Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Μαλλον ερχονται δυσκολες μερες οπως φαινεται...
Αλλα αυτο που εννοει κι ο φιλος απο πανω περσονα , που ειμαι σιγουρος οτι θα βρισκεις κι εσυ λογικο , ειναι οτι σιγουρα ο εισαγγελεας δεν ειναι γαβρος οπως εμεις , αλλα κι ο ΒΜ δεν ειναι ο οποιοσδηποτε για να περιπλεχτουν τοσο τα πραγματα και να μπει φυλακη. Εχουν σφιξει τα πραγματα με τις ποινικες διωξεις και τα ηχογραφημενα κλπ (και θα υπαρχουν και πολλα αλλα διαπιστευτηρια ειμαι σιγουρος ) αλλα μην αποκλειετε το γεγονος να τη βγαλουν πολλα προσωπα αναιμακτα μετα απο ολα αυτα .
Και να σημειωσω οτι δε το ελπιζω αυτο , αν βγουν τα απολυτα διαπιστευτηρια και ενοχοποιητικα στοιχεια , φυσικα και θελω να ειναι ολο το συστημα αμειλικτο εναντια σε ολους που εμπλεκονται ,ακομα και στον προεδρο της ομαδας μου .
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Μαλλον ερχονται δυσκολες μερες οπως φαινεται...
Αλλα αυτο που εννοει κι ο φιλος απο πανω περσονα , που ειμαι σιγουρος οτι θα βρισκεις κι εσυ λογικο , ειναι οτι σιγουρα ο εισαγγελεας δεν ειναι γαβρος οπως εμεις , αλλα κι ο ΒΜ δεν ειναι ο οποιοσδηποτε για να περιπλεχτουν τοσο τα πραγματα και να μπει φυλακη. Εχουν σφιξει τα πραγματα με τις ποινικες διωξεις και τα ηχογραφημενα κλπ (και θα υπαρχουν και πολλα αλλα διαπιστευτηρια ειμαι σιγουρος ) αλλα μην αποκλειετε το γεγονος να τη βγαλουν πολλα προσωπα αναιμακτα μετα απο ολα αυτα .
Και να σημειωσω οτι δε το ελπιζω αυτο , αν βγουν τα απολυτα διαπιστευτηρια και ενοχοποιητικα στοιχεια , φυσικα και θελω να ειναι ολο το συστημα αμειλικτο εναντια σε ολους που εμπλεκονται ,ακομα και στον προεδρο της ομαδας μου .
το θέμα είναι ότι μαζί με τον πρόεδρο την τρώει κι η ομάδα
κι είναι κρίμα σε μια ομάδα που είχε
ανδριανόπουλους, νταιφάδες κλπ
να έχει κοσκωτάδες, σαλιαρέληδες και πράκτορες
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ο εισαγγελέας εισηγείται "πρέπει να" και ο εισαγγελέας που θα αποφασίσει θα πει όχι γιατι είμαι γάβρος.

ααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα

τέτοιο κλάμα μαλάκες ούτε η αεκ για το χάρτινο.
ααααααααααααααααααααααααααααχααχχααχαχαχχααχχαχαχαχα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κάτι πίνετε στο πασαλιμάνι... κάτι όπως ο μπουρούσης.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σύμφωνα με τη διάταξη έχει [size=24pt]ασκηθεί ποινική δίωξη[/size]:

Κατά των: 1)Ευάγγελου Μαρινάκη και 2) Αθανασίου Κανελλόπουλου για: α) απλή συνεργεία σε εγκληματική οργάνωση, τα μέλη της οποίας επιδιώκουν οικονομικό ή άλλο υλικό όφελος και β) [size=24pt]απλή συνέργεια σε δωροδοκία για αλλοίωση αποτελέσματος αγώνα, τελεσθείσα κατ’ εξακολούθηση [/size](άρθρα 1,12, 14, 26 παρ. 1, 27 παρ. 1, 47 παρ. 1,187 παρ. 1 σε συνδ. με άρθρα 385 παρ. 1 β’ και 386 παρ. 3α’ – 1 ΠΚ -132 Ν. 2725/1999)
δεν ξερω αν εχει γινει διωξη αλλα δεν το αμφισβητω γιατι για να ασκηθει διωξη αρκου ''αποχρωσες ενδειξεις'' (σουπα μουπες τριτων..
πες μου τωρα...μπορει να κριθεις στην εκδικαση ενοχος ΜΟΝΟ με αποχρωσες ενδειξεις η χρειαζονται αποδειξεις;;;
και αν τελικα κριθεις ενοχος με ''αποχρωσες ενδειξεις'' σε απλη συνεργεια (μονο για δωροδοκια μιλαμε γιατι για εγκληματικη οργανωση δεν αφορα τον θρυλο ) ποιο ειναι το μαξιμουμ της ποινης για την ομαδας της οποιας αξιωματουχος εχει απλη συνεργεια;;;ξερεις;;;
αν οχι σου λεω εγω... ;) ;) ;)
αχαχαχαχαχχαχαχαχααχχαχααχαχθυματακια....πελατακια....πανηγυριστε...
ΥΓ.ΤΖΙΑΝΕΒΑΝ ΣΕ ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΤΡΥΠΕΣ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ!!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν ξερω αν εχει γινει διωξη αλλα δεν το αμφισβητω γιατι για να ασκηθει διωξη αρκου ''αποχρωσες ενδειξεις'' (σουπα μουπες τριτων..
πες μου τωρα...μπορει να κριθεις στην εκδικαση ενοχος ΜΟΝΟ με αποχρωσες ενδειξεις η χρειαζονται αποδειξεις;;;
και αν τελικα κριθεις ενοχος με ''αποχρωσες ενδειξεις'' σε απλη συνεργεια (μονο για δωροδοκια μιλαμε γιατι για εγκληματικη οργανωση δεν αφορα τον θρυλο ) ποιο ειναι το μαξιμουμ της ποινης για την ομαδας της οποιας αξιωματουχος εχει απλη συνεργεια;;;ξερεις;;;
αν οχι σου λεω εγω... ;) ;) ;)
αχαχαχαχαχχαχαχαχααχχαχααχαχθυματακια....πελατακια....πανηγυριστε...
ΥΓ.ΤΖΙΑΝΕΒΑΝ ΣΕ ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΤΡΥΠΕΣ ΣΟΥ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ!!!!!!

αρκούν οι ενδείξεις...
δεν ξέρω τι θα κάνει ο βαγγέλας ο πρόεδρας της ομαδας σου πάντως (ξέρεις εσύ ποιάς) θα μείνιε πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα χρόνια στο κελλί 33.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κάτι πίνετε στο πασαλιμάνι... κάτι όπως ο μπουρούσης.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σύμφωνα με τη διάταξη έχει [size=24pt]ασκηθεί ποινική δίωξη[/size]:

Κατά των: 1)Ευάγγελου Μαρινάκη και 2) Αθανασίου Κανελλόπουλου για: α) απλή συνεργεία σε εγκληματική οργάνωση, τα μέλη της οποίας επιδιώκουν οικονομικό ή άλλο υλικό όφελος και β) [size=24pt]απλή συνέργεια σε δωροδοκία για αλλοίωση αποτελέσματος αγώνα, τελεσθείσα κατ’ εξακολούθηση [/size](άρθρα 1,12, 14, 26 παρ. 1, 27 παρ. 1, 47 παρ. 1,187 παρ. 1 σε συνδ. με άρθρα 385 παρ. 1 β’ και 386 παρ. 3α’ – 1 ΠΚ -132 Ν. 2725/1999)
δεν σε αμφισβητω αλλα βαλε ενα λινκ να δω απο περιεργεια γιατι μου εχει διαφυγει αν εχει ασκηθει ποινικη διωξη πριν απολογηθει στην ανακριση...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
ο εισαγγελέας εισηγείται "πρέπει να" και ο εισαγγελέας που θα αποφασίσει θα πει όχι γιατι είμαι γάβρος.
ααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα
τέτοιο κλάμα μαλάκες ούτε η αεκ για το χάρτινο.
ααααααααααααααααααααααααααααχααχχααχαχαχχααχχαχαχαχα

Τύπε η Πόπη έχει αναλάβει την προκαταρκτική εξέταση (το λέει στην πρώτη σελίδα) και δρα σαν ανακριτικός υπάλληλος.
Η Ράικου θα ασκήσει τις διώξεις. Θύμισε μου, δεσμεύεται από το πόρισμα; Τι θα γίνει αν ζητήσει κύρια ανάκριση;
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Εκεί που έχει πάει το θέμα ο Μαρινάκης τελείωσε !!!! Το ζήτημα είναι τί κυρώσεις θα έχει η ομάδα του ... ?
Δεν νομιζω να παθει τπτ ο γαυρος ! !
Κανεις δεν θελει νεους αγανακτισμενους στο πασαλιμανι :grin:
Οι μικροτερες ομαδες μαλλον θα την πληρωσουν.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
αρκούν οι ενδείξεις...
δεν ξέρω τι θα κάνει ο βαγγέλας ο πρόεδρας της ομαδας σου πάντως (ξέρεις εσύ ποιάς) θα μείνιε πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα χρόνια στο κελλί 33.
κανεις λαθος...οι ενδειξεις αρκουν μονο για την ασκηση πειθαρχικης διωξης...
για να κριθεις ενοχος πρεπει οπωσδηποτε να υπαρχουν ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ....
δηλαδη να βγει κασετα με τον βαγγελη να λεει στον τρυφωνα και στον καλοπουλο (μιας και η κατηγορια ειναι για το συγκεκριμενο ματς) οτι παρε τοσο και φερτο ασσο και αυτος ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ (αλλοιως ειναι αποπειρα) ;) ;)
μιλαω σε σενα τωρα π[ου παιρνεις χαμπαρια...τους αλλους στην τσαπουμου ...
για τον αλλο μη σε νοιαζει ...θα την βρει την ακρη...λιγα σολια θα φαει αλλα μην φανταστεις και τιποτα εξωπραγματικο...
παντως ειχε ξεφυγει εντελως...ειχε χασει τον ελεγχο... ;) ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν σε αμφισβητω αλλα βαλε ενα λινκ να δω απο περιεργεια γιατι μου εχει διαφυγει αν εχει ασκηθει ποινικη διωξη πριν απολογηθει στην ανακριση...

σε όλα τα σάιτς είναι.

Υ.Γ.
σε βλέπω ενημερωμενο πλήρως για την απολογία και την ανάκριση.
αν και είσαι και λίγο χαιβάνι γιατί τα ποινικά δεν ειναι σαν τα οφσάιντ του κατσουράνη.
εάν περίμενε ο εισαγγελέας την απολογία για να σκήσει δίωξη όλοι στις μπαχάμες θα ήταν τώρα.
απο τη στιγμή που ο εισαγγελέας ασκήσει δίωξη μέσω μήνυσης σε καλούν για απολογία στην προανάκριση, ή εκδίδουν ένταλμα σύλληψης.

δεν είναι τυχαίο οτι είσαι γάβρος και ηλιούπολη.....
τελείωσαν οι εποχές που κόβατε δοκάρια για να μη γίνουν παίγνια.
τώρα άρχισαν και σας βάζουν τα κομμένα δοκάρια στον κώλο.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
αρκούν οι ενδείξεις...
δεν ξέρω τι θα κάνει ο βαγγέλας ο πρόεδρας της ομαδας σου πάντως (ξέρεις εσύ ποιάς) θα μείνιε πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα χρόνια στο κελλί 33.

Θα τους ταράξουν στη φάπα τους βαρυποινίτες!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

ΦΑΠ ΦΑΠ ΦΑΠ!!!!

1-b-16.jpg
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κανεις λαθος...οι ενδειξεις αρκουν μονο για την ασκηση πειθαρχικης διωξης...
για να κριθεις ενοχος πρεπει οπωσδηποτε να υπαρχουν ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ....
δηλαδη να βγει κασετα με τον βαγγελη να λεει στον τρυφωνα και στον καλοπουλο (μιας και η κατηγορια ειναι για το συγκεκριμενο ματς) οτι παρε τοσο και φερτο ασσο και αυτος ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ (αλλοιως ειναι αποπειρα) ;) ;)
μιλαω σε σενα τωρα π[ου παιρνεις χαμπαρια...τους αλλους στην τσαπουμου ...
για τον αλλο μη σε νοιαζει ...θα την βρει την ακρη...λιγα σολια θα φαει αλλα μην φανταστεις και τιποτα εξωπραγματικο...
παντως ειχε ξεφυγει εντελως...ειχε χασει τον ελεγχο... ;) ;)

φιλαράκο έλα να σου δείξω τη δικογραφία που έχω στα χέρια μου χωρίς αποδείξεις αλλα με ενδείξεις.

σου είπα ξανά ...
ασχολήσου με τα οφσάιντι του κατσουρ.
τα ποινικά δεν είναι για οπαδούς της ηλιούπολης. είναι για άντρες.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
σε όλα τα σάιτς είναι.

Υ.Γ.
σε βλέπω ενημερωμενο πλήρως για την απολογία και την ανάκριση.
αν και είσαι και λίγο χαιβάνι γιατί τα ποινικά δεν ειναι σαν τα οφσάιντ του κατσουράνη.
εάν περίμενε ο εισαγγελέας την απολογία για να σκήσει δίωξη όλοι στις μπαχάμες θα ήταν τώρα.
απο τη στιγμή που ο εισαγγελέας ασκήσει δίωξη μέσω μήνυσης σε καλούν για απολογία στην προανάκριση, ή εκδίδουν ένταλμα σύλληψης.

δεν είναι τυχαίο οτι είσαι γάβρος και ηλιούπολη.....
τελείωσαν οι εποχές που κόβατε δοκάρια για να μη γίνουν παίγνια.
τώρα άρχισαν και σας βάζουν τα κομμένα δοκάρια στον κώλο.
βαλε ενα λινκ μη με γαμας....
η ομαδουλα ειναι αμαρτια να την πληρωσει αλλα δεν βλεπω και κανενα τροπο να την γλιτωνει...και θα ειναι η δευτερη φορα μετα το '85
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
βαλε ενα λινκ μη με γαμας....
η ομαδουλα ειναι αμαρτια να την πληρωσει αλλα δεν βλεπω και κανενα τροπο να την γλιτωνει...και θα ειναι η δευτερη φορα μετα το '85
πέρα από τη πλάκα
άκουσα ότι όταν υπάρχουν ενδείξεις σοβαρές (χωρίς αποδείξεις)
στο αθλητικό δικαστήριο
η ουέφα επιτάσσει υποβιβασμό
νομίζω ήταν στον ΣΚΑΙ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
βαλε ενα λινκ μη με γαμας....
η ομαδουλα ειναι αμαρτια να την πληρωσει αλλα δεν βλεπω και κανενα τροπο να την γλιτωνει...και θα ειναι η δευτερη φορα μετα το '85

στ αρχιδια μας....
ομάδα με οπαδούς εγκληματίες δεν έχει λόγο ύπαρξης σε μια κοινωνία ανθρώπων.
δ εθνική και τα παμε.

υ.γ
τσίμπα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
φιλαράκο έλα να σου δείξω τη δικογραφία που έχω στα χέρια μου χωρίς αποδείξεις αλλα με ενδείξεις.

σου είπα ξανά ...
ασχολήσου με τα οφσάιντι του κατσουρ.
τα ποινικά δεν είναι για οπαδούς της ηλιούπολης. είναι για άντρες.
ρε μαλακα...ελεος ...κολλητος του μπουρου εισαι;;;μαζι τα πινετε;;;λεμε στην δικογραφια υπαρχουν ενδειξεις...γνωστο...αν κριθουν απο την ανκριση αρκετες ασκειται ποινικη διωξη (αν οχι αρχειο)
εγω αλλο σε ρωταω...μολις παραπεμφθει για ΕΚΔΙΚΑΣΗ αρκουν ΜΟΝΟ οι ενδειξεις για καταδικη;;;αντε και γαμισου απαντα ευθεως μια φορα...
ασε την ηλιουπολη ησυχη...εδω γαμαμε...κατσε καλα  :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πέρα από τη πλάκα
άκουσα ότι όταν υπάρχουν ενδείξεις σοβαρές (χωρίς αποδείξεις)
στο αθλητικό δικαστήριο
η ουέφα επιτάσσει υποβιβασμό
νομίζω ήταν στον ΣΚΑΙ

μας τα πρηξαν.....

ιν. γρ
[size=36pt]Ποινική δίωξη κατά του προέδρου της ΠΑΕ Ολυμπιακός και της Σούπερ Λίγκας Βαγγέλη Μαρινάκη και του πρώην προέδρου της ΕΠΑΕ Θανάση Κανελλόπουλου (για απλή συνέργεια σε εγκληματική οργάνωση), καθώς και κατά όλων των εμπλεκομένων στο ποδοσφαιρικό σκάνδαλο που έχει ξεσπάσει στη χώρα, ασκήθηκε το πρωί της Παρασκευής.[/size]
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom