Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
1) Η Σέλτικ τα παίρνει και εκείνη

Τι λες ρε ταραμά...που έχει αντιπάλους την Μάδεργουελ,την ΙΝΒΕΡΝΕΣ και η Ρέιντζερς καταστράφηκε...;  :think:
Πες τουλάχιστον την Μακάμπι,στο μπάσκετ... :uglystupid:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Και έτσι για να ξεφύγουμε..Θέλω πολύ τον Ρόνι στον Γαύρο. Ελπίζω να γίνει το μπάμ και να γουστάρουμε παλιές εποχές. Γιατί καλός ο Αφελάι, καλός και αμπιντάλ, κλπ κλπ.. Αλλά άλλο πράγμα να βλέπεις αυτά...

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ειναι υπαλληλος του σαιτ τυπε,ειναι μοντ. :grin:
Υπαλληλους λεω τους αλλους που γραφουν εκει.
Είναι μοντ ο Χριστίδης? :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

325074,xcitefun-forum-moderator.jpg


moderator.jpg
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Τι λες ρε ταραμά...που έχει αντιπάλους την Μάδεργουελ και η Ρέιντζερς καταστράφηκε...;  :think:
Πες τουλάχιστον την Μακάμπι,στο μπάσκετ... :uglystupid:

Καταρχάς Μπιλάκο αγόρι μου δε σε έβρισα οπότε χαλάρωσε.. Μιλάμε ωραία μέχρι στιγμής και με τον Πίκερ νομίζω πως διάλογος γίνεται. Τώρα το να ανοιγείς το φερμουάρ σου και να μας δείχνεις το πουλάκι σου βρίζοντας από τον υπολογιστή... δεν ωφελεί.
Και μιλάω και για πιο παλιά ΠΡΙΝ ΓΑΜΘΕΙ Η ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ !
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Ηρέμησε...είναι ωραίος ο
URL]]... ;D
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν διαβαζεις χριστιδη και τους αλλους τους υπαλληλους στο ρενταγκαινστδεμασιν τυπε  :think:
πες ρε σιχαμενε βρωμιαρη...σκουπιδι ...εγω δηλωνω γαυρος και περηφανος και δεν το παιζω αντικειμενικος ...εσυ που σερνεσαι απο εδω και απο κει στα θρεντ με τον μανδυα του αντικειμενικου και το αφύψηλου υφακι να διαφωτιζεις τον κοσμο για τον σατανα κοκκαλη,πες ρε σκουπιδι....ηταν ΝΑΙ η ΟΧΙ πεναλτυ το σαββατο σε τσορυ και ντοσεβι;;πες ρε πουστη ....ρομπα χωρις υπεγφυγες και δηθεν αλλαγες θεματος...
εισαι αντικειμενικος ετσι δεν το παιζεις;
αν εχεις αρχιδια ρε κωλοτρυπιδι απαντα...περιμενω...
ηταν ναι η οχι;εδω εισαι  ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μαλάκα δεν βάζουν μυαλό. Πρόβατα τελείως.  :2funny:

Μπα,έχουν βάλει μυαλό πολλοί και δεν πατάνε στο γήπεδο...λίγοι είναι ακόμα νεκροί εγκεφαλικά και ναυάγια της ζωής...που αν τους πει ο Πόλντο να τους χύσει στον πρωκτό/στόμα...θα κάτσουν με συνοπτικές διαδικασίες... :)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
πες ρε σιχαμενε βρωμιαρη...σκουπιδι ...εγω δηλωνω γαυρος και περηφανος και δεν το παιζω αντικειμενικος ...εσυ που σερνεσαι απο εδω και απο κει στα θρεντ με τον μανδυα του αντικειμενικου και το αφύψηλου υφακι να διαφωτιζεις τον κοσμο για τον σατανα κοκκαλη,πες ρε σκουπιδι....ηταν ΝΑΙ η ΟΧΙ πεναλτυ το σαββατο σε τσορυ και ντοσεβι;;πες ρε πουστη ....ρομπα χωρις υπεγφυγες και δηθεν αλλαγες θεματος...
εισαι αντικειμενικος ετσι δεν το παιζεις;
αν εχεις αρχιδια ρε κωλοτρυπιδι απαντα...περιμενω...
ηταν ναι η οχι;εδω εισαι  ;)
Εχει χεστει πανω του τωρα οτι δεν θα ανεβει το αεκ και θα ανεβει η παναχαικη ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
πες ρε σιχαμενε βρωμιαρη...σκουπιδι ...εγω δηλωνω γαυρος και περηφανος και δεν το παιζω αντικειμενικος ...εσυ που σερνεσαι απο εδω και απο κει στα θρεντ με τον μανδυα του αντικειμενικου και το αφύψηλου υφακι να διαφωτιζεις τον κοσμο για τον σατανα κοκκαλη,πες ρε σκουπιδι....ηταν ΝΑΙ η ΟΧΙ πεναλτυ το σαββατο σε τσορυ και ντοσεβι;;πες ρε πουστη ....ρομπα χωρις υπεγφυγες και δηθεν αλλαγες θεματος...
εισαι αντικειμενικος ετσι δεν το παιζεις;
αν εχεις αρχιδια ρε κωλοτρυπιδι απαντα...περιμενω...
ηταν ναι η οχι;εδω εισαι  ;)
Δωσε βιντεακι μαν να πω την αντικεμενικη και τεκμηριωμενη οπως παντα αποψη μου. :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Καταρχάς Μπιλάκο αγόρι μου δε σε έβρισα οπότε χαλάρωσε.. Μιλάμε ωραία μέχρι στιγμής και με τον Πίκερ νομίζω πως διάλογος γίνεται. Τώρα το να ανοιγείς το φερμουάρ σου και να μας δείχνεις το πουλάκι σου βρίζοντας από τον υπολογιστή... δεν ωφελεί.
Και μιλάω και για πιο παλιά ΠΡΙΝ ΓΑΜΘΕΙ Η ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ !
ρε αδερφε...χανεις τα λογια σου...μιλας απολυτως λογικα ,απαντησεις δεν παιρνεις παρα αρες μαρες κουκουναρες...μην ασχολεισαι...ειναι μαλακες...δεν θα βρεις ακρη...χιλιοχυμενες πουτανες που δεν εχουν αντερα να παραδεχτουν αληθειες...
ειμαστε οι πρωτοι ειμαστε δυναστες και τελος...
ειμαστε αυτο που θα ηθελαν ολοι να ειναι και τελος...
τα αλλα ειναι μαλακιες...
εχω κανει ακριβως τετοιες συζητησεις χιλιαδες φορες...
χανεσαι και χανεις λογια και στο ντελος θα εκνευριστεις και θα τους ριχνεις μπινελικια...
μιλαμε για ζωα παρε χαμπαρι....δεν γινεται διαλογος με τετοια σκουπιδια  ;)
φιλικα χρηστιδης
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δωσε βιντεακι μαν να πω την αντικεμενικη και τεκμηριωμενη οπως παντα αποψη μου. :rockon:
αντε γαμησου ρε κσατοσυλλεκτη που αλλες φορες δεν προλαβαινει να τελειωσει το ματς και μας ζαλιζεις τα παπαρια και τωρα θες βιντεακι...
αντε και ας που με οτι δεν το εχεις δει ψαξτο και πες μου...
ελα τωρα που δεν εχεις δει ...εσυ....πες μας τωρα οτι την ωρα του αγωνα ησουνα με την γκομενα  :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
αντε γαμησου ρε κσατοσυλλεκτη που αλλες φορες δεν προλαβαινει να τελειωσει το ματς και μας ζαλιζεις τα παπαρια και τωρα θες βιντεακι...
αντε και ας που με οτι δεν το εχεις δει ψαξτο και πες μου...
ελα τωρα που δεν εχεις δει ...εσυ....πες μας τωρα οτι την ωρα του αγωνα ησουνα με την γκομενα  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom