Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
αυτος μαλλον θα ακολουθησει (προς το παρον τουλαχιστον)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Και τελος του μηνα σε 20 μέρες θα τα πουμε μέσα στο οακα πάλι...

Τσοντα..    :zfuck: :zfuck:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
εσυ πως το κοβεις, ως οπαδοι δεν γουσταρουμε?
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
δε θα την επετρεπε ο μπιτσαξης ετσι κ αλλοιως..εδω δε μας αφηνει να παμε ξανθη και οι βαζελοι πηγαμ κρητη...αλλα και να διναμε θα μας δινατε οσα θελαμε δηλαδη?θυμαμαι στο 0-0 επι ντουσαν 130 πουλμαν....οταν το πρωτο ηταν στο γηπεδο το τελευταιο ηταν εξω απ την πολη..ασε που ακομα θυμαμαι να μας πετανε γλαστρες...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
δε θα την επετρεπε ο μπιτσαξης ετσι κ αλλοιως..εδω δε μας αφηνει να παμε ξανθη και οι βαζελοι πηγαμ κρητη...αλλα και να διναμε θα μας δινατε οσα θελαμε δηλαδη?θυμαμαι στο 0-0 επι ντουσαν 130 πουλμαν....οταν το πρωτο ηταν στο γηπεδο το τελευταιο ηταν εξω απ την πολη..ασε που ακομα θυμαμαι να μας πετανε γλαστρες...
1.000 θα μας δινατε
1.000 θα σας διναμε
για να γουσταρουμε ολοι σαν οπαδοι
το καραισκακη ειναι το μονο γηπεδο που δεν εχω πατησει...
το εχω απωθημενο
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
1.000 θα μας δινατε
1.000 θα σας διναμε
για να γουσταρουμε ολοι σαν οπαδοι
το καραισκακη ειναι το μονο γηπεδο που δεν εχω πατησει...
το εχω απωθημενο
ναι αλλα για να φερεις εσυ στο καραισκακη 1000 ατομα θα χασω εγω κανα ταληρο κοσμο ζωνες με κοσμο...αν ερθω εγω δεν χανεις τοσα...και για 1000 ατομα εκδρομη δεν αξιζει τον κοπο νομιζω...απο 3,5 -4 000 και πανω...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
ναι αλλα για να φερεις εσυ στο καραισκακη 1000 ατομα θα χασω εγω κανα ταληρο κοσμο ζωνες με κοσμο...αν ερθω εγω δεν χανεις τοσα...και για 1000 ατομα εκδρομη δεν αξιζει τον κοπο νομιζω...απο 3,5 -4 000 και πανω...
και εγω 3 χιλιαρικα θα χασω
και για μενα ειναι μεγαλυτερη ζημια
γιατι απο τα εισητηρια αναπνεω οικονομικα
εσενα στα αρχιδια σου
εχεις τα γκαφρα του χοντρου...
κωλογουσταρω να εχω απενταντι τους γαυρους
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
και εγω 3 χιλιαρικα θα χασω
και για μενα ειναι μεγαλυτερη ζημια
γιατι απο τα εισητηρια αναπνεω οικονομικα
εσενα στα αρχιδια σου
εχεις τα γκαφρα του χοντρου...
κωλογουσταρω να εχω απενταντι τους γαυρους
ποσα διαρκειας εχετε φετος ?τιμες?
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ρε μαγκες να δουμε ποιοι απο εδωπαμε γηπεδο να πιουμε καμμια μπυρα στο ναο...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε γαμα...να σου `πω εγω...χωρις υπεκφυγες...
μεγαλη μαλακια του χοντρου που δεν εδωσε....καποια στιγμη πρεπει να σταματησει αυτη η μαλακια να μην μπορει να δει ο αλλος εκτος εδρας σε ντερμπι την ομαδα του...χοντρη μαλακια....
εγω προσωπικα εχω δει πανω απο 40 ντερμπι με βαζελο και αεκ σε λεωφορο φιλαδελφεια και οακα....
αλλο πραγμα τα ντερμπι...καλες και οι σερρες και οι ξανθες και τα ρεστα αλλα...
αδικαιολογητος ο χοντρος...επρεπε να μην υπολογισει λεφτα και τα ρεστα...και εισητηρια και τα λοιπα...
επρεπε να σας δωσει και σε σας και σε ολους...σε βαζελους σε χανουμια σε ολους....
εκει ειναι η μαγκια...να ρισκαρεις και ζημιες στο γηπεδο και τα ρεστα...να κανεις το βημα το παραπανω...αλλα μαλλον κωλωσε...πηγε εκ του ασφαλους...δικαιωμα του...εμενα προσωπικα με πειραζει...πολυ γουσταρω την αντιπαλη εξεδρα ....ανεβαινει η αδρεναλινη...πωρωση...
τα υπολοιπα ειναι σαλια....
αν εισαι μαγκας ΔΙΝΕΙΣ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ...... ;) ;) ;)
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
εγω εχω ερθει και τουμπα χαριλαου και ολα βορεια..και αλεξανδρειο τοτ που μας βαζατε στη μεση....με τζαμαριες ....απ εξω...
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
ρε γαμα...να σου `πω εγω...χωρις υπεκφυγες...
μεγαλη μαλακια του χοντρου που δεν εδωσε....καποια στιγμη πρεπει να σταματησει αυτη η μαλακια να μην μπορει να δει ο αλλος εκτος εδρας σε ντερμπι την ομαδα του...χοντρη μαλακια....
εγω προσωπικα εχω δει πανω απο 40 ντερμπι με βαζελο και αεκ σε λεωφορο φιλαδελφεια και οακα....
αλλο πραγμα τα ντερμπι...καλες και οι σερρες και οι ξανθες και τα ρεστα αλλα...
αδικαιολογητος ο χοντρος...επρεπε να μην υπολογισει λεφτα και τα ρεστα...και εισητηρια και τα λοιπα...
επρεπε να σας δωσει και σε σας και σε ολους...σε βαζελους σε χανουμια σε ολους....
εκει ειναι η μαγκια...να ρισκαρεις και ζημιες στο γηπεδο και τα ρεστα...να κανεις το βημα το παραπανω...αλλα μαλλον κωλωσε...πηγε εκ του ασφαλους...δικαιωμα του...εμενα προσωπικα με πειραζει...πολυ γουσταρω την αντιπαλη εξεδρα ....ανεβαινει η αδρεναλινη...πωρωση...
τα υπολοιπα ειναι σαλια....
αν εισαι μαγκας ΔΙΝΕΙΣ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ...... ;) ;) ;)
ωραιος φιλε
σε γουσταρω
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
ρε γαμα...να σου `πω εγω...χωρις υπεκφυγες...
μεγαλη μαλακια του χοντρου που δεν εδωσε....καποια στιγμη πρεπει να σταματησει αυτη η μαλακια να μην μπορει να δει ο αλλος εκτος εδρας σε ντερμπι την ομαδα του...χοντρη μαλακια....
εγω προσωπικα εχω δει πανω απο 40 ντερμπι με βαζελο και αεκ σε λεωφορο φιλαδελφεια και οακα....
αλλο πραγμα τα ντερμπι...καλες και οι σερρες και οι ξανθες και τα ρεστα αλλα...
αδικαιολογητος ο χοντρος...επρεπε να μην υπολογισει λεφτα και τα ρεστα...και εισητηρια και τα λοιπα...
επρεπε να σας δωσει και σε σας και σε ολους...σε βαζελους σε χανουμια σε ολους....
εκει ειναι η μαγκια...να ρισκαρεις και ζημιες στο γηπεδο και τα ρεστα...να κανεις το βημα το παραπανω...αλλα μαλλον κωλωσε...πηγε εκ του ασφαλους...δικαιωμα του...εμενα προσωπικα με πειραζει...πολυ γουσταρω την αντιπαλη εξεδρα ....ανεβαινει η αδρεναλινη...πωρωση...
τα υπολοιπα ειναι σαλια....
αν εισαι μαγκας ΔΙΝΕΙΣ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ...... ;) ;) ;)

+1925
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
oτι και να λετε ο χοντρος εχει καθε δικιο να μη δινει και να μην παιρνει εισητηρια...
για καποιους μαλακες το καλοκαιρι εχασε 6 μυρια...
επιπλεον δε βλεπω το λογο γιατι πρεπει να ρισκαρει να του κανουν το γηπεδο καλοκαιρινο...
οποτε ο καθενας σπιτι του,αφου τα ζωα δεν ειναι για πουθενα αλλου..
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
oτι και να λετε ο χοντρος εχει καθε δικιο να μη δινει και να μην παιρνει εισητηρια...
για καποιους μαλακες το καλοκαιρι εχασε 6 μυρια...
επιπλεον δε βλεπω το λογο γιατι πρεπει να ρισκαρει να του κανουν το γηπεδο καλοκαιρινο...
οποτε ο καθενας σπιτι του,αφου τα ζωα δεν ειναι για πουθενα αλλου..

Κι έφτασε τέλος Σεπτέμβρη για να πάμε γήπεδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom