Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
http://[URL unfurl="true"]www.sport24.gr/football/diethnes-podosfairo/article2992432.ece/BINARY/original/manolas2.jpg[/img[/URL]]


:headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3: :headbang3:
[/quote]

Πάντως με ανακουφίζει το γεγονός ότι αν ήμουν οπαδός της ρόμα, θα αισθανόμουν κάπως σκατά αν έχανα τον μπενατια για τον Μανωλά ;D
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Πάντως με ανακουφίζει το γεγονός ότι αν ήμουν οπαδός της ρόμα, θα αισθανόμουν κάπως σκατά αν έχανα τον μπενατια για τον Μανωλά :grin:
Λιγα για τον Κωστακη μην χεστουμε. :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Λιγα για τον Κωστακη μην χεστουμε. :grin:
28663_1470422797755_1149172576_31378684_609610_n.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Περασμένα μεγαλεία φίλε. Το θέμα είναι τι γίνεται στο παρον και στο μελλον. Δε λέω, ωραιες ειναι οι αναμνήσεις, να τις διηγούμαστε στα παιδιά μας και να κλαίμε, αλλά η ζωη συνεχίζεται.
Και η μάλμε το 79 ειχε φτάσει τελικό στο ευρωπαϊκο και τώρα παλεύει να μπει στους ομίλους με τη σαλτζμπουργκ
Να ποντάρουμε Μαλμε αυριο? Οι μπουκ τρελαθηκαν και την δινουν στο 4,35 λες και παιζει με την Μπαρτσελονα.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Μανωλάς: "Ο πρόεδρος αρνήθηκε καλύτερες προτάσεις"


Με μια δήλωση στην ιστοσελίδα της ΠΑΕ αποχαιρέτησε τον Ολυμπιακό ο Κώστας Μανωλάς. Αποκάλυψε μάλιστα ότι υπήρχαν πιο συμφέρους για την ελληνική ομάδα προσφορές, αλλά ο Βαγγέλης Μαρινάκης τις απέρριψε προκειμένου ο Έλληνας στόπερ να παίξει στη Ρόμα.


Αρχικά η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοίνωσε την επίτευξη συμφωνίας με την ιταλική ομάδα και ακολούθως ο Κώστας Μανωλάς δήλωσε: "Θα ήθελα να ευχαριστήσω από καρδιάς τον Πρόεδρο του Ολυμπιακού, κ. Βαγγέλη Μαρινάκη, ο οποίος από την πρώτη στιγμή εμπιστεύτηκε το ταλέντο μου, πίστεψε σε εμένα και μου έδωσε απλόχερα όλα τα εφόδια για εξελιχθώ στο κορυφαίο ποδοσφαιρικό επίπεδο. Ο Ολυμπιακός ήταν και είναι για μένα μια μεγάλη οικογένεια και η διαφορά του σε σχέση με τις άλλες ελληνικές ομάδες είναι πολύ μεγάλη.

Θέλω επιπρόσθετα να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο που κράτησε το λόγο του, όπως το κάνει πάντα και σεβάστηκε την επιλογή μου να παίξω στη Ρόμα και αρνήθηκε προτάσεις που θα έφερναν περισσότερα χρήματα στον Ολυμπιακό!

Θέλω επίσης να ευχαριστήσω τους προπονητές με τους οποίους συνεργάστηκα όσο καιρό ήμουν στον Ολυμπιακό, αλλά και τους συμπαίκτες μου, καθώς χωρίς εκείνους, δεν θα μπορούσα να πετύχω τόσα πολλά.

Τέλος, θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κόσμο του Ολυμπιακού που με αγκάλιασε από την πρώτη στιγμή, με έκανε μέλος της ερυθρόλευκης οικογένειας και είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή οι δρόμοι μας θα συναντηθούν ξανά".

 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ειναι  ψυχαρα ο Βαγγελας  ρεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
Τέλος, θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κόσμο του Ολυμπιακού που με αγκάλιασε από την πρώτη στιγμή, με έκανε μέλος της ερυθρόλευκης οικογένειας και είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή οι δρόμοι μας θα συναντηθούν ξανά".

Ωραίος ο Κωστάκης.  :rockon:
 

Επισκέπτης
Αρχικά η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοίνωσε την επίτευξη συμφωνίας με την ιταλική ομάδα και ακολούθως ο Κώστας Μανωλάς δήλωσε:

Τέλος, θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κόσμο του Ολυμπιακού που με αγκάλιασε από την πρώτη στιγμή, με έκανε μέλος της ερυθρόλευκης οικογένειας και είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή οι δρόμοι μας θα συναντηθούν ξανά".


Δεν θα κλείσει την καριέρα του στην ΑΕΚ;  :S
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ο Άλαν Πουλίδο δεν τα βρήκε με την Τίγκρες, καθώς οι δύο πλευρές δεν κατάφεραν να έρθουν σε συμβιβασμό. Στη FIFA θα προσφύγει ο Μεξικανός επιθετικός, περιμένει υποχρεωτικά ο Ολυμπιακός. Πουλίδο: "Είμαι έτοιμος για όλα".


Πάρε παίκτη ρε Βαγγέλα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
Ο Άλαν Πουλίδο δεν τα βρήκε με την Τίγκρες, καθώς οι δύο πλευρές δεν κατάφεραν να έρθουν σε συμβιβασμό. Στη FIFA θα προσφύγει ο Μεξικανός επιθετικός, περιμένει υποχρεωτικά ο Ολυμπιακός. Πουλίδο: "Είμαι έτοιμος για όλα".


Πάρε παίκτη ρε Βαγγέλα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Σ'αυτό το κομμάτι κολάει ο πρόεδρος..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Ο Άλαν Πουλίδο δεν τα βρήκε με την Τίγκρες, καθώς οι δύο πλευρές δεν κατάφεραν να έρθουν σε συμβιβασμό. Στη FIFA θα προσφύγει ο Μεξικανός επιθετικός, περιμένει υποχρεωτικά ο Ολυμπιακός. Πουλίδο: "Είμαι έτοιμος για όλα".


Πάρε παίκτη ρε Βαγγέλα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Θα 'ρθει ο σοριάνο τύπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom