Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Έλαααααααααααα.Σας έσφαζαν κιόλας;;;τότε μετά τις πούτσες που τρώγατε γιατί πέταγαν οι επιστήμονές σας κορνέδες στις παιχτούρες σας κ τους έσπαγαν τα τουτου τους;
χάχανα είσαι για γέλια "φιλέ" μου ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!
αλλά άντε για να σου απαντήσω στο επίπεδο σου....
Τουλάχιστον εμείς δεν πετάξαμε κανέναν από το λεωφορείο εν κίνηση
όπως εσείς στον συγχωρεμένο Παθιακακη.....

και επειδή ακόμα δεν παραδέχεστε τα κλεμμένα Πρωταθλήματα εκείνης της
Περιόδου και τις σφαγές στον Ολυμπιακό
Θα τρωτέ μια ζωή Βουτσά από τον Θρύλο!!!!
14 είναι πολλά παρά πολλά….κοντεύει να τελειώσει το λυκειο και να μπει Πανεπιστήμιο το παιδάκι
.....
 

Επισκέπτης
μπαμπα ποτε θα παρουμε πρωταθλημα επιτελους???
κλαψε παιδι μου & ισως το παρουμε οταν λευτερωθει η πολη..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Χτυπάει το τηλέφωνο του Θεού, με το οποίο μιλάει με διάφορους επώνυμους στη γη. Στο τηλέφωνο είναι ο Μπους.
ΜΠΟΥΣ: Θεέ μου, μία ερώτηση: πότε η Αμερική θα μπορέσει να πατάξει την τρομοκρατία σε όλο τον κόσμο; ΘΕΟΣ: Σε 40 χρόνια φίλε Τζωρτζ.
ΜΠΟΥΣ: Βάζει τα κλάματα.
ΘΕΟΣ: Γιατί κλαις Τζώρτζ;
ΜΠΟΥΣ: Θα έχω πεθάνει τότε Θεέ μου και δεν θα το δω αυτό.
Χτυπάει και πάλι το τηλέφωνο και είναι ο Πούτιν.
ΠΟΥΤΙΝ: Θεέ μου, μία ερώτηση. Πότε η οικονομία της Ρωσίας θα νοικοκυρευτεί και θα γίνει δυνατή, όπως των μεγάλων προηγμένων χωρών;
ΘΕΟΣ: Σε 50 χρόνια φίλε Βλαντιμίρ.
ΠΟΥΤΙΝ: Κλαίει με λυγμούς.
ΘΕΟΣ: Γιατί κλαις Βλαντιμίρ;
ΠΟΥΤΙΝ: Θα έχω πεθάνει τότε Θεέ μου και δεν θα δω την ευημερία του λαού μου.
Πάλι τηλεφώνημα, από τον κοντο(ντεμη) τη φορά αυτή.
κοντος(ντεμης): Θεέ μου, πότε επιτέλους θα ξαναπάρει πρωτάθλημα ο δικεφαλος;
ΘΕΟΣ: Κλαίει σπαρακτικά.
κοντος(ντεμης):  Γιατί κλαις Πανάγαθε;
ΘΕΟΣ: Θάχω πεθάνει ρε ντεμη...
 

Επισκέπτης
εχω-εχω..
εδω τα καλα μαντηλια..
εδω τα καλα χαρτομαντηλα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[move][size=20pt]μπαμπα ποτε θα παρουμε πρωταθλημα επιτελους???[/size][/move]
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
O Μπασινας στην ΑΕΚ.....αρε SPORTDEMη Αθανατη...με τι λεφτα ρε με κουμπια!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
O Μπασινας στην ΑΕΚ.....αρε SPORTDEMη Αθανατη...με τι λεφτα ρε με κουμπια!!!
Εγώ δεν είμαι υπέρ της απόκτησης του αλλά αν είναι ελεύθερος σιγά τα πολλά λεφτά!Π.χ. πιο πολλά θα παίρνει από τον Λύμπε ???
Πάντως για να το γράφει η sportday μάλλον θα το δούμε...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
το νέο παράρτημα μας ποιο είναι ρε παιδιά?
κάθε χρόνο μας φορτώνουν και απο ένα, έχω χάσει τον λογαριασμό ο άνθρωπας
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.133
Κριτικές
4
Like
9.105
Πόντοι
2.306
το νέο παράρτημα μας ποιο είναι ρε παιδιά?
κάθε χρόνο μας φορτώνουν και απο ένα, έχω χάσει τον λογαριασμό ο άνθρωπας
κάτι θα σκεφτούνε όταν έρθει η ώρα και βρούνε τα σκούρα....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Χτυπάει το τηλέφωνο του Θεού, με το οποίο μιλάει με διάφορους επώνυμους στη γη. Στο τηλέφωνο είναι ο Μπους.
ΜΠΟΥΣ: Θεέ μου, μία ερώτηση: πότε η Αμερική θα μπορέσει να πατάξει την τρομοκρατία σε όλο τον κόσμο; ΘΕΟΣ: Σε 40 χρόνια φίλε Τζωρτζ.
ΜΠΟΥΣ: Βάζει τα κλάματα.
ΘΕΟΣ: Γιατί κλαις Τζώρτζ;
ΜΠΟΥΣ: Θα έχω πεθάνει τότε Θεέ μου και δεν θα το δω αυτό.
Χτυπάει και πάλι το τηλέφωνο και είναι ο Πούτιν.
ΠΟΥΤΙΝ: Θεέ μου, μία ερώτηση. Πότε η οικονομία της Ρωσίας θα νοικοκυρευτεί και θα γίνει δυνατή, όπως των μεγάλων προηγμένων χωρών;
ΘΕΟΣ: Σε 50 χρόνια φίλε Βλαντιμίρ.
ΠΟΥΤΙΝ: Κλαίει με λυγμούς.
ΘΕΟΣ: Γιατί κλαις Βλαντιμίρ;
ΠΟΥΤΙΝ: Θα έχω πεθάνει τότε Θεέ μου και δεν θα δω την ευημερία του λαού μου.
Πάλι τηλεφώνημα, από τον κοντο(ντεμη) τη φορά αυτή.
κοντος(ντεμης): Θεέ μου, πότε επιτέλους θα ξαναπάρει πρωτάθλημα ο δικεφαλος;
ΘΕΟΣ: Κλαίει σπαρακτικά.
κοντος(ντεμης):  Γιατί κλαις Πανάγαθε;
ΘΕΟΣ: Θάχω πεθάνει ρε ντεμη...

Άλεξ...κορυφαίο.....ακόμα γελάω.... :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ--->Ρε pleasuregiver...έχεις αναγάγει την....Βροχοπούλου σε Εθνική στάρ του bourdela.com....... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ο Μητρογλου πριν απο λιγο εριξε και δευτερο τεμαχιο στους αλβανους..
[move][size=20pt]μπαμπα ποτε επιτελους θα παρουμε πρωταθλημα???[/size][/move]
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ο Μητρογλου πριν απο λιγο εριξε και δευτερο τεμαχιο στους αλβανους..
[move][size=20pt]μπαμπα ποτε επιτελους θα παρουμε πρωταθλημα???[/size][/move]
[move][size=15pt]Ποτέ τέκνον μου[/size][/move]




edit AssFiller :αφαίρεση χρώματος & bold
 

Επισκέπτης
Ολυμπιακός-Πρόκομ 109-65

Show time!

Σε φεστιβάλ επίθεσης και θεάματος εξελίχθηκε ο αγώνας του Ολυμπιακού με την Πρόκομ την Τετάρτη το βράδυ στο ΣΕΦ για την Ευρωλίγκα.Οι Πειραιώτες σκόρπισαν στους πέντε ανέμους με 109-65 τους Πολωνούς και χάρισαν απόλυτη ικανοποίηση στον κόσμο τους.

Θαρρείς και το παιχνίδι κόπηκε στα μέτρα του Ολυμπιακού από το πρώτο δευτερόλεπτο.Οι ερυθρόλευκοι εκτελούσαν τους Πολωνούς από παντού αφού δεν έβρισκαν κάποια σοβαρή αντίσταση.Οσο άντεχε ο Βάγκνερ είχε καλώς για τον Πρόκομ.Όταν ο Αμερικανός «κάθισε» ο Ολυμπιακός έστησε πάρτι.Ο Μασιγιάουσκας είχε μία εκπληκτική βραδιά,ο Γουντς σκόραρε όποτε ήθελε,ο Τζάκσον κυριάρχησε.Όλα αυτά είχαν ως συνέπεια το σκορ να πάει από το 21-14,στο 31-14,και στη συνέχεια στο 42-19.

Η Πρόκομ τα είχε πια χαμένα και ο Ολυμπιακός είχε την ευκαιρία να κάνει αυτό που του αρέσει.Να τρέχει και να σκοράρει χωρίς να πολυνοιάζεται για την άμυνα σε ένα παιχνίδι στο οποίο τα συστήματα πήγαν περίπατο από νωρίς.Ο «Μάτσε» συνέχιζε να πυροβολεί και οι ερυθρόλευκοι κατάφεραν να ξεπεράσουν τους 50 πόντους πριν το ημίχρονο.

Η συνέχεια το ίδιο εντυπωσιακή.Ο Ολυμπιακός,προς τιμήν του,όχι μόνο δεν έριξε το ρυθμό αλλά αντίθετα ανέβασε την απόδοση του και πάτησε ακόμη περισσότερο το γκάζι.Η διαφορά μεγάλωνε συνεχώς(67-37,80-49,86-44)με τον Κιζέφσκι στον πάγκο της Πρόκομ να μην μπορεί να πιστέψει το χάλι της ομάδας του.Οι ερυθρόλευκοι πάντως δεν έδιναν δεκάρα. Αιφνιδιασμοί,τρίποντα,ωραίες συνεργασίες συνέθεσαν την εικόνα του κόκκινου σόου που δεν είχε τελειωμό.

Το μοναδικό που απέμενε να διασαφηνιστεί ήταν το πότε θα ξεπεράσει τους 100 πόντους ο Ολυμπιακός.Αυτό έγινε πολύ νωρίς,μόλις στο 35’ και το φεστιβάλ θεάματος συνεχίστηκε αφού πια δεν υπήρχε η παραμικρή πίεση.Αν μην τι άλλο,χορταστική η βραδιά.

ΣΤΑΡ

Να μην ξεχωρίσουμε κάποιον από τους παίκτες του Ολυμπιακού σε αυτή τη βραδιά.Ολοι έβαλαν το δικό τους λιθαράκι για να απολαύσει ο κόσμος θέαμα.Ο Μασιγιάουσκας και ο Γουντς έδωσαν πάντως το έναυσμα.

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ

Νομίσαμε ότι η Πρόκομ έχει ανταγωνιστική ομάδα που μπορεί να κοιτάξει στα μάτια όλους τους αντιπάλους.Τον Ολυμπιακό δεν κατάφερε να τον κοιτάξει ούτε στα…παπούτσια.Ανεπίτρεπτο πάντως να ρίχνεις λευκή πετσέτα σχεδόν από το πρώτο ημίχρονο.

ΣΧΟΛΙΟ

Ολυμπιακός και ματς βγαλμένα από τα μπασκετικά όνειρα του Γκέρσον. Επίθεση,ραν εντ γκαν,κατοστάρες και θέαμα.Κάθε μέρα όμως δεν θα είναι Κυριακή.Πως θα διαχειριστεί ο Ολυμπιακός ομάδες που θα πάνε το σκορ χαμηλά και θα τον εγκλωβίσουν;

Τα δεκάλεπτα: 31-14,52-30,86-44,109-65
Ολυμπιακός:Μπλάκνεϊ 7 (1),Παπαμακάριος 2,Γουντς 22 (5/6 τρίποντα),Μασιγιάουσκας 27 (2),(9/9 βολές),Μπουρούσης 11 (1),Βασιλόπουλος 8,Βασιλειάδης 14 (2),Πρίντεζης 2,Καυκής 2,Τεόντοσιτς 5 (1),Τζάκσον 9 (7ρ).

Πρόκομ:Ρόζικ 2,Μασιούλις 4,Ντίλεβιτς 4,Βάγκνερ 13 (2),Χαρίσης,Σακούρ 16 (1),Στανόγεβιτς 9,Σλάνινα 10 (2),Γκούροβιτς,Βαν ντε Σπίγκελ 7

Ευρωλίγκα 2007-2008
1ος γύρος - Όμιλος Α
1 TAU Ceramica 9 5
2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 9 5
3 Ολυμπιακός 8 5
4 Montepaschi Siena 8 5
5 Ζαλγκίρις 7 5
6 Ολύμπια Λιουμπλιάνας 7 5
7 Virtus Bologna 6 5
8 Πρόκομ Τρεφλ 6 5
 

Επισκέπτης
Α1 Πόλο 2007-2008

9η αγ.:"Ζεστάθηκαν" πριν την Ευρώπη οι Πειραιώτες

Οι «ερυθρόλευκοι» πέρασαν δια περιπάτου από το Παλαιό Φάληρο με 14-4 επί της ομώνυμης ομάδας ..

**Παλαιό Φάληρο-Ολυμπιακός 4-14

Τα οκτάλεπτα:0-5,1-2,1-2,2-5.

Φάληρο: Κατσουλάκης 2,Σ. Μητρόπουλος 1,Βουκίσεβιτς 1.
Ολυμπιακός:Χατζηθεοδώρου 3,Γ. Αφρουδάκης 3,Ντόσκας 3,Σχίζας 2,Θεοδωρόπουλος 1,Χρ. Αφρουδάκης 1,Κομάντινα 1.

Α1 Πόλο 2007-2008
1 Ολυμπιακός 16 8
2 Εθνικός Πειραιώς 14 8
3 Πανιώνιος 13 8
4 Βουλιαγμένη 9 8
5 Γλυφάδα 9 9
6 Π.Α.Ο.Κ. 7 8
7 ΝΕ Πατρών 7 8
8 Παλαιό Φάληρο 6 8
9 Χίος 6 8
10 Παναθηναϊκός 4 7
11 Χανιά 4 8
12 Κέρκυρα 1 8
 

Επισκέπτης
Βόλλεϋ Α1 Γυναικών

Οι «ερυθρόλευκες» έκαναν το διπλό στο Χαριλάου με 3-0 σετ επί του Άρη..

Άρης-Ολυμπιακός 0-3

Τα σετ:17-25,13-25,28-30.

Άρης: Χούντα 4.5,Ολιβέιρα 13,Άντρες Κόρτες 8.5,Σκόνδρα (λ-52%),Ντε Σόουζα 1,Διαμαντή,Παντζαρτζίδου 1,Γιώτα 7.5,Μπράγια 8.5.

Ολυμπιακός:Κόρνια,Σιμάνκοβα 5,Χατζηνικολάου 8.5,Μποροβίντσεκ 8.5,Βλάχου (λ-73%),Μπορίσοβα 4.5,Τένεβα-Μιλίσεβιτς 15.5,Καλαϊτζίεβα 16.

Η Βαθμολογία (σε 5 αγώνες)
1. Ολυμπιακός (18-1) 18-6αγ.
2. Παναθηναϊκός (18-2) 18-6αγ.
3. Ηρακλής Κηφ. (12-5) 12
4. ΑΕΚ (12-4) 12
5. Μαρκόπουλο (11-6) 9
6. Ηρακλής (10-9) 9
7. Πανιώνιος (9-11) 7-5αγ.
8. Άρης (6-10) 6-5αγ.
9. Κτησιφών (5-15) 1
10. Ίωνες (4-15) 1
11. Επίκουρος (2-15) 0
12. Πανελλήνιος (1-15) 0
 

Επισκέπτης
Η Ευρώπη το...διαβατήριο για τις μεταγραφές..

Πολλά ονόματα ακούγονται τις τελευταίες ημέρες,ως υποψήφιοι μεταγραφικοί στόχοι για τον Ολυμπιακό.Από τον Κρζίνοβεκ και τον Ντομοβτσίσκι,στον Κυργιάκο και τον Ντελγκάδο.Όλα αυτά, κι ενώ υπάρχει διάστημα μέχρι να γίνει η...σέντρα στις μεταγραφές.Στο προπονητικό τιμ,σίγουρα κάτι ξέρουν κι έχουν στο μυαλό τους,αλλά αυτό που θέλουν να λένε,είναι πως μπροστά υπάρχει μόνο η Βέροια. Έτσι άλλωστε επιβάλλεται…

Η ουσία είναι,ότι οι μεταγραφές θα κριθούν μέσα από την ευρωπαϊκή πορεία.Το επίπεδο δηλαδή,θα αλλάξει από τα αποτελέσματα.Ενδεχόμενη πρόκριση στην επόμενη φάση του Τσάμπιονς Λιγκ ή στο κύπελλο ΟΥΕΦΑ μέσω της τρίτης θέσης,θα φέρει τους Πειραιώτες σε άλλες κινήσεις,από αυτές που ίσως και να μην γίνουν,αν η ομάδα αποκλειστεί.
Το εκτός έδρας ματς με τη Λάτσιο και το εντός με την Βέρντερ Βρέμης,θα δείξει έτσι,το μέλλον και των μεταγραφών.Σαφώς,κανείς δεν διαψεύδει τα ονόματα που ακούγονται.

Η προπόνηση

Κατά τα άλλα,την Τετάρτη συνεχίστηκε η προετοιμασία των παικτών του Ολυμπιακού,για τον αγώνα με τη Βέροια.Ο Τάκης Λεμονής,θα περιμένει και την επιστροφή των διεθνών του την Πέμπτη.Ουκ ολίγοι ήταν αυτοί που απουσίαζαν άλλωστε.Ο Κωνσταντίνου με την Κύπρο,ο Ζεβλάκοφ με την Πολωνία,οι Έλληνες διεθνείς με την ανδρών στην Ουγγαρία,αλλά και οι Μήτρογλου,Παναγόπουλος με την Ελπίδων.Ο Λεμονής,όπως συνηθίζει να κάνει,θα μιλήσει με τους παίκτες,θα δει την κατάστασή τους και αναλόγως θα διαμορφώσει τα πλάνα του.
Από εκεί και πέρα,το ευχάριστο είναι ότι Παρασκευάς Άντζας γυμνάστηκε κανονικά και επιστρέφει στη διάθεση του 47χρονου τεχνικού του.Μαζί του και ο Τοροσίδης που λόγω ίωσης έχασε την Εθνική,ενώ κανονικά γύρισαν από το ματς φίλων Ζιντάν με φίλους Ρονάλντο,οι Λούα Λούα και Πάντος,που έμειναν με τις καλύτερες εντυπώσεις.Όσον αφορά στον Ζούλιο Σέζαρ,πάει αρκετά καλά μετά τη θλάση που έπαθε και ακολούθησε πρόγραμμα που περιελάμβανε θεραπεία και ατομική προπόνηση στο γυμναστήριο.Ο Νε ακολούθησε ατομικό πρόγραμμα στο γυμναστήριο, αλλά όπως έχουμε επισημάνει,η περίπτωσή του θα εξεταστεί άμεσα…

Μόνιμο πρόβλημα ο Ραούλ Μπράβο

Η περίπτωση του Ραούλ Μπράβο συνεχίζει να προβληματίζει και αποτέλεσμα των παραπόνων του για ενοχλήσεις,ήταν το μεσημέρι της Τετάρτης,ο παίκτης να υποβληθεί στο Ιατρικό Κέντρο Αθηνών στο Μαρούσι,σε μαγνητική τομογραφία.Η εξέταση έδειξε ότι υπάρχουν κάποια ευρήματα από προηγούμενη κάκωση (αιμάτωμα γαστροκνημίας).Η επιστροφή του ποδοσφαιριστή στις υποχρεώσεις της ομάδας θα εξαρτηθεί από την πορεία της αποθεραπείας του.Το απόγευμα έτσι,ο Μπράβο ακολούθησε πρόγραμμα που περιελάμβανε θεραπεία και ατομική προπόνηση στο γυμναστήριο.

Είναι δεδομένο πάντως,ότι ο Μπράβο προβληματίζει.Ήταν η πιο ακριβή μεταγραφή του καλοκαιριού,ο άνθρωπος των πολλών υποσχέσεων και μέχρι στιγμής δεν προκύπτει η ανάλογη προσφορά.Σίγουρα υπάρχει χρόνος,αλλά είναι κι άλλα θέματα,που καθημερινά ρίχνουν την… εκτίμηση πολλών,γι’ αυτόν.

Τα "ερυθρόλευκα"

Το μεσημέρι της Τετάρτης,ο διευθύνων σύμβουλος της ΠΑΕ Ολυμπιακός,Πέτρος Κόκκαλης,ο διευθυντής επικοινωνίας Γιάννης Μώραλης και το γραφείο Τύπου,παρέθεσαν γεύμα στους ρεπόρτερ των Πειραιωτών.

Γουστάρουν πολύ τον Σωτήρη Κυργιάκο,πολλοί μέσα στον Ολυμπιακό.Κι αυτό έχει μεγάλη σημασία.Είναι δεδομένο πως όλο και κάποια αντίδραση θα έχουν πάρει από τον κεντρικό αμυντικό.Αν μάλιστα είχαν…δει πάγο,τότε θα το είχαν «κάψει» το όνομα.

Η UEFA ενημέρωσε την ΠΑΕ,για την παρουσία στο παιχνίδι με τη Λάτσιο,του σεκιούριτι όφισερ,Γουίλι Μακ Ντάγκαλ από τη Σκωτία.

Γιάννης Μώραλης και Γιάννης Τσιρώνης πετούν για την Ρώμη,όπου θα έχουν συνάντηση για θέματα ασφαλείας,ενόψει του ματς με την Λάτσιο.

Η προπόνηση της Πέμπτης θα αρχίσει στις 17:00.

Μάκος και Κλέιτον έχουν ακουστεί στο πλαίσιο ενίσχυσης,αλλά παρόμοιες περιπτώσεις υπάρχουν τουλάχιστον δέκα.

Ολυμπιακός ή εξωτερικό,είπε για τον Κωνσταντίνου ο μάνατζέρ του. Κάτι ανάλογο,είχε ειπωθεί και όταν ήταν στον Παναθηναϊκό κι άλλο προέκυψε.Ποτέ μην λες ποτέ…

[move]ποτε στον πειραια κυργιακο πουσταρα[/move]
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα Μαγκες Οπαδοι του Μεγαλυτερου Ελληνικου Συλλογου!!!
Πλησιαζει το Σαββατο που θα ξαναδουμε την Ομαδα απο κοντα!!!
7 το απογευμα παιζουμε
ΟΛΟΙ κοντα στα παιδια!!!!
φιλε podolagne δεν σε εχω ρωτησει πηγαινεις γηπεδο?
αν ναι μπορουμε να συναντηθουμε καμμια φορα!!!!
 

Συνημμένα

  • plates.jpg
    plates.jpg
    46,8 KB · Εμφανίσεις: 10

Επισκέπτης
Καλημερα Μαγκες Οπαδοι του Μεγαλυτερου Ελληνικου Συλλογου!!!
Πλησιαζει το Σαββατο που θα ξαναδουμε την Ομαδα απο κοντα!!!
7 το απογευμα παιζουμε
ΟΛΟΙ κοντα στα παιδια!!!!
φιλε podolagne δεν σε εχω ρωτησει πηγαινεις γηπεδο?
αν ναι μπορουμε να συναντηθουμε καμμια φορα!!!!
φροντισε να κατεβεις νωρις,να πιουμε τα μπυρονια μας..
[move][size=20pt]μπαμπακο κοντευω να τελειωσω το γυμνασιο..ποτε επιτελους θα παρουμε πρωταθλημα???[/size][/move]
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
φροντισε να κατεβεις νωρις,να πιουμε τα μπυρονια μας..
[move][size=20pt]μπαμπακο κοντευω να τελειωσω το γυμνασιο..ποτε επιτελους θα παρουμε πρωταθλημα???[/size][/move]
ναι φίλε 17:30 θα εισέρθω  στον περιβάλλοντα χώρο  του Ναου!!!!

[move]Κλαψε παιδι μου κλαψε οταν παρουμε την Πολη και την Αγια Σοφια ισως μας αφησει ο Θρυλος να το παρουμε....[/move]
 

Επισκέπτης
ναι φίλε 17:30 θα εισέρθω  στον περιβάλλοντα χώρο  του Ναου!!!!

[move]Κλαψε παιδι μου κλαψε οταν παρουμε την Πολη και την Αγια Σοφια ισως μας αφησει ο Θρυλος να το παρουμε....[/move]
αντε να σε δω..γιατι αμα περασεις πρωτα απο κανενα ευαγες ιδρυμα,σε βλεπω να ερχεσαι κατα τις 7 παρα 5..
[move][size=20pt]μα ο εξαδαχτυλος βασιλιας που ειχαμε,εχει παρει τον πουλο πατερα[/size][/move]
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
αντε να σε δω..γιατι αμα περασεις πρωτα απο κανενα ευαγες ιδρυμα,σε βλεπω να ερχεσαι κατα τις 7 παρα 5..
[move][size=20pt]μα ο εξαδαχτυλος βασιλιας που ειχαμε,εχει παρει τον πουλο πατερα[/size][/move]
Δεν θα περασω φιλε μου θα ειμαι συνεπης!!!!!



[move]Δεν πειράζει παιδί μου προκειμένου να ξαναπάρει πρωτάθλημα ο δικέφαλος θα τον ξαναφερθούμε
α όχι ξέχασα!!! αφού η φλωριτζιναλ είναι αναρχοκουμουνιστες!!!! Θα έχουμε πάλι εμφύλιο στην κερκιδα!!!
κάνε υπομονή μέχρι να κλωνοποιησουμε τον Κωνσταντίνο Παλαιολόγο[/move]



edit AssFiller :αφαίρεση χρώματος & bold
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom