Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παιδες καλημερα.Δυστυχως χτες ο Θρυλος εκανε τους πουθεναδες ηρωες. Με συστημα ταμπουρι αλα Ατρομητος, Καλαμαρια κτλ ο λαγος πηρε το ματσακι και μπραβο του.Δικαια και ωραια.Εμεις οσο εχουμε στην ομαδα παικτες οπως ο Μαριτς, ο Μποχα και ο Δοκκας αυτα θα παθαινουμε. Τωρα το λιγοτερο που μπορουν να κανουν ειναι να κανουν το 6χ6 και να κλεισουν την χρονια με αξιοπρεπεια. Οσο για τον ΠΑΟ πρωτη φορα βλεπω οπαδους να πανηγηριζουν επειδη βγαινουν 2οι.Αντε να δουμε τι αλλα θα δουμε....
Ps: Χρωσταω στον συναγωνιστη-κρεατοφαγο και χανουμο Dark μια κρεπαλη στον Βοσπορο.Δεν την εχω ξεχασει και σιγουρα θα κανονιστει.Αντε και περαστικα μας
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Ολυμπιακός έχασε γιατί του άξιζε να χάσει.

Παίκτες, προπονητής, κόσμος, όλοι ζούσανε στην σιέστα του +11 και πέρα βρέχει...

Καλά έκανε λοιπόν και έχασε για να ταρακουνηθεί λίγο το σύστημα.
Η φετινή χρονιά ήταν σκατά. Στα τέσσερα ντέρμπυ με ΠΑΟ/ΑΕΚ κερδίσαμε μόλις το 1. Στην Ευρώπη (ακόμα μια φορά) πήραμε τον πούλο. Στο κύπελο αποκλειστήκαμε...
Το +11 (+8 πλέον...) σίγουρα δεν ήρθε τυχαία (πήραμε πόντους εκεί που οι άλλοι σκονταψαν...) αλλά η πορεία του Ολυμπιακού σε καμία περίπτωση δεν είναι πορεία ομάδας που κερδίζει το πρωτάθλημα.

Αν κερδίζαμε στο ντέρμπυ, πολλά θα ήταν τα μοσχάρια που θα έλεγαν οτι ο Ολυμπιακός δεν έχει ανάγκη απο αλλαγές και μεταγραφές γιατί είναι ομαδάρα που κερδίζει, παίρνει πρωταθλήματα κτλ.
Ελπίζω΄λοιπόν τώρα να ξεστραβωθούν αυτοί που αποφασίζουν γιατί δεν γουστάρω να δίνουμε δικαίωμα στους τριτοδεύτερους να λένε οτι τα πρωταθήματα είναι πουλημένα, ο Θρύλος ομάδα του πούτσου, καραγκιόζιδες της Ευρώπης κτλ.

Υ.Γ. Και θα χαρώ να γίνουν και κανα-δυο στραβές ακόμα να μειωθεί ακόμα πιο πολύ το +8 και να έχουμε το καβλί στον κώλο μέχρι την τελευταία αγωνιστική. Εκεί να δείς γέλια που θα κάνουμε...
3


Και το ένα που κέρδισε,με χοντρό σπρώξιμο του κυρ Κύρου το κέρδισε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Παιδες καλημερα.Δυστυχως χτες ο Θρυλος εκανε τους πουθεναδες ηρωες. Με συστημα ταμπουρι αλα Ατρομητος, Καλαμαρια κτλ ο λαγος πηρε το ματσακι και μπραβο του.Δικαια και ωραια.Εμεις οσο εχουμε στην ομαδα παικτες οπως ο Μαριτς, ο Μποχα και ο Δοκκας αυτα θα παθαινουμε. Τωρα το λιγοτερο που μπορουν να κανουν ειναι να κανουν το 6χ6 και να κλεισουν την χρονια με αξιοπρεπεια. Οσο για τον ΠΑΟ πρωτη φορα βλεπω οπαδους να πανηγηριζουν επειδη βγαινουν 2οι.Αντε να δουμε τι αλλα θα δουμε....
Ps: Χρωσταω στον συναγωνιστη-κρεατοφαγο και χανουμο Dark μια κρεπαλη στον Βοσπορο.Δεν την εχω ξεχασει και σιγουρα θα κανονιστει.Αντε και περαστικα μας



Καλημέρα Ανδρέα.Έχω ήδη αρχίσει δίαιτα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα με κεράσει στο καλύτερο εστιατόριο του Πειραιά(στέκι κ των 2 μας),επειδή έχασε ο γαύρος.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!
  Τελικά το ήθικό δίδαγμα της χτεσινής βραδυάς πιο μπορεί να είναι?? ʼλλος θα πει πως οι παίχτες κοιμήθκαν, άλλος πως το δώσαμε το παιχνίδι και δεν ξέρω τι άλλο....
  Μήπως κάποια στιγμή πρέπει να ξυπνήσουμε και να δούμε πόσο εξόφθαλμα μας κοροϊοδεύει ο προεδρός της ομάδας μας (στον οποίο βέβαια όλοι αναγνωρίζουμε πως χρωστάμε πολλά);
  Ή το έδωσε το παιχνίδι ή το ανθρώπινο δυναμικό της ομάδας δεν είναι το κατάλληλο διαλέγετε και παίρνετε!!!
 Και εμείς οι άρρωστοι κάθε καλοκαίρι θα πληρώνουμε σα μαλάκες το διαρκείας με την ελπίδα πως κάτι θα αλλάξει... :jerking:
 Αμ δε! Καλύτερα να τα ξε-Κοκκάλή-σουμε με Βουλγάρες, Ρωσσίδες και Ουκρανές!! Καλύτερα θα περάσουμε!!!
 Τέλος οι πίστωση!!!
 Ξυπνήστε!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Επίσης να προσθέσω οτι προσωπικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου το φετινό πρωτάθλημα που θα κερδίσει (αν το κερδίσει...) ο Ολυμπιακός γιατί οι στεναχώριες που μου έχει προσφέρει είναι περισσότερες απο τις χαρές.

Αν τώρα κάποια βόδια θεωρουν επιτυχία την φετινή πορεία του Ολυμπιακού και βγούν στους δρόμους, σε φιέστες και λοιπές μαλακίες, να γιορτάσουν την επιτυχία για την κατάκτηση του πρωταθλήματος... τι να πώ... συγχαρητήρια τους εύχομαι...
 

laertiosgr

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
εγω ειμαι ολυμπιακος...ο ολυμπιακος ηταν καλυτερος..νομιζω ολοι το δεχονται αυτο...ηθελε πιο πολυ το παιχνιδι(ετσι εδειχνε τουλαχιστον)αλλα (για αλλη μια φορα)δεν ειχε τελικη προσπαθεια και μετα πολυ απλα μιλησε ο νομος του ποδοσφαιρου....αν χανεις πολλες ευκαιριες να βαλεις γκολ(κι ετσι οπως επαιζε ο ΠΑΟ ηταν για πολλα γκολ)τοτε μοιραια το τρως...εγω προσωπικα οταν το παιχνιδι εφτασε στο 70' και δεν ειχαμε σκοραρει,το φοβηθηκα πολυ το παιχνιδι....ξερουμε ολοι την αδυναμια του ολυμπιακου μετα το 75,αλλα και την κωλοφαρδια του βαζελου να σκοραρει στο τελος....δεν με πειραξε τοσο το οτι χασαμε...τουλαχιστον να χαναμε απο μια καλυτερη ομαδα....αλλα αυτο ειναι το ποδοσφαιρο και η ομορφια του ..ολα ανατρεπονται σε μια στιγμη..τουλαχιστον απο εδω και περα ας φουλαρουμε ως το τελος χωρις να χασουμε βαθμους!!!
 

Επισκέπτης
του εχεις πει οτι εισαι 1,95 και 120 κιλα και οτι τρως για 3?
Οχ δεν μου τα χε πει αυτα.Μας βλεπω να τον κλεινουμε τον Βοσπορο....Παντως πρεπει να τον κερασω αφου ειχαμε βαλει το στοιχημα.Α ρε θρυλε τι μας κανεις.....
Ps: Και φανταζομαι σαν Αεκτζης τα κεμπαπ και τους γυρους θα τα παιζεις στα δακτυλα.....
Ps2: Toν λογαριασμο θα τον στειλω στη πλατεια Αλεξανδρας....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Οχ δεν μου τα χε πει αυτα.Μας βλεπω να τον κλεινουμε τον Βοσπορο....Παντως πρεπει να τον κερασω αφου ειχαμε βαλει το στοιχημα.Α ρε θρυλε τι μας κανεις.....
Ps: Και φανταζομαι σαν Αεκτζης τα κεμπαπ και τους γυρους θα τα παιζεις στα δακτυλα.....
Ps2: Toν λογαριασμο θα τον στειλω στη πλατεια Αλεξανδρας....



Κ σαν Μικρασιάτης κατά 25% ,ότι καυτερό υπάρχει το κοπανάω.Κ επειδή ο Βόσπορος είναι ανατολίτικη κουζίνα,όπως καταλαβαίνεις θα πρέπει να έρθεις με τσεκ.Πάντως επειδή θα ρθουν κάποιοι γνωστοί μου  Τούρκοι να πάμε να δούμε το Ελλάδα-Τουρκία μαζί στις 24/3 ,μετά θα τους πάω Βόσπορο για να αισθανθούν σαν το σπίτι τους.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
364
Πόντοι
5.795
καλα να παθουμε και χασαμε.. 8 ευκαιριες και η μπαλα δεν εμπενε με τιποτα  το ποδοσφερο τιμωρει και ο καστιγιο ασ αφησει τους βεντετισμους και ασ μαθει πως μπενει η μπαλλα στα διχτυα πρωτη φορα βλεπω επαγγελματια παιχτη σε ενα τοσο κρισιμο παιχνιδι να κλωτσαει την μπαλα στον ουρανο...ουτε καν στην εξεδρα..και ηταν μονος με τον τερματοφυλακα..αν και ο ολυμπιακος επαιξε καλυτερα και μου φανικε μια κλαση ανωτερος απο  τον παναθηναικο κατοχη μπαλας 65 % ευκαιριες και μου εδωσε την εντυπωση οτι τα εδωσε ολα πιστευω οτι του χρονου χρειαζετε καλυτερο επιθετιο  διοτι αυτος ο καστιγιο δεν μου γεμιζει το ματι μου θυμιζει εντονα οφορικουε..μακαρι να πεσω εξω...αλλα επιθετικο  για να βαζει γκολ στον ιωνικο και στο περιστερι....δεν κανει για τον ολυμπιακο ουτε και  για ευρωπη εμεις θελουμε σεντερ που να βαζει γκολ στα δυσκολα οχι στα ευκολα ο κωσταντινου μονος δεν φτανει..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
επειδη κληδωθηκε το θρεντ του vassos θα ηθελα να πω οτι συμφωνω με την τοποθετηση του dark!!
ωραιος τυπος ο vassos  με αποψη(ασχετα αν συμφωνω η οχι)μακαρι να ερθει παλι στην παρεα μας!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom