Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
για τη σημερινή κατάντια από το 96 και μετά ναι φταίει ο γάβρος ασυζητητί
για το χάλι από 80 έως 95 (σαφώς μικρότερο) φταίει ο παο ασυζητητί
η Ελλάδα μετά το 2000 δεν έχει καμία σχέση με την Ελλάδα προ 2000.
άλλες νοοτροπίες και άλλα κόλπα

μετα το 2000 για κάποιο λόγο εγώ βλέπω φαταουλισμό
προ 2000 εγώ βλέπω βουλιμία

έχει μια μικρή διαφορά, αλλά σημαντική
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Τζαβέλας και αποχωρήσεις

Επικοινωνία με το Βαγγέλη Μαρινάκη θα έχει το βράδυ της Δευτέρας, ο Ερνέστο Βαλβέρδε προκειμένου να καθορίσουν σημαντικά θέματα των πρωταθλητών Ελλάδας.
Τα θέματα που θα συζητήσουν οι δυο άνδρες είναι μεταγραφικά και αφορούν τόσο ποδοσφαιριστές που θα φύγουν όσο και παίκτες που ενδιαφέρουν τους ερυθρολεύκους.
Ο Ολυμπιακός έχει αυτή τι στιγμή στο ρόστερ του 42 ποδοσφαιριστές όμως οι περισσότεροι από αυτούς δεν βρίσκονται στα πλάνα του ισπανού τεχνικού. Το μεσημέρι της Δευτέρας ειδοποιήθηκαν οι Γιάννης Παπαδόπουλος, Νίκος Παπαδόπουλος, Γιώργος Κατσικογιάννης και Άρης Σοϊλέδης ότι θα μείνουν ελεύθεροι ώστε να συνεχίσουν σε ομάδα της επιλογής τους την καριέρα τους ενώ ο Ντένις Επστάιν θα δοθεί και πάλι δανεικός. Από κει και πέρα υπάρχουν πολλοί ακόμα ποδοσφαιριστές που δεν βρίσκονται στα πλάνα του Βαλβέρδε
Ο λόγος για τους Ντάρμπισιρ, Μήτρογλου, Νέμεθ, Γκαλίτσιο, Σουμπίνιο, Λεάντρο, Παπάζογλου, Βασιλόγιαννη, Βαλεριάνο και Νικλητσιώτης.
Από κει και πέρα ο τεχνικός των ερυθρολεύκων με τον πρόεδρο της ομάδας θα συζητήσουν και το θέμα του Τζαβέλα καθώς την Τρίυτη ο Βαγγέλης Μαρινάκης θα έχει συνάντηση με τον μάντζερ του έλληνα αμυντικού της Αϊντράχτ ώστε να συζητήσουν τις λεπτομέρειες για την ολοκλήρωση της μεταγραφής.

novasports.gr

Μια χαρά...διώχνουμε όλους τους έλληνες και παίρνουμε ξένους.
Τα Ηνωμένα Έθνη θα γίνουμε στο τέλος :jerking: :jerking: :jerking:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Νομίζω οτι έπεσε περονόσπορος!!! Θα σας μείνει κανένας ή θα κατεβάσετε πεντάδα με το μεγα τον μοικανο τον χρηστίδη και τον μαύρο γάτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Μπουρούσης στο Μιλάνο έναντι 3 εκατομμυρίων για δύο χρόνια!


www.contra.gr/Basketball/Italy/Lega%20Basket/AJMilano/332116.html]http://www.contra.gr/Basketball/Italy/Lega%20Basket/AJMilano/332116.html[/url]
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Νομίζω οτι έπεσε περονόσπορος!!! Θα σας μείνει κανένας ή θα κατεβάσετε πεντάδα με το μεγα τον μοικανο τον χρηστίδη και τον μαύρο γάτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Μπουρούσης στο Μιλάνο έναντι 3 εκατομμυρίων για δύο χρόνια!


www.contra.gr/Basketball/Italy/Lega%20Basket/AJMilano/332116.html]http://www.contra.gr/Basketball/Italy/Lega%20Basket/AJMilano/332116.html[/url]

Δεν κάνω για παίκτης μπάσκετ φίλε γανυμήδη. Εκτός κ'αν πάρω πρώτα τους ηλεκτρολύτες και τις πολυβιταμίνες μου...  :grin:
Προπονητής στο γαύρο ήθελα να γίνω, να τους κουβαλάω 1 παλτό το χρόνο, με το αζημίωτο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Νομίζω οτι έπεσε περονόσπορος!!! Θα σας μείνει κανένας ή θα κατεβάσετε πεντάδα με το μεγα τον μοικανο τον χρηστίδη και τον μαύρο γάτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Μπουρούσης στο Μιλάνο έναντι 3 εκατομμυρίων για δύο χρόνια!


www.contra.gr/Basketball/Italy/Lega%20Basket/AJMilano/332116.html]http://www.contra.gr/Basketball/Italy/Lega%20Basket/AJMilano/332116.html[/url]
κοίτα, από τον Σπαν παίζω καλύτερα, οπότε ξανά προς τη δόξα τραβάμε
τα υπόλοιπα του μπάσκετ....τι τα συζητάς εσύ...
βλέπεις από κει κάτου μπάσκετ;

αλλά και έτσι να το πάρεις, και στον ΠΑΟ περονόσπορος πέφτει, ο Φώτσης έφυγε και έπεται συνέχεια
αγνώριστο θα είναι το πρωτάθλημα του χρόνου
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
κοίτα, από τον Σπαν παίζω καλύτερα, οπότε ξανά προς τη δόξα τραβάμε
τα υπόλοιπα του μπάσκετ....τι τα συζητάς εσύ...
βλέπεις από κει κάτου μπάσκετ;

αλλά και έτσι να το πάρεις, και στον ΠΑΟ περονόσπορος πέφτει, ο Φώτσης έφυγε και έπεται συνέχεια
αγνώριστο θα είναι το πρωτάθλημα του χρόνου
Απαξιώ να σου απαντήσω πικρόχολε
θα σου απαντήσει αντ'εμού ο Τερζής
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Απαξιώ να σου απαντήσω πικρόχολε
θα σου απαντήσει αντ'εμού ο Τερζής
άσε με ρε μαλέα....
στα παλιά τα χρόνια όταν τον γαμούσανε τον κόσμο του δίνανε άρτο και θεάματα για να ξεχνιέται
τώρα του παίρνουνε τον άρτο και του χαλάνε τα θεάματα του κόσμου
να σε πιάνει υστερία ή τάση αυτοκτονίας

και βασικά στα αρχίδια μου τα θεάματα
το ψωμί όμως αδερφάκι είναι σημαντικό
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Μια χαρά...απορώ για το αν θα κατεβάσουν ομάδα για την νέα σαιζόν.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
διομηδη τραβα κιουχου απο δω μην σε αρχισω σε τιποτα γαμηδια ....
αντε και σε αγαπαω μπαγασακο.... :-*
αλλα αμα τριβεσαι στην γκλιτσα του τσοπανη θα τις φας τις ξυλιες σου  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
τραβα κλαψε με το αλανι για τα κλεμενα πρωταθληματα και τα στησιματα....
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
διομηδη τραβα κιουχου απο δω μην σε αρχισω σε τιποτα γαμηδια ....
αντε και σε αγαπαω μπαγασακο.... :-*
αλλα αμα τριβεσαι στην γκλιτσα του τσοπανη θα τις φας τις ξυλιες σου  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
τραβα κλαψε με το αλανι για τα κλεμενα πρωταθληματα και τα στησιματα....
Θα μπαίνω οπου θέλω όποτε θέλω πρώτον αυτό
τί να κλαψω ρε  που έχετε γίνει ρόμπα ξεκούμποτη σε όλη την οικουμένη και τολμάς και μιλάς ακόμα κατα δεύτερον αυτό
και κατα τρίτον και γω σε αγαπάω βρε παραγκίτη  :grin:
*Αν έχουνε κατι να αποδείξουνε τα γαμωσταυρίδια τα ξεκινάμε.... αλλά να έχουν ουσία και επιχειρήματα άλλωστε το ξέρεις οτι εγω εδώ είμαι και στις χαρες και στις λυπες της ΑΕΚ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θα μπαίνω οπου θέλω όποτε θέλω πρώτον αυτό
τί να κλαψω ρε  που έχεται γίνει ρόμπα ξεκούμποτη σε όλη την οικουμένη και τολμάς και μιλάς ακόμα κατα δεύτερον αυτό
και κατα τρίτον και γω σε αγαπάω βρε παραγκίτη  :grin:
*Αν έχουνε κατι να αποδείξουνε τα γαμωσταυρίδια τα ξεκινάμε.... αλλά να έχουν ουσία και επιχειρήματα άλλωστε το ξέρεις οτι εγω εδώ είμαι και στις χαρες και στις λυπες της ΑΕΚ
ωχου και εσυ ρε διομηδη,δεν βλεπεις οτι τα λεει επιτηδες επειδη δεν του δινει κανεις σημασια,και βλεπει οτι εσυ τσιμπας και τα λεει σε σενα?γραψτον στα αρχιδια σου.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΑΝΩΝΥΜΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ?? ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Έγινε άρση της απαγόρευσης εξόδου για Μαρινάκη-Παπαδόπουλο.
Οπότε θα συμμετάσχει κανονικά στην προετοιμασία.



Ποιος ο Μαρινακης;Αποφασισε να χασει κανα κιλο; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom