Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

PanosK32

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
γιατι εχω παντως εχω την εντυπωση οτι θα τους ξεφτυλισουμε? δεν γινονται συνεχεια αυτα ρε παιδι μου
Δυστηχως αυτα γινονται φιλε συνεχεια απο τον βαζελο:
Αν είχε ο Ολυμπιακός τέτοια αβάντα από τη διαιτησία εχτες,τώρα θα είχαμε διαδηλώσεις στην πλατεία Συντάγματος,θα ακουγαμε για "παραγκες",και τις λοιπες γνωστες "καραμελες" των άμπαλων !
Για τον Παναθηναϊκό, όμως, δεν τρέχει τίποτα..
Ποιος μου λεει οτι την Τεταρτη ο Κακκος θα...βλέπει καλυτερα ?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ο Κάκκος είναι διαιτητής μεθαύριο? Ο φαλάκρας με το μουσάκι?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εδώ δες....................

Αναστάσιος Κάκκος

ΗΜΕΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ: 15/8/1970
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΓΡΑΜ. ΓΝΩΣΕΙΣ
Απόφοιτος Λυκείου
ΟΙΚ. ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Αγαμος
ΥΨΟΣ 1.82 μ.
ΒΑΡΟΣ 75 κ.
ΝΤΕΜΠΟΥΤΟ ΣΤΗΝ Α’:
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ 2-0
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΕθΝΙΚΗΣ ΑΠΟ ΤΟ 2004
ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ 1997

23.09.07 Ergotelis - Panathinaikos Athen 0:3

    * Προσωπικότητα: 5.4
    * Φυσική Κατάσταση: 6.4
    * Εφαρμογή κανονισμών: 5.2
    * Συνεργασία με βοηθούς: 5.0
    * Πειθαρχικός έλεγχος: 4.7
    * Συνολική βαθμολογία: 5.4



Θετικά Σχόλια: 7

Αρνητικά Σχόλια: 4

Μέσος όρος βαθμολογίας:

  * Προσωπικότητα: 5.4
    * Φυσική Κατάσταση: 6.4
    * Εφαρμογή κανονισμών: 5.2
    * Συνεργασία με βοηθούς: 5.0
    * Πειθαρχικός έλεγχος: 4.7
    * Συνολική βαθμολογία: 5.4
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΠΑΛΕΦΙΠ-ΞΕΠΑΛΕΦΙΠ είναι από τους λίγους καλούς  που έχουμε ,γιατί ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ είναι για τα μπάζα.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Λοιπόν .... θεωρώ ότι επειδή η κλάψα για τα κοράκια δεν ταιριάζει στο συγκεκριμένο θρεντ ...πρέπει να σταματήσει εδώ κάθε αναφορά .... Ας τους βάζαμε στα δίχτυα και αυτούς και τον Καλόπουλο και ας έδινε και 3 πέτσινα πέναλτι.
Τετάρτη κοντή γιορτή ... Όταν δίνεις δικαιώματα ...αυτά συμβαίνουν
Συμφωνο και εγω.
Να πω κατι και για τον Λεμονη τον οποιο γουσταρω και δεν ειναι κραξιμο αυτο αλλα την αλλαγη του Κωνσταντινου δεν μπορω να την καταλαβω.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
τιποτε..το ανεφερα & ο νοων νοειτω..
Αν νομίζεις οτι κάποιος διαιτητής θα έβαζε την επαγγελματική του υστεροφημία και την καριέρα του κάτω από την οπαδική του προτίμηση είσαι οικτρά γελασμένος...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
το αλλο το ακουσατε με ενα ρεφερι στην ολλανδια νομιζω που τον φεραν να σφυριξει απο αλλη χωρα και εδωσε ενα πεναλτι μα ενα πεναλτι γαμα τα.
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Συμφωνο και εγω.
Να πω κατι και για τον Λεμονη τον οποιο γουσταρω και δεν ειναι κραξιμο αυτο αλλα την αλλαγη του Κωνσταντινου δεν μπορω να την καταλαβω.
Ο Σαριέγκι με κάθε ευκαιρία κατέβαινε κάτω δημιουργόντας προβληματάκια στο κέντρο .... με την είσοδο του Μιχαλάκη μαζευτήκανε όλοι πίσω γι αυτό και τα τελευταία 10' παραλίγο να πάρουμε το παιχνίδι ...δεν έκατσε όταν ό Ντάρκο έμεινε μόνος του ...αυτή ήταν 10λεπτη αποστολή του Μιχαλάκη και κατά την γνώμη μου πολύ σωστή.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Συμφωνο και εγω.
Να πω κατι και για τον Λεμονη τον οποιο γουσταρω και δεν ειναι κραξιμο αυτο αλλα την αλλαγη του Κωνσταντινου δεν μπορω να την καταλαβω.
Το έγραψα και στο θρεντ των Βάζελων.  Οι περισσότεροι προπονητές αυτό κάνουν όταν η ομάδα τους δεν τραβάει στο κέντρο και δεν έχουν λύσεις (μέσους).  Βάζουν δεύτερο ψηλό και παίζουν με γιόμες.  Ενίοτε τραβάνε και αμυντικό μπροστά.  Πολύ καλά έκανε ο Λεμονής κατά τη γνώμη μου.  Κατάλαβε οτι ο βάζελος πήρε το κέντρο, δεν είχε λύσεις γι αυτό και είπε μπας και κλέψει το μάτς με καμία κεφαλιά...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Το έγραψα και στο θρεντ των Βάζελων.  Οι περισσότεροι προπονητές αυτό κάνουν όταν η ομάδα τους δεν τραβάει στο κέντρο και δεν έχουν λύσεις (μέσους).  Βάζουν δεύτερο ψηλό και παίζουν με γιόμες.  Ενίοτε τραβάνε και αμυντικό μπροστά.  Πολύ καλά έκανε ο Λεμονής κατά τη γνώμη μου.  Κατάλαβε οτι ο βάζελος πήρε το κέντρο, δεν είχε λύσεις γι αυτό και είπε μπας και κλέψει το μάτς με καμία κεφαλιά...
συμφωνω σωστη κινηση που σε γενικες γραμμες του βγηκε.δηλαδη και εμεις ψιλοτσουλισαμε και ο βαζελος δεν εκανε ευκαιριες μετα
 

PanosK32

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Mηπως την Τεταρτη να ξεκιναγε ο Τακης Σισσιτς και Νουνιες ?
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Σίσιτς είναι παιχτούρα.  Τί ηλικία έχει;
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ωραιος και εδειξε καλα στοιχεια και το ξερει και το τοπι. μη σας πω οτι θα βαλει και μπελουσι την τεταρτη
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
μια χαρά θα περάσουμε την τετάρτη.... θα κεράσουμε καλά τον βάζελο
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Το έγραψα και στο θρεντ των Βάζελων.  Οι περισσότεροι προπονητές αυτό κάνουν όταν η ομάδα τους δεν τραβάει στο κέντρο και δεν έχουν λύσεις (μέσους).  Βάζουν δεύτερο ψηλό και παίζουν με γιόμες.  Ενίοτε τραβάνε και αμυντικό μπροστά.  Πολύ καλά έκανε ο Λεμονής κατά τη γνώμη μου.  Κατάλαβε οτι ο βάζελος πήρε το κέντρο, δεν είχε λύσεις γι αυτό και είπε μπας και κλέψει το μάτς με καμία κεφαλιά...
Ειναι μια σκεψη και αυτη αλλα αυτο δεν ειναι ποδοσφαιρο, ετσι παιζαμε με τον Σολιντ και κοντεψαμε να ξεχασουμε την μπαλα που ξερουμε.
 

PanosK32

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
ασχετο : αυτον τον πο...στιγκα,τον πληρωσε ο βαζελος να τον παρει ή θα του δωσει...φανελες και γιο-γιο για προκαταβολη ? (με τετοιο ονομα μονο στον βαζελο θα πηγαινε!!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom