Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (9 μέλη και 28 επισκέπτες)

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Εντάξει ρε παιδία εμείς μπορεί να μην παίξαμε τόσο καλά...Όμως έλεος τι ήταν αυτή η διαιτησία ??? Δηλαδή άντε ψεύτικο γκολ μετά άντε και ψεύτικο πέναλντι ??? Γαμώτο κόντεψα να σπάσω την t.v. :headbang: :headbang: :headbang:
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Εντάξει ρε παιδία εμείς μπορεί να μην παίξαμε τόσο καλά...Όμως έλεος τι ήταν αυτή η διαιτησία ??? Δηλαδή άντε ψεύτικο γκολ μετά άντε και ψεύτικο πέναλντι ??? Γαμώτο κόντεψα να σπάσω την t.v. :headbang: :headbang: :headbang:
Αυτοί φίλε ήταν ξεχεσμένοι... Εμένα με προβληματίζει ότι ο Αντώνης ήταν ο MVP του αγώνα ... όχι ότι δεν το άξιζε αλλά στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ο MVP πρέπει να είναι ΠΑΝΤΑ από τη μέση και μπροστά, και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
φιλε μου πολυ ματζικ βλεπεις..διαβασε κανα κανονισμο...οταν η μπαλα σταματαει στο χερι αντιπαλου,και δεν ειναι κολημενο το χερι,ειναι πεναλτυ..κοιτα τα χαλια της ομαδουλας σου...κλαψιαρηδες..τι να πει δηλαδη και η αεκ που περυσι σας εσκισε και στους 2 αγωνες και ο διαιτητης σας χαρισε μια νικη και μια ισοπαλια..καταστροφεις του ποδοσφαιρου...
Εντάξει ρε παιδία εμείς μπορεί να μην παίξαμε τόσο καλά...Όμως έλεος τι ήταν αυτή η διαιτησία ??? Δηλαδή άντε ψεύτικο γκολ μετά άντε και ψεύτικο πέναλντι ??? Γαμώτο κόντεψα να σπάσω την t.v. :headbang: :headbang: :headbang:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
όταν δεν παίζει ο λεντέσμα μισο-αχρηστεύεται ο στολτίδης, όταν λείπει και αυτός έχουμε τρικυμία! κοιτάς στον πάγκο και σκέφτεσαι ποιον να μην βάλεις.
χωρίς κέντρο πάλι καλά να λέμε. ευθύνη βέβαια έχουν οι ίβιτς-λεμονής και πρέπει να το κοιτάξουν το γρηγορότερο.
όσον αφορά τα υπόλοιπα, κόβω το καυλί μου πως αν είχαν γίνει ανάποδα τώρα θα είχαμε ξεθάψει το thread "παράγκα κόκκαλη", η Κανέλη θα είχε πάρει σβάρνα τα τηλεοπτικά παράθυρα και ο ζήκος θα αισθανόταν δικαίωση για τα περι χεσμένων διαιτητών...
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
φιλε μου πολυ ματζικ βλεπεις..διαβασε κανα κανονισμο...οταν η μπαλα σταματαει στο χερι αντιπαλου,και δεν ειναι κολημενο το χερι,ειναι πεναλτυ..κοιτα τα χαλια της ομαδουλας σου...κλαψιαρηδες..τι να πει δηλαδη και η αεκ που περυσι σας εσκισε και στους 2 αγωνες και ο διαιτητης σας χαρισε μια νικη και μια ισοπαλια..καταστροφεις του ποδοσφαιρου...
Ρούφα το γάλα σου και άντε για ύπνο, μη ξεχνάς αύριο έχεις σχολείο... :idiot:
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
χαχα!!,αφοθ ειστε  o gayμπιακος,ο μβπ σας ειναι απο την μεση και πισω...!!!
Αυτοί φίλε ήταν ξεχεσμένοι... Εμένα με προβληματίζει ότι ο Αντώνης ήταν ο MVP του αγώνα ... όχι ότι δεν το άξιζε αλλά στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ο MVP πρέπει να είναι ΠΑΝΤΑ από τη μέση και μπροστά, και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
όταν δεν παίζει ο λεντέσμα μισο-αχρηστεύεται ο στολτίδης, όταν λείπει και αυτός έχουμε τρικυμία! κοιτάς στον πάγκο και σκέφτεσαι ποιον να μην βάλεις.
χωρίς κέντρο πάλι καλά να λέμε. ευθύνη βέβαια έχουν οι ίβιτς-λεμονής και πρέπει να το κοιτάξουν το γρηγορότερο.
όσον αφορά τα υπόλοιπα, κόβω το καυλί μου πως αν είχαν γίνει ανάποδα τώρα θα είχαμε ξεθάψει το thread "παράγκα κόκκαλη", η Κανέλη θα είχε πάρει σβάρνα τα τηλεοπτικά παράθυρα και ο ζήκος θα αισθανόταν δικαίωση για τα περι χεσμένων διαιτητών...
Από την στιγμή που δεν αδικείται ο βάζελος η διαιτησία είναι ΑΨΟΓΗ...
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
35 χρονων και σχολειο λιγο δυσκολο..εσυ πας στην συγγρου?τι ωρα να σου στειλω κατι παιδια που πηδανε gayμπιακους?
Ρούφα το γάλα σου και άντε για ύπνο, μη ξεχνάς αύριο έχεις σχολείο... :idiot:
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
35 χρονων και σχολειο λιγο δυσκολο..εσυ πας στην συγγρου?τι ωρα να σου στειλω κατι παιδια που πηδανε gayμπιακους?
Καλά αφού δε μπορείς εσύ....
Πρώτη ώρα τι μάθημα έχεις; Διάβασες;
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Παιδια τωρα γυρισα απο γηπεδο ( ειχα παει μαζι με το DIKY και περιμενω σχολια του καθοσον βαθυς γνωστης της μπαλας - εχει διατελεσει και προπονητης σε ερασιτεχνικη ομαδα ) και η ομαδα ηταν χαλια / ειδικα η αμυνα μερικες φορες μου θυμησε εποχες Τσαμπιονς Λιγκ που ο Νικοπολιδης μετραγε απο το 1 και τελειωνε στο 5 / παλι καλα που παιζαμε με τους αχρηστους τους Βαζελους / θελει προσοχη γιατι εχουμε και την Τεταρτη τον αγωνα και το Φεβρουαρη την Τσελσι / αν παιξουμε ετσι με τη Τσελσι τη γαμησαμε / τωρα θα δουμε τι δουλεια εχουν κανει κατω στο Ρεντη

o ολυμπιακος δεν πρεπει να παιζει ανοιχτο ποδοσφαιρο γαμω την τρελλα μου,πρεπει να καθονται τουλαχιστον 4-5 αμυνα σε καθε αντεπιθεση και αυτοι μου βγαινουν ολοι μπροστα. βλεπω τον αντζα να θελει να βαλει γκολ κ μου γυριζουν τ αντερα..και αυτος ο μενδρινος να πουμε καλο παικτακι αλλα για τον αστερα καλαματας να πουμε και οχι για τον θρυλο.εχω διατελεσει χρονια κοουτσ ερασιτεχνικης ομαδος και αλλα τοσα σκαουτερ ταλεντων στην νοτιοδυτικη ελλαδα και τετοιο παικτη δεν θα τον ηθελα ουτε για μασερ στην ομαδα μου.τοσα χρονια επαιζε στα τσικο μεχρι τα 23 του, τι μου τον βγαλανε τωρα πρωτη ενδεκαδα για να δειξουν οτι εχουν υποδομη??εξω οι κατσικογιαννιδες και οι παπαδοπουλοι, ριβαλντους θελει το παιχνιδιετοιμα παικτακια και οχι ζυμαρακια να πουμε.επιτρεπεται 1-1 με τους πεθαμενους στο καραισκακη?ημαρτον!κανουμε τους λαγους ανθρωπους...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Να μου επιτεψεις DIKY να διαφωνησω για τον Μενδρινο / πιστευω οτι ηθελε βοηθεια απο αριστερα και πισω / παντως κατι θα ξερεις εσυ παραπανω ....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
καλα στο γηπεδο δεν διαφωνησατε?εδω το θυμηθηκατε?
κοουτς κι εγω διαφωνω...και να ρωτησω κατι...ποσους τιτλους ειχες στην κσριερα σου και ποσους παιχτες εβγαλες ως σκαουτερ αν επιτρεπεται?
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Να μου επιτεψεις DIKY να διαφωνησω για τον Μενδρινο / πιστευω οτι ηθελε βοηθεια απο αριστερα και πισω / παντως κατι θα ξερεις εσυ παραπανω ....

το εμπειρο ματι μου τον ειδε να κανει σημαντικα λαθη στον χορο του κεντρου και δεν καλυπτε σωστα τους χορους οποτε εβγαιναν απο παντου οι αλλοι...τι βοηυεια να θελει να πουμε,μηπως να του φερουμε τον ρομπερτο καρλος στα νιατα του για να διορθωνει τις μαλα*ιες του...σε παρακαλω τωρα...σε παρακαλω υπουργε...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
καλα στο γηπεδο δεν διαφωνησατε?εδω το θυμηθηκατε?
κοουτς κι εγω διαφωνω...και να ρωτησω κατι...ποσους τιτλους ειχες στην κσριερα σου και ποσους παιχτες εβγαλες ως σκαουτερ αν επιτρεπεται?

δεν πηρα κανεναν τιτλο γιατι εφαγα τα νιατα μου στην εκπορευση νεων ταλεντων αφηνοντας πισω μου τις προσωπικες επιτυχιες. κανενας τιτλος λοιπον αλλα απο ταλεντα να φανε και οι κοτες.ο υπουργος ηταν ενα απο αυτα αλλα παρατησε νωρις το αθλημα γιατι ηταν αμετανοητος κωλομπαρας οποτε χασαμε εναν σπουδαιο αθλητη..θα τον ειχα κανει τον νεο κρουφ...αχ,τωρα απλα διακρινεται στο φραποσφαιρο.αλλα ειναι καλος,ο παραδεχομαι!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
δεν πηρα κανεναν τιτλο γιατι εφαγα τα νιατα μου στην εκπορευση νεων ταλεντων αφηνοντας πισω μου τις προσωπικες επιτυχιες. κανενας τιτλος λοιπον αλλα απο ταλεντα να φανε και οι κοτες.ο υπουργος ηταν ενα απο αυτα αλλα παρατησε νωρις το αθλημα γιατι ηταν αμετανοητος κωλομπαρας οποτε χασαμε εναν σπουδαιο αθλητη..θα τον ειχα κανει τον νεο κρουφ...αχ,τωρα απλα διακρινεται στο φραποσφαιρο.αλλα ειναι καλος,ο παραδεχομαι!
αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχχααχααχαχααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχαχαχαχαχαχααχααχαχχχχχχχχχχχαχαχχαχαχααχχαχααχαχχααχχαχα
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
o ολυμπιακος δεν πρεπει να παιζει ανοιχτο ποδοσφαιρο γαμω την τρελλα μου,πρεπει να καθονται τουλαχιστον 4-5 αμυνα σε καθε αντεπιθεση και αυτοι μου βγαινουν ολοι μπροστα. βλεπω τον αντζα να θελει να βαλει γκολ κ μου γυριζουν τ αντερα..και αυτος ο μενδρινος να πουμε καλο παικτακι αλλα για τον αστερα καλαματας να πουμε και οχι για τον θρυλο.εχω διατελεσει χρονια κοουτσ ερασιτεχνικης ομαδος και αλλα τοσα σκαουτερ ταλεντων στην νοτιοδυτικη ελλαδα και τετοιο παικτη δεν θα τον ηθελα ουτε για μασερ στην ομαδα μου.τοσα χρονια επαιζε στα τσικο μεχρι τα 23 του, τι μου τον βγαλανε τωρα πρωτη ενδεκαδα για να δειξουν οτι εχουν υποδομη??εξω οι κατσικογιαννιδες και οι παπαδοπουλοι, ριβαλντους θελει το παιχνιδιετοιμα παικτακια και οχι ζυμαρακια να πουμε.επιτρεπεται 1-1 με τους πεθαμενους στο καραισκακη?ημαρτον!κανουμε τους λαγους ανθρωπους...

Εσυ τι νομιζες πως το τρυκακι "σεντρα γκαλετι,κεφαλια νταρκο" ειναι συστημα ομαδας?Σας ξεβρακωσε κανονικοτατα ο Παναθηναικος σημερα.Τον πατο μαρμελαδα σας εκανε και μιλας εσυ για λαγους,κακομοιρε πελατακο που εχεις να με κερδισεις απο προπερσυ με τον Παρμεζανι?
Η διαφορα μεταξυ Ολυμπιακου και Παναθηναικου- ασχετα με το σημερινο ματς ειναι οι εξης:
O Ολυμπιακος εχει 3 παικτες μεγαλα ονοματα,Γκαλετι-
Νταρκο-Τζολε και οι υπολοιποι απο (πολυ)μετριοι εως καλοι,ενω ο Παο κανενα μεγαλο ονομα και η πλειοψηφια των παικτων απο καλοι εως πολυ καλοι.Με λιγα λογια ειναι καλυτερη ομαδα και αυτο εδειξε σημερα.Οποιος καταλαβε,καταλαβε.Οσον αφορα το πρωταθλημα,ο Παναθηναικος,ΑΝ το χασει,θα το χασει εντος,οπου ο συνδιασμος "κλειστη αμυνα με καθυστερημενους αντιναρδιννογιανικους να κραζουν την ομαδα" ειναι το μεγαλο του προβλημα.Οσον αφορα το ΑΕΚακι ειναι μια ομαδα της πλακας και πιστευω πως και ο γαυρος και ο ΠΑΟ θα την κηδεψουν μεσα στην εδρα της.
Οσον αφορα την Τεταρτη βλεπω αλλο ματς αν επιστρεψουν τα αμυντικα χαφ,παλι με υπεροχη του ΠΑΟ και ενδεχομενο ξεβρακωμα σας.Πολυ απλα,το μομεντουμ (τςς!)ειναι υπερ του Παναθηναικου.Οπως ηταν για εσας η καταλληλη ωρα,οταν νικησατε τη βερντερ.Δηλαδη μονο εγω το βλεπω πως ο Ολυμπιακος εχει "καει" και σερνει τον κωλο του?Και φυσικα αυτο που πρεπει να σας ανησυχει ειναι πως παιζονται για σας πολλα σε μικρο χρονικο διαστημα,συν οτι οπου να ναι σκαει και η τσελσυ..
Εμας,τους παναθηναικους,το μονο που πρεπει να μας ανησυχει για την Τεταρτη βασικα,ειναι μην μας παιξεται κλειστα σαν την καλαμαρια και δεν μπορουμε να σας κανουμε χαβαλε με Ντοι-Σιμαο-ΙΒΑΝΣΙΤΣ.Τιποτε αλλο.Καλο βραδυ. :rockon:
 

npap

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
To σκατόψυχο σωματείο παιζοντας το καλυτερο παιχνιδι της χρονίας(το είπε και ο καραγκουνης ο ομορφαντρας) κοντρα στο χειροτερότερο του θρύλου κατάφερε το φανταστικο 1-1 με ενα πετσινο γκολ και ενα υπερπέτσινο πεναλτυ.Ολα αυτα τα λ'εω τετοια ωρα επηδη ειμουν στο γηπεδο και τα ειδα τώρα 30 φορες στην αθλητική κυριακή.Μάλιστα στο γηπεδο ισχυριζόμουν οτι το γκολ των σκατοψυχων ήταν κανονικο.....Αμ δε....Πετσινο ηταν....
Οσο αναφορα τον θρυλο το ειπα και πριν....Ενα απο τα χειρότερα του αν οχι το χειροτερο...
Απαραδεκτος σε όλες τησ γραμμές....
Ασ ελπίσουμε την τετάρτη να εχουν συνελθει και να μπουν τα πραγματτα στην θεση τους 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εσυ τι νομιζες πως το τρυκακι "σεντρα γκαλετι,κεφαλια νταρκο" ειναι συστημα ομαδας?Σας ξεβρακωσε κανονικοτατα ο Παναθηναικος σημερα.Τον πατο μαρμελαδα σας εκανε και μιλας εσυ για λαγους,κακομοιρε πελατακο που εχεις να με κερδισεις απο προπερσυ με τον Παρμεζανι?
Η διαφορα μεταξυ Ολυμπιακου και Παναθηναικου- ασχετα με το σημερινο ματς ειναι οι εξης:
O Ολυμπιακος εχει 3 παικτες μεγαλα ονοματα,Γκαλετι-
Νταρκο-Τζολε και οι υπολοιποι απο (πολυ)μετριοι εως καλοι,ενω ο Παο κανενα μεγαλο ονομα και η πλειοψηφια των παικτων απο καλοι εως πολυ καλοι.Με λιγα λογια ειναι καλυτερη ομαδα και αυτο εδειξε σημερα.Οποιος καταλαβε,καταλαβε.Οσον αφορα το πρωταθλημα,ο Παναθηναικος,ΑΝ το χασει,θα το χασει εντος,οπου ο συνδιασμος "κλειστη αμυνα με καθυστερημενους αντιναρδιννογιανικους να κραζουν την ομαδα" ειναι το μεγαλο του προβλημα.Οσον αφορα το ΑΕΚακι ειναι μια ομαδα της πλακας και πιστευω πως και ο γαυρος και ο ΠΑΟ θα την κηδεψουν μεσα στην εδρα της.
Οσον αφορα την Τεταρτη βλεπω αλλο ματς αν επιστρεψουν τα αμυντικα χαφ,παλι με υπεροχη του ΠΑΟ και ενδεχομενο ξεβρακωμα σας.Πολυ απλα,το μομεντουμ (τςς!)ειναι υπερ του Παναθηναικου.Οπως ηταν για εσας η καταλληλη ωρα,οταν νικησατε τη βερντερ.Δηλαδη μονο εγω το βλεπω πως ο Ολυμπιακος εχει "καει" και σερνει τον κωλο του?Και φυσικα αυτο που πρεπει να σας ανησυχει ειναι πως παιζονται για σας πολλα σε μικρο χρονικο διαστημα,συν οτι οπου να ναι σκαει και η τσελσυ..
Εμας,τους παναθηναικους,το μονο που πρεπει να μας ανησυχει για την Τεταρτη βασικα,ειναι μην μας παιξεται κλειστα σαν την καλαμαρια και δεν μπορουμε να σας κανουμε χαβαλε με Ντοι-Σιμαο-ΙΒΑΝΣΙΤΣ.Τιποτε αλλο.Καλο βραδυ. :rockon:

+10000000000 με μια μικρη διαφορα...οτι αν παιζουν στολτιδης και λεντεσμα δεν θα εχει τον ελεγχο του κεντρου ο βαζελος......λογικα παντα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και για να ξεκαθαρισουμε και κατι με την διαιτησια και ολα αυτα.....κατ'αρχας το γκολ του παναθηναικου ειναι ακυρο και συμφωνουμε ολοι,εν συνεχεια οπως ειδα σε διαφορα πλανα πεναλτυ στην φαση με το χερι του ιβανσιτς δεν υπαρχει καθοτι χτυπαει στον ωμο του,κοκκινες 2 επρεπε να φαει ο γκαλετι και ο μενδρινος που χτυπησε πολυ ασχημα τον σιμαο,πεναλτυ συμφωνα με τους κανονισμους στη φαση του αντζα δεν υπαρχει,αλλα για μενα ο αντζας επιτηδες βαζει το χερι του...γιατι ξερει οτι μαλλον θα θεωρηθει ακουσιο...τωρα σε οτι αφορα το πεναλτυ στον σαριεγκι ναι μεν συμφωνα με τους κανονισμους ειναι ,αλλα και εγω αν ημουνα διαιτητης δεν θα το εδινα γιατι δεν υπηρχε περιπτωση να παρει κατι καλο απο αυτην την φαση επιθετικα απο τον σαριεγκι και γενικα στη θεση που ηταν....το κανεις αβαβα....και λες "παιζετε...."ασχετα αν ειναι εναντιον των κανονισμων....οι εποπτες ευτυχως ηταν σε ολα σωστοι και εμεις περιμενουμε την ενσωματωση ολων των παικτων για να προετοιμαστουμε καταλληλα για τα 2 ματς με την τσελσυ.
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
+10000000000 με μια μικρη διαφορα...οτι αν παιζουν στολτιδης και λεντεσμα δεν θα εχει τον ελεγχο του κεντρου ο βαζελος......λογικα παντα...
+1000000 επισης!Οπως επισης οτι θα κατεβειτε πιο ψηλιασμενοι.Πολλα θα εξαρτηθουν απο το εαν θα παιξει ο Ματος.Δεν ξερω εαν ο Σιμαο θα τη παλεψει να κανει 2 καλα ματς σερι.Ιδωμεν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom