Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
αλλα δεν το΄βαλες γιατι καταλαβες οτι ειναι ντισκαλιφιε για τον λασμε ετσι; :2funny:

Αν εννοείς τεχνική ποινή, το συζητάμε. Ντεσκαλιφιέ γιατί; Ακούς που του βρίζει τη μάνα μάλλον :2funny:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η πρώτη διαμαρτυρία είναι προς τον διαιτητή, σωστά;
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Συμφωνω και επαυξανω σε οσα εγραψες.
Απλα αυτοι ειναι οτι πιο καλο απο το δευτερο ραφι για να παρεις.
Το πρωτο ραφι καταλαβαινεις ποιους εννοω.
Α ναι  ξεχασα.Ειμαι πολυ μα πολυ υπερμαχος αυτων που λενε πως η ομαδα ηταν σε αυτοματο πιλοτο απο Ιβκοβιτς.
Αντιστοιχα και του Πεδουλακη απο Ζοτς.
Εαν απο εδω και περα ο Μπαρτζυ η καθε Μπαρτζυ παρει κουπα,τοτε ναι θα τον πιστωσω.

Εχει και αντιλογο,αλλα μπαζτετ κλπ,δεκτον.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Θα χάσουμε πρωτάθλημα απ' τον αλβέρτη, κι οι άλλοι μιλάνε για διαιτησίες. Απ' τον αλβέρτη :headbang:
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Θα χάσουμε πρωτάθλημα απ' τον αλβέρτη, κι οι άλλοι μιλάνε για διαιτησίες. Απ' τον αλβέρτη :headbang:
Λιονταρι τι να παιξουμε?Σπερς ή Μαιαμι?Εχω μπλοκαρει δε βγαζω ακρη. :offtopic:
Η σειρα παντως παει για 4-3 ή 3-4
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
άντε να σας χαλαρώσω λίγο...
 

Συνημμένα

  • span.jpg
    span.jpg
    243,8 KB · Εμφανίσεις: 7

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
16
Α ναι  ξεχασα.Ειμαι πολυ μα πολυ υπερμαχος αυτων που λενε πως η ομαδα ηταν σε αυτοματο πιλοτο απο Ιβκοβιτς.
Αντιστοιχα και του Πεδουλακη απο Ζοτς.
Εαν απο εδω και περα ο Μπαρτζυ η καθε Μπαρτζυ παρει κουπα,τοτε ναι θα τον πιστωσω.

Εχει και αντιλογο,αλλα μπαζτετ κλπ,δεκτον.

Φετος η ομαδα ειναι 100% δικια του και ταμειο θα γινει μεθαυριο τα ιδια ισχυουν και για πεδουλακη η οποιον αλλο επιλεξει ο παναθηναικος...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Λιονταρι τι να παιξουμε?Σπερς ή Μαιαμι?Εχω μπλοκαρει δε βγαζω ακρη. :offtopic:
Η σειρα παντως παει για 4-3 ή 3-4

Κι εγώ δεν ξέρω, ένα κλικ παραπάνω οι σπερς λόγω προπονητή αλλά κι οι άλλοι έχουν βασιλιά κι είναι λίγο πιο ξεκούραστοι.
Σκέφτομαι να πάω με την έδρα στα πρώτα ματς
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366

ε, άμα είναι διαμαρτυρία, προς τον διαιτητή δεν θα είναι; Βέβαια μην πιστεύεις και το χρηστίδη που λέει για ντισκαλιφιέ. Στις διαμαρτυρίες τεχνικές ποινές δίνουν. Για αποβολή χρειάζεται σίγουρα κάτι πιο βαρύ
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Φετος η ομαδα ειναι 100% δικια του και ταμειο θα γινει μεθαυριο τα ιδια ισχυουν και για πεδουλακη η οποιον αλλο επιλεξει ο παναθηναικος...
Ας πουμε οτι χανει το πρωταθλημα.Θεωρεις επιτυχημενη τη χρονια?Τις επιλογες του?
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Κι εγώ δεν ξέρω, ένα κλικ παραπάνω οι σπερς λόγω προπονητή αλλά κι οι άλλοι έχουν βασιλιά κι είναι λίγο πιο ξεκούραστοι.
Σκέφτομαι να πάω με την έδρα στα πρώτα ματς
Και εγω πολυ μπερδεμενος.Οβερ γενικα βλεπω.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ε, άμα είναι διαμαρτυρία, προς τον διαιτητή δεν θα είναι; Βέβαια μην πιστεύεις και το χρηστίδη που λέει για ντισκαλιφιέ. Στις διαμαρτυρίες τεχνικές ποινές δίνουν. Για αποβολή χρειάζεται σίγουρα κάτι πιο βαρύ

εεεε με προκαλείς να πω τι είναι βαρύ!!!! χεχεχε
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
16
Ας πουμε οτι χανει το πρωταθλημα.Θεωρεις επιτυχημενη τη χρονια?Τις επιλογες του?

100% αποτυχια δεν το συζηταμε...Οι επιλογες του κρινονται αρνητικα οι περισσοτερες με εξαιρεση Ντανστον και Λοτζεσκι που πιστευω οτι πρεπει να του δοθει ευκαιρια και του χρονου με την εικονα που εχω απο πλευ οφφ ευρωλιγκας και τελικους.Απο κει και περα Σιμονς τιποτα Σερμαντινι τιποτα Πετγουει η του υψους η του βαθους εχει προβλημα συγκεντρωσης και κανει χαζα λαθη (αποδεικνυεται λαθος η αποφαση να τσακωθει και να διωξει αντιτς) και ο Κολινς τοσο ξερει τοσο παιζει αλλα δεν μπορει να μεινει και να πιανει θεση ξενου...
 

wilm

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
47
Πόντοι
16
Κι εγώ δεν ξέρω, ένα κλικ παραπάνω οι σπερς λόγω προπονητή αλλά κι οι άλλοι έχουν βασιλιά κι είναι λίγο πιο ξεκούραστοι.
Σκέφτομαι να πάω με την έδρα στα πρώτα ματς

Σπερς 4-3?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom