Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (8 μέλη και 15 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εδώ ψηφίσανε τον Μπλου Έντουαρτς....μιλάμε για ψηφοφορία της πούτσας
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
«Έκρηξη» Μήτρογλου

Ο αναπάντεχος αποκλεισμός του από την αποστολή για το σημερινό αγώνα με τον Αστέρα Τρίπολης προκάλεσε την έκρηξή του. Ο λόγος για τον Κώστα Μήτρογλου ο οποίος για μια ακόμα φορά διέκρινε "εμπάθεια" στην αποφαση του προπονητή του. Ο Έλληνας φορ έμεινε έκπληκτος όταν πληροφορήθηκε ότι το όνομά του δεν βρίσκεται στην αποστολή και ξέσπασε σε... μπινελίκια κατά δικαίων και αδίκων. Η αλήθεια είναι ότι ο Ερνέστο Βαλβέρδε δεν τον πολυσυμπαθεί τον «Γερμανό» και έχει αρχίσει να δημιουργείται μια απόσταση μεταξύ τους με αποτέλεσμα να έρθει αυτή η έκρηξη του Μήτρογλου που νιώθει αδικημένος.

«Προσπαθώ, τα δίνω όλα στις προπονήσεις και μένω εκτός αποστολής; Πέρυσι που η ομάδα με είχε ανάγκη έπαιζα ακόμα και τραυματίας και μου το ξεπληρώνουν με αυτόν τον τρόπο;» αναρωτιέται ο Έλληνας φορ.

Μια από τα ίδια, ίσως και χειρότερα, ισχύουν και για τον Κριστιάν Νέμεθ. Ο Ούγγρος φορ έπιασε... λιμάνι με τις περγαμηνές της Λίβερπουλ και της καλής παρουσίας του στην Ελλάδα με τη φανέλα της ΑΕΚ και ακόμα δεν έχει συμπεριληφθεί σε αποστολή του Ολυμπιακού για αγώνα πρωταθλήματος. Είναι και αυτός έξαλλος με τον Βαλβέρδε και όπως λέει στο περιβάλλον του αν συνεχιστεί αυτή η κατάσταση θα ζητήσει να σηκωθεί να φύγει...



Βέβαια...Έχουν τεράστια καριέρα και "περγαμηνές" και οι δύο...
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ. :tickedoff:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
μυαλο ο βασκος....
εξαλλου η χρονια βγαινει ανετα με τον 33αρη παντελιτσ..
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
μυαλο ο βασκος....
εξαλλου η χρονια βγαινει ανετα με τον 33αρη παντελιτσ..

Η χρονιά βγαίνει με όποιους επιλέξει ο προπονητής.
(Και) γι αυτό πληρώνεται και θα κριθεί αναλόγως.
Και στην τελική, ΛΕΦΤΑ ΕΧΟΥΜΕ....να περάσει ο επόμενος.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Η χρονιά βγαίνει με όποιους επιλέξει ο προπονητής.
(Και) γι αυτό πληρώνεται και θα κριθεί αναλόγως.
Και στην τελική, ΛΕΦΤΑ ΕΧΟΥΜΕ....να περάσει ο επόμενος.
χαχαχαχαχχα..
κατσε να μη βγεις τσ.λ του χρονου και τα λεμε..
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Από το Νέμεθ και το Μήτρογλου φτάσαμε στο CL?
Οκ...
Εν πάσει περιπτώσει, το να βγει ο θρύλος 3ος το βλέπω αδύνατο.
δεν καταλαβαινεις τι γραφεις μου φαινεται..
λες:λεφτα εχω.
και σου απαντω πως αν δε βγεις τσ.λ,δηλαδη πρωτος,παπαρια θα χεις!
οσο για το νεμεθ και το μητρο,αν εσυ θεωρεις σωστο να αφηνει στον παγο τα 2 απο τα 3 φορ του,εμενα στα παπαρια μου!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
δεν καταλαβαινεις τι γραφεις μου φαινεται..
λες:λεφτα εχω.
και σου απαντω πως αν δε βγεις τσ.λ,δηλαδη πρωτος,παπαρια θα χεις!
οσο για το νεμεθ και το μητρο,αν εσυ θεωρεις σωστο να αφηνει στον παγο τα 2 απο τα 3 φορ του,εμενα στα παπαρια μου!

ο μητρογλου φέτος έχει χάσει κανα δυο γκολ από τη γραμμή με άδειο τέρμα. δίκιο έχει να μην τον εμπιστεύεται. θα μου πεις κι ο Πάντελιτς σιγά τι έχει δείξει: ένα γκολ με σπόντα κι άλλο ένα τετ α τετ που έπεσε πάνω στον τερματοφύλακα και χρειάστηκε να πάρει την κόντρα για να το βάλει. για τον Νέμεθ δεν μπορώ να καταλάβω. μανιάτικο του το κρατάει που άργησε να γυρίσει; δεν τέλειωσε ακόμα αυτή η τιμωρία του;
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
δεν καταλαβαινεις τι γραφεις μου φαινεται..
λες:λεφτα εχω.
και σου απαντω πως αν δε βγεις τσ.λ,δηλαδη πρωτος,παπαρια θα χεις!
οσο για το νεμεθ και το μητρο,αν εσυ θεωρεις σωστο να αφηνει στον παγο τα 2 απο τα 3 φορ του,εμενα στα παπαρια μου!

Μάλλον δε διαβάζεις πριν κάνεις την παράθεση...
Σου γράφω: "Εν πάσει περιπτώσει, το να βγει ο θρύλος 3ος το βλέπω αδύνατο."
Kαι μου ξαναλές το ίδιο: "αν δε βγεις τσ.λ,δηλαδη πρωτος,παπαρια θα χεις!"
Anyway, και 13ος να βγω λεφτά θα έχω.
Τι είμαι ρε παίχτη..?
ΑΕΚ ή ΠΑΟΚ που παρακαλάνε?
100εκ έχει βάλει μέχρι τώρα ο Βαγγέλας.
Το καλύτερο "μαγαζί" έχω (1 ημίχρονο παίξαμε μπάλλα και θα είναι sold-out σήμερα), οπότε κλάψα για λεφτά στο θρύλο, τέλος!
Υ.Γ. Εσύ ποιός πιστεύεις πως θα βγει 1ος ή 2ος (πρ/κά CL)???
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
ο μητρογλου φέτος έχει χάσει κανα δυο γκολ από τη γραμμή με άδειο τέρμα. δίκιο έχει να μην τον εμπιστεύεται. θα μου πεις κι ο Πάντελιτς σιγά τι έχει δείξει: ένα γκολ με σπόντα κι άλλο ένα τετ α τετ που έπεσε πάνω στον τερματοφύλακα και χρειάστηκε να πάρει την κόντρα για να το βάλει. για τον Νέμεθ δεν μπορώ να καταλάβω. μανιάτικο του το κρατάει που άργησε να γυρίσει; δεν τέλειωσε ακόμα αυτή η τιμωρία του;

Ας το πάρουμε ανάποδα...
Ποιόν να αφήσει έξω για να βάλει το Νέμεθ?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ο μητρογλου φέτος έχει χάσει κανα δυο γκολ από τη γραμμή με άδειο τέρμα. δίκιο έχει να μην τον εμπιστεύεται. θα μου πεις κι ο Πάντελιτς σιγά τι έχει δείξει: ένα γκολ με σπόντα κι άλλο ένα τετ α τετ που έπεσε πάνω στον τερματοφύλακα και χρειάστηκε να πάρει την κόντρα για να το βάλει. για τον Νέμεθ δεν μπορώ να καταλάβω. μανιάτικο του το κρατάει που άργησε να γυρίσει; δεν τέλειωσε ακόμα αυτή η τιμωρία του;
ελα μωρε..ολο και σε καποιο σβερκο θα βρει η μπαλα απο το σουτ του μεγα μαρκο,και θα παραλυρουν οι γαβροι.. :grin:
περα απο την πλακα,αυτα εινα λαθη σοβαρα...το παν στον προπονητη ειναι να κανει τους παικτες να αισθανονται καλα και απαραιτητοι..
ακομα και οταν δεν παιζουν...οταν ο βασκος αφηνει στον παγο τα 2 απο τα 3 φορ της ομαδας,οταν θα τα χρειαστει(γιατι σιγουρα θα τα χρειαστει καποια στιγμη) θα βρει 2 παιχτες τσαντισμενους και οχι προθυμους..αλλο να παιζεις μπαλα για να βουλωσεις το στομμα του προπονητη και αλλο για να βοηθησεις τον προπονητη και τους συμπαικτες σου..
ψαξε βρες ποιο ειναι το υγειες και το αποδοτικο ;)
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Η χρονιά βγαίνει με όποιους επιλέξει ο προπονητής.
(Και) γι αυτό πληρώνεται και θα κριθεί αναλόγως.
Και στην τελική, ΛΕΦΤΑ ΕΧΟΥΜΕ....να περάσει ο επόμενος.
Αν ο Πάντελιτς τραυματιστεί σήμερα, ποιος θα παίξει σέντερ φορ;
Ο Μιραλάς που δεν είναι η θέση του (συνέχεια πήγαινε δεξιά στο προηγούμενο) ή ο 1,65 Φετφατζίδης;
Εκτός κ'αν γίναμε Μπαρτσελόνα και έχω χάσει επεισόδια.

Να ξεκαθαρίσει ο Βαλβίδας τα πράγματα στη διοίκηση: Αν δε θέλει τον Μήτρογλου, να τον πουλήσουμε
να παίξει μπάλα το παιδί (σε σοβαρή ομάδα κατά προτίμηση, πχ κάποια μικρομεσαία γερμανική), μπας και ξαναδούμε άσπρη μέρα στην Εθνική.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Aσχετο παιδια αλλα τωρα που ειπε για μπαρτσελονα  ο απο πάνω....

Καλα ρε τι χασογκολης ειναι αυτος ο πεδρο?? Μου θυμηζει τον χουτο του ολυμπιακου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν καταλαβαινεις τι γραφεις μου φαινεται..
λες:λεφτα εχω.
και σου απαντω πως αν δε βγεις τσ.λ,δηλαδη πρωτος,παπαρια θα χεις!
οσο για το νεμεθ και το μητρο,αν εσυ θεωρεις σωστο να αφηνει στον παγο τα 2 απο τα 3 φορ του,εμενα στα παπαρια μου!
και παίρνει και τον μπαγάσα που δεν έχει συνέλθει ακόμα από τραυματισμό...
αααααααααααααααααααααααααχαχχαχαχααχχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

να δεις τι γλέντια θα ξεκινήσουν με κάνα χηνάρι σήμερα χωρίς τη βοήθεια της διαιτησίας.....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
και παίρνει και τον μπαγάσα που δεν έχει συνέλθει ακόμα από τραυματισμό...
αααααααααααααααααααααααααχαχχαχαχααχχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

να δεις τι γλέντια θα ξεκινήσουν με κάνα χηνάρι σήμερα χωρίς τη βοήθεια της διαιτησίας.....
Ρε γκαζμα ο γκοβου πέζει?
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ρε πατε καλα?   Γιατι τι εγινε με τον Μητρογλου, το τσογλανακι αρχισε τις μαλακιες... Αλλα φετο τα πραγματα ειναι αλλιως...  Εχουν γνωση οι φυλακες μαλακακο "πιστολερο".
Εχουμε και λεμε 1. Αγωνιστικη, βασικος
2. Α γωνιστικη βασικος
3.Αγωνιστικη μπηκε στο 60. Δλδ στο μοναδικο που δεν επαιξε ειναι με τον Αστερα...  Και αρχιζει και μανουριαζει!!!!

Κια ρωταω εγω ποιος να εμενε εκτος 18αδας???
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Αν ο Πάντελιτς τραυματιστεί σήμερα, ποιος θα παίξει σέντερ φορ;
Ο Μιραλάς που δεν είναι η θέση του (συνέχεια πήγαινε δεξιά στο προηγούμενο) ή ο 1,65 Φετφατζίδης;
Εκτός κ'αν γίναμε Μπαρτσελόνα και έχω χάσει επεισόδια.

Να ξεκαθαρίσει ο Βαλβίδας τα πράγματα στη διοίκηση: Αν δε θέλει τον Μήτρογλου, να τον πουλήσουμε
να παίξει μπάλα το παιδί (σε σοβαρή ομάδα κατά προτίμηση, πχ κάποια μικρομεσαία γερμανική), μπας και ξαναδούμε άσπρη μέρα στην Εθνική.

Ρε Μεγαλέφαντε, τη γνώμη μου την ξέρεις, τάχουμε ξαναπεί για το Βαλβέρδε...
Πέραν τούτου όμως, οι παίχτες είναι επαγγελματίες, πληρώνονται κανονικά και δεν έχουν δικαίωμα να αντιδρούν στην όποια απόφαση του προπονητή.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε πατε καλα?   Γιατι τι εγινε με τον Μητρογλου, το τσογλανακι αρχισε τις μαλακιες... Αλλα φετο τα πραγματα ειναι αλλιως...  Εχουν γνωση οι φυλακες μαλακακο "πιστολερο".
Εχουμε και λεμε 1. Αγωνιστικη, βασικος
2. Α γωνιστικη βασικος
3.Αγωνιστικη μπηκε στο 60. Δλδ στο μοναδικο που δεν επαιξε ειναι με τον Αστερα...  Και αρχιζει και μανουριαζει!!!!

Κια ρωταω εγω ποιος να εμενε εκτος 18αδας???

οποιοσδήποτε ώστε αν στραβώσει το παίγνιο και θες σέντερ φορ να υπάρχει άνθρωπος πάνω από ένα κι ένα μίλκο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom