Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε μαλακα σταματα λεμε....ξερεις που ημουνα τοση ωρα;;;ασκληπιειο ...η κοιλια μου πηγα να σκασω...ελεος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μη συνεχιζεις βαλθηκες να με ξεκανεις για ενα γαμημενο 2-0 που εκανες...
ακου να σφυρανε 3 δευτερα που λεει ο κανινισμος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
στα 4 και στα 5 πρεπει να σφυρανε τα...3...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχ

Tής στραβής ψωλής, τής φταίνε οι τρίχες  :2funny:
 

dougrou

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2011
Μηνύματα
77
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
κλαφτε γαυρακια
ριχτε το και στη διαιτησια
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

Συνημμένα

  • υμνος βαζελου.jpg
    υμνος βαζελου.jpg
    32,3 KB · Εμφανίσεις: 12

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ρε μαλακα σταματα λεμε....ξερεις που ημουνα τοση ωρα;;;ασκληπιειο ...η κοιλια μου πηγα να σκασω...ελεος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μη συνεχιζεις βαλθηκες να με ξεκανεις για ενα γαμημενο 2-0 που εκανες...
ακου να σφυρανε 3 δευτερα που λεει ο κανινισμος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
στα 4 και στα 5 πρεπει να σφυρανε τα...3...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχ

επειδή φαίνεται να είσαι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ απ' ό,τι περίμενα, απευθύνομαι σε οποιονδήποτε άλλον, έστω ΚΑΙ ΓΑΥΡΟ να δει ποιος έχει δίκιο. Γράφω:
ποτέ διαιτητής δεν σφυρίζει [size=20pt]ακριβώς[/size] στα 3'',

απάντηση Χρηδτίδη:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σταματα ρε μαλακα σου λεω...θα πεθανω απο τα γελια...τι ειπε ρε το ατομο;;;δεν σφτραει ο διαιτητης την παραβαση των τριων δευτερολεπτων στα 3;;; :2funny: :2funny: :2funny:και ποτε την σφυραει στα τεσσερα την παραβαση των τριων;;αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
εισαι θεος...τελος....απολυτο ρισπεκτ απο παρτη μου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
απο τα μεγαλυτερα ποσταρισματα εβερ....

κι ο κανονισμός:

26.1  Rule
26.1.1A player shall not remain in the opponents' restricted area for [size=18pt]more[/size] than three (3)
consecutive seconds


και στα ελληνικά:

36.1.1. Ένας παίκτης δεν θα παραμείνει στον περιοριστικό χώρο των αντιπάλων για [size=22pt]περισσότερο[/size] από τρία (3) συναπτά δευτερόλεπτα

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ (ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΧΙΤΜΑΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΗΔΗ) ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ''ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ'' ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ''ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ'';

 

dougrou

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2011
Μηνύματα
77
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
τσουζει γαυρακια???????????????????????????????
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
επειδή φαίνεται να είσαι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ απ' ό,τι περίμενα, απευθύνομαι σε οποιονδήποτε άλλον, έστω ΚΑΙ ΓΑΥΡΟ να δει ποιος έχει δίκιο. Γράφω:
απάντηση Χρηδτίδη:
κι ο κανονισμός:

26.1  Rule
26.1.1A player shall not remain in the opponents' restricted area for [size=18pt]more[/size] than three (3)
consecutive seconds


και στα ελληνικά:

36.1.1. Ένας παίκτης δεν θα παραμείνει στον περιοριστικό χώρο των αντιπάλων για [size=22pt]περισσότερο[/size] από τρία (3) συναπτά δευτερόλεπτα

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ (ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΧΙΤΜΑΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΗΔΗ) ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ''ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ'' ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ''ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ'';
τι σου εχω κανει ρε γαμημενε;;;;γιατι δεν με λυπασαι;;;;
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
τι σου εχω κανει ρε γαμημενε;;;;γιατι δεν με λυπασαι;;;;

ΧΑΧΑΧΑΧΑ... αφού δεν απευθύνθηκα σε εσένα παπαρούλη μου. τους άλλους ρωτάω. εσύ καταλαβαίνεις τι εννοεί ο κανονισμός όταν λέει ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ; μήπως 4? ή 5? χαχαχαχα... είσαι γίδι με πατέντα, σίγουρα
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
απίστευτος ηλίθιος τελικά ο χρηστίδης. προσπαθώ 3 ώρες να του εξηγήσω το αυτονόητο και δεν παίρνει χαμπάρι. τι iq να είναι αυτό ρε πούστη μου; υπό το μηδεν???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
κάτσε να το κάνω και πιο λιανά, μπας και ξεμπλοκάρει:

Ένας παίκτης δεν θα παραμείνει στον περιοριστικό χώρο των αντιπάλων για [size=20pt]περισσότερο[/size] από τρία (3) συναπτά δευτερόλεπτα

Μετάφραση (για μαθητές νηπιαγωγείου):

3 δευτερόλεπτα [size=20pt]ΜΠΟΡΕΙΣ[/size] να μείνεις στη ρακέτα, δεν στα σφυρίζουμε. από εκεί και πάνω πρέπει να φύγεις. πάμε πάλι: [size=20pt]ΑΚΡΙΒΩΣ 3''[/size], δεν στα σφυράμε. πάνω από 3, ναι

 

Επισκέπτης
περα απο αυτα εχω να κανω μια εωτηση και οποιος θελει ας απαντησει.ο τεοντοσιτς ειναι κωλοπαιδαρας και οχι γιαυτα που ακενει σε αντιπαλους αλλα γιαυτα που ακενει στην ιδια του την ομαδα.και θα αιτιολογησω στην τεχνικη ποινη που περνει που χωρις αιτια με την ομαδα μπροστα 10 ποντους διαπληκτηζετε με τον καλαθη οι διατητες τον προειδοποιουν και ατος συνεχιζει.τον τραβανε οι συμπαιχτες και παει στον παγκο ο ιβκοβιτς εξαλος του ταχωνει τον βριζει και τη κανει ο αθεοφοβος........αντιμιλαει στον προποντη .μετα απο αυτο οτι και να πεις και να θες να δικαιολογησεις δεν μπορεις.οταν δεν σεβετε τον ιδιο τον προπονητη του θα σεβαστει συμπαιχτες και αντιπαλους;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κάτσε να το κάνω και πιο λιανά, μπας και ξεμπλοκάρει:

Ένας παίκτης δεν θα παραμείνει στον περιοριστικό χώρο των αντιπάλων για [size=20pt]περισσότερο[/size] από τρία (3) συναπτά δευτερόλεπτα

Μετάφραση (για μαθητές νηπιαγωγείου):

3 δευτερόλεπτα [size=20pt]ΜΠΟΡΕΙΣ[/size] να μείνεις στη ρακέτα, δεν στα σφυρίζουμε. από εκεί και πάνω πρέπει να φύγεις. πάμε πάλι: [size=20pt]ΑΚΡΙΒΩΣ 3''[/size], δεν στα σφυράμε. πάνω από 3, ναι
ρε εχεις γινει τσιμπουκι...δεν εχεις λιγο φιλοτιμο;;;σταματα σου λεω...εγω μαζι σου ειμαι..δεν εομαι με τους αλλους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
περα απο αυτα εχω να κανω μια εωτηση και οποιος θελει ας απαντησει.ο τεοντοσιτς ειναι κωλοπαιδαρας και οχι γιαυτα που ακενει σε αντιπαλους αλλα γιαυτα που ακενει στην ιδια του την ομαδα.και θα αιτιολογησω στην τεχνικη ποινη που περνει που χωρις αιτια με την ομαδα μπροστα 10 ποντους διαπληκτηζετε με τον καλαθη οι διατητες τον προειδοποιουν και ατος συνεχιζει.τον τραβανε οι συμπαιχτες και παει στον παγκο ο ιβκοβιτς εξαλος του ταχωνει τον βριζει και τη κανει ο αθεοφοβος........αντιμιλαει στον προποντη .μετα απο αυτο οτι και να πεις και να θες να δικαιολογησεις δεν μπορεις.οταν δεν σεβετε τον ιδιο τον προπονητη του θα σεβαστει συμπαιχτες και αντιπαλους;
δεν θελουμε ρε φιλε να ειναι καλο παιδι..καλα παιδια ειναι ο χταποδης. ο δολοφονος, ο οικονομικος μεταναστης της ισλανδιας, ο -μιλαω και κατσε παραδιπλα γιατι φτυνω ,λεγε με φωτση- και λοιπα...εμεις να δινει τις πασουλες τις ζωγραφιες τον θελουμε και να βαζει κανενα τριποντακι....δεν θελουμε να ειναι καλο παιδι και να κερναει την παρεα...
 

Επισκέπτης
δεν θελουμε ρε φιλε να ειναι καλο παιδι..καλα παιδια ειναι ο χταποδης. ο δολοφονος, ο οικονομικος μεταναστης της ισλανδιας, ο -μιλαω και κατσε παραδιπλα γιατι φτυνω ,λεγε με φωτση- και λοιπα...εμεις να δινει τις πασουλες τις ζωγραφιες τον θελουμε και να βαζει κανενα τριποντακι....δεν θελουμε να ειναι καλο παιδι και να κερναει την παρεα...
εσυ αυτο καταλαβες απο αυτα που ειπα;αμεσωα να κανεις αντιπαραθεση.το γεγονος οτι δεν σεβατε τον ιδιο του τον προπονητη αυτο δεν σε νοιαζει :think:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εσυ αυτο καταλαβες απο αυτα που ειπα;αμεσωα να κανεις αντιπαραθεση.το γεγονος οτι δεν σεβατε τον ιδιο του τον προπονητη αυτο δεν σε νοιαζει :think:
καλα...αυτο ειναι δικο σου συμπερασμα...αν δεν εκανε του σοφου θα ηταν τωρα σπιτι τγου...ασε τις παπαριες...για τα αλλα ναι εχεις δικιο,αλλα για τον προπονητη το γαμησες το θεμα...εφαγε του κοσμου το μπινελικι και δεν ειπε κουβεντα,,,και καταρχας πηγε στον παγκο του παναθηναικου και παραδεχτηκε τη μαλακια του στον ζελικο...μην το γαμας τελειως το θεμα ...κοψε κατι  ;) ;)
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ρε εχεις γινει τσιμπουκι...δεν εχεις λιγο φιλοτιμο;;;σταματα σου λεω...εγω μαζι σου ειμαι..δεν εομαι με τους αλλους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μπουαχαχαχαχαχα... έχω γίνει τσιμπούκι σε σένα;;; πολύ υποτιμητικό αυτό.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
λοιπόν, επειδή αποκλείεται να είσαι τόσο ηλίθιος που να μην καταλαβαίνεις το αυτονόητο, στο εφεξής θα σε αποκαλώ Κωλοτρυπίδη (κάτι ανάμεσα σε Χρηστίδης και κωλοτούμπας).
χαχαχαχαχαχα... με γεια το νέο παρατσούκλι
 

Επισκέπτης
καλα...αυτο ειναι δικο σου συμπερασμα...αν δεν εκανε του σοφου θα ηταν τωρα σπιτι τγου...ασε τις παπαριες...για τα αλλα ναι εχεις δικιο,αλλα για τον προπονητη το γαμησες το θεμα...εφαγε του κοσμου το μπινελικι και δεν ειπε κουβεντα,,,και καταρχας πηγε στον παγκο του παναθηναικου και παραδεχτηκε τη μαλακια του στον ζελικο...μην το γαμας τελειως το θεμα ...κοψε κατι  ;) ;)
αν δεις τη φαση ο ιβκοβιτς ειναι εξαλος και τον βριζει στα σερβικα και αυτος του αντιμιλαει.το αν του κανει η οχι δεν θα το κρινω εγω.αυτο που ειδα εγω ειναι οτι μολις μπηκε ο ολυμπιακος τον πηρε η κατω βολτα.και δεν το εχει κανει πρωτη φορα ;)ειναι τυχαιο που ο σπανουλης και ο μπουρουσης βγαζουν τετοιο εκνευρισμο και δεν μιλαω για τα ματς με παο αλλα και σε αλλα ευρωπαικα παιχνιδια; ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom