Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.501
Κριτικές
20
Like
322
Πόντοι
3.275
αύριο τον αγώνα κυπέλλου με την Ηλιούπολη θα το δείξει κάποιο κανάλι;
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τα ντ'ερμπυ τα δείχνει πάντα....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
αύριο τον αγώνα κυπέλλου με την Ηλιούπολη θα το δείξει κάποιο κανάλι;
novasports exei το κυπελλο..και τη προηγουμενη εβδομαδα η νοβα το χε στο προγραμμα...τι εκανε ρε ο μπελλουτσι...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ελα μωρέ, απλά κόλπα μπας και η ομάδα βγάλει κανένα φράγκο παραπάνω.
δυσκολα θα δωσει ομαδα για αυτον πανω απο 7,οσα εδωσε ο οσφπ δηλαδη(και αυτα λογω ζαχαβι)...
μιλαμε για παικτη 1,καιτιποτα  που παιζει στον αξονα,
θεση στην οποια σε ολα τα σοβαρα πρωταθληματα του κοσμου πεφτουν κορμια!
τεχνικα καλος(οχι τιποτα το εξαιρετικο παντως),με μεγαλο προσον την πασα πανω στο σπριντ...
συγχρονο 8αρι,που υστερει στα σωματικα προσοντα..
γενικα το συγχρονο ποδοσφαιρο εχει δυσκολεψει παρα πολυ για παικτες σαν το μπελουτσι...
για να σταθεις σε ψηλο επιπεδο πρεπει στην κυριολεξια να μιλας στη μπαλα(μεσι,ινιεστα,πεδρο κλπ)...
για τον ιδιο λογο δεν πιστευω οτι ο φετφα θα κανει καριερα σε μεγελη ομαδα..
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
Μεγαλοπροπονητα πεστε μας κατι για την ρητρα του σοιλεδη και του νικλητσιωτη μηπως ενδιαφερθουμε!Και μην ξεχασω να σου στειλω την ταυτοτητα του αβρααμ μου την εστειλε δωρο στα γενεθλια μου ο Λαζαρος!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
γελαστε βαζελακια μου ,γελαστε
αν σας ικανοποιει η νικη σας με την πετσινη αποβολη και το πεναλτι , τοτε ολα καλα χαιρομαι που χαιρεστε.
για φανταστειτε ομως αν δεν γαμαγε το ματς ο κακος με τη μαλακια του , τι θα γινοτανε στο τελος
περιμεντε λαγουδακια μου ,στο καραισκακη θα φατε καλα  :zfuck:  :knockinb:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
συτος ο τιτλος του μεγα οτι ο παο αγγιξε το θαυμα με την καζαν  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Μεγαλοπροπονητα πεστε μας κατι για την ρητρα του σοιλεδη και του νικλητσιωτη μηπως ενδιαφερθουμε!Και μην ξεχασω να σου στειλω την ταυτοτητα του αβρααμ μου την εστειλε δωρο στα γενεθλια μου ο Λαζαρος!
To τσιμπήσατε το πονταλάκι και σήμερα. :thumbsup:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
αυτες οι ρητρες σε παικτακια της σειρας,παντα με εκαναν να σκαω στα γελια...
Γι'αυτό σου φάγανε Παπασταθόπουλο-Κατσουράνη(στα καλά του) για 2εκ τον καθένα. :jerking: :jerking:
Όπως και από μας τον Τουρέ για 4,5. :headbang: :headbang: :headbang:

Με το που έβαλε τη φανέλα της Πόρτο αντί ελληνικής ομάδας ο Μπελούτσι,
η τιμή του διπλασιάστηκε άμεσα. Βασικός είναι τώρα, σωστά;

Βάζε γελοίες ρήτρες και ποτέ δεν ξέρεις. Ο μπαογκ έβαλε 15 για τον Βιερίνια,
οπότε έχει το κεφάλι του ήσυχο ότι δε θα τον χάσει τζάμπα.
Θα πιάσει ποτέ 15; Μάλλον απίθανο, αλλά θα τον πουλήσει όσο θέλει αυτός (πχ 3-4)
και όχι όσο και όπου θέλει ο μανατζαρέος.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Γι'αυτό σου φάγανε Παπασταθόπουλο-Κατσουράνη(στα καλά του) για 2εκ τον καθένα. :jerking: :jerking:
Όπως και από μας τον Τουρέ για 4,5. :headbang: :headbang: :headbang:

Με το που έβαλε τη φανέλα της Πόρτο αντί ελληνικής ομάδας ο Μπελούτσι,
η τιμή του διπλασιάστηκε άμεσα. Βασικός είναι τώρα, σωστά;

Βάζε γελοίες ρήτρες και ποτέ δεν ξέρεις. Ο μπαογκ έβαλε 15 για τον Βιερίνια,
οπότε έχει το κεφάλι του ήσυχο ότι δε θα τον χάσει τζάμπα.
Θα πιάσει ποτέ 15; Μάλλον απίθανο, αλλά θα τον πουλήσει όσο θέλει αυτός (πχ 3-4)
και όχι όσο και όπου θέλει ο μανατζαρέος.
σωστος 100%...καλα μπαλλαρα παλι ο βαζελος ε....μου θυμισε αεκ με πανιωνιο...αγγιξε το θαυμα  :headbang: :headbang: :headbang:...η κοπεγχαγη ρε πηρε χηναρι απ τους ισπανους..αρα οι ισπανοι δεν καθαρισαν ακομα γαι πρωτια....τυπικα βεβαια....αλλα δε νομιζω να ρθουν για τουρισμο,παλι 5 μυριζουν...ακουσατε οτι για μιραλας υπαρχει ορος αν δωσει αλλη ομαδα 4,2 τον παιρνει η παπαριες του μανατζαραιου ειναι ?
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
354
Πόντοι
301
οποτε η μπαρτσα κατεβαινει για 5αρα παλι. ευχομαι καλο  τασσο κακο να εχουν εεεεεεεεεεεε συγνωμη επιτυχια ευχομαι..... στα μουνια
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
στα αρχίδια μας τι ήτανε το κάθε γκολ.
εγώ σου λέω πως όλα ήτανε κανονικά
για να ευχαριστηθείς σου λέω πως έπαιξες και διαστημικά...και αν το πιστεύεις ακόμα καλύτερα
είστε καλύτεροι και από Μάντσεστερ Γιουν.
Μιλάμε αχτύπητη ομάδα...δεν παιζόσασταν σου λέω...

κατά τα άλλα....ακόμα από κάτω είστε....
οκ, είχαμε και εύκολο προγραμμα...αλλά τι να κανουμε...εσείς με το διαστημικό ποδόσφαιρο που παίζετε θα μας περάσετε με 10 πόντους

μια χαρά όλα για εσάς λοιπόν...
από κάτω ? ? ?

    *
        1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
      18
      8
    *
        2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
      17
      8
    *
        3. A.E.K.
      13
      8
    *
        -. ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ
      13
      8
    *
        5. ΑΡΗΣ
      12
      8
    *
        6. ΚΑΒΑΛΑ
      12
      8
    *
        -. ΚΕΡΚΥΡΑ
      12
      8
    *
        8. ΗΡΑΚΛΗΣ
      11
      8
    *
        -. Π.Α.Ο.Κ.
      11
      8
    *
      10. ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ
      10
      8
    *
      11. Δ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
      9
      8
    *
        -. ΛΑΡΙΣΑ
      9
      8
    *
      13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
      7
      8
    *
      14. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
      7
      8
    *
        -. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
      7
      8
    *
      16. SKODA ΞΑΝΘΗ



το χουμε βρεί τώρα το  τροπάριο...ο Ολυμπιακός το χάνει..ο άλλος δεν το κερδίζει ποτέ.. :jerking: :jerking:

λες κι είναι η Μπαρτσελόνα κι οι υπόλοιποι είμαστε Λεβάντε και Χέρκουλες.. :jerking: :jerking:
κάπως έτσι... για Ελλάδα  ;)


tromaktiko.jpg


οταν του παταει το ποδι στον πειραια ειναι πεναλντυ?
χωρίς πέναλτι και κυρίος χωρίς την κόκκινη... δεν θα μιλάγατε καν  ;) παρ όλα αυτά ΟΚ ήταν πέναλτι.. και ? έπαιξε μπάλα ο Βάζελος ελτός του Σισέ που τρέχει ? δύο φόρες περάσατε τη σέντρα..απλά μαλακιστίκαμε εμείς που θεωρήσαμε ότι τέλειωσε το ματσ με 1 γκολ..

:piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss: :piss:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
λαστμοικαν σου χα γραψει πως το πρωτο σοβαρο ματσ που θα δωσεις φετος ηταν αυτο του σαββατου..
πηρες τα παπαρια μου με πανηγυρικο τροπο...
απο οτι φαινεται,η μεταμορφωση σου σε μπαρτσελονα μαλλον θα καθυστερησει λιγο ακομη..
δεν έχω λόγο να απαντήσω στους παναθηναϊκούς
άλλωστε εκείνοι θεωρούν πως το ματς το πήρανε επειδή παίξανε μπάλα στο δεύτερο ημίχρονο και όχι γιατί έπαιζε από τα αριστερά ο Μπράβο που έφτασε να ακολουθεί παίκτη μπροστά δεξιά!

Δεν θεωρώ σοβαρό ματς αυτό με τον ΠΑΟ και για να μη νομίζεις πως το λέω για να πικάρω κάποιον, θα σου πω το εξής:
1. η περιρέουσα ατμόσφαιρα ήταν πως πάμε χαλαρά γιατί ο ΠΑΟ είναι για τον πούτσο (είναι). Όσες φορές έχει πάει έτσι ο Ολυμπιακός σε ντέρμπι χάνει και εύκολα. Από τη στιγμή που μπήκε και το γκολ το έβλεπες εύκολα στο παιχνίδι πως θεωρούσανε πως με τίποτα ο ΠΑΟ δεν το γυρνάει το ματς.
2. έτσι όπως παίζει ο ΠΑΟ, αν κατέβει σοβαρά οποιαδήποτε ομάδα παίρνει αποτέλεσμα. Ακόμα και η ΑΕΚ δεν νομίζω πως έπαιξε κάτι ιδιαίτερο με τον ΠΑΟ στο παιχνίδι μεταξύ σας. Απλά ήταν πολύ χάλια ο ΠΑΟ.

3. Δεν με ενδιαφέρει να γίνω Μπάρτσα. Με ενδιαφέρει να χαίρομαι την ομάδα μου στο γήπεδο όταν παίζει μπάλα. Δεν έχω απαίτηση να παίζει ένα ολόκληρο αγώνα ολοκληρωτικό ποδόσφαιρο, γιατί είναι με πολλούς καινούργιους παίκτες που δεν έχουνε δέσει ακόμα και με νέο προπονητή και νέα διοίκηση.
Καλώς ή κακώς πολλοί μένουνε στο παρελθόν. Αλλά τι να κάνουμε που η ομάδα κάθε χρόνο ξαναφτιάχνεται από την αρχή.
Τώρα δεν υπάρχει Κόκκαλης, δεν υπάρχει Τάκης, δεν υπάρχει Αναστόπουλος και δεν υπάρχει Δεληκάρης. Με ενδιαφέρει η κάθε χρονιά ξεχωριστά. Σε σύγκριση με τους άλλους που παίζουνε μαζί μου.

Με αυτή τη λογική λοιπόν σου λέω πως
1. είμαι δίκαια στην πρώτη θέση γιατί έχω παίξει καλύτερα από τους άλλους σε περισσότερα παιχνίδια. Σε αυτά που δεν έπαιξα καλά την πλήρωσα(Ηρακλής και ΠΑΟ). Τη γλύτωσα μόνο με τις Σέρρες αλλά αυτές παίξανε ακόμα χειρότερα.
2. Αδίκως βρίσκεται ο ΠΑΟ δεύτερος - για μένα έχει παίξει καλύτερη μπάλα ο Ολυμπιακός Βόλου.
3. Δύσκολο ματς είναι και αυτό με την ΑΕΚ. Έχω ένα μόνο πλεονέκτημα σε σσχέση με το ματς με τον ΠΑΟ. Έχω φάει τη σφαλιαρίτσα μου και λογικά πάντα θα είναι πιο προσεκτική η ομάδα μου.

θα κατέβει δηλαδή (λογικα και εύχομαι πάντα) χωρίς τουπέ
η ΑΕΚ είναι αστάθμητος παράγοντας, αλλά στο μεταξύ μας ματς την περιμένω να παίξει καλά
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
επί της ευκαιρίας, όλες οι μοντέρνες ομάδες πλέον μαρκάρουνε μπροστά από το κέντρο
βρε τον πούστη τον Γουαρδιόλα....έφτιαξε σχολή ρε μαλάκαες...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
εισαι στην πρωτη θεση(μολις με 1 ποντο διαφορα)εχοντας βγαλει γελοιο προγραμμα..
ο παο εχει παιξει καβαλα εκτος,αεκ εκτος,παοκ μεσα,αρη εξω...απο αυτα τα ματσ εχει μαζεψει 7 ποντους..
το βλεπω απιθανο το τελος του α' γυρου να σε βρει στην πρωτη θεση!

η ομαδα σου εχει προβληματα,και οι φυλλαδες της μονο καλο δεν της κανουν..
στο πρωτο ματσ που δεχθηκες πιεση εφαγες 2 γκολ σε 10 λεπτα..το κυριο προβλημα σου δεν ειναι ο μπραβο,αλλα οι δυο μπροστα απο τα στοπερ..
ο ενας ειναι (34χρονο!!) δεκαρι παλιας κοπης,και ο αλλος φαντασμα...στο επομενο σκληρο παιχνιδι θα με θυμηθεις...
επιπλεον ο φουστερ ειναι απιστευτα λιγος για να παιζει πισω απο το φορ..
στην πιο δημιουργικη θεση του γηπεδου εσυ εχεις εναν παικτη που "πρεσσαρει"..

**στο καραισκακης θα συνεχισεις να νικας τις κερκυρες και τις σερρες πανευκολα...
οταν θα χεις τη μπαλα ολα θα πηγαινουν καλα,θα βλεπεις τους γκαλακτικος..
οταν θα χρειαστει να μαρκαρεις θα σου φταιει ο κακος...
επί της ευκαιρίας, όλες οι μοντέρνες ομάδες πλέον μαρκάρουνε μπροστά από το κέντρο
βρε τον πούστη τον Γουαρδιόλα....έφτιαξε σχολή ρε μαλάκαες...
χαχαχαχαχαχα....
τις χαφαρες που χει ο γκουραντιολα πισω απο τους μεσοεπιθετικους δεν τις εχεις δει ουτε στον υπνο σου!
μη φερνεις παραδειγμα τον οδηγο της πορσε που τρεχει με 300 χλμ...αν πας να κανεις το ιδιο με το φιατακι θα σκοτωθεις!!!!!
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
χιτμαν για κρυφοβαζελος μου κανεις ρε συ για δες το δεν ειναι καλο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom