Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Να ξεκαθαρίσουμε ότι δεν αποχώρησε λόγω κάποιας "στραβής" με το site.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
μπορει καποιος σοβαρος ολυμπιακος να μου λυσει μια απορια?
ο κοκκαλης χρημα εχει κοσμο εχει δυναμικη εχει γιατι δεν φτιαχνει ομαδα στο ποδοσφαιρο ανταξια με αυτη που εχει φτιαξει ο γιαννακοπουλος στο μπασκετ?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Οι αφοι Γιαννακοπουλοι ειναι χομπιστες, απο καυλα κανουν οτι κανουν. Ο κοκκαλης ειναι επιχειρηματιας.  αααα και μην συγκρινεις το μπασκετ με το ποδοσφαιρο... εντελως διαφορετικα πραγματα.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Οι αφοι Γιαννακοπουλοι ειναι χομπιστες, απο καυλα κανουν οτι κανουν. Ο κοκκαλης ειναι επιχειρηματιας.  αααα και μην συγκρινεις το μπασκετ με το ποδοσφαιρο... εντελως διαφορετικα πραγματα.
και ο θρυλος επιχειρηση!!καταλαβα.....
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Τελεία και παύλα θρύλε είσαι κάβλα...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
καλα να παθουμε και χασαμε.. 8 ευκαιριες και η μπαλα δεν εμπενε με τιποτα  το ποδοσφερο τιμωρει και ο καστιγιο ασ αφησει τους βεντετισμους και ασ μαθει πως μπενει η μπαλλα στα διχτυα πρωτη φορα βλεπω επαγγελματια παιχτη σε ενα τοσο κρισιμο παιχνιδι να κλωτσαει την μπαλα στον ουρανο...ουτε καν στην εξεδρα..και ηταν μονος με τον τερματοφυλακα..αν και ο ολυμπιακος επαιξε καλυτερα και μου φανικε μια κλαση ανωτερος απο  τον παναθηναικο κατοχη μπαλας 65 % ευκαιριες και μου εδωσε την εντυπωση οτι τα εδωσε ολα πιστευω οτι του χρονου χρειαζετε καλυτερο επιθετιο  διοτι αυτος ο καστιγιο δεν μου γεμιζει το ματι μου θυμιζει εντονα οφορικουε..μακαρι να πεσω εξω...αλλα επιθετικο  για να βαζει γκολ στον ιωνικο και στο περιστερι....δεν κανει για τον ολυμπιακο ουτε και  για ευρωπη εμεις θελουμε σεντερ που να βαζει γκολ στα δυσκολα οχι στα ευκολα ο κωσταντινου μονος δεν φτανει..
με την αποψη που καταθετεις αν τη θεωρησω και ποιο γενικη η επομενη κινηση θα ειναι να διωξετε το λεμονη και να παρετε αλεφαντο και αν αυτο δεν σας κανει πρωταθλητες ευρωπης να πατε παλι στον ρωσοποντιο.(ματζου....νι).
σοφη η αλλαγη τζολε-παντου-τοροσιδη "εδεσε" το 0-0 αλλα βρεθηκε ο μαλακας ο "καλιτερος".
κερδισε λοιπον ο μουνιοθ γιατι ειναι "προπονητης"ξερει τι εχει και πως με αυτο, και με ποιο τροπο,θα διεκδικιησει το περισσοτερο δυνατο.
ξυπνα γαβρο!!!
μετρα ποσες φορες χαλασε ο ριμπο και ο οκκας τη σουπα που εφτιαξαν τοροσιδης-παντος.
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Ο ΟΣΦΠ χρειάζεται γενική αναδόμιση στο ποδοσφαιρικό τμήμα. Κυρίως όσον αφορά τους παίχτες πρέπει να φύγει όλο το ΚΑΠΗ, όπως οι Ριβάλντο, Τζόρτζεβιτς, Ανατολάκης κλπ - διότι αν και τώρα έχουν κάποιες σημαντικές δυνατότητες δεν μπορείς να χτίσεις το μέλλον του συλλόγου (και ιδιαίτερα το ευρωπαϊκό) με αθλητές που σε 1-3 χρόνια θα πάρουν "σύνταξη". Οφείλουμε να ρισκάρουμε όπως ο ΠΑΟ και να βάλουμε κάνα ταλέντο στη βασική 11άδα (βλέπε παράδειγμα Νίνη), αλλιώς η αυτοκρατορία θα ανήκει στο παρελθόν σύντομα.
Συμφωνω περιπου μαζι σου για το ξεσκαρταρισμα ορισμενω ποδοσφαιριστων .
Βεβαια εμεις σαν ομαδα δεν εχουμε την πολυτελεια να δοκιμαζουμε νεους ποδοσφαιριστες μεσουσης της αγωνιστικης περιοδου, διοτι χτυπαμε συνεχεια πρωταθλημα , ενω τα βαζελοχανουμια , δεχ εχουν τετοια καψα και μπορουν να πειραματιζονται με τους καθε λογης Νινηδες!!!!
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Kαι εμένα μου κάνει εντύπωση αυτός ο Κοκαλιάρης...
Φέτος μου έχει κόψει το γήπεδο, γι αυτό εχω διαρκείας στο μπάσκετ, μια και βλέπω να κινούνται λιγο τα αδέρφια...
Αλλα ο κοινός παρονομαστής είναι ένας αδέρφια....
ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΛΟΙ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΡΟΪΔΑ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Στο μπάσκετ αξίζει να πηγαίνεις κ να συμπαραστέκεσαι αν είσαι γαύρος.Στη μπάλλα όντως σας κοροιδεύουν ψιλο γαζί
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Στο μπάσκετ, όταν σταμάτησε να ασχολείται ο Κόκκαλης με την ομάδα και την παράτησε στην μοίρα της, ήμασταν τα σούργελα του αιώνα.

Προσωπικά σαν οπαδός του Ολυμπιακού τον Κόκκαλη δεν τον έχω (ακόμα) βρίσει, αλλά για το μπασκετ την συγκεκριμένη εποχή έλεγα οτι είναι μεγάλος μαλάκας. Ή παράτα την ομάδα ρε ηλίθιε ή ασχολήσου μαζί της. Δεν γουστάρεις να ασχοληθείς, με γειά σου και χαρά σου. Μην την ρεζιλεύεις όμως ! ʼσε να ασχοληθεί κάποιος άλλος μαζί της.

Την υγειά μας την βρήκαμε τον τελευταίο χρόνο που άρχισε να ασχολείται ο Αγγελόπουλος σοβαρά. Ελπίζω η ομάδα να ξαναγίνει τρανή όπως πριν απο καμιά δεκαριά χρόνια...
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Στο μπάσκετ αξίζει να πηγαίνεις κ να συμπαραστέκεσαι αν είσαι γαύρος.Στη μπάλλα όντως σας κοροιδεύουν ψιλο γαζί

Ενώ εσένα αδερφέ, δεν σε κοροιδεύουν. Ευγε.
Είστε η πιο αγνή ομάδα.
Με τους πιο αγνούς Προέδρους και φιλάθλους.
Εμείς τουλάχιστον έχουμε δεί και 5-6 παιχταράδες, αλλά και πάλι βρίζουμε και κατηγορούμε την διοίκηση. Ο κ.Ντέμης με τα Εκατομμύρια Ευρώ που πήρε φέτος πήρε κάποιο σέντερ-φόρ, μήπως και διεκδικήσει την 2η θέση??
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φέτος θα ξεχρεώσει η ΑΕΚ τα παλιά της χρέη+τα τρέχοντα έξοδα περί οφειλών όπως λες.
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Ωραια.
Θα σε πείραζε να βγει και του χρόνου CL, και με περισσότερα φράγκα, να κάνει μετά πραγματικές επενδύσεις....
ΟΚ
Αν εσύ είσαι ευχαριστημένος.....
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
ΟΛΟΙ κοιτάνε το πορτοφόλι τους.
Να ξυπνήσουμε κάποια στιγμή. Εμας μας πετάει που κ που κανέναν παιχταρά, και μας θολώνει.
Οι μόνοι που δεν τα σκέφτονται είναι τα "στρουμφάκια"....
 

vangos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ασε ρε νταρκ με την ομαδουλα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom