Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
συγαυροι καλησπερα σας...μπορειτε πλεον να πανηγυριζετε οριστικα...ειστε μονοι σας στην κορυφη στην ελλαδα με κανεναν να μην μπορει να σας αμφισβητησει και με κανεναν να μην μπορει να σταθει στο υψος σας....
μπηκε και η σφραγιδα επισημα σε αυτο που ολοι ξεραμε...ποιο;;;μα οτι ο βαζελος ειναι μια ΠΡΩΗΝ μεγαλη ομαδα και μια νυν ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΑ....συγκινητηκη εμφανιση ,πανηγυρια,ηρωισμος ,κλεψιμο του ενος ποντου στο 85 μετα απο κατοχη 70-30 με τον ατρομητο ,χαμογελα πλατια ,συγχαρητηρια ολοι σε ολους κλπ...
το μονο που ποτε δεν αλλαζει ειναι η επιβλητικη εξουσια απεναντι στα μεσα μαζικης προπαγανδας που μανια προσπαθουν να πεισουν οσους τυχαια δεν μασανε σανο πως το μαυρο ειναι ασπρο...
χαζη ενεργεια λεει του τερματζη...μα βρε μαλακες δεν βλεπει κανενας πουστης την μαγικη καθετη που σκιζει την αμυνα σαν ελβετικο τυρι στο 2!!! και που αν ο τερματζης δεν αποβληθει θα γινει το 1-0 !!!
μα για τοσο μαλακες μας περνατε;;; :headbang: :headbang: αχρειαστη λεει κοκκινη απο χαζη ενεργεια  :jerking: :jerking: :jerking:
μας βλεπουνε ρεεεεεεεεεεεε.....
δεν συζηταω βεβαια για την ανταποκριση των ''λειτουργων'' της δημοσιογραφιας απο το περιστερι....
χρυσαφι,ελπιδα,και οι δεςκα ειχαν ψυχη κλπ κλπ.... :2funny: :2funny: :2funny:παμε λιγο...




ενα μικρο προχειρο δειγμα ....προσοχη....κριτικη ειναι αυτη για μια ''μεγαλη'' ομαδα ,''καταδικασμενη να κερδιζει'' κλπ κλπ....για μια ομαδα loosers ,μια ομαδα καρπαζοεισπρακτορα που προσφερει απλοχερα το σβερκο της στη διαθεση του αιωνιου αντιπαλου - δυναστη....
αλλα ξεχασ...για τις φαπες φταιει το κατεστημενο και οι παραγκες νο1 ,νο2,νο3;;κλπ  :2funny: :2funny: :2funny:



και ναι...παθιαρη για να σε προ΄λαβω....οπως και καποιους αλλους ''μεγαλοψυχους'' συγαυρους...
χυνω μια κουταλια της σουπας καθε φορα που συνειδητοποιω ολοενα και περισσοτερο ποσο πολυ μικραινει ο πρωην μεγαλος αντιπαλος....στα αρχιδια μου και τα φερπλει και τα δηθεν ο ολυμπιακος χρειαζεται τον παο και τουμπαλιν....
στην πουτσαρα μου και εκατο αυγα τουρκιας ...καμμια ανγκη δεν εχω κανεναν δυνατο παο ουτε αεκουλα ουτε παοκακι...
μονο ΘΡΥΛΟΣ...στεγνα...παντα και μονο...ευχομαι (που ειναι σιγουρο ) να παλευουν με αστερες και αρηδες και πανιωνιους εχοντας (που τους εχουν ηδη) τους ιδιους στοχους με αυτους...
καθε χρονο θελω να το παιρνω με 20 ποντους διαφορα και θα χυνω καθε χρονο και περισσοτερο....
αφηνω σε εσας τα φερπλει και τις αρχιδιες....


αυτοί είμεθα δυστυχώς. :tickedoff:
 

Επισκέπτης
συγαυροι καλησπερα σας...μπορειτε πλεον να πανηγυριζετε οριστικα...ειστε μονοι σας στην κορυφη στην ελλαδα με κανεναν να μην μπορει να σας αμφισβητησει και με κανεναν να μην μπορει να σταθει στο υψος σας....
μπηκε και η σφραγιδα επισημα σε αυτο που ολοι ξεραμε...ποιο;;;μα οτι ο βαζελος ειναι μια ΠΡΩΗΝ μεγαλη ομαδα και μια νυν ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΑ....συγκινητηκη εμφανιση ,πανηγυρια,ηρωισμος ,κλεψιμο του ενος ποντου στο 85 μετα απο κατοχη 70-30 με τον ατρομητο ,χαμογελα πλατια ,συγχαρητηρια ολοι σε ολους κλπ...
το μονο που ποτε δεν αλλαζει ειναι η επιβλητικη εξουσια απεναντι στα μεσα μαζικης προπαγανδας που μανια προσπαθουν να πεισουν οσους τυχαια δεν μασανε σανο πως το μαυρο ειναι ασπρο...
χαζη ενεργεια λεει του τερματζη...μα βρε μαλακες δεν βλεπει κανενας πουστης την μαγικη καθετη που σκιζει την αμυνα σαν ελβετικο τυρι στο 2!!! και που αν ο τερματζης δεν αποβληθει θα γινει το 1-0 !!!
μα για τοσο μαλακες μας περνατε;;; :headbang: :headbang: αχρειαστη λεει κοκκινη απο χαζη ενεργεια  :jerking: :jerking: :jerking:
μας βλεπουνε ρεεεεεεεεεεεε.....
δεν συζηταω βεβαια για την ανταποκριση των ''λειτουργων'' της δημοσιογραφιας απο το περιστερι....
χρυσαφι,ελπιδα,και οι δεςκα ειχαν ψυχη κλπ κλπ.... :2funny: :2funny: :2funny:παμε λιγο...




ενα μικρο προχειρο δειγμα ....προσοχη....κριτικη ειναι αυτη για μια ''μεγαλη'' ομαδα ,''καταδικασμενη να κερδιζει'' κλπ κλπ....για μια ομαδα loosers ,μια ομαδα καρπαζοεισπρακτορα που προσφερει απλοχερα το σβερκο της στη διαθεση του αιωνιου αντιπαλου - δυναστη....
αλλα ξεχασ...για τις φαπες φταιει το κατεστημενο και οι παραγκες νο1 ,νο2,νο3;;κλπ  :2funny: :2funny: :2funny:



και ναι...παθιαρη για να σε προ΄λαβω....οπως και καποιους αλλους ''μεγαλοψυχους'' συγαυρους...
χυνω μια κουταλια της σουπας καθε φορα που συνειδητοποιω ολοενα και περισσοτερο ποσο πολυ μικραινει ο πρωην μεγαλος αντιπαλος....στα αρχιδια μου και τα φερπλει και τα δηθεν ο ολυμπιακος χρειαζεται τον παο και τουμπαλιν....
στην πουτσαρα μου και εκατο αυγα τουρκιας ...καμμια ανγκη δεν εχω κανεναν δυνατο παο ουτε αεκουλα ουτε παοκακι...
μονο ΘΡΥΛΟΣ...στεγνα...παντα και μονο...ευχομαι (που ειναι σιγουρο ) να παλευουν με αστερες και αρηδες και πανιωνιους εχοντας (που τους εχουν ηδη) τους ιδιους στοχους με αυτους...
καθε χρονο θελω να το παιρνω με 20 ποντους διαφορα και θα χυνω καθε χρονο και περισσοτερο....
αφηνω σε εσας τα φερπλει και τις αρχιδιες....
αυτος εισαι μαγκα μου.γκολ και ξυλο (πετραλωνα,γκυζι) στα βαζελια.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πάντως για την ευρωπαϊκή ήττα φταίει και το γεγονός πως ο Βαλβέρδε αναγκάζεται να βρει τρόπο να καλύωει την αριστερή πτέρυγα χωρίς Ριέρα
δεν είναι πως ο Ριέρα ήταν παικταράς (για μένα ήταν απλά άνω του μετρίου), το θέμα είναι πως ήταν ένας πάικτης από τους "παλιούς", εμβαπτισμένος στο σύστημα που ήξερε τι έπρεπε να κάνει

τέσπα, όλα αυτά είναι ουσιαστικά δικαιολογίες
επί της ουσίας όπως μπορεί να κερδίσεις, έτσι χάνεις κιόλας
προχωράμε και στο τέλος το ταμείο
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ανακαλυψαμε τον διαδοχο του μπανκς και του φαν ντερ σααρ...βρηκαμε τον νεο μπουφον  :2funny: :2funny:

α ρε πουστη βαζελε μπορει να εισαι το μεγαλυτερο μπουρδελο ποδοσφαιρικα αλλα αυτοι οι γαμημενοι οι ''λειτουργοι'' δεν σε αφηνουν ποτε μονο σου και παραπονεμενο!!!!
μια απορια μονο...απλη και συναμα λογικη....
αφου ΟΛΟΙ οι ΄΄αντικειμενικοι'' συμφωνουν για εμφανιση με καρδια που δεν κινδυνεψε με δεκα παιχτες απο τον ατρομητο γιατι πλεκουν το εγκωμιο του καπινου και τον εχουν διακριθεντα;; :think: :think: :think: :think:

 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
ρε παιδιά τι λέτε θα έχει εισητήρια σημερα στα εκδοτήρια?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
επαγγελμα......
























[size=70pt]ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ[/size]


ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!!!!
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τωρα που πηραμε μακουν και ηρεμησαν οι δημοσιοκαφροι και οι πανηγυρτζηδες μιλαω εγω...θυμηθειτε το και γραφτε το και θα ειμαι εδω εκτεθιμενος με αυτο το ποστ...
αυτος που θα ειναι αναντικαταστατος και ακρογωνιαιος λιθος στην ομαδα θα ειναι ο ορμπαιθ...τον γνωριζω και δεσμευομαι...πιθανα δεν θα ξεκινησει στην αρχη μιας και ''προηγουνται'' μακουν μοντεστο και ιμπαγασα ,αλλα μολις μπει ενδεκαδα δεν προκειται να ξαναβγει...
δεν το ελεγα τοσο καιρο για να μην μου ζαλισου τα αρχιδια οτι δηθεν τον ηροποιω μιας και δεν παιρνουμε μακουν και τα λοιπα...τωρα που πηραμε και μακουν μπορω να τοποθετηθω...θα με θυμηθειτε...δεν εχει σχεση με ουρταδο...πολυ καλος παιχτης!!!!
αχαχαχαχαχαχαχαχαχ...
ποιος μακουν ρεεεεεεεε.....
ΟΡΜΠΑΙΘ λεμε!!!!!!
να τον ακουτε τον χρηστιδη!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ό,τι αξίζει φέτος απ τη βαβέλ του βαλβέρδε του άχρηστου η ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΑ ΤΟΥ
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
Διπλό ημίχρονο άσσο τελικό. Ο Περπινιάδης έβγαλε τα σπασμένα του λούτσου.Κατα τα άλλα ο Ψωμιάδης με το Μπέο τη πληρώσανε με τα στημμένα. Μπόχα και βρώμα όλη σου η ιστορία
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ό,τι αξίζει φέτος απ τη βαβέλ του βαλβέρδε του άχρηστου η ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΑ ΤΟΥ
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
βρε μαλακα το δευτερο ημιχρονο που εκανε ο ολυμπιακξος δεν υπαρχει ελληνικη ομαδα που να μπορει να το κανει πριν τωρα και μετα απο εκατο χρονια...μιλαμε για τα ελληνικα δεδομενα μπαρτσα...
70-30 σε ειχε χτες ο δωνης...ξυπναααααα...
και μη μου πεις για αποβολες και μαλακιες...και με 9 να παιξεις με ατρομητο 70-30 δε νοειται....
αιντε γιδοβοσκε βγαλε τη μαρμελαδα και δες μπαλλιτσα...και μιλαμε για καθυστερησεις ρεκορ γκινες η ξανθη...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Διπλό ημίχρονο άσσο τελικό. Ο Περπινιάδης έβγαλε τα σπασμένα του λούτσου.Κατα τα άλλα ο Ψωμιάδης με το Μπέο τη πληρώσανε με τα στημμένα. Μπόχα και βρώμα όλη σου η ιστορία
σκουπισου καλη μου γιατι εχεις φλοκια στα ματακια σου ομορφια μου...
καλη χωνεψη...πουτσααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
βρε μαλακα το δευτερο ημιχρονο που εκανε ο ολυμπιακξος δεν υπαρχει ελληνικη ομαδα που να μπορει να το κανει πριν τωρα και μετα απο εκατο χρονια...μιλαμε για τα ελληνικα δεδομενα μπαρτσα...
70-30 σε ειχε χτες ο δωνης...ξυπναααααα...
και μη μου πεις για αποβολες και μαλακιες...και με 9 να παιξεις με ατρομητο 70-30 δε νοειται....
αιντε γιδοβοσκε βγαλε τη μαρμελαδα και δες μπαλλιτσα...και μιλαμε για καθυστερησεις ρεκορ γκινες η ξανθη...
επειδή δεν είδα το ματσάκι και το άκουγα από το ράδιο, αληθεύει αυτό που είπαν ότι ο μέλμπεργκ κλώτσησε αντίπαλο παίκτη και έφαγε κίτρινη?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
βρε μαλακα το δευτερο ημιχρονο που εκανε ο ολυμπιακξος δεν υπαρχει ελληνικη ομαδα που να μπορει να το κανει πριν τωρα και μετα απο εκατο χρονια...μιλαμε για τα ελληνικα δεδομενα μπαρτσα...
70-30 σε ειχε χτες ο δωνης...ξυπναααααα...
και μη μου πεις για αποβολες και μαλακιες...και με 9 να παιξεις με ατρομητο 70-30 δε νοειται....
αιντε γιδοβοσκε βγαλε τη μαρμελαδα και δες μπαλλιτσα...και μιλαμε για καθυστερησεις ρεκορ γκινες η ξανθη...
αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ασε ρε γίδ.......
χειρότερο γάβρο τα τελευταία 4 χρόνια δεν έχω ξαναδεί.....
νόμιζα ότι το χάλι της μαρσέιγ ήταν ιδέα μου....
μαύρα χάλια όταν ο καλύτερος παίκτης σου είναι για σύνταξη .....
γάματα.

και ο χοντρός στα βιπ πανηγύριζε γιατί κέρδισε ο μαλάκας του το υποκατάστημα στο 95.
ααααααααααααααααααχααχχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΒΑΛΒΙΔΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ετσι ... χύσαμε στο φινάλε . Δεν σε χάλασε βάζελε Ουζουνίδη - βάλε τις καθυστερήσεις στον ποπό σου.

Α ρε Γαύρε , πότισες φαρμάκι πολλούς απόψε .
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
επειδή δεν είδα το ματσάκι και το άκουγα από το ράδιο, αληθεύει αυτό που είπαν ότι ο μέλμπεργκ κλώτσησε αντίπαλο παίκτη και έφαγε κίτρινη?
καλα τωρα σοβαρα ρωταω...δεν εχετε βαρεθει αυτη τη μαλακια;;;;ελεος πια...λιγο παντελονια δεν φορατε ρε πουστη μου;;;ετσι ειστε κακομοιρηδες και στην πραγματικη σας ζωη;;;τι να πω ρε πουστη...
για πες μου ρε μαγκα...αυτο δεν το ειδες ενταξει...το πεναλτι που πηρε ο βαζελος στην κερκυρα το ειχες δει;;;ηταν;;; ελεος ρε πουστη...
παρτε χαμπαρι οτι θα σας γαμαμε ολες τις τρυπες μια ζωη και αποφασιστε να ζησετε με αυτο....
 

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
Το σκοτώσατε το παράρτημα GAY-ροι. MVP Βοσκάκης. Νέος παιχταράς του Περπινιάδη. Μπόχα και βρώμα όλη σου η ιστορία
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ασε ρε γίδ.......
χειρότερο γάβρο τα τελευταία 4 χρόνια δεν έχω ξαναδεί.....
νόμιζα ότι το χάλι της μαρσέιγ ήταν ιδέα μου....
μαύρα χάλια όταν ο καλύτερος παίκτης σου είναι για σύνταξη .....
γάματα.

και ο χοντρός στα βιπ πανηγύριζε γιατί κέρδισε ο μαλάκας του το υποκατάστημα στο 95.
ααααααααααααααααααχααχχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΕΝΔΕΚΑΔΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΒΑΛΒΙΔΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ρε πουστη αφου εχεις σκασει τωρα...ασε το ποιημα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom