Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (10 μέλη και 25 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ο γερο-τσολακακης επλεξε το εγκωμιο του τακη δε τον κατηγορησε,ειπε οτι του χρωσταει πολλα λεφτα αλλα μπραβο του που μενει...

οταν τον ρωτησε ομως ο δημοσιογραφος ποσα του χρωστανε αυτος μπερδευτηκε κ εκτος απο μισθους κ πριμ παραμονης ειπε κατα λαθος και ενα 50αρικο απο τα 500 που πηραν για μανιατη...  :2funny:!
και για να σου λυθει η απορια για αυτα που ειπε ο γερος ο λεμονης ειπε σημερα στη συνεντευξη τυπου οτι αυτος και οι συνεργατες ειναι απληρωτοι εδω και 3 μηνες και αυτος παραπανω.αντιθετα οι παιχτες ειναι ολοι πληρωμενοι.και αναρωτηθηκε γιατι αυτη η επιλεκτικη μεταχειρηση.καταλαβες γιατι τωρα ο τσολακακης πρωτα τον εξυμνει αλλα μετα πεταει και τη μαλακια.θυμησου μονο οτι ο τσολακακης αυτη τη στιγμη κανει κουμαντο ;)
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
καλα ασε τη εγκωμιο πλεκει :2funny:και απο την αλλη του κανει πολεμο.του εχει ζητησει παιχτες και ολο δηθεν δεν κλεινει κανενα απο αυτουςπου θελει με προφαση οτι ειναι ακριβοι.και στην αρχη ειχαν αρπαχτει και αν δεν ειχε παρεβει ο γερασιμος θα ειχε φυγει.ο τσολακακης ειναι μεγαλη κουφαλιτσα.αλλα και παλι σου ξαναλεω ποτε να προλαβει ο σερ παρει μιζα;οταν ειχε ερθει ειχε πουληθει ;)
ρε απιστε θωμα γιατι με ζαλιζεις βραδιατικα :2funny:!



σου πα οτι του ξεφυγε του τσολακ οτι υπογραφηκε προσυμφωνο κ μετα πηγε να τα μπαλωσει...
 

Επισκέπτης
ρε απιστε θωμα γιατι με ζαλιζεις βραδιατικα :2funny:!



σου πα οτι του ξεφυγε του τσολακ οτι υπογραφηκε προσυμφωνο κ μετα πηγε να τα μπαλωσει...
αυτα τη σχεσει εχουν δεν καταλαβαινω.δεν ειπα οτι δεν το ειπε.αλλα οτι το ειπε εκεμενα.σου ξαναλεω η μεταγραφη του μανιατη ηταν τελειωμενη οταν ειχε αναλαβει ο βεντουρης.ο τσολακακης δεν γουσταρε το λεμονη και μαλιστα ηθελε να τον διωξει αλλα λογο οτι εσωσε την ομαδα και τον ηθελε ο βεντουρης δεν του εκατσε.επισης ενας λογος που οταν αποσυρθηκε ο βεντουρης οτι δεν του κανει καμια μεταγραφη ειναι αυτος.φυσικα ο λεμονης τον εκθετει συνεχεια.
 

Επισκέπτης
ρε απιστε θωμα γιατι με ζαλιζεις βραδιατικα :2funny:!



σου πα οτι του ξεφυγε του τσολακ οτι υπογραφηκε προσυμφωνο κ μετα πηγε να τα μπαλωσει...
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
αυτα τη σχεσει εχουν δεν καταλαβαινω.δεν ειπα οτι δεν το ειπε.αλλα οτι το ειπε εκεμενα.σου ξαναλεω η μεταγραφη του μανιατη ηταν τελειωμενη οταν ειχε αναλαβει ο βεντουρης.ο τσολακακης δεν γουσταρε το λεμονη και μαλιστα ηθελε να τον διωξει αλλα λογο οτι εσωσε την ομαδα και τον ηθελε ο βεντουρης δεν του εκατσε.επισης ενας λογος που οταν αποσυρθηκε ο βεντουρης οτι δεν του κανει καμια μεταγραφη ειναι αυτος.φυσικα ο λεμονης τον εκθετει συνεχεια.
ρε αθεοφοβε παρτο απο την αρχη λιγο :2funny:

πριν απο λιγο δε μου ποσταρες "αλλα και παλι σου ξαναλεω ποτε να προλαβει ο σερ παρει μιζα;οταν ειχε ερθει ειχε πουληθει" ???

ε,βλεπεις οτι 10/12 εκλεισε ο τακης στο πανιωνιο κ 5/1 εφυγε ο μανιατης!!!

μη μου λες ιστοριες για το τσολακ τον ξερω καλα!απλα σου λεω οτι του ξεφυγε το προσυμφωνο που υπογραψαν οτι αν γινει η μεταγραφη θα παρει 50αρι...

υγ.αν εισαι γαυρος δικαιουσαι ακομα να εχεις αποριες  :rockon:!
 

Επισκέπτης
ρε αθεοφοβε παρτο απο την αρχη λιγο :2funny:

πριν απο λιγο δε μου ποσταρες "αλλα και παλι σου ξαναλεω ποτε να προλαβει ο σερ παρει μιζα;οταν ειχε ερθει ειχε πουληθει" ???

ε,βλεπεις οτι 10/12 εκλεισε ο τακης στο πανιωνιο κ 5/1 εφυγε ο μανιατης!!!

μη μου λες ιστοριες για το τσολακ τον ξερω καλα!απλα σου λεω οτι του ξεφυγε το προσυμφωνο που υπογραψαν οτι αν γινει η μεταγραφη θα παρει 50αρι...

υγ.αν εισαι γαυρος δικαιουσαι ακομα να εχεις αποριες  :rockon:!
ειμαι πανιωνιος επισης τον τσολακακη τον ξερω παρα πολυ καλα.δεν διαφωνω ποτε ηρθε ο τακης απλα σου λεω σιγουρα οτι ο μανιατης ειχε πουληθει ειδη απο το νοεμβριο απλα το θεμα ηταν αν θα παει πακετο ο κουμουρτζι ;)ο σερ τακης πιστεψε και στο λεω σιγουρα δεν εχει παρει φραγκο για τη συγκεκριμενη.ολα τα πηρε ο μονοφαγας βεντουρης ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εχει να παιξει μπασκετ επιπεδου μια 4ετια.οσο για το τη βρηκε ο ντουσαν...πολυ απλο.... ΜΙΖΑ ;)
δεν το ξέρω
ούτε πιστεύω πως ο Ιβκοβιτς αυτή τη στιγμή θα ενδιαφερότανε για μίζα - ειδικά από ελληνόπουλο
πιο πολύ πιστεύω πως ο Ολυμπιακός δεν είχε λεφτά να φέρει πιο καλό σέντερ (έχει άλλωστε και κανένα άλλο καλό Έλληνα στην αγορά;) και ο Λάζος δεν είχε καλύτερη πρόταση ούτως ή άλλως

απλά για εμένα δεν ήταν ποτέ καλός μπασκετμπολίστας. Πάντα υπερτιμημένος ήτανε για μένα - ακόμα και από τον Ηρακλή
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
α, και ο Ζήσης (ευτυχώς) μπάι μπάι
όλα τα λεφτά θα είναι να ξεκινάει βασικός φέτος ο Σλούκας
αυτό το παλικαράκι έχει πολύ ταλέντο
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Ο Λ. Παπαδόπουλος είναι από τους πιο άχρηστους έλληνες παίκτες που έχω δει.
 

Επισκέπτης
δεν το ξέρω
ούτε πιστεύω πως ο Ιβκοβιτς αυτή τη στιγμή θα ενδιαφερότανε για μίζα - ειδικά από ελληνόπουλο
πιο πολύ πιστεύω πως ο Ολυμπιακός δεν είχε λεφτά να φέρει πιο καλό σέντερ (έχει άλλωστε και κανένα άλλο καλό Έλληνα στην αγορά;) και ο Λάζος δεν είχε καλύτερη πρόταση ούτως ή άλλως

απλά για εμένα δεν ήταν ποτέ καλός μπασκετμπολίστας. Πάντα υπερτιμημένος ήτανε για μένα - ακόμα και από τον Ηρακλή
ο ντουσαν δε κοιταει ελληνες ξενους.θυμησου οτι τον ειχε παιχτη και αλλου.οσο για το αγωνιστηκο επιπεδο του λαζου απλα δεν που επαιζε την τελευταια 4ετια.και μην ακουω οτι δεν μπορουσε να βρει καλυτερο σεντερ με αυτα τα λεφτα ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ο ντουσαν δε κοιταει ελληνες ξενους.θυμησου οτι τον ειχε παιχτη και αλλου.οσο για το αγωνιστηκο επιπεδο του λαζου απλα δεν που επαιζε την τελευταια 4ετια.και μην ακουω οτι δεν μπορουσε να βρει καλυτερο σεντερ με αυτα τα λεφτα ;)
ήμουνα σαφής
είπα : ΕΛΛΗΝΑ ΣΕΝΤΕΡ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το γιοφύρι της άρτας έχει γίνει πια αυτός ο γαμημένος μέσος...
ήθελαν όμως να διώξουνε τον Κατσικογιάννη το κέρατό μου...
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
το γιοφύρι της άρτας έχει γίνει πια αυτός ο γαμημένος μέσος...
ήθελαν όμως να διώξουνε τον Κατσικογιάννη το κέρατό μου...
ο μεσος σας μαρανε :jerking:!

παλι τριτη-τεταρτη τσοντα θα βλεπουμε :rockon: :rockon: :rockon:!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom