Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

amateurlover

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ωραιο τοπι ειδαμε αλλα κατα τυχη δεν στραβωσε το ματσακιον..
αν μετραγε το τεμαχιο που ο αντωνακης ρουφηξε,ποιος εγγυοταν την θετικη εξελιξη του αγωνα???
ο βασκος κοιμαται ορθιος..
οι ανετοιμοι παντελιτς,ριερα & ο παππους ιμπαγασα,στο δευτερο ημιχρονιο τα ειχαν φτυσει..
ποιος θα ξυπναει τον υπνο κατα την διαρκεια του αγωνα πριν χασουμε τσαμπα βαθμους???
Υ.Γ μετα απο καιρο επιτελους ειδαμε τεχνιτες παιχτες..
το υστερογραφο αυτο τα λεει ολα,μετα απο ζιο και ριβαλντο,ειχαμε ξεχασει την ντριμπλα.
 

Επισκέπτης

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
& να επαιζε,δεν ψωνιζω εντος του καταστηματος νεαρε..
ειμαι μικροτσουτσουνος & φοβαμαι τις συγκρισεις εντος της κουρτινας..

επιβεβαιώνω.
πήγαμε μαζι μια φορά και κοκκίνισε όταν μου την πέταξε όξω η εργάτρια.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εχτες στην νετ ηταν ο αντωνακης σας..
μεταξυ των υπολοιπων,ειπε οτι καλυτερα να σταματησουν οι μετακινησεις..
να τον χαιροσαστε μαλακες & μην ξεχασετε να τον χειροκροτησετε το επομενο σαββατο που παιζουμε με τον μπεο..
χωσεεεεεεεε...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
833
Πόντοι
96
Ο Βερνίκος στη θέση του Μώραλη;

Το ενδεχόμενο αντικατάστασης του Γιάννη Μώραλη με τον Κώστα Βερνίκο στο γραφείο Τύπου του συλλόγου σκέφτονται οι άνθρωποι του Ολυμπιακού.

Ο πρώην δημοσιογράφος της ΕΡΤ που βρέθηκε το απόγευμα του Σαββάτου στην σουίτα του Βαγγέλη Μαρινάκη, είναι πολύ πιθανό να πλέον εκτελεί και χρέη αντιπροέδρου στην «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ.

Απο κει να καταλαβεις σε ποια κολοχωρα των διορισμενων γεννηθηκαμε: Κρατικη τηλεοραση ,που πληρωνουμε απο την τσεπη μας, για να μεταδιδονται αγωνες απο γαυρικα χειλη...και μετα παραγωντες του γκει εφηβου( βλεπε πρωην προεδρο της ΕΠΟ)
δειτε περιγραφη σε ντερμπυ

υγ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΔΙΔΕΙ ΜΑΤΣ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ο Βερνίκος στη θέση του Μώραλη;

Το ενδεχόμενο αντικατάστασης του Γιάννη Μώραλη με τον Κώστα Βερνίκο στο γραφείο Τύπου του συλλόγου σκέφτονται οι άνθρωποι του Ολυμπιακού.

Ο πρώην δημοσιογράφος της ΕΡΤ που βρέθηκε το απόγευμα του Σαββάτου στην σουίτα του Βαγγέλη Μαρινάκη, είναι πολύ πιθανό να πλέον εκτελεί και χρέη αντιπροέδρου στην «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ.

Απο κει να καταλαβεις σε ποια κολοχωρα των διορισμενων γεννηθηκαμε: Κρατικη τηλεοραση ,που πληρωνουμε απο την τσεπη μας, για να μεταδιδονται αγωνες απο γαυρικα χειλη...και μετα παραγωντες του γκει εφηβου( βλεπε πρωην προεδρο της ΕΠΟ)
δειτε περιγραφη σε ντερμπυ

υγ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΔΙΔΕΙ ΜΑΤΣ  :rockon: :rockon: :rockon:
δεν μου λε ρε...περσι δεν ζουσαμε στην ιδια κωλοχωρα;;;
διορισμενοι δεν υπηρχαν;;;
πρωην προεδρος της επο παραγοντας του θρυλου ετσι;;;κακως ε;;;
πρωην παραγοντας του παο ΝΥΝ προεδρος της ΕΠΟ δεν ειναι κακως ε;;;;ολα καλα ετσι;;;
δεν μπορει να ειστε τοσο αναρχιδοι ρε πουστη...μα τοοοοοοοοσο;;;
δηλ.και να ειναι γαυρος ο βερνικος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να δουλευει στην κρατικη;;;
δηλ. βαζελοι δημοσιογραφοι ΔΕΝ δουλευουν στην κρατικη;;;;
ελα ρε μαλακα σου λεω στο κυπελλο να σε γνωρισω στον προεδρο να κολλησεις λιγο αντριλικι...
αιντε λουγκρααααααα...............
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
833
Πόντοι
96
δεν μου λε ρε...περσι δεν ζουσαμε στην ιδια κωλοχωρα;;;
διορισμενοι δεν υπηρχαν;;;
πρωην προεδρος της επο παραγοντας του θρυλου ετσι;;;κακως ε;;;
πρωην παραγοντας του παο ΝΥΝ προεδρος της ΕΠΟ δεν ειναι κακως ε;;;;ολα καλα ετσι;;;
δεν μπορει να ειστε τοσο αναρχιδοι ρε πουστη...μα τοοοοοοοοσο;;;
δηλ.και να ειναι γαυρος ο βερνικος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να δουλευει στην κρατικη;;;
δηλ. βαζελοι δημοσιογραφοι ΔΕΝ δουλευουν στην κρατικη;;;;
ελα ρε μαλακα σου λεω στο κυπελλο να σε γνωρισω στον προεδρο να κολλησεις λιγο αντριλικι...
αιντε λουγκρααααααα...............
ελα τωρα τα ιδια θα ελεγες και εσυ στην θεση μου παραδεξου το  :P
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν μου λε ρε...περσι δεν ζουσαμε στην ιδια κωλοχωρα;;;
διορισμενοι δεν υπηρχαν;;;
πρωην προεδρος της επο παραγοντας του θρυλου ετσι;;;κακως ε;;;
πρωην παραγοντας του παο ΝΥΝ προεδρος της ΕΠΟ δεν ειναι κακως ε;;;;ολα καλα ετσι;;;
δεν μπορει να ειστε τοσο αναρχιδοι ρε πουστη...μα τοοοοοοοοσο;;;
δηλ.και να ειναι γαυρος ο βερνικος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να δουλευει στην κρατικη;;;
δηλ. βαζελοι δημοσιογραφοι ΔΕΝ δουλευουν στην κρατικη;;;;
ελα ρε μαλακα σου λεω στο κυπελλο να σε γνωρισω στον προεδρο να κολλησεις λιγο αντριλικι...
αιντε λουγκρααααααα...............

χου ρε αγάμητε.
έκλασα στο γέλιο με το βιντεακι λέμε.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
και κατι ακομα....εχω βαρεθει να ακουω μαλακιες για τον μπαστια...ειστε μαλακες....
εγω αυτους τους γουσταρω...τετοιους θελω...αν τωρα χτες ξεπερασε τα ορια δεν φταιει αυτος αλλα ο διαιτητης που τον αφησε μεσα...αφου επαιζε καλα ξηγιοτανε....
αμα φοραγε τα ερυθρολευκα θα τον ανεβοκατεβαζατε μαγκα και ξερω γω τι αλλο...
εγω και τωρα το λεω ευθεως οτι τον γουσταρω και προτιμαω στο ποδοσφαιρο μπαστιαδες παρα νινηδες και καραγκουνηδες και γιαννακοπουλους... ;) ;) ;)
γινατε ολοι φλωροι....μαμα με βαραει ο μπαστια....βαρα τον και εσυ ρε μαλακα....
 

Συνημμένα

  • 1219522373_bastia.jpg
    1219522373_bastia.jpg
    16 KB · Εμφανίσεις: 29

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και κατι ακομα....εχω βαρεθει να ακουω μαλακιες για τον μπαστια...ειστε μαλακες....
εγω αυτους τους γουσταρω...τετοιους θελω...αν τωρα χτες ξεπερασε τα ορια δεν φταιει αυτος αλλα ο διαιτητης που τον αφησε μεσα...αφου επαιζε καλα ξηγιοτανε....
αμα φοραγε τα ερυθρολευκα θα τον ανεβοκατεβαζατε μαγκα και ξερω γω τι αλλο...
εγω και τωρα το λεω ευθεως οτι τον γουσταρω και προτιμαω στο ποδοσφαιρο μπαστιαδες παρα νινηδες και καραγκουνηδες και γιαννακοπουλους... ;) ;) ;)
γινατε ολοι φλωροι....μαμα με βαραει ο μπαστια....βαρα τον και εσυ ρε μαλακα....
βάρα μια μαλακία ρε μαλάκα να ξελαμπικάρεις.
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
833
Πόντοι
96
και κατι ακομα....εχω βαρεθει να ακουω μαλακιες για τον μπαστια...ειστε μαλακες....
εγω αυτους τους γουσταρω...τετοιους θελω...αν τωρα χτες ξεπερασε τα ορια δεν φταιει αυτος αλλα ο διαιτητης που τον αφησε μεσα...αφου επαιζε καλα ξηγιοτανε....
αμα φοραγε τα ερυθρολευκα θα τον ανεβοκατεβαζατε μαγκα και ξερω γω τι αλλο...
εγω και τωρα το λεω ευθεως οτι τον γουσταρω και προτιμαω στο ποδοσφαιρο μπαστιαδες παρα νινηδες και καραγκουνηδες και γιαννακοπουλους... ;) ;) ;)
γινατε ολοι φλωροι....μαμα με βαραει ο μπαστια....βαρα τον και εσυ ρε μαλακα....
σαν τον νιτη καπως ετσι ενα κριαρι σεντερ μπακ που ειχατε  :rockon: :rockon:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
και κατι ακομα....εχω βαρεθει να ακουω μαλακιες για τον μπαστια...ειστε μαλακες....
εγω αυτους τους γουσταρω...τετοιους θελω...αν τωρα χτες ξεπερασε τα ορια δεν φταιει αυτος αλλα ο διαιτητης που τον αφησε μεσα...αφου επαιζε καλα ξηγιοτανε....
αμα φοραγε τα ερυθρολευκα θα τον ανεβοκατεβαζατε μαγκα και ξερω γω τι αλλο...
εγω και τωρα το λεω ευθεως οτι τον γουσταρω και προτιμαω στο ποδοσφαιρο μπαστιαδες παρα νινηδες και καραγκουνηδες και γιαννακοπουλους... ;) ;) ;)
γινατε ολοι φλωροι....μαμα με βαραει ο μπαστια....βαρα τον και εσυ ρε μαλακα....
σωστα τα λες... πηξαμε στις "κυριες"....

το καλο ειναι οτι ειδα και το μαλακα το ντουντου να αντιδρα επιτελους... γιατι στη φαση της αποβολης και το μαρκαρισμα του ντουντου για καρτα ειναι...
και ελπιζω λιγο και στον ουρταδο γιατι φαινεται και λιγο αγριος..
στην αμυνα με μελμπεργκ-αβρααμ ειμαστε οκ. και λιγο απο Ραουλ...

μπροστα μονο στο ριερα ελπιζω αλλα μου φαινεται πολυ τζεντλεμαν...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Τον Μπαστια τον προτιμω απο τον Ουρταδο
αμα ητανε 5 χρονακια νεοτεροι θα γουσταρα στο γαυρο Μπαστια Καρντοζο  :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom