Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (7 μέλη και 21 επισκέπτες)

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Πολύ καλύτερος ο Παναθηναικός σήμερα.Πολύ πιο δεμένος και πιο διαβασμένος. Αντίθετα η ομάδα μας ήταν σε κακή αγωνίστική και ψυχολογική κατάσταση. Αδικο αποτέλεσμα η ισοπαλία. Ο Ολυμπιακός πρέπει να αλλάξει πολλά μέχρι την Τετάρτη αν θέλει να βρεθεί στην επόεμνη φάση του Κυπέλλου. Αν και τα δύο ματς είναι διαφορετικά ο τομέας της ψυχολογίας παίζει μεγάλο ρόλο. Και αυτήν την στιγμή πρέπει όλοι να στηρίξουμε την ομαδα και τον προπονητή. Συγχαρητήρια στον Παναθηναικό.Την Τετάρτη η συνέχεια...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Δεν θα ασχοληθώ με τους διάφορους...αστροναύτες του sait....το συμπέρασμα για τον αγώνα είναι πως ο βάζελος ήταν καλύτερος και άξιζε την νίκη....πολύ κακή βραδιά για εμάς και δεν θα σταθώ καθόλου σε διαιτησία και απουσίες....ήμουν στο γήπεδο...είδα και τις φάσεις στην τηλεόραση...έχω άποψη αλλά δεν θα σταθώ....ήταν απλά το ποιό κακό φετινό παιχνίδι του θρύλου και το καλύτερο φετινό του βάζελου...και το αποτέλεσμα ήρθε 1-1.....
+ του οτι βαλαμε ενα κανονικο γκολ κι αυτοι πετσινο...στα υπολοιπα συμφωνω 100%
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
+ του οτι βαλαμε ενα κανονικο γκολ κι αυτοι πετσινο...στα υπολοιπα συμφωνω 100%
Κάτσε να δούμε τι θα πει ο Βαρούχας αργότερα για το δικό μας. Άμα δεν το βγάλει φάουλ.....  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Πάντως το μόνο καλό της σημερινής ημέρας είναι οτι αναστήθηκε το θρέντ των βάζελων  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εμ γαυράκια..και πεθαμένους αναστένετε.... :2funny:
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Δεν θα ασχοληθώ με τους διάφορους...αστροναύτες του sait....το συμπέρασμα για τον αγώνα είναι πως ο βάζελος ήταν καλύτερος και άξιζε την νίκη....πολύ κακή βραδιά για εμάς και δεν θα σταθώ καθόλου σε διαιτησία και απουσίες....ήμουν στο γήπεδο...είδα και τις φάσεις στην τηλεόραση...έχω άποψη αλλά δεν θα σταθώ....ήταν απλά το ποιό κακό φετινό παιχνίδι του θρύλου και το καλύτερο φετινό του βάζελου...και το αποτέλεσμα ήρθε 1-1.....
δηλαδη ρε παιδια εγω θα τρελαθω..ποτε εχει παιξει αυτη η ομαδα μπαλα..με τα ψεματα και το κουτσου κουτσου μπολ,που οταν το επαιζε ο βαζελος τον κοροιδευατε,εφτασε στους 16!!!!!η εκπληξη ολων των εποχων στο ποδοσφαιρο!!και ρε παιδια γιατι λετε τον θρυνο θρυλο??απου που και ως που δηλαδη??αν λετε επειδη εχει φαει τις περισοτερες 7αρες και 6αρες απο οποια αλλη ελληνικη ομαδα,τοτε ναι,ειστε θρυλος.παρτε χαμπαρι οτι σας εχει καταντησει να παιζετε με μενδρινους κατσικοπουλους και παντους...αλλα τωρα που μπαινει ο μποροθρυλος στην σουπερλιγκ...ολα θα πανε καλα μην κλαιτε...θα το παρετε παλι βρε..
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Λόγια του αέρα ... η ουσία είναι αυτή - σε έχω γλεντήσει καλά και σένα την τελευταία δεκαετία και βάλε.
Οπότε , οτι και να λες , πούτσα θες.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Κάτσε να δούμε τι θα πει ο Βαρούχας αργότερα για το δικό μας. Άμα δεν το βγάλει φάουλ.....  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Πάντως το μόνο καλό της σημερινής ημέρας είναι οτι αναστήθηκε το θρέντ των βάζελων  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω το ανεστησα........

δεν καταλαβα...λες το δικο μας γκολ φαουλ αδερφε?εγω δεν το ειδα για φαουλ και με 3 φιλους βαζελους που μιλησα το ιδιο μου ειπαν....
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
Λόγια του αέρα ... η ουσία είναι αυτή - σε έχω γλεντήσει καλά και σένα την τελευταία δεκαετία και βάλε.
Οπότε , οτι και να λες , πούτσα θες.
εγω παντως σε βλεπω να ρουφας την πουτσα του χοντρου στο αβαταρ σου με πολυ παθος και θερμη
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
δηλαδη ρε παιδια εγω θα τρελαθω..ποτε εχει παιξει αυτη η ομαδα μπαλα..με τα ψεματα και το κουτσου κουτσου μπολ,που οταν το επαιζε ο βαζελος τον κοροιδευατε,εφτασε στους 16!!!!!η εκπληξη ολων των εποχων στο ποδοσφαιρο!!και ρε παιδια γιατι λετε τον θρυνο θρυλο??απου που και ως που δηλαδη??αν λετε επειδη εχει φαει τις περισοτερες 7αρες και 6αρες απο οποια αλλη ελληνικη ομαδα,τοτε ναι,ειστε θρυλος.παρτε χαμπαρι οτι σας εχει καταντησει να παιζετε με μενδρινους κατσικοπουλους και παντους...αλλα τωρα που μπαινει ο μποροθρυλος στην σουπερλιγκ...ολα θα πανε καλα μην κλαιτε...θα το παρετε παλι βρε..
εσυ εχεις παρα δεκα......ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
εγω το ανεστησα........

δεν καταλαβα...λες το δικο μας γκολ φαουλ αδερφε?εγω δεν το ειδα για φαουλ και με 3 φιλους βαζελους που μιλησα το ιδιο μου ειπαν....
Έτσι όπως έγινε όλη η φάση μπορούν να ζητήσουν φάουλ οι φίλοι μας οι βάζελοι. Ναι μεν ο Τοροσίδης παρέμεινε ακίνητος, αλλά με τα χέρια ανοικτά ο κάθενας μπορεί να λέει το μακρύ του και το κοντό του.

Και μεταξύ μας αν δεν τα είχε κάνει τόσο σκατά, ο μαλάκας ο Καλόπουλος, ίσως και να μην το μετρούσε. Έτσι όπως τα έκανε όμως.......
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
:)Καλησπέρα σε όλους. Μόλις ήρθα από γήπεδο. Ο μόνος αντίπαλος του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ είναιο κακός του εαυτός και με αυτόν παίξαμε σήμερα. Η ομάδα σκόρπια... Απουσίαζαν 4 χαφ από το παιχνίδι ΙΕΡΟ , ΛΕΝΤΈΣΜΑ και ΤΖΟΛΕ, ΓΚΑΛΈΤΙ ανύπαρχτοι, και χωρίς αριστερό μπάκ.. Ο διαιτησία κακή, μαιμού πέναλντυ, γκόλ από σέντρααουτ, και μη καταλογισμό πέναλντυ υπέρ μας. Όπως και να έχει δεν είμασταν καλοί αλλά δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος. Αρε ΝΤΑΡΚΟ... δεν πειράζει έχουμε και το κύπελο, ελπίζω μόνο να συνέλθουμε. :rockon: :rockon: :rockon:
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
καλα βγαλε τα κοκκινα γιαλια και πες ευχαριστω στον θεο και στην παναγια που δεν σε εσκισε ο βαζελος,αι ασε τις βλακειες.ουτε ο τσουκαλας δεν λεει τετοιες παπαριες.
:)Καλησπέρα σε όλους. Μόλις ήρθα από γήπεδο. Ο μόνος αντίπαλος του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ είναιο κακός του εαυτός και με αυτόν παίξαμε σήμερα. Η ομάδα σκόρπια... Απουσίαζαν 4 χαφ από το παιχνίδι ΙΕΡΟ , ΛΕΝΤΈΣΜΑ και ΤΖΟΛΕ, ΓΚΑΛΈΤΙ ανύπαρχτοι, και χωρίς αριστερό μπάκ.. Ο διαιτησία κακή, μαιμού πέναλντυ, γκόλ από σέντρααουτ, και μη καταλογισμό πέναλντυ υπέρ μας. Όπως και να έχει δεν είμασταν καλοί αλλά δεν κερδίζει πάντα ο καλύτερος. Αρε ΝΤΑΡΚΟ... δεν πειράζει έχουμε και το κύπελο, ελπίζω μόνο να συνέλθουμε. :rockon: :rockon: :rockon:
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
καλα βγαλε τα κοκκινα γιαλια και πες ευχαριστω στον θεο και στην παναγια που δεν σε εσκισε ο βαζελος,αι ασε τις βλακειες.ουτε ο τσουκαλας δεν λεει τετοιες παπαριες.
Αν δεν ξέρεις ν βλέπεις μπάλα δεν θα κάτσω να σου μάθω εγώ...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Αν δεν ξέρεις ν βλέπεις μπάλα δεν θα κάτσω να σου μάθω εγώ...

Μην ασχολείσαι μαζί του ρε φίλε ... απλά τον ήπιε το χυμό του κι αυτός πρόσφατα γι' αυτό είναι πικραμένος.
Αστον , στερημένος είναι τόσα χρόνια , απόψε έγινε βάζελος ο δύστυχος.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Παιδια τωρα γυρισα απο γηπεδο ( ειχα παει μαζι με το DIKY και περιμενω σχολια του καθοσον βαθυς γνωστης της μπαλας - εχει διατελεσει και προπονητης σε ερασιτεχνικη ομαδα ) και η ομαδα ηταν χαλια / ειδικα η αμυνα μερικες φορες μου θυμησε εποχες Τσαμπιονς Λιγκ που ο Νικοπολιδης μετραγε απο το 1 και τελειωνε στο 5 / παλι καλα που παιζαμε με τους αχρηστους τους Βαζελους / θελει προσοχη γιατι εχουμε και την Τεταρτη τον αγωνα και το Φεβρουαρη την Τσελσι / αν παιξουμε ετσι με τη Τσελσι τη γαμησαμε / τωρα θα δουμε τι δουλεια εχουν κανει κατω στο Ρεντη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom