Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
γιατι με τακλιν απο πισω θα πρεπει να βρεις μπαλλα ΑΝΑΜΕΣΑ απο τα ποδια του αντιπαλου σου ΧΩΡΙΣ να τον βρεις...γιατι αν τον βρεις ειναι πεναλτι...και αν δεν τον βρεις εισαι ο ΓΙΑΚΟΥΜΠ οποτε θα πρεπει να εισαι μεγαλος μαλακας εσυ ο μεγαλυτερος χειρουργος του κοσμου να καθεσαι και να σπας τα ποδια σου στο κωλοπρωταθλημα μας  :grin:.
και anyway εγω ειμαι ο τσολιας ο πορωμενος ο χρηστδης που γραφει στο μπου για να σκοτωσει την ωρα του...
αν εγω εχω πει μαλακια στα αρχιδια σου...το θεμα ομως δεν ειμαι εγω...το θεμα ειναι ο ''εγκριτος'' που περιγραφει και ο κορακης που σφυρα....
ΑΥΤΟΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΔΑΝΕ ;;;; ;) ;) ;) ;)
χρηστιδης ...ευχαριστω...

κατάλαβα. ο επιθετικός έχει πάντα κολλημένη την μπάλα στα πόδια του, τα οποία τα έχει και ενωμένα
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
σε Κ.Σ. (κανονικες συνθηκες) ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ
στις ελληνικες συνθηκες;;;;
οχι μονο με καθε μεσο αλλα ακομα χειροτερα....
ξερεις εχω μαθει στην ζωη μου να παταω στα ποδια μου..να μην ειμαι αιθεροβαμονας(δεν ξερω αν το εγραψα καλα) να προσαρμοζομαι στις συνθηκες...
το να βγω σε ενα πεδιο μαχης που πεφτουν κορμια ,σφυριζοντας αδιαφορα και κρατωντας το σκυλακι μου απο το λουρι...δεν με εκφραζει....

Ποιο είναι το "πεδίο μάχης" ρε Αινστάιν???
Έχεις επενδύσει και πολεμάς μην τυχόν και χάσεις τα λεφτά σου???
Ή μήπως περιμένεις να γίνουν τίποτα μανούρες για να βρεις λόγο να πηγαίνεις στο γήπεδο?
Κάτι "στρατιώτες" σαν εσένα είναι η αιτία που θα πάμε για 1η φορά στο γήπεδο το Σάββατο και στο basket μετά πό 9 αγωνιστικές.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κατάλαβα. ο επιθετικός έχει πάντα κολλημένη την μπάλα στα πόδια του, τα οποία τα έχει και ενωμένα
ασε ρε τις εξυπναδες....κανεις τακλιν και την περνας αναμεσα χωρις να βρεις ποδια και πεφτει και ο αντιπαλος και τα βλεπουν ολα αυτα ΚΑΙ ο σπηκερ ΚΑΙ ο μπραουδακης ετσι;;;και μετα ξυπνησες;;;;
του φετφα μιας και εισαι αντικειμενικος εσυ και εγω ''πορωμενος'' ηταν;;;για δειξε την διαγωγη σου...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ποιο είναι το "πεδίο μάχης" ρε Αινστάιν???
Έχεις επενδύσει και πολεμάς μην τυχόν και χάσεις τα λεφτά σου???
Ή μήπως περιμένεις να γίνουν τίποτα μανούρες για να βρεις λόγο να πηγαίνεις στο γήπεδο?
Κάτι "στρατιώτες" σαν εσένα είναι η αιτία που θα πάμε για 1η φορά στο γήπεδο το Σάββατο και στο basket μετά πό 9 αγωνιστικές.
πεδιο μαχης ειναι το μπου τα καφενεια τα σχολεια οι πλατειες γενικα παντου οπου συχναζουν ανθρωποι και γινονται συζητησεις επι συζητησεων για την μπαλλα...
εκει λοιπον που θα σε κατηγορουν οι ''αλλοι'' για ανηθικοτητα και οτι τους εσφαξες θα πρεπει (για να ντρεπεσαι για το παπουτσελειο) να σου αναγνωριζουν οτι σφαχτηκες στο καυτατζογλειο...
αυτες ειναι οι Κ.Σ. που σου ειπα...γινεται αυτο;;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Γιατί?
Θα του βάλεις κακό βαθμό? :2funny: :2funny: :2funny:
οχι ..ετσι και αλλοιως ΣΕ ΣΕΝΑ θελω να δειξει την διαγωγη του...εγω την ξερω μην φοβασαι... ;) ;)
γιατι σε λιγο θα συμφωνησετε και θελω να ειμαι σιγουρος οτι ξερεις με ποιον συμφωνεις  ;) ;)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
του φετφα μιας και εισαι αντικειμενικος εσυ και εγω ''πορωμενος'' ηταν;;;για δειξε την διαγωγη σου...
πως δεν ηταν..
φαουλ,το χρονομετρο σταματα και επαναφορα απο την πλαγια γραμμη...
αν μιλαμε για πεμπτο ομαδικο,εχουμε 2 βολες...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πως δεν ηταν..
φαουλ,το χρονομετρο σταματα και επαναφορα απο την πλαγια γραμμη...
αν μιλαμε για πεμπτο ομαδικο,εχουμε 2 βολες...
ελα ρε...ενω του γκεντσογλου;;;;δεν ηταν δυο βολες;;;;
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
πεδιο μαχης ειναι το μπου τα καφενεια τα σχολεια οι πλατειες γενικα παντου οπου συχναζουν ανθρωποι και γινονται συζητησεις επι συζητησεων για την μπαλλα...
εκει λοιπον που θα σε κατηγορουν οι ''αλλοι'' για ανηθικοτητα και οτι τους εσφαξες θα πρεπει (για να ντρεπεσαι για το παπουτσελειο) να σου αναγνωριζουν οτι σφαχτηκες στο καυτατζογλειο...
αυτες ειναι οι Κ.Σ. που σου ειπα...γινεται αυτο;;;

Αναλόγως τον περίγυρο που έχει ο καθένας.
Είναι ποτέ δυνατόν π.χ. να "συνεννοηθούνε" ο Χάρος με το Μανάβη?
Με "πιανς" χακοβλα?
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Ρε hitman, του έριξες πόρτα του special1??? :2funny:
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Ρόμενταλ-Πάντελιτς-Ριέρα λέει ο Νικολακό για αύριο...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πως δεν ηταν..
φαουλ,το χρονομετρο σταματα και επαναφορα απο την πλαγια γραμμη...
αν μιλαμε για πεμπτο ομαδικο,εχουμε 2 βολες...
δες στο 0.31 (πατα το pause ) και πες μου αν ο μακος κανει πεναλτι στον παιχτη του αστερα την ωρα που παει στην μπαλλα πριν την εξοδο του αραμπατζη...
δες και πες μου αν ειναι...
απο ''αντικειμενικους'' μην περιμενεις να βρεις τετοιες φασεις...
που θελω να καταληξω;;;αν θες να βρεις φασεις μεσα στα παιχνιδια ....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
για ολους σας το λεω για το βιντεο στο γιουτιουμπ...
παους στο 0.31...
αιντε κοριτσαρες μου... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
δες στο 0.31 (πατα το pause ) και πες μου αν ο μακος κανει πεναλτι στον παιχτη του αστερα την ωρα που παει στην μπαλλα πριν την εξοδο του αραμπατζη...
δες και πες μου αν ειναι...
απο ''αντικειμενικους'' μην περιμενεις να βρεις τετοιες φασεις...
που θελω να καταληξω;;;αν θες να βρεις φασεις μεσα στα παιχνιδια ....
ποιος μακος?εγω ενα μουφα πεναλτυ στο νινη βλεπω στο βιντεο :think:
δηλαδη δεν ηταν;;;
εγω δε θα το εδινα..
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ασε ρε τις εξυπναδες....κανεις τακλιν και την περνας αναμεσα χωρις να βρεις ποδια και πεφτει και ο αντιπαλος και τα βλεπουν ολα αυτα ΚΑΙ ο σπηκερ ΚΑΙ ο μπραουδακης ετσι;;;και μετα ξυπνησες;;;;
του φετφα μιας και εισαι αντικειμενικος εσυ και εγω ''πορωμενος'' ηταν;;;για δειξε την διαγωγη σου...

εξυπνάδες λες εσύ που θεωρείς ότι τα πέναλτυ πρέπει να σφυρίζονται με βάση τι φαίνεται πιο αληθοφανές κι όχι με βάση τι πραγματικά έγινε. από το βίντεο που έβαλες δεν μπορεί με τίποτα κανείς να πει σίγουρα αν βρήκε μπάλα ή παίχτη. όσο για του Φετφα, με καλύπτει ο χιτμαν, αν και τα έχω γράψει πριν από αυτόν
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ποιος μακος?εγω ενα μουφα πεναλτυ στο νινη βλεπω στο βιντεο :think:εγω δε θα το εδινα..
ενταξει ρε...μη βαρας...το διορθωσα...
δεν σε ρωτησα αν θα το εδινες η οχι...σε ρωτησα αν ειναι....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εξυπνάδες λες εσύ που θεωρείς ότι τα πέναλτυ πρέπει να σφυρίζονται με βάση τι φαίνεται πιο αληθοφανές κι όχι με βάση τι πραγματικά έγινε. από το βίντεο που έβαλες δεν μπορεί με τίποτα κανείς να πει σίγουρα αν βρήκε μπάλα ή παίχτη. όσο για του Φετφα, με καλύπτει ο χιτμαν, αν και τα έχω γράψει πριν από αυτόν
1ον. εδειξες την διαγωγη σου στον κυριο σε 200  ;)
2ον.σε ξαναρωταω ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΣΠΗΚΕΡ ΚΑΙ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΔΑΝ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom