Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
εχασε ο γαυρος τελικα  :2funny: απορω πως τα καταφερνουν οι γαβροι και πιστευουν ολοι το ιδιο ..οποιον και να ρωτουσα μου ελεγε οτι θα ριξει 4αρα ...επικοινωνουν με καποιο τροπο ? μηπως ειναι μεταδοτικη η βλακεια που τους δερνει?
ναι ειναι μεταδοτικη!!!δεν εξηγηται αλλιως το φαινομενο!!!

διαβασα πριν λιγο τα πρωτοσελλιδα των κολοφυλλαδων και γραφαν /ΘΡΥΛΕ Η ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ/ΚΙ ΕΣΥ ΘΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΙΣ/ΚΟΚΚΙΝΗ ΛΑΒΑ ΚΑΙΕΙ ΤΗ ΜΑΡΣΕΙΓ/

και προφανως τα χαχολια τα πιστευουν... :headbang:!

παντως θα πεσει πολυ γελιο τριτη-τεταρτη... :rockon: :rockon: :rockon:!

 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ναι ειναι μεταδοτικη!!!δεν εξηγηται αλλιως το φαινομενο!!!

διαβασα πριν λιγο τα πρωτοσελλιδα των κολοφυλλαδων και γραφαν /ΘΡΥΛΕ Η ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ/ΚΙ ΕΣΥ ΘΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΙΣ/ΚΟΚΚΙΝΗ ΛΑΒΑ ΚΑΙΕΙ ΤΗ ΜΑΡΣΕΙΓ/

και προφανως τα χαχολια τα πιστευουν... :headbang:!

παντως θα πεσει πολυ γελιο τριτη-τεταρτη... :rockon: :rockon: :rockon:!
τριτη - τεταρτη θα γελαμε με μας.... σαββατο-κυριακη με σας...

δευτερα - πεμπτη και παρασκευη κανα καφε ή ποτε ... μια χαρα θα πηγαινει η βδομαδα
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
ναι εγω περιμενω
οταν παιρναμε καρεμπε  ζιοβανι ριβαλντο απο που τους πηραμε απ την αλβανια?

3 περιπτωσεις σε 10ετια+ ,που δεν ειχαν απο καπου καλυτερη προταση και ηρθαν εδω . Εδω εναν Ριερα παιρνουμε απο Λιβερπουλ που ερχεται και ως μεγαλο ονομα και φευγει με τους περισσοτερους να χαιρονται κιολας .
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
o γερο-όλοφ ολα τα λεφτά.
απο το 25' του Α' ημιχρονου σκάσατε.Αυτό εκτός απο το γεγονός οτι δεν είχατε επίσημα παιχνίδια  δείχνει και κατι άλλο οτι η ομάδα θέλει δούλεμα.Ο αμπντούλ για καβάλα λίρα εκατό για σας χμμμμ.
το τέρμα έτρεμε ( η βαριά σκιά του νικοπολίδη αιωρείται πάνω απο το κεφάλι του φουκαρά)
για άμυνα αβραάμ και ο κύριος ολαφ καθάριζαν με νύχια και με δόντια, για τα μπακ σας αφήστε το καλύτερα άλλη ώρα το συζητάμε.Ο τοροσίδης με πολλά νεύρα γιατί άραγε;
κέντρο ανύπαρκτο
και ο μιραλάς δεν δίνει την μπάλα απο το δεξί του πόδι στο αριστερό
συνοψίζοντας άλλο Ελλάδα και άλλο ευρώπη παιδιά για άλλη μια χρονιά

 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
3 περιπτωσεις σε 10ετια+ ,που δεν ειχαν απο καπου καλυτερη προταση και ηρθαν εδω . Εδω εναν Ριερα παιρνουμε απο Λιβερπουλ που ερχεται και ως μεγαλο ονομα και φευγει με τους περισσοτερους να χαιρονται κιολας .
3 περιπτωσεις? 3?????????????????????????????????
μηπως να αρχισω να γραφω αναλυτικα τους παικτες που ειχαμε??????????????????
κ ο ζιοβαννι δεν ειχε καλυτερη προταση????????????? Δηλαδη μετα την μπαρτσελονα δεν μπορουσε να βρει ομαδα?????????????????????????
ρε τι λετε θα μας τρελανετε τελειως........
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
o γερο-όλοφ ολα τα λεφτά.
απο το 25' του Α' ημιχρονου σκάσατε.Αυτό εκτός απο το γεγονός οτι δεν είχατε επίσημα παιχνίδια  δείχνει και κατι άλλο οτι η ομάδα θέλει δούλεμα.Ο αμπντούλ για καβάλα λίρα εκατό για σας χμμμμ.
το τέρμα έτρεμε ( η βαριά σκιά του νικοπολίδη αιωρείται πάνω απο το κεφάλι του φουκαρά)
για άμυνα αβραάμ και ο κύριος ολαφ καθάριζαν με νύχια και με δόντια, για τα μπακ σας αφήστε το καλύτερα άλλη ώρα το συζητάμε.Ο τοροσίδης με πολλά νεύρα γιατί άραγε;
κέντρο ανύπαρκτο
και ο μιραλάς δεν δίνει την μπάλα απο το δεξί του πόδι στο αριστερό
συνοψίζοντας άλλο Ελλάδα και άλλο ευρώπη παιδιά για άλλη μια χρονιά
ολα σωστα εκτος απο το σχολιο για αβρααμ...

οχι για αλλη μια χρονια... για παντα θα ειναι αλλο ελλαδα και αλλο ευρωπη. και οχι μονο για μας , αλλα για ολους...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046


να δω ποσα θα φαμε στο λονδινο...


 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εγώ μιά χαρά είδα τον θρύλο. Με χάφ τον φέισα και τον μοντεστό με λιγο γέστε στη μανέστρα και στο τελευταία 20λεπτο τον μακούν που ήταν κακός τί περιμένουμε?όταν δεν μπορούμε να κάνουμε την μπάλλα δικιά μας και να επιτεθούμε γρήγορα είτε από τον άξονα είτε από τα άκρα "σωστά" είδαμε τους κεντρώους συνέχεια να τους βάζουν στη μέση και να τους κάνουν γιογιό και "σωστά" είδαμε να γιομίζουν αλα σκότλαντ από την άμυνα ο αβρααμ και από το κέντρο ο μοδέστο ο οποίος είναι και ο πιο αξιοπάλευτος παίκτης στο κέντρο...ο οποίος μοδεστό όμως όπως διαπιστώσαμε όλοι δεν θα υπήρχε στην μαρσέιγ ούτε ως αναπληρωματικός...ευτυχώς που δεν έπαιζαν και οι βαλμπουενά,ζινιάκ για να μας δημιουργήσουν και άλλες φάσεις για γκόλ..ένας κέβιν δεν μπορεί να φέρει την άνοιξη.Φυσικά για την ανοργανωσιά,τον άναρχο τρόπο επίθεσης,τις διεισδύσεις του μακούν στο ύψος της μεγάλης περιοχής και τον ιμπαγάσα από πίσω του :S και τον χολέμπας να παίζει μόνο πάνω στη γραμμή και ποτέ να μή δίνει την μπάλλα στον σωστό χρόνο στον δίπλα του εν μέρει φταίει και το γεγονός ότι δεν έχει μάτς στα πόδια του.Αλλά αυτός ο φέισα,αυτός ο γέστε,φαντάζομαι και αυτός ο ορμπάιθ όπως έδειξε σε πρώτη φάση με τον ΟΦΗ είναι αργο.....κ.ά.....ρ......α.....β.......α και δεν κάνουν για τσάμπιονς λήγκ! Επίσης αυτός ο αμπντούν είναι παικταράς και στην ελλάδα θα τους κάνει όλους εμετό,αλλά για τσάμπιονς λήγκ και γιουρόπα λήγκ το παιδί πρέπει να μάθει τακτική για να μπορεί να παίξει.Δεν ξέρω αν μπορεί να το μάθει σύντομα από τις προπονήσεις του βαλβέρδε...Για τον μακούν δεν θέλω να βγάλω συμπέρασμα άμεσα γιατί είναι νέος στην ομάδα και θέλει λίγο χρόνο να πάρει παιχνίδια κλπ...σιγουρα ειναι ο καλύτερος που έχουμε στα αμυντικά χάφ,αλλά αν θα είναι βαρόμετρο στην ευρώπη εξαρτάται από το ποσο γρήγορα θα προσαρμοστεί στους γύρω του και στον χώρο που πρέπει να παίξει ώς κλασσικό 6αρι. Α ρε μέλμπεργκ ακόμη και στα γεράματα δείχνεις την αξία σου.Μπορεί να μήν προλαβαίνει τους γρήγορους επιθετικούς,αλλά παίζει με μυαλό και κατευθύνει σωστά και τον δίπλα του.Τα ακραία μπάκ αν εξαιρέσουμε 2,3 φορές αμυντικά δεν τα πήγαν άσχημα και ειδικά στο πρώτο ημίχρονο καθώς έκλειναν πολύ ωραία στα σέντερ μπάκ και γέμιζαν την περιοχή μας δίνοντας σιγουριά στην άμυνα μας. Όσο για το τέρμα μας δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη,αλλά σίγουρα δεν μου εμπνέει την εμπιστοσύνη που είχα στον αντώνη!
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
3 περιπτωσεις? 3?????????????????????????????????
μηπως να αρχισω να γραφω αναλυτικα τους παικτες που ειχαμε??????????????????
κ ο ζιοβαννι δεν ειχε καλυτερη προταση????????????? Δηλαδη μετα την μπαρτσελονα δεν μπορουσε να βρει ομαδα?????????????????????????
ρε τι λετε θα μας τρελανετε τελειως........

να βρει ομαδα με περισσοτερα λεφτα απο τον Ολυμπιακο και να παιζει Τσαμπιονς Λιγκ οχι δε μπορουσε .K ο Bojan Krkic απο Μπαρτσελονα ειναι αλλα πηγε στη Ρομα που δε παιζει καν Europa φετος .
Συμφωνοι οι παικτες που αναφερεις ειναι οι πιο λαμπρες περιπτωσεις μεταγραφων στην ιστορια του Ολυμπιακου , αλλα παραπερα αμα το πας δεν μπορεις να απατεις κατι παραπανω . Ουτε ομαδα που εισαι καθε χρονο στα νοκ αουτ του Τσ.Λ εισαι ουτε εχεις καναν καυλωμενο Ρωσο ή Αραβα να σου φερνει το τεραστιο ονομα με το ασηκωτο συμβολαιο .Για να γινει ο Ολυμπιακος ομαδα με τους αστερες θα αργησει παρα πολυ καιρο ακομα , αν ερθει και ποτε...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγω τα ελεγα οταν εγινε η κληρωση οτι ειναι η δυσκολοτερη που μπορουσε να τυχει αλλα κατι lastmoican κ ξυσε τα @@ με κασμα το χαβα τους... :dancing:!

τις ομαδες απο το 1ο κ 2ο γκρουπ θα της βλεπουν με τα κυαλια (εννοηται ηττα εντος-εκτος :s&m_1:)!

απο το 4ο γκρουπ που ειχαν ελπιδα για κανα βαθμο πεσαν στουε γερμανους... :s&m_2:!

γενικο συμπερασμα : ΜΕ ΠΑΡΤΑΚΙΔΕΣ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΑΝΤΖΕΣ ΕΥΡΩΠΑΙΟΥΣ Κ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟ ΧΑΒΟ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΑΔΑ :rockon: :rockon: :rockon:!
σορρυ, αλλά τι είχα πει εγώ; απλά επειδή με ανέφερες δηλαδή...
πρωί μεσημέρι βράδυ εμένα σκέφτεσαι;

εγώ και τώρα σου λέω πως η ομάδα είναι διακοπές.
και πέρσι στο πρώτο παιχνίδι με τον Άρη όλοι άρχισαν να βγάζουνε γλώσσες για την αστεία ομάδα και το μαλάκα Βαλβέρδε και λοιπά

βέβαια μετά όλοι παραδέχονταν πως έπαιξε μπάλα...αλλά δεν γαμείς...
σαμπώς φορολογείται του καθενός η γνώμη;

ή μήπω πιστεύεις πως ο Ολυμπιακός θα είχε παιξε το ίδιο με 3-4 παιχνίδια επίσημα ήδη;

και δεν μου λε ρε φωστήρα εσύ (περιμένω να μου κάνεις παράθεση του τι είχα πει εν τω μεταξύ)...
η Μπράγκα τι ακριβώς παικταράδες είχε; τους ήξερες και από πριν; Μήπως η Μαρσέιγ έχει παίκτες παγκοσμίου βεληνεκούς;
ρε πάτε καλά;

βγάλατε όλοι γλώσσα στο πρώτο επίσημο ματς....
αλλά εν τω μεταξύ...όλη την εβδομάδα δύο πράγματα σας απασχόλησαν...
πως ο Ολυμπιακός παίει στο τσουλου...κα ιπως ο ΓΑΠ έβαλε νέους φόρους...

πάρτε κι ένα μαλλί της γριάς και αράχτε καναπέ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εχασε ο γαυρος τελικα  :2funny: απορω πως τα καταφερνουν οι γαβροι και πιστευουν ολοι το ιδιο ..οποιον και να ρωτουσα μου ελεγε οτι θα ριξει 4αρα ...επικοινωνουν με καποιο τροπο ? μηπως ειναι μεταδοτικη η βλακεια που τους δερνει?
μάλλον δεν ρώτησες τους σωστούς
δεν νομίζω να μπήκε κανείς εδώ στο θρεντ και να μίλησε για σκοπ και μαλακίες
τι πρόβλεψη να κάνεις;
από ομάδα που δεν έχει πάιξει επίσημο παιχνίδι;
αντιθέτως, εγώ μάλλον το περίμενα, αλλά από την άλλη δεν αγωνιούσα κι όλας...έχουμε πιο σοβαρά πράγματα να ασχολουθούμε από 22 μαλάκες που κυνηγούνε ένα τόπι.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τριτη - τεταρτη θα γελαμε με μας.... σαββατο-κυριακη με σας...

δευτερα - πεμπτη και παρασκευη κανα καφε ή ποτε ... μια χαρα θα πηγαινει η βδομαδα
κομμένος ο καφές
έχει κρίση ο κόσμος
εκτός αν πας για καφέ με τους αγανακτισμένους
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κριμα για τον οσφπ.αν και παναθηναικος (φιλαθλος) θα ηθελα νικη του οσφπ εχθες γιατι μελλοντικη βαθμοι για τη χωρα μας θα βοηθησουν και την ομαδα μου οταν καποτε παρει πρωταθλημα να μη παιζει προκριματικους κλπ.τη δικη μου ομαδας τη καμπουρα τη ξερω αλλα επιτρεψτε μου κανω 2-3 επισημανσεις και για την ομαδα μας.
1.δε ξερω γιατι αλλα θυμαμαι παλιοτερα τη δυναμη του καραισκακης και οχι μονο,εδρα ολυμπιακου γενικα ηταν ψιλοαπορθητη.παραυτα συνεχιζει να εχει τετοια εδρα αρα κατι αλλο γινεται.
2.το δεν ειχε παχινιδια στα ποδια του ειναι μια μικρη δικαιολγια κατε εμε διοτι και αλλες χρονιες οι ελληινκες ομαδες αντε να ειχα μεχρι τις 11-12 σεπ ενα δυο το πολυ παιχνιδια επισημα.και δε θα μου ελεγε κατι εαν ο οσππ ειχε παιξει την αγωνιστικη με το βολο (θα ειχε παιχνιδια στα ποδια του.θα μπορουσε καλλιστα ο βαλβερδε να ειχε κλεισει στην απραξια 3-4 δυνατα φιλικα και οχι με ομαδα στυλ οφη που ηταν 11 παιχτες πισω απο το κεντρο.
2.ο οσφπ στην ελλαδα ειναι μια κλαση παραπανω.δεκτο.στην ευρωπη εχει προβλημα μεγαλο για ενα και βασικο λογο.βαλβερδε.νομιζω πως ειναι ο κυριος υπαιτιος.μια παρενθεση το θεωρω πολθ πολιτισμενο και συμπαθη ανθρωπο.ο βαλβερδε τι στην αρσεναλ να επαιζει εχθες ο οσφπ τι στο καραισκακης με τη βικτορια πλζεν αυτη την ενδεκαδα θα εβαζε.εχει ενα συστημα στο κεφαλι του και σπανια προσαρμοζεται με τις απαιτησεις του αγωνα.οπως περυσι θυμαμαι χαρακτηριστικα ηξερες ακριβως πως θα παιξει και τι αλλαγες θα κανει.στο70 βγαζω ριερα βαζω φετφα στο 80 βαζω χολεμπας κλπ.το βαζω μιραλλας αριστερο δεξιο εξτερμ δε θα το εκανε ουτε ο δανιηλ.η εμμονη σε παιχτες ειναι τρομακτικη.δε θυμαμαι το φουστερ σε παιχνιδι σημαντικο στην ευρωπη να εχει δωσει ενα μικρο παρων.παραυτα αναντικαταστατος.
3.δε μπορω να καταλαβω και το εξης για τις ελληινικες ομαδες.πχ η μαρσειγ περα απο λουτσο-βαλμποενα-ζινιακ που ειναι πολυ καλοι παιχτες δε βρισκω τοση διαφορα στους αλλους με μιραλας ιμπαγασα κλπ.αλλα βρισκω μια τρελη διαφορα στη φυσικη κατασταση.δε ξερω τι δε κανουν στις προπονησεις οι ελληινκες ομαδες και δε δινουν εμφαση σε αυτο το τομεα,που στο συχγρονο ποδοσφαιρο ειαν το α και το ω.παραδειγμα ενα ποτε εχετε διαβασει η μαθει παιχτες ελληνες που πηγαν σε ιταλια αγγλια κλπ ρωτηστε στις αρχες της προετοιμασιας των ομαδω τους ποσο απο τη προπονηση εβγαζαν.κλπ κλπ
οπως και να εχει ο οσφπ πρεπει να επικεντρωθει τωρα στα παιχνιδια με τους γερμανους.η αρσεναλ ειναι τελειωμενη υποθεση.
μακαρι να ανακαμψει. :rockon:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Κριμα. Διναμε το πιο σημαντικο ματς για την 3η θεση απροετοιμαστοι (για προκριση δε συζητουσα εξαρχης). Οκ δεν ειχαν παιχνιδια οι παικτες, δεν ηταν ευκολο να βρεις αξιολογους αντιπαλους για φιλικα -μη ξεχνατε οτι ολα τα πρωταθληματα ξεκινησαν- αλλα η εικονα της ομαδας ηταν αυτη που με ενοχλησε. Πλανο ανυπαρκτο, να κατεβαινει ο Γεστε απο αριστερο χαφ δεξια στην αμυνα για να κουβαλησει τη μπαλα, χαφ που εφταναν σε 2ο χρονο παντα στη μπαλα και ουδεμια δυνατοτητα αναπτυξης παιχνιδιου κ ενας μιραλας να παιζει για την παρτη του. Και το προβλημα ειναι ευρυτερο και οχι παικτων αφου ακομα κ οταν μπηκαν οι Μακουν Ιμπαγασα η εικονα ηταν ελαχιστα καλυτερη με φανερα ανετοιμους τους 2 παικτες. Παει κ αυτο
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Οσοι ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΑ ΜΑ ΣΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
Δηλαδή μας έφταιγε το ότι δεν είχαμε παιχνίδια στα πόδια μας??Αστεία δικαιολογία νομίζω...Και η Μίλαν εχτές 2-2 με Μπαρτσα και είχε δώσει 1 μόνο επίσημο ματς...
Απλά πιστεύω ότι η προετοιμασία του ψυχάκια του Βαλβέρδε είναι για το πέος...Και την πρώτη του χρονιά στον θρύλο τα ίδια είχε δείξει...Όλο θλάσσεις οι παίχτες χωρίς καν να έχουν παίξει ούτε 1 ματς...
Ο παικταράς ο Φουστερ που ήταν εχτές?Που είναι και το πουλέν του Ερνέστο?
Ο πάντελιτς τόσο λιγος είναι που δεν κάνει ούτε για αλλαγή?
Ο Μιραλλάς παίζει για την ομάδα ή για να κάνει καλή μεταγραφή του χρόνου?
Η ομάδα μπορώ να δεχτώ να μην έχει ομοιογένεια λόγω έλλειψης αγώνων αλλά φυσική κατάσταση?Αυτοί ήταν λες και έπαιζαν το τελυταίο ματς της χρονιάς κάνοντας αγγαρεία κι έχοντας παίξει όλα τα ματς της σεζόν!!!!!!
Άς βολευτούμε με το πρωτάθλημα...(χωρίς να κερδίσουμε ντέρμπι πάλι...)
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Αυτό που με ενοχλεί είναι η έλλειψη οράματος..
Βγαίνει ο Βαλβέρδε και λέει πρωταρχικός στόχος το πρωτάθλημα..Βγαίνει ο Μαρινάκης ,τα ίδια..Μα αυτό είναι αυτονόητο.Ομάδες επιπέδου ΟΣΦΠ , ΠΑΟ  έχουν ως στόχο το πρωτάθλημα κάθε χρόνο.
Με τέτοιες δηλώσεις <<μικραίνουν>> τον Ολυμπιακό και ψάχνουν εκ των προτέρων άλλοθι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom