Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον αν θελουμε στον ολυμπιακο ποτε να κανουμε μια αξιολογη προσπαθεια και να μπορουμε εστω ξανα καποτε να εχουμε μια  καλη ομαδα με οργανωμενο ποδοσφαιρο και διαρκεια  και οχι ενα τουρλουμπουκι οπως ειμαστε τωρα με παικτες που αξιζουν πολυ λιγοτερο απο αρκετα νεα παιδια στις ακαδημιες....πρεπει απλα να αλλαξει νοοτροπια η ηγεσια της ομαδας...αλλα αν δεν αλλαξει η νοοτροπια των οπαδων και γεμιζουνε το γηπεδο(οπως σημερα) δεν υπαρχει ουτε μια πιθανοτητα!αλλα μαλλον οσοι πανε στο γηπεδο ευχαριστιουνται απο αυτο που βλεπουν......


Vaso ή εισαι εξωγηεινος ή απο αλλη ομαδα.
Δεν μπορει να υπαρχει τοσο αντικειμενικος Ολυμπιακος...
 

Επισκέπτης
Λοιπον αν θελουμε στον ολυμπιακο ποτε να κανουμε μια αξιολογη προσπαθεια και να μπορουμε εστω ξανα καποτε να εχουμε μια  καλη ομαδα με οργανωμενο ποδοσφαιρο και διαρκεια  και οχι ενα τουρλουμπουκι οπως ειμαστε τωρα με παικτες που αξιζουν πολυ λιγοτερο απο αρκετα νεα παιδια στις ακαδημιες....πρεπει απλα να αλλαξει νοοτροπια η ηγεσια της ομαδας...αλλα αν δεν αλλαξει η νοοτροπια των οπαδων και γεμιζουνε το γηπεδο(οπως σημερα) δεν υπαρχει ουτε μια πιθανοτητα!αλλα μαλλον οσοι πανε στο γηπεδο ευχαριστιουνται απο αυτο που βλεπουν......
Αν κ δν συνηθιζω να μπλεκω σε συζητησεις με αθλητικα....
Το θεμα ειναι απλο....πρεπει να ξαναπεσει χρημα στην ομαδα οπως παλιοτερα...95-96-97....κ οχι με την πρωτη ευκαιρια να προσπαθουμε να τα οικονομησουμε....(βλεπε Τουρε..)!!! Βεβαια,το κερδος ειναι ο στοχος για καθε επιχειρηματια...απλα οι επιχειρηματιες που μπλεκονται με ομαδες στην αρχη εχουν διαφορετικη νοοτροπια/σκοπο κ στην πορεια αλλαζουν...ενας απ'αυτους που αλλαξαν πορεια ειναι κ ο κκ Σωκρατης Κοκκαλης!!!
Οταν λεω να πεσει χρημα...μιας κ ζουμε στην Ελλαδα κ οι απαιτησεις για το Ελληνικο πρωταθλημα δν ειναι ιδιαιτερες...απλα πρεπει να κανουμε κ παλι οπως παλιοτερα ενα μαζεμα των καλων παιχτων ανα την Ελλαδα κ να κανουμε καποιες μεταγραφες ''κλασσατες'' με Ευρωπαικη προοπτικη...ωστε να δεσουν οι Ελληνες πιτσιρικαδες με τους Ευρωπαικης/Παγκοσμιας κλασης 1-2-5-10 παιχτων που μπορουμε να φερουμε...
Αγαλι...αγαλι....γινεται η αγουριδα μελι....
Και μην ξεχνιωμαστε....ξεκιναμε απ'το χρημα....παμε σ'εναν καταξιωμενο προπονητη του οποιου δινουμε το χρημα κ το χρονο προς αξιοποιηση του κεφαλαιου....
Πολυ καλημερα σας....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vaso ή εισαι εξωγηεινος ή απο αλλη ομαδα.
Δεν μπορει να υπαρχει τοσο αντικειμενικος Ολυμπιακος...

το ξερω δυστυχως ειμαι απο τους λιγους.....αλλα τι να κανω?να αλλαξω ιδεες?εγω προσωπικα θα χαρω ιδιαιτερα και να χασουμε φετος πρωταθλημα-κυπελλο και μαλιστα με εξευτελιστικο αν γινεται τροπο και επισης να προχωρησουνε οσο περισσοτερο γινεται(αν και ειναι σχεδον αδυνατον) στο ουεφα οι  ΠΑΟ-ΑΕΚ ετσι ωστε να μην μπορει να μιλησει κανενας κωλογαυρος αλλο....ουτε στο γαμωκαναλο του magic ουτε στο γηπεδο ουτε πουθενα......να επικρατησει η απολυτη σηψη και τοτε θα ειμαι 100% ευχαριστημενος....γιατι τοτε θα αρχισει σιγα σιγα η αναδιαρθρωση  της ομαδας  οπως εγινε το μακρυνο εκεινο ετος.......1996!εκτος αν ολοι οι γαυροι θελουν να βλεπουν αυτο το εκτρωμα που λεγεται ομαδα"ολυμπιακος" να στηριζεται στις εμπνευσεις ενος τεραστιου ξενου ποδοσφαιριστη που ενιοτε θα τον φερνουνε στο λιμανι για να γεμιζει το γηπεδο......
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Να πω την αληθεια Vasos κι εγω αυτο νομιζα!
Ασε που φοβηθηκα μην μας κατηγορησουν οι Ολυμπιακοι για προβοκατσια εμας τους Παναθηναικους!
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
το ξερω δυστυχως ειμαι απο τους λιγους.....αλλα τι να κανω?να αλλαξω ιδεες?εγω προσωπικα θα χαρω ιδιαιτερα και να χασουμε φετος πρωταθλημα-κυπελλο και μαλιστα με εξευτελιστικο αν γινεται τροπο και επισης να προχωρησουνε οσο περισσοτερο γινεται(αν και ειναι σχεδον αδυνατον) στο ουεφα οι  ΠΑΟ-ΑΕΚ ετσι ωστε να μην μπορει να μιλησει κανενας κωλογαυρος αλλο....ουτε στο γαμωκαναλο του magic ουτε στο γηπεδο ουτε πουθενα......να επικρατησει η απολυτη σηψη και τοτε θα ειμαι 100% ευχαριστημενος....γιατι τοτε θα αρχισει σιγα σιγα η αναδιαρθρωση  της ομαδας  οπως εγινε το μακρυνο εκεινο ετος.......1996!εκτος αν ολοι οι γαυροι θελουν να βλεπουν αυτο το εκτρωμα που λεγεται ομαδα"ολυμπιακος" να στηριζεται στις εμπνευσεις ενος τεραστιου ξενου ποδοσφαιριστη που ενιοτε θα τον φερνουνε στο λιμανι για να γεμιζει το γηπεδο......


Επιμενω... Δεν μπορει να εισαι Ολυμπιακος?????????

Το 95%100 των Ολυμπιακων μονο ενα ΦΩΣ βλεπουν στην ζωη τους... Τον Ολυμπιακο Πρωταθλητη....

Αλλα πες μου, το να εισαι ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ και κανενας δεν σε επιβραβευει για αυτο που κανες τι σημασια ΕΧΕΙ??????

Με φιλικους χαιρετισμος (Νever KKE)...
ενας ΑΕΚτζης......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αλλα πες μου, το να εισαι ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ και κανενας δεν σε επιβραβευει για αυτο που κανες τι σημασια ΕΧΕΙ??????

αυτο περιμενεις να καταλαβουν οι σκατοκεφαλοι γαυροι φιλοι μου?εδω δεν καταλαβαινουν αν ενας παικτης ξερει να κανει κοντρολ......
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Λοιπον αν θελουμε στον ολυμπιακο ποτε να κανουμε μια αξιολογη προσπαθεια και να μπορουμε εστω ξανα καποτε να εχουμε μια  καλη ομαδα με οργανωμενο ποδοσφαιρο και διαρκεια  και οχι ενα τουρλουμπουκι οπως ειμαστε τωρα με παικτες που αξιζουν πολυ λιγοτερο απο αρκετα νεα παιδια στις ακαδημιες....πρεπει απλα να αλλαξει νοοτροπια η ηγεσια της ομαδας...αλλα αν δεν αλλαξει η νοοτροπια των οπαδων και γεμιζουνε το γηπεδο(οπως σημερα) δεν υπαρχει ουτε μια πιθανοτητα!αλλα μαλλον οσοι πανε στο γηπεδο ευχαριστιουνται απο αυτο που βλεπουν......
Έχεις δίκιο. Δυστυχως διώξανε την 7 από το Καραϊσκάκη και βάλανε μέσα τους...πολιτισμένους Ολυμπιακούς.
Γι'αυτό και το Καραϊσκάκη στην Ευρώπη έχει γίνει μέγαρο Μουσικής και περνάει όποιος θέλει.
Πάντως αν εσύ είσαι Ολυμπιακός εγώ είμαι αριστερός διανοούμενος.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
σύγαυροι αν ακούσατε σήμερα στην παρουσίαση του λεμόνια ο πρόεδρος είπε ότι το συμβόλαιο του είναι για 6 μήνες με όψιον το καλοκαίρι να υπογράψει για 2 χρόνια...τώρα αυτό καλό η κακό θα δείξει :rolleyes:
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ήμουν χθές στο "Γ. Καραϊσκάκης". Η ομάδα ήταν χάλια. Το ίδιο και οι παίκτες μεμονωμένα. Διασώθηκαν μόνο οι Τοροσίδης και Νικοπολίδης, καθώς, και ο Νε του α' -μόνο- ημιχρόνου.
 

MAXIM

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
142
Like
0
Πόντοι
1
ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΒΕΝΤΟΥΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...........να περασει ο ΠΑΟΦΗ την αλλη Κυριακη...........και ερχετε η σειρα του βαζελου.......χωρις σαλιο.....ΒΕΝΤΟΥΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μεγάλο γλέντι κάναμε με την κόκκινη φανέλα στο βόλευ..ΧΑΛΑΡΟ 3-0.,...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Το γεγονός της ημέρας: η λύση του συμβολαίου του Καφέ.
Στο καλό Παντελή και καλή συνέχεια. Σε ευχαριστούμε για όσα μας έδωσες.
Κακώς δεν έφυγες για έξω, όταν είχες την ευκαιρία.

Στα καθ' ημάς, απ' ότι φαίνεται ξεκίνησε το ξεσκαρτάρισμα. Ο Καψής ακούγεται ότι θα είναι ο επόμενος, μετά από τον Καφέ, ενώ απορώ πως παραμένει και ο Λέμενς (εδώ και 2 χρόνια). Το ρόστερ της ομάδος είναι παράλογα μεγάλο σε σχέση με αυτούς που προσφέρουν, οπότε ο Λεμονής έχει αναλάβει το ξεσκαρτάρισμα (ενόψει και του μελλοντικού προπονητή).

Φυσικά το εντυπωσιακό είναι ότι μέσα στην εβδομάδα, η ομάδα θα διώξει 2 διεθνείς, τους οποίους και χρησιμοποίησε πολύ λίγο, και τους οποίους όλοι οι άλλοι θα έκαναν κρα για να αποκτήσουν (αλλά μόνο ο ΠΑΟΚ μάλλον θα τα καταφέρει).

Θεωρώ εξαιρετικά πιθανό να μας αφήσουν μέχρι το τέλος της χρονιάς και οι Γεωργάτος, Μπουλούτ, Μπαμπαγκίτα ενώ δεν θα με χάλαγε αν έφευγαν και οι Ανατολάκης, Μάριτς, Ντομί και Πάντος.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Το γεγονός της ημέρας: η λύση του συμβολαίου του Καφέ.
Στο καλό Παντελή και καλή συνέχεια. Σε ευχαριστούμε για όσα μας έδωσες.
Κακώς δεν έφυγες για έξω, όταν είχες την ευκαιρία.

Στα καθ' ημάς, απ' ότι φαίνεται ξεκίνησε το ξεσκαρτάρισμα. Ο Καψής ακούγεται ότι θα είναι ο επόμενος, μετά από τον Καφέ, ενώ απορώ πως παραμένει και ο Λέμενς (εδώ και 2 χρόνια). Το ρόστερ της ομάδος είναι παράλογα μεγάλο σε σχέση με αυτούς που προσφέρουν, οπότε ο Λεμονής έχει αναλάβει το ξεσκαρτάρισμα (ενόψει και του μελλοντικού προπονητή).

Φυσικά το εντυπωσιακό είναι ότι μέσα στην εβδομάδα, η ομάδα θα διώξει 2 διεθνείς, τους οποίους και χρησιμοποίησε πολύ λίγο, και τους οποίους όλοι οι άλλοι θα έκαναν κρα για να αποκτήσουν (αλλά μόνο ο ΠΑΟΚ μάλλον θα τα καταφέρει).

Θεωρώ εξαιρετικά πιθανό να μας αφήσουν μέχρι το τέλος της χρονιάς και οι Γεωργάτος, Μπουλούτ, Μπαμπαγκίτα ενώ δεν θα με χάλαγε αν έφευγαν και οι Ανατολάκης, Μάριτς, Ντομί και Πάντος.

+100 συμφωνώ φίλε μου , ελπίζω να αρχίσει το ξεκαθάρισμα και να αρχίσει η ανανέωσει που πρέπει στην ομάδα
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Φεύγει και ο Καψης σιγά-σιγά!
Να δούμε τι λέει ο βραζιλιάνος που μάλλον θα πάρουμε!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Θεωρώ εξαιρετικά πιθανό να μας αφήσουν μέχρι το τέλος της χρονιάς και οι Γεωργάτος, Μπουλούτ, Μπαμπαγκίτα ενώ δεν θα με χάλαγε αν έφευγαν και οι Ανατολάκης, Μάριτς, Ντομί και Πάντος.

Σωστός. Ανανέωση επιτέλους
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Φανηκε ποσο θρυνος ειναι στην μοσχα αααχαχαχαχαχα :boobies:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
φυτεψε και εσυ 1 γαυρο
μπορεις
Κύριοι mods όλο ηθικολογίες.... Γιατί αφήνετε τα υβριστικά post εναντίον του Θρύλου? Antisthenis με απογοητεύεις...
Darksun φαντάζομαι πόσοι θα σε έχουν ...φυτέψει και βγάζεις το κόμπλεξ σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom