Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Αρε  μεγαλη  κυρα Δεσποινα.......κοιτα  καμαρι....πηρε  και  τη  μπαλα  του αγορασμενου αγωνα  για  σουβενιρ.......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • unnamed (10).jpg
    unnamed (10).jpg
    54 KB · Εμφανίσεις: 9

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Επειδή ξεχνάτε εύκολα τα βάζω. 16 κάλπικα πρωταθλήματα με παράγκα, στημένους διαιτητές και σφαγές των αντιπάλων ομάδων.
Βαλε και την φωτο με τον κωλο σου πανω απο τον τιμοκαταλογο και ασε τα αθλητικα,δεν ειναι για εσενα.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Επειδή ξεχνάτε εύκολα τα βάζω. 16 κάλπικα πρωταθλήματα με παράγκα, στημένους διαιτητές και σφαγές των αντιπάλων ομάδων.

Λοιπον  μαγκα μου  γραφω  τωρα  για  παρτυ σου,,,,,,και  δεν  ξανασχολουμαι  με  το  ατομο  σου...........
Εγω προσωπικα δε σε παιρνω στα σοβαρα........γιατι δε σε θεωρω οπαδο με τη σημασια της λεξης...........απλα υποστηριζεις μια ομαδα....και προσπαθεις να αποδειξεις  οτι σε  συμφερει και  οτι συυ λενε οι διαφοροι παρατρεχαμενοι...............
Αφου στη ριζουπολη εγιναν  τα αισχη.......γιατι ο τοτε προεδρος  σας αποκαλεσε  τους  παιχτες  ....ΚΟΤΕΣ ;
Γιατι οι οπαδοι  σας εκαναα ντου στην παιανια.....και  τους  εδειραν ;
Μπορεις  να  μου απαντησεις  σε  παρακαλω  με  σοβαρα  επιχειρηματα.......αν  δεν εχεις  ασχολησου  με  αυτο που  ξερεις  να  κανεις  καλυτερα  απο  τον  καθενα μας.......τον  αγαπητικο   στα  πουτανακια  του  μεταξουργειου.....αααααααααα...και  στις  τσατσαδες........

ΑΝΤΕ  ΜΠΡΑΒΟ.......
 

Επισκέπτης
Λοιπον  μαγκα μου  γραφω  τωρα  για  παρτυ σου,,,,,,και  δεν  ξανασχολουμαι  με  το  ατομο  σου...........
Εγω προσωπικα δε σε παιρνω στα σοβαρα........γιατι δε σε θεωρω οπαδο με τη σημασια της λεξης...........απλα υποστηριζεις μια ομαδα....και προσπαθεις να αποδειξεις  οτι σε  συμφερει και  οτι συυ λενε οι διαφοροι παρατρεχαμενοι...............
Αφου στη ριζουπολη εγιναν  τα αισχη.......γιατι ο τοτε προεδρος  σας αποκαλεσε  τους  παιχτες  ....ΚΟΤΕΣ ;
Γιατι οι οπαδοι  σας εκαναα ντου στην παιανια.....και  τους  εδειραν ;
Μπορεις  να  μου απαντησεις  σε  παρακαλω  με  σοβαρα  επιχειρηματα.......αν  δεν εχεις  ασχολησου  με  αυτο που  ξερεις  να  κανεις  καλυτερα  απο  τον  καθενα μας.......τον  αγαπητικο   στα  πουτανακια  του  μεταξουργειου.....αααααααααα...και  στις  τσατσαδες........

ΑΝΤΕ  ΜΠΡΑΒΟ.......

Ακριβώς, δεν είμαι οπαδός και δεν μου αρέσει το οπαδιλίκι. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν βλέπω μπάλα. Είχα κάρτα διαρκείας για πολλά χρόνια και τώρα είμαι απλά μέλος της Συμμαχίας. Ο τότε πρόεδρος ήταν μαλάκας γιατί έπρεπε να είχε πάρει την ομάδα και να είχε φύγει από το γήπεδο. Σε καμία σοβαρή χώρα του κόσμου αυτό το παιχνίδι δεν θα είχε αρχίσει. Σκέψου να έπαιζες στην Αγγλία ή την Ισπανία και να γινόταν αυτό που έγινε με τη φυσούνα. Τρομοκρατία σκέτη ήταν, πώς να παίξεις έτσι μπάλα; Δυστυχώς όμως εδώ είναι Κοκκαλιστάν.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Λοιπόν προς τους βάζελους...

Αν θέλετε να λέμε αλήθειες να λέμε αλήθειες. Κανένας γαύρος δεν είπε ότι ο Κόκκαλης κινούσε τα νήματα.

Πως έρχεσαι και μιλάς εσύ που ο πρόεδρός σου, έχει βγάλει πιστόλια, έχει βάλει λεφτά μέσα σε λουλούδια, και σας έχουν πιάσει για δωροδοκία? Αν δε τα ξέρεις μάλλον είσαι πιτσιρικάς. Αλλά έχουν γραφτεί σε εφημερίδες και αν θες ψάξτα. Ψηφοφορία έγινε για να σας κρατήσουν στην κατηγορία και ο Ολυμπιακός ψήφισε να παραμείνετε. ΚΑΙ ΤΟΝΙΖΩ ΠΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΙΑ ΣΤΗΜΕΝΑ, φαντάζομαι πως θα έχει κάνει τις λαμογιές του. ΟΛΟΙ ΤΗΣ ΚΑΝΟΥΝ. ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ.

και το Αεκάκι που δεν έχει δεί στον ήλιο μοίρα από κούπες και κάνει τον φτωχό συγγενή, και εκείνη έχει στήσει παιχνίδια και την είχανε πιάσει κι όλας με τη βαλίτσα με τα λεφτά.

Αν θέλετε να μιλάτε να μιλάτε σωστά.

Όσον αφορά για την πιπίλα του Κόκκαλη - Μαρινάκη που μας έχουν κάνει πρόβατα δεν το κατάλαβα ποτέ. Ποιοι είναι τα πρόβατα δηλαδή? Παίρνει παίκτες, παίρνει πρωταθλήματα η ομάδα, πάει εξαιρετικά καλά στην Ευρώπη και τσεπώνει και ο Πρόεδρος λεφτά. Γιατί είμαι πρόβατο??????? Επειδή τσεπώνει χρήματα? ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ. Εγώ σαν γαύρος παίρνω κούπα? Φέρνω παίκτες? Το πρόβατο που είναι?
Όταν ο Ολυμπιακός είχε φέρει τον Λούα Λούα και στα πρώτα παιχνίδια είχε κολλήσει πόσα γκόλ, ψάχνατε να βρείτε κάτι αντίστοιχο και εσείς για να συγκρίνετε. Και γράψανε οι φυλλάδες σας για τον τότε μαυρούλη που είχατε τον Εντόι. Ποιόν???? τον Εντόι???????? Και αρχίσατε επειδή τον έγραψαν οι εφημερίδες να τον θεωρείτε παικταρά? Ποιος είναι το πρόβατο???

Αν σας έπαιρναν και εσάς παίκτες θα ήταν καλά? Όταν μπλέχτηκε ο Πατέρας και ο Μίνγκ ήταν καλά που φαίρνατε παίκτες????? Μήπως τα πρόβατα ήσασταν εσείς γιατί σας έφερναν παίκτες βάζοντας μέσα το ταμείο της ομάδας??? Και τώρα όλα τα πρόβατα εσείς που ξυπνήσατε και είδατε πως το ταμείο είναι μείον και ούτε άδεια δεν πήρατε προπερσι για Ευρώπη, δεν είσαστε πρόβατα???? Που είδατε τα λαμόγια που φάγανε λεφτά, το παίξανε σκάουτερς, φέρανε παίκτες που δε σας έδωσαν ένα πρωτάθλημα και φύγανε τρέχοντας...

Που είναι όλοι αυτοί οι Παναθηναικοί??? Που είναι ο Πατέρας? Ο Μίνγκ? (καλά πιο άσχετος διευθύνων σύμβουλος δεν υπάρχει. Όποια επιχείρηση έχει αναλάβει έχει βάλει λουκέτο).

Πάμε Ριζούπολη??? πάμε..
Δεν αντιλέγω, το γήπεδο ήταν κόλαση. Ο κόσμος το ξέρετε καλά πως δε μπορεί να μαζευτεί από καμία διοίκηση, εξού και το ότι πέφτουν συνέχεια πρόστιμα. Συμφωνούμε? Πιστεύω ναι. Εξωγηπεδικά όντως το γήπεδο έβραζε. Δε νομίζω να είστε καμία ομάδα από τη Φινλανδία όμως που είστε και εσείς Παναγίες. Και εσείς έχετε κάνει πολλά, και εσείς έχετε μπουκάρει μέσα στο γήπεδο ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ και χτυπήσατε διαιτητές και ανοίξανε μύτες.. τα κάναμε εμείς, τα κάνατε και εσείς, όλοι τα έχουν κάνει στην Ελλάδα. Την ώρα του αγώνα όμως δε νομίζω πως παίζαμε στη φυσούνα μπάλα. Πιο είναι το πρόβλημα? Ειλικρινα πείτε το πως οι παίκτες σας χεστήκανε γιατί ο κόσμος ήταν επιθετικός. Ισχύει !
Αλλά από μπάλα χάσατε. όχι από κερκίδα ή ξύλο. Να θυμίσω ότι έχουν πάει παίκτες του ολυμπιακού στο νοσοκομείο με σκισμένο μάγουλο (Γεωργίου τερματοφύλακας) από αντικείμενα.. Ποιος παίκτης σας τραυματίστηκε? ΚΑΝΕΙΣ !

Και πάμε και σε μια απορία που έχω και εγώ. ( Ξαναλέω δεν το παίζω άγιος, αλλά δε γίνεται στη χώρα της κλεψιάς, που και ο Ολυμπιακός έχει πάρει σφυρίγματα πραταθλήματα ή όπως θες πές τα, αλλά έχεις πάρει και εσύ, να έρχεσαι και να μιλάς).

Όταν είχατε πάρει το πρωτάθλημα με Σούμ, Δούρο κλπ... Μπορείς να μου εξηγήσεις τι είχε γίνει?
Ο Κυριάκος έπρεπε να πάρει κόκκινη, ο Τζιοβάνι επίσης κόκκινη γιατί ΜΕΤΑ χτύπησε τον Κυριάκο, και αν δεν κάνω λάθος άυτά γίνανε στην περιοχή.Αλλά δεν κολλάω για την περιοχή τόσο, ΟΣΟ ΣΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΝΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΕ 10, και ο Ολυμπιακός κέρδιζε ήδη 2-1. Πιστεύεις ότι με 10 και οι δύο ομάδες θα παίρνατε το παιχνίδι???????????
Ποιός είχε μπεί τότε μέσα στο γήπεδο και μίλησε στο Δούρο?????? Όπου απαγορεύεται αυτό.
Και κάτι τελευταίο για όσους θυμούνται..... Οι κοριοί που είχαν βρεθεί τότε στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού σε εκείνο τον αγώνα γιατί ξεχάστηκαν?????

Σου μίλησα σοβαρά, χωρίς να βρίζω και θα ήθελα και από τον Picker αλλά και τον άλλο βάζελο να απαντήσουν σοβαρά. Αλλιώς δεν έχει νόημα η κουβέντα...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
* Μια διόρθωση.. Κανένας γαύρος δεν είπε ότι ο Κόκκαλης ΔΕΝ κινούσε τα νήματα ήθελα να πώ στην αρχή
 

Επισκέπτης
Δεν κάνω παράθεση όλο το κείμενό σου αλλά το διάβασα. Έχεις ξαναδεί εσύ σε καμία άλλη χώρα 1 συγκεκριμένη ομάδα να παίρνει τα 16 από τα 18 τελευταία πρωταθλήματα; Αυτό και μόνο αρκεί για να καταλάβει κανείς το μέγεθος της παράγκας. Ο Παναθηναϊκός δεν έχει πάρει ποτέ πάνω από 3 συνεχόμενα πρωταθλήματα. Αν είναι δυνατόν να συγκρίνετε την εποχή Βαρδινογιάννη με το Κοκκαλιστάν και τον διάδοχο Μαρινάκη! Είστε πρόβατα γιατί παίρνετε τους τίτλους εντελώς ξεδιάντροπα και δεν αντιδράτε καθόλου. Το μόνο που σας ενδιαφέρει είναι "να γαμάτε τον Παναθηναϊκό" με οποιονδήποτε αθέμιτο τρόπο. Μετά το ντέρμπι της ντροπής στο Καραϊσκάκη το 2011 έπρεπε να είχατε επαναστατήσει κατά του προέδρου σας αν ήσασταν σοβαροί φίλαθλοι. Εσείς όμως πανηγυρίσατε και εκείνη τη νίκη παρόλο που 4 παίχτες σας κάλυπταν τον Κατσουράνη στο πεντακάθαρο γκολ που μας ακυρώθηκε και ξεσκέπασε τελείως την παράγκα. Αυτή τη φορά δεν είχατε τη δικαιολογία του ανθρώπινου λάθους, ήταν πασιφανές ότι ο επόπτης ήταν πουλημένος και εκτελούσε εντολές. Και πάλι όμως εσείς το πανηγυρίσατε αντί να ντραπείτε.

Στην Ευρώπη λες ότι πας καλά. Σοβαρολογείς τώρα; 16 χρόνια μπαίνεις απευθείας στους ομίλους και το καλύτερο που έχεις καταφέρει είναι να πας 1 φορά στους 8. Όταν κληρώθηκε πέρυσι η Γιουνάιτεντ μαζί σας, οι Άγγλοι έγραψαν πως είστε η ομάδα που παίρνει πάντα το πρωτάθλημα στην Ελλάδα αλλά δεν κάνει ποτέ τίποτα στην Ευρώπη. Σας έχουν πάρει όλοι χαμπάρι και δεν το έχετε καταλάβει. Περίμενε λίγο όμως γιατί τώρα έχουν αρχίσει και τα ξένα ΜΜΕ να ασχολούνται με την ελληνική παράγκα και γενικά το θέμα έχει αρχίσει να γίνεται αντιληπτό και στο εξωτερικό. Τελικά το μόνο που θα καταφέρετε είναι να σας χλευάζει και να γελάει μαζί σας όλη η Ευρώπη. Κάτσε και θα το δεις!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
* Μια διόρθωση.. Κανένας γαύρος δεν είπε ότι ο Κόκκαλης ΔΕΝ κινούσε τα νήματα ήθελα να πώ στην αρχή
Δεν διαβαζεις χριστιδη και τους αλλους τους υπαλληλους στο ρενταγκαινστδεμασιν τυπε  :think:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Δεν κάνω παράθεση όλο το κείμενό σου αλλά το διάβασα. Έχεις ξαναδεί εσύ σε καμία άλλη χώρα 1 συγκεκριμένη ομάδα να παίρνει τα 16 από τα 18 τελευταία πρωταθλήματα; Αυτό και μόνο αρκεί για να καταλάβει κανείς το μέγεθος της παράγκας. Ο Παναθηναϊκός δεν έχει πάρει ποτέ πάνω από 3 συνεχόμενα πρωταθλήματα. Αν είναι δυνατόν να συγκρίνετε την εποχή Βαρδινογιάννη με το Κοκκαλιστάν και τον διάδοχο Μαρινάκη! Είστε πρόβατα γιατί παίρνετε τους τίτλους εντελώς ξεδιάντροπα και δεν αντιδράτε καθόλου. Το μόνο που σας ενδιαφέρει είναι "να γαμάτε τον Παναθηναϊκό" με οποιονδήποτε αθέμιτο τρόπο. Μετά το ντέρμπι της ντροπής στο Καραϊσκάκη το 2011 έπρεπε να είχατε επαναστατήσει κατά του προέδρου σας αν ήσασταν σοβαροί φίλαθλοι. Εσείς όμως πανηγυρίσατε και εκείνη τη νίκη παρόλο που 4 παίχτες σας κάλυπταν τον Κατσουράνη στο πεντακάθαρο γκολ που μας ακυρώθηκε και ξεσκέπασε τελείως την παράγκα. Αυτή τη φορά δεν είχατε τη δικαιολογία του ανθρώπινου λάθους, ήταν πασιφανές ότι ο επόπτης ήταν πουλημένος και εκτελούσε εντολές. Και πάλι όμως εσείς το πανηγυρίσατε αντί να ντραπείτε.

Στην Ευρώπη λες ότι πας καλά. Σοβαρολογείς τώρα; 16 χρόνια μπαίνεις απευθείας στους ομίλους και το καλύτερο που έχεις καταφέρει είναι να πας 1 φορά στους 8. Όταν κληρώθηκε πέρυσι η Γιουνάιτεντ μαζί σας, οι Άγγλοι έγραψαν πως είστε η ομάδα που παίρνει πάντα το πρωτάθλημα στην Ελλάδα αλλά δεν κάνει ποτέ τίποτα στην Ευρώπη. Σας έχουν πάρει όλοι χαμπάρι και δεν το έχετε καταλάβει. Περίμενε λίγο όμως γιατί τώρα έχουν αρχίσει και τα ξένα ΜΜΕ να ασχολούνται με την ελληνική παράγκα και γενικά το θέμα έχει αρχίσει να γίνεται αντιληπτό και στο εξωτερικό. Τελικά το μόνο που θα καταφέρετε είναι να σας χλευάζει και να γελάει μαζί σας όλη η Ευρώπη. Κάτσε και θα το δεις!

1) Η Σέλτικ τα παίρνει και εκείνη
2) Με το να παίρνω συνέχεια πρωτάθλημα δεν είναι απόδειξη για κλεψιά και στημένα. Είναι εικασία. Θυμήσου ΑΕΚ επί Δημητριάδη και αλεξανδρή. Θα έπρεπε να λέω πως τα έστηνε?
3) Κανείς δε συγκρίνει τον Βαρδινογιάννη με τον Κόκκαλη. Ίσα ίσα που εγώ στο είπα αυτό. Τι να κάτσω να συγκρίνω όταν και οι δύο στήνανε? Έχει σημασία αν έστησα 100 και εσύ 10? Στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σκοινί.
4) Για το οφσάιντ του Κατσουράνη έχεις απόλυτο δίκιο. Σου θμίζω όμως πέναλτυ που έχεις κερδίσει εκτός περιοχής με την ΑΕΚ που το είχε πάρει ο Κόλκα. Κανείς σας δε μίλησε. Σου θυμίζω πόσα πέναλτυ έχει πάρει ο Καραγκούνης κανείς σας δε μίλησε. Εγώ γιατί να μιλήσω και να αντιδράσω?
5) Στην Ευρώπη όντως πάω καλά. Δες τους βαθμούς μου και θα κατλάβεις την άνοδο. Και παλιά παίρναγε απευθείας στο Τσου Λου αλλά δεν μάζευα τόσους βαθμούς. Και δε νομίζω πια ο Ολυμπιακός να ξεφτιλίζεται όπως παλιά. Γιατί παλιά ξεφτιλιζόταν. Στα λέει γαύρος αυτά (πρέπει να το εκτιμήσεις ;) )
6) Για την Γιουνάιτεντ που λες νομίζω πως κάνεις ένα λάθος. Αυτό το είχε πεί παλιά ο Φέργκιουσον όταν είχαμε φάει τις 3άρες και τις 5άρες. Φέτος οι εφημερίδες ίσα ίσα είχαν γράψει με το που έγινε η κλήρωση ότι η Γιουνάιτεντ θα χάσει από τον Ολυμπιακό και θα πάρουν για προπονητή πάλι τον Φέρκιουσον μέχρι να βρούν άλλον. Διάβασέ τα καλύτερα.

Επιστρέφω πάλι στο 1 σκέλος..
Αν σου φαίνεται ότι μία ομάδα στήνει αγώνες και πρωταθλήματα γιατί όπως λές δεν είναι λογικό να γίνεται αυτό κλπ κλπ και ότι εσείς έχετε πάρει μέχρι 3 συνεχόμενα... Άρα σύμφωνα με τα λεγόμενά σου και εσείς στο μπάσκετ στήνετε παιχνίδια και πρωταθλήματα. Σωστά?
Στο είπα στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σχοινί. Μη ψάξουμε να βρούμε ποιος έχει στήσει τα πιο πολλά. Να μου το πεί ένας Πανιώνιος να το καταλάβω. Μη δουλευόμαστε μεταξύ μας
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Δεν κάνω παράθεση όλο το κείμενό σου αλλά το διάβασα. Έχεις ξαναδεί εσύ σε καμία άλλη χώρα 1 συγκεκριμένη ομάδα να παίρνει τα 16 από τα 18 τελευταία πρωταθλήματα; Αυτό και μόνο αρκεί για να καταλάβει κανείς το μέγεθος της παράγκας. Ο Παναθηναϊκός δεν έχει πάρει ποτέ πάνω από 3 συνεχόμενα πρωταθλήματα. Αν είναι δυνατόν να συγκρίνετε την εποχή Βαρδινογιάννη με το Κοκκαλιστάν και τον διάδοχο Μαρινάκη! Είστε πρόβατα γιατί παίρνετε τους τίτλους εντελώς ξεδιάντροπα και δεν αντιδράτε καθόλου. Το μόνο που σας ενδιαφέρει είναι "να γαμάτε τον Παναθηναϊκό" με οποιονδήποτε αθέμιτο τρόπο. Μετά το ντέρμπι της ντροπής στο Καραϊσκάκη το 2011 έπρεπε να είχατε επαναστατήσει κατά του προέδρου σας αν ήσασταν σοβαροί φίλαθλοι. Εσείς όμως πανηγυρίσατε και εκείνη τη νίκη παρόλο που 4 παίχτες σας κάλυπταν τον Κατσουράνη στο πεντακάθαρο γκολ που μας ακυρώθηκε και ξεσκέπασε τελείως την παράγκα. Αυτή τη φορά δεν είχατε τη δικαιολογία του ανθρώπινου λάθους, ήταν πασιφανές ότι ο επόπτης ήταν πουλημένος και εκτελούσε εντολές. Και πάλι όμως εσείς το πανηγυρίσατε αντί να ντραπείτε.

Στην Ευρώπη λες ότι πας καλά. Σοβαρολογείς τώρα; 16 χρόνια μπαίνεις απευθείας στους ομίλους και το καλύτερο που έχεις καταφέρει είναι να πας 1 φορά στους 8. Όταν κληρώθηκε πέρυσι η Γιουνάιτεντ μαζί σας, οι Άγγλοι έγραψαν πως είστε η ομάδα που παίρνει πάντα το πρωτάθλημα στην Ελλάδα αλλά δεν κάνει ποτέ τίποτα στην Ευρώπη. Σας έχουν πάρει όλοι χαμπάρι και δεν το έχετε καταλάβει. Περίμενε λίγο όμως γιατί τώρα έχουν αρχίσει και τα ξένα ΜΜΕ να ασχολούνται με την ελληνική παράγκα και γενικά το θέμα έχει αρχίσει να γίνεται αντιληπτό και στο εξωτερικό. Τελικά το μόνο που θα καταφέρετε είναι να σας χλευάζει και να γελάει μαζί σας όλη η Ευρώπη. Κάτσε και θα το δεις!
Μονο για να βγαζεις φωτο τον κωλο σου εισαι.ασε τα αθλητικά για αυτους που ξερουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom