλεπω μπαλλα τετοια λαβη με προθεση δεν εχω ξαναδει...ελεος...πρεπει αυριο να του παρουν σφυριχτρα...δεν υπαρχει αυτο...δεν γινεται πιο καθαρη φαση...και την περασμενη κυριακη μς πνιξανε δυο αλλα αυτο παραητανε...δεν γινεται να μην το δει ενας διαιτητης και ενας εποπτης...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΤΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΣ ΑΡΧΗΓΕ.......Παιζεις μονος σου για να βγεις πρωτος,εχεις παντα 13 στο γηπεδο και καμια φορα 14,τα ματς ληγουν μετα το 98',τα ποδια βαφτιζονται χερια αν ειναι  αντιπαλων και τα χερια ποδια αν ειναι δικων σου παικτων,ενω το στοιχημα ειναι αν μεχρι τον γεναρη θα εχεις διψηφια διαφορα ασφαλειας απο τον δευτερο για να μπορει ο προεδρας να κανει τα κουμαντα του με ασφαλεια....ΚΑΙ ΣΥ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ ΚΛΑΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟ Χηναρι.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και θες και σφυριχτρες......γιατι?δεν εχει φουρνο ο μπαγλαμας?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
Και όταν βγαινω και γραφω ότι ειδικα οι παλιοι ολυμπιακοι εχουν ξενερωσει απίστευτα, γιατι διαφωνείτε μαζι μου?
Άσε τώρα ρε συ alex τα ενδοοικογενειακά μας και ασχολήσου με την ομαδίτσα σου. Κι εγώ ξέρω παλιούς Ολυμπιακούς που είναι τόσο πωρωμένοι και δίπλα στην ομάδα όσο ποτέ. Άσε λέμε, θα τη βρούμε την άκρη εμείς και γκρίνιες κλπ. πάντα υπάρχουν σε μια οικογένεια. Μην τα επικαλείται αυτά όμως ένας εχθρός του Ολυμπιακού, δεν κάνει.  ;)
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
για Ελέ και ίσως και Γεωργάτο αλλα με επιφύλαξη δεν το θυμάμαι καλα

Tώρα τι σημασία έχουν ολα αυτά; Eγω θυμάμαι πάντως οτι η ιστορία είχε αρχίσει με το Τζιοβάνι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
Tώρα τι σημασία έχουν ολα αυτά; Eγω θυμάμαι πάντως οτι η ιστορία είχε αρχίσει με το Τζιοβάνι.
α γι αυτο μαλωνανε με Καρεμπε; Τον ζηλευε ο Ζιο επειδη γαμουσε τη Σκλεναρικοβα κι αυτος βολευοταν με τη Χρυσα;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Άσε τώρα ρε συ alex τα ενδοοικογενειακά μας και ασχολήσου με την ομαδίτσα σου. Κι εγώ ξέρω παλιούς Ολυμπιακούς που είναι τόσο πωρωμένοι και δίπλα στην ομάδα όσο ποτέ. Άσε λέμε, θα τη βρούμε την άκρη εμείς και γκρίνιες κλπ. πάντα υπάρχουν σε μια οικογένεια. Μην τα επικαλείται αυτά όμως ένας εχθρός του Ολυμπιακού, δεν κάνει.  ;)
Δηλαδη ενας συριζαιος ας πουμε, κακως ασχολειται με τα εσωτερικα της ΝΔ.
Δεν είναι ετσι όμως, γιατι τα εσωτερικα της ΝΔ αφορουν τους παντες, αφου κυβερνα.
Ετσι και τα εσωτερικα του ολυμπιακου με ενδιαφερουν, γιατι με εκπροσωπεί στην Ευρωπη.
Πώς σου φαινεται η σκεψη αυτή?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Δηλαδη ενας συριζαιος ας πουμε, κακως ασχολειται με τα εσωτερικα της ΝΔ.
Δεν είναι ετσι όμως, γιατι τα εσωτερικα της ΝΔ αφορουν τους παντες, αφου κυβερνα.
Ετσι και τα εσωτερικα του ολυμπιακου με ενδιαφερουν, γιατι με εκπροσωπεί στην Ευρωπη.
Πώς σου φαινεται η σκεψη αυτή?

Απαράδεκτη
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Έτσι, αυτά που έλεγα για τις πωλήσεις.  ;)
Ναι το πέναλτι ήταν σκάνδαλο λέμε. Ο πρόεδρος του σιχαμένου πράσινου σωματείου αν δεν τους έδιναν τέτοιο πράμα, για ένα μήνα συνεντεύξεις τύπου και έκτακτα δελτία στον κωλο-σκάι θα έκανε. Τελικά πες πες κάτι έχει καταφέρει το σίχαμα. Σαν χεσμένοι μας παίζουνε οι διαιτητές...

Eνω ο Θεωδωριδης τι εκανε? Πειτε τωρα οτι εκανε και... παραγκα ο Αλαφουζος η ευνοειται να γελασουμε λιγο κυριακατικα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Έτσι, αυτά που έλεγα για τις πωλήσεις.  ;)
Ναι το πέναλτι ήταν σκάνδαλο λέμε. Ο πρόεδρος του σιχαμένου πράσινου σωματείου αν δεν τους έδιναν τέτοιο πράμα, για ένα μήνα συνεντεύξεις τύπου και έκτακτα δελτία στον κωλο-σκάι θα έκανε. Τελικά πες πες κάτι έχει καταφέρει το σίχαμα. Σαν χεσμένοι μας παίζουνε οι διαιτητές...

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Δηλαδη ενας συριζαιος ας πουμε, κακως ασχολειται με τα εσωτερικα της ΝΔ.
Δεν είναι ετσι όμως, γιατι τα εσωτερικα της ΝΔ αφορουν τους παντες, αφου κυβερνα.
Ετσι και τα εσωτερικα του ολυμπιακου με ενδιαφερουν, γιατι με εκπροσωπεί στην Ευρωπη.
Πώς σου φαινεται η σκεψη αυτή?


Ξεκολλα ρε δεν υπαρχει εκπροσωπηση στην Ευρωπη. Για την παρτη του παιζει ο καθενας .   Εκπροσωπος του ελληνικου ποδοσφαιρου ειναι η εθνικη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom