Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (4 μέλη και 7 επισκέπτες)

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
οποιοσδήποτε ώστε αν στραβώσει το παίγνιο και θες σέντερ φορ να υπάρχει άνθρωπος πάνω από ένα κι ένα μίλκο.
Θα το ξαναπω, του κανει ο Μιραλας για φορ και το εχει δηλωσει πολλακις...  Οποτε τωρα οσο και να κωλοχτυπιεσαι εσυ, αδιαφορο μου ειναι...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ρε γκαζμα ο γκοβου πέζει?
Στα πελέ μας τι κάνει ο βάζελος και ο γκοβού.
Εμάς γιατί παίρνει παίκτες που δεν έχουν ξεπεράσει 100% τους τραυματισμούς τους;
(Ουρτάδο την προηγούμενη, Ιμπαγάσα τώρα)

Υπάρχει λόγος να ρισκάρει υποτροπή τη στιγμή που έχει ακόμα 7 μεσοεπιθετικούς για 4 θέσεις;;;;
(Ριέρα, Φουστέρ, Μιραλάς, Φετφατζίδη, Ρόμενταλ, Νέμεθ, Ζαϊρί)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Θα το ξαναπω, του κανει ο Μιραλας για φορ και το εχει δηλωσει πολλακις...  Οποτε τωρα οσο και να κωλοχτυπιεσαι εσυ, αδιαφορο μου ειναι...

αααααααααααααααχαχχαχαχαχααχαχχα κάτσε ν αρχισουν οι γκελίτσες πάλι να δω τι αδιάφορο που θα σου είναι.....
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Στα πελέ μας τι κάνει ο βάζελος και ο γκοβού.
Εμάς γιατί παίρνει παίκτες που δεν έχουν ξεπεράσει 100% τους τραυματισμούς τους;
(Ουρτάδο την προηγούμενη, Ιμπαγάσα τώρα)

Υπάρχει λόγος να ρισκάρει υποτροπή τη στιγμή που έχει ακόμα 7 μεσοεπιθετικούς για 4 θέσεις;;;;
(Ριέρα, Φουστέρ, Μιραλάς, Φετφατζίδη, Ρόμενταλ, Νέμεθ, Ζαϊρί)

Άσχετο...ο Ζαιρί δεν είχε εχθές 1 θεματάκι με το γόνατο του?
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Θα το ξαναπω, του κανει ο Μιραλας για φορ και το εχει δηλωσει πολλακις...  Οποτε τωρα οσο και να κωλοχτυπιεσαι εσυ, αδιαφορο μου ειναι...
Ο Μιραλάς συνεχώς τραβιέται δεξιά. Δε δείχνει να είναι η θέση του στην κορυφή.


Άσχετο...ο Ζαιρί δεν είχε εχθές 1 θεματάκι με το γόνατο του?
Ε τότε τι τον πήρε στην αποστολή και αυτόν;;;;
Και πάλι είχε άλλους 6 να πάρει για τις 4 θέσεις των μεσοεπιθετικών, χωρίς Ιμπαγάσα-Ζαϊρί.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Οταν ο ιδιος ομως δηλωνει οτι εκει του αρεσει να παιζει... Στην κορυφη, απο εκει και περα ...

Κ'εγώ δηλώνω οδηγός Formula 1. Πρέπει να μου δώσει ο Ολυμπιακός το μονοθέσιο;;

URL]]
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.501
Κριτικές
20
Like
322
Πόντοι
3.275
κάνα λινκ για τον αγώνα επειδή η ΝΕΤ δεν παίζει σε εμένα;
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.501
Κριτικές
20
Like
322
Πόντοι
3.275
Να 'σαι καλά φίλε.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Επιτέλους ! Πήγαν να μας κάνουν καρδιακούς βέβαια..
Για Μιραλάς και Φέτφα...δεν υπάρχουν λόγια
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
γιαννακη,,,αστο αγορι μου ..δεν το'χεις...ο φετινος ολυμπιακος ειναι αλλη κλαση....δεν υπαρχεις...
βασκε ...ασε τις μαγκιες....νικοπολιδη...τελικα ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΥ ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ...θα ελεγα οτι εγινε μια φαση και το εβαλε ο βολος αλλα ουτε καν μια δεν θα ηταν αν δεν βολοδερνες καπου απο την αλλη μερια που παιζοτανε η φαση...σταματα ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ....επειγοντως...εισαι ακρως επικινδυνος...
αν ησουνα στην γραμμη σου δεν εμπαινε ποτε το γκολ αλλα εσυ απλα δεν υπηρχες...σταματα οπωσδηποτε...
καραγκιοζη νικολακοπουλε γαμω το σπιτι σου που αβανταρεις ενα πτωμα....
για το παιχνιδι ...καλοι (οχι οσο με τον αστερα) παλι δεν βαλαμε τις φασεις που δημιουργησαμε ευτυχως τελικα δεν το πληρωσαμε ,ο βολος δυνατη ομ αδα θα κανει ζημιες...
λαθη απο βαλβερδε...αρκετα σοβαρα...
μιραλας σουπερ θα κοψει κωλους φουστερ παιχταρα ελειπε απο την ομαδα,εργαλειο....
φετφα θεος παλι...ιμπαγασα πολυ καλος μολις βγηκε και μπηκε ο...''γιαννακης'' (πουστη νικολακοπουλε μπινε να αγιασει το χερι αυτωνων που...)η ομαδα κοπηκε...
βασκε το νου σου...ασε τις μαλακιες...βαλε τους ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ που διαθετει το ροστερ και γαμησε μας με τους ''γιαννακηδες''
Υ.Γ. μαλακια του μητρο αλλα ηρεμα...δεν χρειαζεται αμεσως καψιμο...θελει προσοχη στους χειρισμους...το πιο ευκολο ειναι να αποκεφαλιζεις... ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom