Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
εξαιτίας σου και αρκετών άλλων χιλιάδων οπαδών τυφλών που όταν κατουράνει βλέπουν το πουλί τους πάντα γιατί φοβούνται μήν αστοχήσουν και που όταν χέζουν κάθονται σαν αυτοκράτορες καμμιά ώρα μέσα και διαβάζουν πρωταθλητή,γαύρο,πράσινη βαζέλα και ώρα για σπόρ(κυρίως τις 2 πρώτες)επειδή προσπαθούν να γεμίσουν το 24ωρο τους δημιουργικά,αλλά δεν τους κάθεται(γαμώτο ποιός να φταίει άραγε, η κακιά τηλέοραση,οι κακές παρέες,η πολύ σοκολάτα και τα παγωτά όταν ήσουν μικρος)το ποδόσφαιρο έχει καταντήσει στο σημείο που έχει φτάσει. Ποιός ολυμπιακός ρε μή σε πώ? γιατί χαίρεσαι που παίζεις σε ένα πρωτάθλημα των βολεψάκηδων και των κουμπάρων?χαίρεσαι που θα παίξεις εναντίον αυτού του ΠΑΟ ή αυτής της κακομοίρας της ΑΕΚ που έχεις ασελγήσει τίνι τρόπω από το 1996 και μετά?και τί κατάφερες ρε κατακαημένε θρήνε στας ευρώπας?2 προκρίσεις στους 16 με αντιπάλους την λιέγη και την αλκμάαρ,τη βέρντερ το χωνί και την λάτσιο με τερματοφύλακα τον γέρο σαραντάρη?για να μας δώ φέτος τι ψάρια θα πιάσουμε με αντιπάλους σοβαρές ομάδες με επίπεδο πραγματικά ευρωπαικό με πρεστίζ και με τίτλους στο ενεργητικό τους!άντε γιατί πολύ αέρα έχουν πάρει μερικοί και λένε μπαρούφες!
Μακάριοι οι πτωχοί το πνεύματι....
μην τους ξυπνάς ρε pathe απο τον βαθύ τους ύπνο και χάσουν την πεπατημένη γιατί μετα μπερδεύονται
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ποιός ολυμπιακός ρε μή σε πώ? γιατί χαίρεσαι που παίζεις σε ένα πρωτάθλημα των βολεψάκηδων και των κουμπάρων?χαίρεσαι που θα παίξεις εναντίον αυτού του ΠΑΟ ή αυτής της κακομοίρας της ΑΕΚ που έχεις ασελγήσει τίνι τρόπω από το 1996 και μετά?
αχαχαχαχαχ...οχι απλα χαιρομαι καβλιαρη αλλα χυνω απο την καβλα και μια σακκουλα σκουπιδιων σπερμα καθημερινως...
φιλια  :-* :-* :-* :-*
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τωρα που πηραμε μακουν και ηρεμησαν οι δημοσιοκαφροι και οι πανηγυρτζηδες μιλαω εγω...θυμηθειτε το και γραφτε το και θα ειμαι εδω εκτεθιμενος με αυτο το ποστ...
αυτος που θα ειναι αναντικαταστατος και ακρογωνιαιος λιθος στην ομαδα θα ειναι ο ορμπαιθ...τον γνωριζω και δεσμευομαι...πιθανα δεν θα ξεκινησει στην αρχη μιας και ''προηγουνται'' μακουν μοντεστο και ιμπαγασα ,αλλα μολις μπει ενδεκαδα δεν προκειται να ξαναβγει...
δεν το ελεγα τοσο καιρο για να μην μου ζαλισου τα αρχιδια οτι δηθεν τον ηροποιω μιας και δεν παιρνουμε μακουν και τα λοιπα...τωρα που πηραμε και μακουν μπορω να τοποθετηθω...θα με θυμηθειτε...δεν εχει σχεση με ουρταδο...πολυ καλος παιχτης!!!!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
μην σπρωχνεστε ρε..................ολοι θα χασετε :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εσυ καμαρωνες μαζι με τον σουπερ προεδρο σου για τα επεισοδια να υποθεσω :jerking:
Ρε φιλε ποσο χρονων εισαι;Διοτι καθε σοβαρο ατομο αν εξαιρεσεις τις μικρες ηλικιες,το φυσιολογικο ειναι να ξενερωσει με αυτα που εγιναν.
Εσυ χαρηκες με τον τροπο που κερδισε η ομαδα σου;Χαρηκες που μπηκαν μεσα οι υπαλληλοι της 7;
Σοβαρευτειτε λιγο ρε,η μπαλιτσα παιζεται μεσα στο γηπεδο απο τους ποδοσφαιριστες..
Δεν παιζεται ουτε απο προεδρους,ουτε απο καφρους  :huh:
καμαρωνω εγω ρε μαγκα....για τον προεδρο μου...και θα καμαρωνω για πολλα χρονια ακομα...
και αυτο σε ποναει...ειχες πιστεψει σε ενα κακεκτυπο των δικων μου προεδρων (λεγε με πατερα) και τραγουδαγες...
τωρα πηρες τα παπαρια μου και εισαι παλι με σωφερ και να σε δουλευει κιολας και σε πειραζει ο μαρινακης...επειδη ειπε δυο κουβεντες...
μια ζωη πουτανες...πεστε αληθεια ρεεεεεε....αν ειχατε εναν αντιστοιχο προεδρο θα μας ειχατε ζαλισει .....
μια ζωη υποκριτες και φαρισαιοι...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Νεο-Ολυμπιακός είσαι , έτσι ? Σαν κάτι Καμπουράκηδες και άλλα αρχίδια που  "εθίγησαν" για τα ...επεισόδια στο Καραισκάκης , που ντρέπονταν να λένε πως είναι Ολυμπιακοί κτλ.
Επεσα μέσα ?

μέσα μέσα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αχαχαχαχαχ...οχι απλα χαιρομαι καβλιαρη αλλα χυνω απο την καβλα και μια σακκουλα σκουπιδιων σπερμα καθημερινως...
φιλια  :-* :-* :-* :-*

εγω πάντως θέλω στο α'ημιχρόνιο με μαρσέιγ που θα έχουμε δυνάμεις τον αμπντούν μέσα για επιθετικότητα.στο β'να μπεί ο ριέρας για να έχουμε καλύτερη άμυνα στην επίθεση και οπωσδήποτε μακούν,μοντεστό στα χάφ,΄φουστέρ υποχρεωτικά(εκτός αν ο γέστε μπορεί να ανταποκριθεί) στη θέση του ιμπαγάσα που ειναι για αναρρωση και τζιμπουρ,μιραλας οπωσδήποτε βασικοί!!!!μή μου βάλει κανα χαβίρο θα ξεράσω...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το επίπεδο των ελληνικών ομάδων είναι τετοιο,που η οποιαδήποτε σκέψη για διάκριση στην Ευρώπη,είναι ανέκδοτο.
Εκτός κι αν θεωρείς "διάκριση" το να πάρεις κάποια αποτελέσματα παίζοντας και οι 11 πίσω,υπολογίζοντας στην αστοχία και γκαντεμια των αντιπάλων,έχοντας ένα τερματοφύλακα που πιάνει τα απιαστα και πετύχεις την αντίπαλη ομάδα στη χειρότερη βραδια της ιστορίας της,
ΑΥΤΟ για μένα ΔΕΝ είναι διάκριση..Γι αυτο το λόγο και θεωρώ γελοίες όλες τις ΔΉΘΕΝ επιτυχίες του Ελληνικού ποδοσφαίρου...Το ευρωπαϊκό του 2004 με το αντιποδοσφαιρο του Ρεχάγκελ,τις προκρίσεις του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού στους 16,τους 8 η τους 4.
Εγω αγαπώ το ποδόσφαιρο σαν άθλημα,περισσότερο απο την ομάδα μου και τα αποτελέσματα.
Προτιμαω να φαει 5 γκολ ο Ολυμπιακός και να δω μπαλιτσα,παρα να κερδίζει 1-0 και οι άλλοι να έχουν 5 δοκάρια,10 τετ α τετ χαμένα κι εγω με μια φορα που περασα τη σέντρα να έβαλα το γκολ...Και την άλλη μέρα,στις ευρωπαϊκές εφημερίδες,αντι να μιλάνε για μεγαλειώδη εμφάνιση του Ολυμπιακού,να έχουν πρωτοσέλιδο ένα κωλο ζωγραφισμένο ερυθρολευκο.
Το μοναδικό παιχνίδι που ελληνική ομάδα εχει κοντραρει στα ίσια μεγαλη Ευρωπαϊκή ομάδα,ήταν το Ρεάλ-Ολυμπιακος 4-2 το 2007.
Όλα τα αλλα τα "τσουκου τσουκου μπωλ",ταμπουρι στην άμυνα,και Άγιος ο θεός,τα θεωρώ ΓΕΛΟΊΑ...

όταν είσαι τυφλός απλά δε γίνεται να βλέπεις και εσύ είσαι ένας από δαύτους.Ποιός σου μίλησε για πορείες παναθηναικού και μπάλλα επιπέδου δε ξέρω....εγώ σου λέω γιατί γίναμε ρεντίκολο με την μολντε,την μακάμπι,την χερενφέιν,την γαλατά,την σταντάρ,την άθλια εκείνη τη σεζόν λεβερκούζεν,με τη λίβερπουλ που χάσαμε μιά μεγάλη ευκαιρία για πρόκριση σαν τους μαλάκες επειδή είχαμε τον κομπλεξικο τον βάτραχο ή να σου θυμίσω για το γιουρόπα λήγκ που ξεφτιληστήκαμε από κάτι σεντ ετιέν,νουκιάσλ και πέρσυ από την άλλη μακάμπικαι τις κάναμε να φαίνονται σαν να είναι η μπαρτσελόνα και η μίλαν?
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
τωρα που πηραμε μακουν και ηρεμησαν οι δημοσιοκαφροι και οι πανηγυρτζηδες μιλαω εγω...θυμηθειτε το και γραφτε το και θα ειμαι εδω εκτεθιμενος με αυτο το ποστ...
αυτος που θα ειναι αναντικαταστατος και ακρογωνιαιος λιθος στην ομαδα θα ειναι ο ορμπαιθ...τον γνωριζω και δεσμευομαι...πιθανα δεν θα ξεκινησει στην αρχη μιας και ''προηγουνται'' μακουν μοντεστο και ιμπαγασα ,αλλα μολις μπει ενδεκαδα δεν προκειται να ξαναβγει...
δεν το ελεγα τοσο καιρο για να μην μου ζαλισου τα αρχιδια οτι δηθεν τον ηροποιω μιας και δεν παιρνουμε μακουν και τα λοιπα...τωρα που πηραμε και μακουν μπορω να τοποθετηθω...θα με θυμηθειτε...δεν εχει σχεση με ουρταδο...πολυ καλος παιχτης!!!!
Να εισαι καλα υπαλληλακο,μου εφτιαξες το κεφι για αλλη μια φορα..
Σου ειπα να κοψεις τις γαυροφυλλαδες και το TV MAGIC που σου επιτρεπει να ενημερωνεσαι ο σουπερ προεδρος :2funny:
Αναντικαταστατος ο Ορμπαιθθθθ;;;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
καμαρωνω εγω ρε μαγκα....για τον προεδρο μου...και θα καμαρωνω για πολλα χρονια ακομα...
και αυτο σε ποναει...ειχες πιστεψει σε ενα κακεκτυπο των δικων μου προεδρων (λεγε με πατερα) και τραγουδαγες...
τωρα πηρες τα παπαρια μου και εισαι παλι με σωφερ και να σε δουλευει κιολας και σε πειραζει ο μαρινακης...επειδη ειπε δυο κουβεντες...
μια ζωη πουτανες...πεστε αληθεια ρεεεεεε....αν ειχατε εναν αντιστοιχο προεδρο θα μας ειχατε ζαλισει .....
μια ζωη υποκριτες και φαρισαιοι...
Επαγγελματιες οπαδοι και υπαλληλοι δεν θα γινουμε ποτε παντως :birdman:
Κοψε το παραμυθακι οτι εχεις τον φοβερο προεδρο και οτι ζηλευουμε..
Αυτα να τα πεις καλυτερα στους γαυρους του Βορρα,τους Παοκτζηδες :birdman:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Κοψε το παραμυθακι οτι εχεις τον φοβερο προεδρο και οτι ζηλευουμε..

Tα "Τζίγγερ πούλα και αυτοκτόνα" και "είσαι (μια ακόμα) ντροπή για την ομάδα"
αποδεικνύουν το πόσο ευχαριστημένοι είστε από τον ιδιοκτήτη του καφενείου σας...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


kourkouti-olympiakos-jean-makoun-marinakis-makouna-matata1.jpg
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
τωρα που πηραμε μακουν και ηρεμησαν οι δημοσιοκαφροι και οι πανηγυρτζηδες μιλαω εγω...θυμηθειτε το και γραφτε το και θα ειμαι εδω εκτεθιμενος με αυτο το ποστ...
αυτος που θα ειναι αναντικαταστατος και ακρογωνιαιος λιθος στην ομαδα θα ειναι ο ορμπαιθ...τον γνωριζω και δεσμευομαι...πιθανα δεν θα ξεκινησει στην αρχη μιας και ''προηγουνται'' μακουν μοντεστο και ιμπαγασα ,αλλα μολις μπει ενδεκαδα δεν προκειται να ξαναβγει...
δεν το ελεγα τοσο καιρο για να μην μου ζαλισου τα αρχιδια οτι δηθεν τον ηροποιω μιας και δεν παιρνουμε μακουν και τα λοιπα...τωρα που πηραμε και μακουν μπορω να τοποθετηθω...θα με θυμηθειτε...δεν εχει σχεση με ουρταδο...πολυ καλος παιχτης!!!!

Μακάρι - απλά έχουμε καεί με τον Ουρτάδο , οπότε ... Σίγουρα χειρότερος δεν γίνεται να είναι ο Ορμπάιθ . Λίγο που τον είδα σωστός τυπάκος μου  φάνηκε , θα δούμε .
Ας βοηθήσει την ομαδάρα μας και εδώ είμαστε να του αποδώσουμε τα εύσημα.
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
εγω πάντως θέλω στο α'ημιχρόνιο με μαρσέιγ που θα έχουμε δυνάμεις τον αμπντούν μέσα για επιθετικότητα.στο β'να μπεί ο ριέρας για να έχουμε καλύτερη άμυνα στην επίθεση και οπωσδήποτε μακούν,μοντεστό στα χάφ,΄φουστέρ υποχρεωτικά(εκτός αν ο γέστε μπορεί να ανταποκριθεί) στη θέση του ιμπαγάσα που ειναι για αναρρωση και τζιμπουρ,μιραλας οπωσδήποτε βασικοί!!!!μή μου βάλει κανα χαβίρο θα ξεράσω...

δεν εχει δηλωθει για Τσαμπιονς Λιγκ ο Χαβιτο ...

παρτε κι ενα βιντεακι να γουσταρετε τωρα  
 

0.15  :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Το επίπεδο των ελληνικών ομάδων είναι τετοιο,που η οποιαδήποτε σκέψη για διάκριση στην Ευρώπη,είναι ανέκδοτο.
Εκτός κι αν θεωρείς "διάκριση" το να πάρεις κάποια αποτελέσματα παίζοντας και οι 11 πίσω,υπολογίζοντας στην αστοχία και γκαντεμια των αντιπάλων,έχοντας ένα τερματοφύλακα που πιάνει τα απιαστα και πετύχεις την αντίπαλη ομάδα στη χειρότερη βραδια της ιστορίας της,
ΑΥΤΟ για μένα ΔΕΝ είναι διάκριση..Γι αυτο το λόγο και θεωρώ γελοίες όλες τις ΔΉΘΕΝ επιτυχίες του Ελληνικού ποδοσφαίρου...Το ευρωπαϊκό του 2004 με το αντιποδοσφαιρο του Ρεχάγκελ,τις προκρίσεις του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού στους 16,τους 8 η τους 4.
Εγω αγαπώ το ποδόσφαιρο σαν άθλημα,περισσότερο απο την ομάδα μου και τα αποτελέσματα.
Προτιμαω να φαει 5 γκολ ο Ολυμπιακός και να δω μπαλιτσα,παρα να κερδίζει 1-0 και οι άλλοι να έχουν 5 δοκάρια,10 τετ α τετ χαμένα κι εγω με μια φορα που περασα τη σέντρα να έβαλα το γκολ...Και την άλλη μέρα,στις ευρωπαϊκές εφημερίδες,αντι να μιλάνε για μεγαλειώδη εμφάνιση του Ολυμπιακού,να έχουν πρωτοσέλιδο ένα κωλο ζωγραφισμένο ερυθρολευκο.
Το μοναδικό παιχνίδι που ελληνική ομάδα εχει κοντραρει στα ίσια μεγαλη Ευρωπαϊκή ομάδα,ήταν το Ρεάλ-Ολυμπιακος 4-2 το 2007.
Όλα τα αλλα τα "τσουκου τσουκου μπωλ",ταμπουρι στην άμυνα,και Άγιος ο θεός,τα θεωρώ ΓΕΛΟΊΑ...
θα διαφωνήσω
τη Ρεάλ γενικώς την έχουμε παίξει καλά
και στο 5-1 εκτός είχαμε παίξει μπαλάρα αλλά αυτοί παίζανε με 2 τερματοφύλακες
και στο 3-3 εντός είχαμε παίξει μπαλάρα
Γενικώς καλό είναι σαν οπαδοί να βλέπουμε αντικειμενικά τα πράγματα αν θέλουμε να αλλάξει και λιγάκι η νοοτροπία γενικότερα
και από τη Ρεάλ και από τη Ροζενμπουργκ 5άρα είχαμε φάει (έχουνε περάσει 15 χρόνια αλλά ακόμα το θυμούθνται ενώ ξεχνάνε τα αποτελέσματα έκτοτε), αλλά δεν ήταν τα ίδια παιχνίδια
με τη Ροζενμπουργκ μπορουσαμε να είχαμε φάει 10 (δεν παίρναμε κεφαλιά ούτε ανεβαίνοντας σε σκαμπώ), ενώ με τη Ρεάλ ίσως μπορούσαμε να κερδίσουμε αν φτάναμε στο γκολ στη φάση του Ρομπέρτο "Κασίγιας".

τέλος πάντως, το να μιλάει αυτή τη στιγμή (ΤΩΡΑ) ο ΠΑΟ και η ΑΕΚ είναι ουτοπικό.
Μπορεί να πάνε καλύτερα φτιάχνοντας δεμένα σύνολα κλπ, αλλά προς το παρόν καλό είναι να κρατήσουνε οι οπαδοί τους χαμηλούς τόνους
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Καλα ολα αλλά να φτανουμε να μειωνουμε την επιτυχια της Εθνικης να σηκωσει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (επαναλαβετε δυνατα την προταση για οσους το θεωρουν κατι ασημαντο) ειναι μεγιστη αχαριστια. Δηλαδη πως θα μπορουσε να παιξει η Εθνικη του Φυσσα, του Δελλα, του Βρυζα και του Χαριστεα, πρεσινγκ ψηλα και σεντερ μπακ στο κεντρο για να βαλουμε ενα και να φαμε 4; Απολυτα αφελης προσεγγιση.

ΥΓ Παντα η τυχη στο ποδοσφαιρο θα παιζει μικρο ή και μεγαλυτερο ρολο. Ποτε ομως δεν αρκουσε αυτη για να κανεις μια μεγαλη επιτυχια.

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
παιδια ο γαυρος ειναι υπερπληρης στο ροστερ, ο βαγγελης εκανε τα μεταγραφικα χατηρια του βαλβιδα , αλλα και ολων μας με το πολυ παραπανω , τωρα το θεμα ειναι να γινει η σουμα και να δεσει το γλυκο...
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
"Ευχαριστηθείτε τα παιχνίδια και τα γκολ μας"

Σημείο συνάντησης για όλους όσοι ασχολούνται με τον Ολυμπιακό ευχήθηκε ο Ερνέστο Βαλβέρδε να γίνει η νέα ιστοσελίδα των Πειραιωτών. Ο προπονητής των "ερυθρόλευκων", με αφορμή την επίσημη έναρξη της νέας σελίδας της ομάδας στο διαδίκτυο, έκανε την ακόλουθη δήλωση: «Καλοσωρίσατε στην καινούρια ιστοσελίδα του Ολυμπιακού. Είμαι ο Ερνέστο Βαλβέρδε, ο προπονητής. Εύχομαι ότι θα την ευχαριστηθείτε όσο τα παιχνίδια μας και τα γκολ μας και ότι θα γίνει ένα σημείο συνάντησης για όλους μας. Σας ευχαριστώ πολύ».

novasports.gr
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom