Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
στο 1ο ημίχρονο επρεπε ο γαυρος να το ειχε καθαρισει,δεν το εκανε.ο βαλβιδας στο 2ο τον πηρε ο υπνος και του βαζελου του βγηκαν οι αλλαγες που εκανε.με λιγα λογια δικαια γαμησε τον γαυρο ο βαζελας!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Φίλε, πέρα από την πλάκα που σου κάνει, στο τελευταίο post του, στα εξήγησε ωραία. Έχεις έναν πρόεδρο που βάλλει κατά της διαιτησίας διαρκώς από το πρώτο σφύριγμα δυναμιτίζοντας το κλίμα, χλευάζει, σαν άλλος Πράκτορας τον αντίπαλο (τη στιγμή μάλιστα που έχεις αποκλειστεί από τους 148 τους ΟΥΕΦΑ), διαθέτει όχημα εφημερίδα που αηδιάζει οποιοδήποτε διαθέτει έστω και τα μισά εγκεφαλικά κύτταρα στη θέση τους, ο Βασάρας είναι τάβλα από επίθεση αγνώστων αμέσως μετά την ήττα σου στο ΟΑΚΑ, σουλατσάρει σε κάθε ματς μέσα στο δωμάτιο των διαιτητών, αμέσως προσέλαβε την λαίδη Γκαγκα και για αποκορύφωμα είχε παράπονα από το χθεσινό ματς (περισσότερο ίσως για να κατευνάσει τις εσωτερικές του τριβές σαν άλλος Σαλιαρέλης μετά το ντου στο ΟΣΦΠ-Αθηναίκός που τα έριχνε στο .. προηγούμενο ματς).
καλά ρε σεις πάτε καλά;;;
γιατί ο Φάδερ τι έκανε πέρσι;
τι έκανε φέτος;
πάτε καλά;
βγάλτε τις σταφίδες από τα μάτια πια. Όλοι ίδιοι είναι γιατί οι φίλαθλοι είναι ίδιοι με διαφορετικό χρώμα φανέλας

Πάμε στα του ντέρμπι. Αν οι Παναθηναϊκοί θεωούνε πως παίξανε μπάλα στο ντερμπι, με γεια τουσ με χαρά τους.
Και σας ευχόμαστε να παίζετε ΠΑΝΤΑ έτσι. Σε όλα τα ματς από δω και πέρα. Εγώ είδα πως πάνω από 3 πάσες δεν αλλάξατε σε όλο το ματς. Και είδα επίσης πως ενώ ο αντίπαλός σας έπαιζε με 10 παίκτες, ενώ παίζετε εντός έδρας και έχετε γυρίσει το ματς (άρα έχετε καλή ψυχολογία), ενώ ο Ολυμπιακός έχει πάθει φουρτούνιασμα στο δεύτερο και δεν μπορεί να αλλάξει ούτε μία πάσα σωστή....................


εσείς βάζετε αμυντικούς χαφ για να κρατήσετε το σκορ...

Οκ, παίξατε μπαλάρα λοιπόν....

Ο Χριστοδουλόπουλος που τον βρίζατε όλοι (και ΕΓΩ στο νήμα σας σας έγραφα πως για να τον θέλει η Λίβερπουλ, δεν μπορεί να είναι αυτός ο παίκτης που βλέπετε) ξαφνικά έγινε παικταράς.

Γκάου μπίου και τα μυαλά στα αρχίδια...

Συγχαρητήρια για τη νίκη σας....αλλά να σας θυμίσω πως το ελλ. πρωτάθλημα το παίρνεις ακόμα και με ένα ημίχρονο να παίζεις. Με κανένα όπως παίζει ο ΠΑΟ ...δεν πάει πουθενά.
Δεν λέμε πως ευχαριστιόμαστε να παίζει μόνο ένα ημίχρονο.....αλλά η δική μας η ομάδα έχει τα 6/11 καινούργιους παίκτες στην ενδεκάδα και καινούργιο προπονητή.

Σόρρυ που σας το χαλάμε αλλά έχουμε υπομονή να δούμε την ομάδα σε βάθος χρόνου.
Εσείς που έχετε στρωμένη ομάδα από πέρσι , με ίδιους παίκτες και ίδιο προπονητή, ίδιο πρόεδρο και ίδια νταβατζιλίκια.....ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
παο μαστουρα ανακατοσουρα

χεστιδη, το πρωτο γκολ του σισε ηταν καθαρο οφσαιντ? ετσι δεν ειναι χεστιδη7?
για το 2ο γκολ συμφωνω μαζι σου, ο σισε εκανε επιθετικο φαουλ στον αβρααμ
στα αρχίδια μας τι ήτανε το κάθε γκολ.
εγώ σου λέω πως όλα ήτανε κανονικά
για να ευχαριστηθείς σου λέω πως έπαιξες και διαστημικά...και αν το πιστεύεις ακόμα καλύτερα
είστε καλύτεροι και από Μάντσεστερ Γιουν.
Μιλάμε αχτύπητη ομάδα...δεν παιζόσασταν σου λέω...

κατά τα άλλα....ακόμα από κάτω είστε....
οκ, είχαμε και εύκολο προγραμμα...αλλά τι να κανουμε...εσείς με το διαστημικό ποδόσφαιρο που παίζετε θα μας περάσετε με 10 πόντους

μια χαρά όλα για εσάς λοιπόν...
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
καλά ρε σεις πάτε καλά;;;
γιατί ο Φάδερ τι έκανε πέρσι;
τι έκανε φέτος;
πάτε καλά;
βγάλτε τις σταφίδες από τα μάτια πια. Όλοι ίδιοι είναι γιατί οι φίλαθλοι είναι ίδιοι με διαφορετικό χρώμα φανέλας

Πάμε στα του ντέρμπι. Αν οι Παναθηναϊκοί θεωούνε πως παίξανε μπάλα στο ντερμπι, με γεια τουσ με χαρά τους.
Και σας ευχόμαστε να παίζετε ΠΑΝΤΑ έτσι. Σε όλα τα ματς από δω και πέρα. Εγώ είδα πως πάνω από 3 πάσες δεν αλλάξατε σε όλο το ματς. Και είδα επίσης πως ενώ ο αντίπαλός σας έπαιζε με 10 παίκτες, ενώ παίζετε εντός έδρας και έχετε γυρίσει το ματς (άρα έχετε καλή ψυχολογία), ενώ ο Ολυμπιακός έχει πάθει φουρτούνιασμα στο δεύτερο και δεν μπορεί να αλλάξει ούτε μία πάσα σωστή....................


εσείς βάζετε αμυντικούς χαφ για να κρατήσετε το σκορ...

Οκ, παίξατε μπαλάρα λοιπόν....

Ο Χριστοδουλόπουλος που τον βρίζατε όλοι (και ΕΓΩ στο νήμα σας σας έγραφα πως για να τον θέλει η Λίβερπουλ, δεν μπορεί να είναι αυτός ο παίκτης που βλέπετε) ξαφνικά έγινε παικταράς.

Γκάου μπίου και τα μυαλά στα αρχίδια...

Συγχαρητήρια για τη νίκη σας....αλλά να σας θυμίσω πως το ελλ. πρωτάθλημα το παίρνεις ακόμα και με ένα ημίχρονο να παίζεις. Με κανένα όπως παίζει ο ΠΑΟ ...δεν πάει πουθενά.
Δεν λέμε πως ευχαριστιόμαστε να παίζει μόνο ένα ημίχρονο.....αλλά η δική μας η ομάδα έχει τα 6/11 καινούργιους παίκτες στην ενδεκάδα και καινούργιο προπονητή.

Σόρρυ που σας το χαλάμε αλλά έχουμε υπομονή να δούμε την ομάδα σε βάθος χρόνου.
Εσείς που έχετε στρωμένη ομάδα από πέρσι , με ίδιους παίκτες και ίδιο προπονητή, ίδιο πρόεδρο και ίδια νταβατζιλίκια.....ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ

ρε τι ναρκωτικα παιρνετε????? ποιο βαθος χρονου ρε??? που το βλεπεις??? επειδη το λεει ο Πρωταθλητης και ο Γαυρος???
ο Ιμπαγασα του χρονου θα ειναι 33, ο Ουρταδο 30 (και δεν εχει παιξει ακομα!!), o Νικοπολιδης 40,ο Μελμπεργκ 34, ο Μοντεστο 33, ο Ρομενταλ 33, ο Παντελιτσ 33 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ρε ειστε καλα????????????????????
συν του οτι απο του χρονου ισχυει ο νεος κανονισμος με την ποσοστοση των Ελληνων παιχτων στο 60%.
αν τωρα εσυ βλεπεις βαθος χρονου... εγω σου λεω και του χρονου! :jerking: :jerking:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
tromaktiko.jpg


οταν του παταει το ποδι στον πειραια ειναι πεναλντυ?

αυτη η φωτογραφια για τον παιχτη εδω μεσα (σιγα μη θυμαμαι και το ονομα του) οτι το πεναλτυ ηταν μουφα!!! και για τους κολλητους του μαριδακη που τον πηραν τηλεφωνο και του ειπαν οτι αδικηθηκε ο Γαυρος και οτι ο Κακος σφυριξε μαιμου πεναλτυ... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε τι ναρκωτικα παιρνετε????? ποιο βαθος χρονου ρε??? που το βλεπεις??? επειδη το λεει ο Πρωταθλητης και ο Γαυρος???
ο Ιμπαγασα του χρονου θα ειναι 33, ο Ουρταδο 30 (και δεν εχει παιξει ακομα!!), o Νικοπολιδης 40,ο Μελμπεργκ 34, ο Μοντεστο 33, ο Ρομενταλ 33, ο Παντελιτσ 33 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ρε ειστε καλα????????????????????
συν του οτι απο του χρονου ισχυει ο νεος κανονισμος με την ποσοστοση των Ελληνων παιχτων στο 60%.
αν τωρα εσυ βλεπεις βαθος χρονου... εγω σου λεω και του χρονου! :jerking: :jerking:
ποιος μίλησε για του χρόνου;;;
καλά λέω εγώ πως έχετε σταφίδες στα μάτια
έχουμε ολόκληρο πρωτάθλημα
αν εσύ νομίζεις πως έχουμε χάλια ομάδα, τότε τι σκατά πανηγυρίζεις που κέρδιζες;
αφού εσύ έχεις διαστημική ομάδα, πάνε παίξε στο Καζάν και βάλε 10 γκολ

εμένα με ενδιαφέρει φέτος να στρώσει η ομάδα από τα περσινά χάλια
και να πάρει το πρωτάθλημα παίζοντας όμορφο ποδόσφαιρο.
μέχρι στιγμής είμαι πρώτος και βλέπω όμορφο ποδόσφαιρο.
Αν το πάρεις εσύ, πανηγύρισέ το.
Μέχρι να το πάρεις, είσαι δεύτερος

εγώ προέρχομαι από 5ος (ή δεύτερος - όπως το δεις διακίωμά σου) και με ομάδα διαλυμένη πέρσι, με εντελώς καινούργια ενδεκάδα, με νέο προπονητή και νέα διοίκηση.
Κι εσύ είσαι με ίδιους παίκτες, ίδιο προπονητή και ίδια διοίκηση...και αντί να έχεις 10 βαθμούς διαφορά είσαι δεύτερος και πανηγυρίζεις...

επί της ευκαιρίας ο Ιμπαγάσα θα είναι 35 του χρόνου και όταν σας πηδούσε ο Κοβάσεβιτς ήταν 34, ο δε Ριβάλντο ήτανε 36....
μίλα για ηλικίες

για το θέμα των γηγενών έχεις δίκιο....αλλά αυτό εσένα τι σε κόφτει; θα πα να παίξουμε Ισπανία άμα δούμε τα σκούρα....
ε,ρε κάτι καημούς που έχει ο κόσμος άμα κοιτάει τα αρχίδια του αλλουνού από κάτω....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αυτη η φωτογραφια για τον παιχτη εδω μεσα (σιγα μη θυμαμαι και το ονομα του) οτι το πεναλτυ ηταν μουφα!!! και για τους κολλητους του μαριδακη που τον πηραν τηλεφωνο και του ειπαν οτι αδικηθηκε ο Γαυρος και οτι ο Κακος σφυριξε μαιμου πεναλτυ... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ααααα, δεν διαβάζεις κιόλας...
είπαμε έχετε υπερομάδα και μας πήρατε τα σώβρακα
είπαμε πως παίξατε διαστημικό ποδόσφαιρο (μη σου πω πως σας αδίκησε και η διαιτησία)

όλα καλά είναι σε εσάς...
έτσι να παίζετε σε όλο το πρωτάθλημα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αυτη η φωτογραφια για τον παιχτη εδω μεσα (σιγα μη θυμαμαι και το ονομα του) οτι το πεναλτυ ηταν μουφα!!! και για τους κολλητους του μαριδακη που τον πηραν τηλεφωνο και του ειπαν οτι αδικηθηκε ο Γαυρος και οτι ο Κακος σφυριξε μαιμου πεναλτυ... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
α, και πού είσαι
ο Νιόνιος τη νίκησε την ΑΕΚ
την ΑΕΚ που νίκησε εσάς
εσάς που νικήσατε εμάς
οπότε να υποθέσω πως ο Νιόνιος πάει για πρωτάθλημα;;

ένα περίεργο πράγμα...
ακόμα και έτσι....πάλι τα αρχίδια μου βλέπεις ...
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
ποιος μίλησε για του χρόνου;;;
καλά λέω εγώ πως έχετε σταφίδες στα μάτια
έχουμε ολόκληρο πρωτάθλημα
αν εσύ νομίζεις πως έχουμε χάλια ομάδα, τότε τι σκατά πανηγυρίζεις που κέρδιζες;
αφού εσύ έχεις διαστημική ομάδα, πάνε παίξε στο Καζάν και βάλε 10 γκολ

εμένα με ενδιαφέρει φέτος να στρώσει η ομάδα από τα περσινά χάλια
και να πάρει το πρωτάθλημα παίζοντας όμορφο ποδόσφαιρο.
μέχρι στιγμής είμαι πρώτος και βλέπω όμορφο ποδόσφαιρο.
Αν το πάρεις εσύ, πανηγύρισέ το.
Μέχρι να το πάρεις, είσαι δεύτερος

εγώ προέρχομαι από 5ος (ή δεύτερος - όπως το δεις διακίωμά σου) και με ομάδα διαλυμένη πέρσι, με εντελώς καινούργια ενδεκάδα, με νέο προπονητή και νέα διοίκηση.
Κι εσύ είσαι με ίδιους παίκτες, ίδιο προπονητή και ίδια διοίκηση...και αντί να έχεις 10 βαθμούς διαφορά είσαι δεύτερος και πανηγυρίζεις...

επί της ευκαιρίας ο Ιμπαγάσα θα είναι 35 του χρόνου και όταν σας πηδούσε ο Κοβάσεβιτς ήταν 34, ο δε Ριβάλντο ήτανε 36....
μίλα για ηλικίες

για το θέμα των γηγενών έχεις δίκιο....αλλά αυτό εσένα τι σε κόφτει; θα πα να παίξουμε Ισπανία άμα δούμε τα σκούρα....
ε,ρε κάτι καημούς που έχει ο κόσμος άμα κοιτάει τα αρχίδια του αλλουνού από κάτω....
Καταρχην ο Ιμπαγασα θα ειναι 33 (γιατι γεννηθηκε στις 27/10/1978) αλλα ΟΚ ψιλα γραμματα
2ον. Ποτε δεν ειπα οτι παιζω καλη μπαλα φετος. αλλα αν και δεν παιζω, με ομαδα που παιζει καλυτερη μπαλα (εσας) ειχα τον τσαμπουκα και τα αρχιδια να μπω και να γυρισω το ματσ ενω ημουνα με την πλατη στον τοιχο. αυτο εμενα μου αρεσε. χωρις να παιξω μπαλα ξαναλεω.
3ον. 10 βαθμους διαφορα δεν θα μπορουσα να εχω ετσι και αλλιως για πολλους λογους. και γιατι ΔΕΝ ειμαι τοσο καλος και γιατι στις 8 αγωνιστικες εχω ΗΔΗ παιξει 4 ντερμπυ (εσυ μονο 2) και γιατι η ομαδα δεν εχει ρολαρει ακομα.
οποτε και με το -1 που ειμαι στην 8η αγωνιστικη με πολυ ευκολοτερο προγραμμα απο σενα εχω καλυτερη προοπτικη.


ααααα, δεν διαβάζεις κιόλας...
είπαμε έχετε υπερομάδα και μας πήρατε τα σώβρακα
είπαμε πως παίξατε διαστημικό ποδόσφαιρο (μη σου πω πως σας αδίκησε και η διαιτησία)

όλα καλά είναι σε εσάς...
έτσι να παίζετε σε όλο το πρωτάθλημα

Οσο για τα παραπανω... Ξαναλεω ποτε δεν ειπα οτι παιζουμε μπαλαρα και οποιος το λεει απλα ΔΕΝ εχει δει μπαλαρα οποτε ειναι αξιος της μοιρας του.
αναφορικα με διαιτησια κτλ κτλ στο συγκεκριμενο παιχνιδι ο Κακος δεν σφυριξε τιποτα που θα μπορουσε να με σπρωξει ή να μου δωσει κατι που δεν ηταν. μπορει να μου εδωσε 1-2 φαουλ που ισως να μην ηταν αλλα και στον γαυρο εδωσε κατι αστεια φαουλ κοντα στην περιοχη και δεν εδωσε 2 σιγουρες κιτρινες καρτες.

αναφορικα με το δηθεν πεναλτυ στον φουστερ, μονο οι τηλεοπτικοι γαυροι και ραδιοφωνικοι (τυπου Χριστογλου) λενε οτι ηταν [πεναλνταρα. εγω δεν θα σου πω οτι στανταρ δεν ηταν αλλα αυτο που ακουσα το ειδα ξανα και ισως εχει αληθεια. ο διαιτητης ηταν ακριβως πισω απο τον παιχτη του ΠΑΟ και δεν ειδε καθαρα την επαφη. ο φουστερ επεσε θεαματικα και φανταστηκε οτι τον ξεγελαει για να εκβιασει το πεναλτυ.
αν τωρα θες και την αποψη μου, ηταν φαση που στον Πειραια θα την ειχε δωσει σιγουρα, αλλα ειναι και απο τις φασεις που στην Ευρωπη δεν δινονται ή αν θες στα εκτος εδρας ειναι εκει που θα γυρει υπερ του γηπεδουχου. παντως ΔΕΝ ηταν κραυγαλεο πεναλτυ.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
α, και πού είσαι
ο Νιόνιος τη νίκησε την ΑΕΚ
την ΑΕΚ που νίκησε εσάς
εσάς που νικήσατε εμάς
οπότε να υποθέσω πως ο Νιόνιος πάει για πρωτάθλημα;;

ένα περίεργο πράγμα...
ακόμα και έτσι....πάλι τα αρχίδια μου βλέπεις ...

Τωρα θες και σχολιο γιαυτο το σκεπτικο σου??? Δεν νομιζω... το παιρνω ως πλακα και μονο
 

stefanoss83

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
στα αρχίδια μας τι ήτανε το κάθε γκολ.
εγώ σου λέω πως όλα ήτανε κανονικά
για να ευχαριστηθείς σου λέω πως έπαιξες και διαστημικά...και αν το πιστεύεις ακόμα καλύτερα
είστε καλύτεροι και από Μάντσεστερ Γιουν.
Μιλάμε αχτύπητη ομάδα...δεν παιζόσασταν σου λέω...

κατά τα άλλα....ακόμα από κάτω είστε....
οκ, είχαμε και εύκολο προγραμμα...αλλά τι να κανουμε...εσείς με το διαστημικό ποδόσφαιρο που παίζετε θα μας περάσετε με 10 πόντους

μια χαρά όλα για εσάς λοιπόν...

Στα παπάρια μας τι πιστεύεις. Υπήρξαν ντέρμπυ που έχασα παρότι ήμουν καλύτερος και κόντρα στη ροή του αγώνα. Δεν έπαιξα καλά, αλλά κι εσύ ήσουν ένα μπουρδέλο. Αυτά όσον αφορά το παιχνίδι. Από την άλλη, εσύ με το διαπλανητικό ποδόσφαιρο ανυπαρξίας του Β' ημιχρόνου, έχεις σίγουρα τριποντάκια σε Τούμπα, Χαριλάου, ΟΑΚΑ. Οι επόμενες 7 αγωνιστικές για εμένα είναι νορμάλ. Με λίγη προσοχή, ως το ξεκίνημα του Β' γύρου μπορώ να φτάσω αλώβητος. Και ο Δεκέμβρης για να ενισχυθώ πλησιάζει σε θέσεις που πονάω.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
λαστμοικαν σου χα γραψει πως το πρωτο σοβαρο ματσ που θα δωσεις φετος ηταν αυτο του σαββατου..
πηρες τα παπαρια μου με πανηγυρικο τροπο...
απο οτι φαινεται,η μεταμορφωση σου σε μπαρτσελονα μαλλον θα καθυστερησει λιγο ακομη..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Καταρχην ο Ιμπαγασα θα ειναι 33 (γιατι γεννηθηκε στις 27/10/1978) αλλα ΟΚ ψιλα γραμματα
2ον. Ποτε δεν ειπα οτι παιζω καλη μπαλα φετος. αλλα αν και δεν παιζω, με ομαδα που παιζει καλυτερη μπαλα (εσας) ειχα τον τσαμπουκα και τα αρχιδια να μπω και να γυρισω το ματσ ενω ημουνα με την πλατη στον τοιχο. αυτο εμενα μου αρεσε. χωρις να παιξω μπαλα ξαναλεω.
3ον. 10 βαθμους διαφορα δεν θα μπορουσα να εχω ετσι και αλλιως για πολλους λογους. και γιατι ΔΕΝ ειμαι τοσο καλος και γιατι στις 8 αγωνιστικες εχω ΗΔΗ παιξει 4 ντερμπυ (εσυ μονο 2) και γιατι η ομαδα δεν εχει ρολαρει ακομα.
οποτε και με το -1 που ειμαι στην 8η αγωνιστικη με πολυ ευκολοτερο προγραμμα απο σενα εχω καλυτερη προοπτικη.


Οσο για τα παραπανω... Ξαναλεω ποτε δεν ειπα οτι παιζουμε μπαλαρα και οποιος το λεει απλα ΔΕΝ εχει δει μπαλαρα οποτε ειναι αξιος της μοιρας του.
αναφορικα με διαιτησια κτλ κτλ στο συγκεκριμενο παιχνιδι ο Κακος δεν σφυριξε τιποτα που θα μπορουσε να με σπρωξει ή να μου δωσει κατι που δεν ηταν. μπορει να μου εδωσε 1-2 φαουλ που ισως να μην ηταν αλλα και στον γαυρο εδωσε κατι αστεια φαουλ κοντα στην περιοχη και δεν εδωσε 2 σιγουρες κιτρινες καρτες.

αναφορικα με το δηθεν πεναλτυ στον φουστερ, μονο οι τηλεοπτικοι γαυροι και ραδιοφωνικοι (τυπου Χριστογλου) λενε οτι ηταν [πεναλνταρα. εγω δεν θα σου πω οτι στανταρ δεν ηταν αλλα αυτο που ακουσα το ειδα ξανα και ισως εχει αληθεια. ο διαιτητης ηταν ακριβως πισω απο τον παιχτη του ΠΑΟ και δεν ειδε καθαρα την επαφη. ο φουστερ επεσε θεαματικα και φανταστηκε οτι τον ξεγελαει για να εκβιασει το πεναλτυ.
αν τωρα θες και την αποψη μου, ηταν φαση που στον Πειραια θα την ειχε δωσει σιγουρα, αλλα ειναι και απο τις φασεις που στην Ευρωπη δεν δινονται ή αν θες στα εκτος εδρας ειναι εκει που θα γυρει υπερ του γηπεδουχου. παντως ΔΕΝ ηταν κραυγαλεο πεναλτυ.
μονο με αυτα που εγραψες και με τα δηθεν επιχειρηματα τυπου  δεν ξερω αν ηταν ,στον πειραια θα δινοταν, δεν ηταν εξωφθαλμο κλπ κλπ  εχεις γινει γαμω τις ρομπες...αν εχεις στοιχειωδη αξιοπρεπεια σταματα να γραφεις η διεγραψε το ποστ...
για πολλα γελια μιλαμε ...ξαναδιαβασε με προσοχη και αν αυτα που γραφεις πραγματικα σαν ανθρωπο σε καλυπτουν...τι να πω... :S :S :S :S
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
λαστμοικαν σου χα γραψει πως το πρωτο σοβαρο ματσ που θα δωσεις φετος ηταν αυτο του σαββατου..
πηρες τα παπαρια μου με πανηγυρικο τροπο...
απο οτι φαινεται,η μεταμορφωση σου σε μπαρτσελονα μαλλον θα καθυστερησει λιγο ακομη..
αμα δεν ακουσες τις αποδοκιμασιες ΟΛΟΥ του γηπεδου μετα την ληξη του ημιχρονου εχεις προβήμα...γιατι το λεω;;;μα φυσικα γιατι απο αυτο φαινεται οτι οι τυποι που ηταν μεσα ειδαν τεραστια διαφορα μεταξυ της ομαδας τους και αυτης του ''αιωνιου'' αντιπαλου...οταν παιζανε στα ισα και οταν δεν ειχε ακομα δρασει καταλυτικα ο κακος(γιατι μια μαλακια με την μη αποβολη οικοδομου την ειχε κανει απο το τριτο λεπτο) ....κραζανε δηλαδη γιατι προφανως στα ματια τους ο θρυλος φανταζε κατι σαν μπαρτσα...και αυτο δεν το ανεχονταν...εχεις εσυ καποια αλλη εξηγηση;;;και αν ναι πες μου εσυ γιατι ξεφωνιζαν στο ημιχρονο...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αμα δεν ακουσες τις αποδοκιμασιες ΟΛΟΥ του γηπεδου μετα την ληξη του ημιχρονου εχεις προβήμα...γιατι το λεω;;;μα φυσικα γιατι απο αυτο φαινεται οτι οι τυποι που ηταν μεσα ειδαν τεραστια διαφορα μεταξυ της ομαδας τους και αυτης του ''αιωνιου'' αντιπαλου...οταν παιζανε στα ισα και οταν δεν ειχε ακομα δρασει καταλυτικα ο κακος(γιατι μια μαλακια με την μη αποβολη οικοδομου την ειχε κανει απο το τριτο λεπτο) ....κραζανε δηλαδη γιατι προφανως στα ματια τους ο θρυλος φανταζε κατι σαν μπαρτσα...και αυτο δεν το ανεχονταν...εχεις εσυ καποια αλλη εξηγηση;;;και αν ναι πες μου εσυ γιατι ξεφωνιζαν στο ημιχρονο...
χριστιδη ΗΜΟΥΝ γηπεδο,και συγκεκριμενα στη θυρα 3..στο ημιχρονο επεσε οντως γιουχα για τον απλο λογο οτι ο βαζελος που θελε τη νικη σερνοταν,εκανε κακκο ημιχρονο και εχανε κιολας 0-1..στο α' ημιχρονο,ποσες ευκαιριες εκανε ο οσφπ?εγω δε θυμαμαι ουτε μια!
δε μπορω να καταλαβω γιατι ολοι μιλανε για το φοβερο οσφπ του α' ημιχρονου..ανουσια κατοχη μπαλας ειχε και τιποτα παραπανω..
ακομα και το γκολ απο ατομικη ενεργεια μπηκε...
στο β' περασε ο νιοΜπλιας τον λαζο πισω απο το σισσε,κοιμηθηκε σαν αλλος βατραχος ο μηταρας,και χασατε το ματσ..
δε φταιει ο κάκος..ο κάλος φταιει!
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
μονο με αυτα που εγραψες και με τα δηθεν επιχειρηματα τυπου  δεν ξερω αν ηταν ,στον πειραια θα δινοταν, δεν ηταν εξωφθαλμο κλπ κλπ  εχεις γινει γαμω τις ρομπες...αν εχεις στοιχειωδη αξιοπρεπεια σταματα να γραφεις η διεγραψε το ποστ...
για πολλα γελια μιλαμε ...ξαναδιαβασε με προσοχη και αν αυτα που γραφεις πραγματικα σαν ανθρωπο σε καλυπτουν...τι να πω... :S :S :S :S

τι να διαγραψω ρε τσιμπλα?????
ισα ισα που στο ειπα οτι στον Πειραια θα δινοταν γιατι ξερουμε ολοι στο πειραια δινοντουσαν και δινονται τετοια...
Τα υπολοιπα τα συνδεω κανονικοτατα που λες...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
[size=13pt]A ρε θείο, δε χώραγε αυτός ο παικταράς στο γαύρο;;;[/size] :headbang: :headbang: :headbang:
Μετά από φοβερή χρονιά που έκανε παπάδες. :headbang: :headbang: :headbang:
Για να πάρει μετά τη θέση του ο Μαρέσκα. :zombie: :headbang: :headbang: :headbang:
Και τώρα ο παικταράς μεν, 34άρης δε Ιμπαγάσα. :headbang: :headbang: :headbang:

Και επιπλέον τον αγοράσαμε 7 και τον πουλήσαμε 5. :headbang: :headbang: :headbang:


Ρε τι κάνει το άτομο στη βροχή!!!! :rockon: :rockon:
Γι'αυτό είναι βασικός στην Πόρτο και η ρήτρα του τώρα είναι 30εκ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom