Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το κλάμα βγήκε από τον παράδεισο..


"Από το ντέρμπι της Λεωφόρου και μετά λένε όλοι ότι γκρινιάζουμε συνέχεια..."

"....."

"....."

"....."

"....."

"Πάλι παίζετε με το τηλεκοντρόλ;"

[move]γιατι κλαις μικρη μου κομμωτρια???[/move]
 

Επισκέπτης
Προσοχή στην Πρόκομ συνιστά ο Γκέρσον..

Επικίνδυνη χαρακτήρισε την Πρόκομ ο προπονητής του Ολυμπιακού,Πίνι Γκέρσον,πιστεύει όμως πως η ομάδα του θα νικήσει τους Πολωνούς με την συμπαράσταση του κόσμου την Τετάρτη (21/11) στο ΣΕΦ.
Ο ισραηλινός δήλωσε:«Είναι επικίνδυνη ομάδα ειδικά μετά από την νίκη επί της Βίρτους στην Μπολόνια.Το καλοκαίρι έκανε πολλές και καλές μεταγραφές αλλά ακόμα δεν έχουν βρει τη χημεία της. Βελτιώνονται μέρα με τη με μέρα και είναι επικίνδυνη ομάδα κάτι που έχει αποδείξει τα τελευταία χρόνια με την παρουσία της στην Ευρωλίγκα.Η επιστροφή του Γκούροβιτς τους ισχυροποιεί περισσότερο και παίζουν εντελώς διαφορετικά μακριά από την έδρα τους.Χρειαζόμαστε τον κόσμο δίπλα μας για μια ακόμα φορά και πιστεύω ότι θα γίνει».

Από την πλευρά του,ο αρχηγός της ομάδας του Πειραιά,Μανώλης Παπαμακάριος δήλωσε πως η Πρόκομ είναι πολύ βελτιωμένη και χαρακτήρισε το παιχνίδι περίεργο:«Είναι περίεργο το παιχνίδι με την Πρόκομ γιατί θα βρούμε απέναντι μας τον Χρήστο Χαρίση.Παίζει καλά εκεί συνηθίζει το περιβάλλον και χαιρόμαστε γι’ αυτό.Είμαστε καλοί φίλοι αλλά αύριο θα τον στεναχωρήσουμε.Η Πρόκομ έχει βελτιωθεί και αυτό το απέδειξε απέναντι στην Βίρτους την οποία νίκησε στην έδρα της.Ωστόσο,χάνουν στην έδρα τους.Το παιχνίδι είναι σημαντικό και θα έχουμε επιπλέον δυο παίκτες μαζί μας (Γουντς-Μασιγιάουσκας)».

Ευρωλίγκα 2007-2008 1ος γύρος - Όμιλος Α

1 TAU Ceramica 7 4
2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας 7 4
3 Montepaschi Siena 6 4
4 Ολυμπιακός 6 4
5 Ζαλγκίρις 6 4
6 Ολύμπια Λιουμπλιάνας 6 4
7 Πρόκομ Τρεφλ 5 4
8 Virtus Bologna 5 4
 

Επισκέπτης
Α1 Πόλο

Παλ.Φάληρο-Ολυμπιακός 21/11 19:00

Α1 Πόλο 2007-2008
1 Ολυμπιακός 14 7
2 Πανιώνιος 13 8
3 Εθνικός Πειραιώς 12 7
4 Βουλιαγμένη 9 8
5 Γλυφάδα 9 8
6 Π.Α.Ο.Κ. 7 8
7 ΝΕ Πατρών 7 8
8 Παλαιό Φάληρο 6 7
9 Χίος 6 8
10 Παναθηναϊκός 4 7
11 Χανιά 4 8
12 Κέρκυρα 1 8
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Κοντός - Βανδή - ΤΙΜ - Βυζάντιο - Πατριάρχες - Φοίβος - Ύμνοι (παλιοί και νέοι) - Σουξέ και Hitάκια - Σπόνσορες - Videoclip - CD - Διαφημίσεις - Δον-Γεροι-Νεοι - Πούρα - promotion - Συναυλίες - Original - Γήπεδα και σχέδια - Χούλιγκανς και ...δοσίλογοι... ένα μάτσο χάλια είστε! Έχετε μπερδέψει τα μπούτια σας! Δεν ξέρετε ποιοί είστε, τι θέλετε, πού πάτε και τι σας γίνετε!

"Εμπρός της ΑΕΚ παληκάρια... ξαπλώστε και αράξτε στα χορτάρια...
τους ψόφιους προσποιηθείτε, τις κότες μιμηθείτε...
το καλτσόν σας μη σκίστε, μη σκίστε, μη σκίστε!!!"

[move]ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΟΕ ΟΕ ΟΕ [/move]
 

Επισκέπτης
[move] [/move]
κλαψ,λυγμ..το τραινο εμεινε απο καρβουνο..μηπως σας περισσευει κανενα χαρτομαντηλο???
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Κοντός - Βανδή - ΤΙΜ - Βυζάντιο - Πατριάρχες - Φοίβος - Ύμνοι (παλιοί και νέοι) - Σουξέ και Hitάκια - Σπόνσορες - Videoclip - CD - Διαφημίσεις - Δον-Γεροι-Νεοι - Πούρα - promotion - Συναυλίες - Original - Γήπεδα και σχέδια - Χούλιγκανς και ...δοσίλογοι... ένα μάτσο χάλια είστε! Έχετε μπερδέψει τα μπούτια σας! Δεν ξέρετε ποιοί είστε, τι θέλετε, πού πάτε και τι σας γίνετε!

"Εμπρός της ΑΕΚ παληκάρια... ξαπλώστε και αράξτε στα χορτάρια...
τους ψόφιους προσποιηθείτε, τις κότες μιμηθείτε...
το καλτσόν σας μη σκίστε, μη σκίστε, μη σκίστε!!!"

[move]ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΟΕ ΟΕ ΟΕ [/move]
Εμείς φίλε πέσαμε κάτω σε ένα ματς-παρωδία με τον Ποντίκη διαιτητή και μια από τις χειρότερες διαιτησίες όλων των εποχών που έχουν γίνει σε αυτή τη χώρα! :think:Δεν είναι τυχαίο το ότι ο Ποντίκης εξαφανίστηκε μετά την αποστολή-καμικάζι που εξετέλεσε!
Αν είσασταν τόσο ΑΝΤΡΙΚΗ ομάδα θα έπρεπε να είσασταν οι πρώτοι που θα προσπαθούσαν να ξεχάσουν το συγκεκριμένο ματς!Θυμίζω ότι το σκορ ήταν 1-1 στο 78' περίπου και υπήρχε και ρεβάνς!Όπως σου είχα πει εγώ θα γούσταρα να πάρουν την ομάδα και να φύγουν από το γήπεδο!Ο κόσμος έβραζε στις εξέδρες!Δεν μπορείς να φανταστείς την ατμόσφαιρα! :think:
Εσύ όμως δεν μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί η ομάδα σου ΚΩΛΟΣΕ  κάποτε να κατέβει σε μπαράζ κατάκτησης πρωταθλήματος!!!!Α ρε δαφνοστεφανωμένε...  :badair:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447

Συνημμένα

  • oxi allo karvouno.jpg
    oxi allo karvouno.jpg
    35 KB · Εμφανίσεις: 14

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εμείς φίλε πέσαμε κάτω σε ένα ματς-παρωδία με τον Ποντίκη διαιτητή και μια από τις χειρότερες διαιτησίες όλων των εποχών που έχουν γίνει σε αυτή τη χώρα! :think:Δεν είναι τυχαίο το ότι ο Ποντίκης εξαφανίστηκε μετά την αποστολή-καμικάζι που εξετέλεσε!
Αν είσασταν τόσο ΑΝΤΡΙΚΗ ομάδα θα έπρεπε να είσασταν οι πρώτοι που θα προσπαθούσαν να ξεχάσουν το συγκεκριμένο ματς!Θυμίζω ότι το σκορ ήταν 1-1 στο 78' περίπου και υπήρχε και ρεβάνς!Όπως σου είχα πει εγώ θα γούσταρα να πάρουν την ομάδα και να φύγουν από το γήπεδο!Ο κόσμος έβραζε στις εξέδρες!Δεν μπορείς να φανταστείς την ατμόσφαιρα! :think:
Εσύ όμως δεν μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί η ομάδα σου ΚΩΛΟΣΕ  κάποτε να κατέβει σε μπαράζ κατάκτησης πρωταθλήματος!!!!Α ρε δαφνοστεφανωμένε...  :badair:
Εμείς φίλε πέσαμε κάτω σε ένα ματς-παρωδία με τον Ποντίκη διαιτητή και μια από τις χειρότερες διαιτησίες όλων των εποχών που έχουν γίνει σε αυτή τη χώρα! :think:Δεν είναι τυχαίο το ότι ο Ποντίκης εξαφανίστηκε μετά την αποστολή-καμικάζι που εξετέλεσε!
Αν είσασταν τόσο ΑΝΤΡΙΚΗ ομάδα θα έπρεπε να είσασταν οι πρώτοι που θα προσπαθούσαν να ξεχάσουν το συγκεκριμένο ματς!Θυμίζω ότι το σκορ ήταν 1-1 στο 78' περίπου και υπήρχε και ρεβάνς!Όπως σου είχα πει εγώ θα γούσταρα να πάρουν την ομάδα και να φύγουν από το γήπεδο!Ο κόσμος έβραζε στις εξέδρες!Δεν μπορείς να φανταστείς την ατμόσφαιρα! :think:
Εσύ όμως δεν μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί η ομάδα σου ΚΩΛΟΣΕ  κάποτε να κατέβει σε μπαράζ κατάκτησης πρωταθλήματος!!!!Α ρε δαφνοστεφανωμένε...  :badair:


Σιγά μην το ξεχάσουν.Αυτοί τους νοιάζει να κερδίσουν κ ας πεθάνουν 5 αντίπαλοι του αντιπάλου εκείνη την στιγμή στο ματς.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
*Θείε Σωκράτη το χορτάρι ήταν ψηλό και δεν κέρδισα.ΚΛΑΨ-ΛΥΓΜ :'(
*Θείε Σωκράτη με αδίκησε η διαιτησία με την Λάτσιο και δεν κέρδισα.ΚΛΑΨ-ΛΥΓΜ,ΚΛΑΨ-ΛΥΓΜ :'( :'(
*Θείε Σωκράτη είχα τραυματισμούς και δεν κέρδισα την ομαδάρα τον Αστέρα.ΚΛΑΨ-ΛΥΓΜ,ΚΛΑΨ-ΛΥΓΜ,ΚΛΑΨ-ΛΥΓΜ :'( :'( :'(

Γεια σας βαζελάκια μου ,άξιοι συνεχιστές του Καϊλα,της Μάρθας Βούρτση και της Βροχοπούλου όπως λέτε.

Όταν χάνουμε δεν ψάχνουμε δικαιολογίες.


ΠΙΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

cornholio

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
μην μας ζαλίζεις τα ούμπαλα με τη κλάψα και την γκρίνια σου μωρή καμμένη κομμώτρια.
άντε βάλε κανα μπικουτή και σεσουάρ στο θρέντ της χανούμισας.
ουστ κλαψομούνα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
μην μας ζαλίζεις τα ούμπαλα με τη κλάψα και την γκρίνια σου μωρή καμμένη κομμώτρια.
άντε βάλε κανα μπικουτή και σεσουάρ στο θρέντ της χανούμισας.
ουστ κλαψομούνα.
μην μας ζαλίζεις τα ούμπαλα με τη κλάψα και την γκρίνια σου μωρή καμμένη κομμώτρια.
άντε βάλε κανα μπικουτή και σεσουάρ στο θρέντ της χανούμισας.
ουστ κλαψομούνα.


Ποιος είσαι εσύ μικρούλη-κατρουλη μου που θα με πιάσεις στο στόμα σου κ θα με βρίσεις.Καινουργιο φυντανάκι-επιστήμων είσαι;;;λες κ έχουμε λίγους εδώ μέσα.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Εμείς φίλε πέσαμε κάτω σε ένα ματς-παρωδία με τον Ποντίκη διαιτητή και μια από τις χειρότερες διαιτησίες όλων των εποχών που έχουν γίνει σε αυτή τη χώρα! :think:Δεν είναι τυχαίο το ότι ο Ποντίκης εξαφανίστηκε μετά την αποστολή-καμικάζι που εξετέλεσε!
Αν είσασταν τόσο ΑΝΤΡΙΚΗ ομάδα θα έπρεπε να είσασταν οι πρώτοι που θα προσπαθούσαν να ξεχάσουν το συγκεκριμένο ματς!Θυμίζω ότι το σκορ ήταν 1-1 στο 78' περίπου και υπήρχε και ρεβάνς!Όπως σου είχα πει εγώ θα γούσταρα να πάρουν την ομάδα και να φύγουν από το γήπεδο!Ο κόσμος έβραζε στις εξέδρες!Δεν μπορείς να φανταστείς την ατμόσφαιρα! :think:
Εσύ όμως δεν μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί η ομάδα σου ΚΩΛΟΣΕ  κάποτε να κατέβει σε μπαράζ κατάκτησης πρωταθλήματος!!!!Α ρε δαφνοστεφανωμένε...  :badair:
Στο ειπα και την αλλη φορα και στο ξαναλεω παλι...
αν στην δικη σου λογικη ειναι το ιδιο το να μην κατεβεις σε εναν αγωνα
και να τον χασεις στα χαρτια(πραγμα που εχουν κανει πολλες Ελληνικες και ξενες ομαδες σε διαφορα σπορ Π.χ. Βαζελος στο Μπασκετ στο σεφ)
και το ιδιο κατα την διαρκεια του Αγωνα επειδη χανεις και δεν μπορεις να κερδισεις η επειδη νιωθεις οτι σε "αδικουν" να ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΤΩ σαν ζαγαρι και να κανει τον τραυματια ΟΛΗ Η gay ομαδα σου (Μαμα πεφτω κατω δεν μπορω να κερδισω κλαψ λιγμ)
Τοτε καταλαβαινω γιατι εισαι αεκτζης και γιατι ειμαι Ολυμπιακος!!!!

[move]ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ ΓΗΠΕΔΟ οε οε οε[/move]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Επείδη είστε κοντόφθαλμοι -πάντα ήσασταν εξάλλου,το ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ,είχε να κάνει με την βία.Αν το ματς συνεχιζόνταν με 9 παίκτες και τους Αεκτζήδες να βράζουν φυσικό θα ήταν να βάλετε κ άλλα γκολ.ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.
Τόσα ματς έγιναν κ χάναμε,γιατί δεν έπεσε κανείς κάτω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Οπότε ψάχτο διαφορετικά.Ότι και να γινόνταν θα το έχανε το ματς η ΑΕΚ κ την πρόκριση ή έπεφταν ή όχι.Οπότε άστο καλύτερα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Στο ειπα και την αλλη φορα και στο ξαναλεω παλι...
αν στην δικη σου λογικη ειναι το ιδιο το να μην κατεβεις σε εναν αγωνα
και να τον χασεις στα χαρτια(πραγμα που εχουν κανει πολλες Ελληνικες και ξενες ομαδες σε διαφορα σπορ Π.χ. Βαζελος στο Μπασκετ στο σεφ)
και το ιδιο κατα την διαρκεια του Αγωνα επειδη χανεις και δεν μπορεις να κερδισεις η επειδη νιωθεις οτι σε "αδικουν" να ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΤΩ σαν ζαγαρι και να κανει τον τραυματια ΟΛΗ Η gay ομαδα σου (Μαμα πεφτω κατω δεν μπορω να κερδισω κλαψ λιγμ)
Τοτε καταλαβαινω γιατι εισαι αεκτζης και γιατι ειμαι Ολυμπιακος!!!!

[move]ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ ΓΗΠΕΔΟ οε οε οε[/move]
Όχι φίλε μου είναι πολύ χειρότερο να ΚΩΛΟΣΕΙΣ και να μην κατέβεις να παίξεις!Δεν μπορώ να σου γράφω τα ίδια...και το ματς ήταν 1-1!Τέλος πάντων,αυτό το ματς όπως και πολλά άλλα είναι κηλίδα για την ιστορία της δικής σου "ΜΑΓΚΙΚΗΣ" ομάδας και όχι της ΑΕΚ!Αν δεν μπορείς να το κατανοήσεις... :idiot:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Επείδη είστε κοντόφθαλμοι -πάντα ήσασταν εξάλλου,το ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ,είχε να κάνει με την βία.Αν το ματς συνεχιζόνταν με 9 παίκτες και τους Αεκτζήδες να βράζουν φυσικό θα ήταν να βάλετε κ άλλα γκολ.ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.
Τόσα ματς έγιναν κ χάναμε,γιατί δεν έπεσε κανείς κάτω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Οπότε ψάχτο διαφορετικά.Ότι και να γινόνταν θα το έχανε το ματς η ΑΕΚ κ την πρόκριση ή έπεφταν ή όχι.Οπότε άστο καλύτερα.
Ρε θα τρελαθούμε ΤΕΛΕΙΩΣ την μεγαλύτερη ΠΡΑΞΗ ΔΕΙΛΙΑΣ που εμφανίστηκε
στον Ελληνικό Αθλητισμό την παρουσιάζεται σαν "Κοινωνικό έργο"????
πατέ καλά ρε ??? μονό αεκτζιδες θα έκαναν ΤΟΣΟ το άσπρο μαύρο!!!!!
για να δικαιολογισετε την ΠΛΗΡΗ ΑΝΥΠΑΡΞΙΑ ΣΑΣ ΣΑΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
αλλά εδω βεβαία επειδή και καλά σας "αδικούσαν" σταμάτησε ο κοντός και ο ατμα να παίζουν στην Εθνική Ελλάδος.....
για τέτοια ομάδα μιλάμε....
άσε τα περί αδικίας σε εμένα...
ξεχνάς τα 10 χρόνια σφαγής του Ολυμπιακού από τον κάθε τυχάρπαστο
Γιδόπουλο μελισσανιδη Καρρά Βαρδινογιάννη?
άσε λοιπόν τα "περί δεν θα έφευγε ζωντανός από το γήπεδο"
γιατί 10 χρόνια που μας ΕΣΦΑΖΑΝ , έφευγαν όλοι ζωντανοί από το Καραϊσκάκη....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε θα τρελαθούμε ΤΕΛΕΙΩΣ την μεγαλύτερη ΠΡΑΞΗ ΔΕΙΛΙΑΣ που εμφανίστηκε
στον Ελληνικό Αθλητισμό την παρουσιάζεται σαν "Κοινωνικό έργο"????
πατέ καλά ρε ??? μονό αεκτζιδες θα έκαναν ΤΟΣΟ το άσπρο μαύρο!!!!!
αλλά άδω βεβαία επειδή και καλά σας "αδικούσαν" σταμάτησε ο κοντός και ο ατμα να παίζουν στην Εθνική Ελλάδος.....
για τέτοια ομάδα μιλάμε....
άσε τα περί αδικίας σε εμένα...
ξεχνάς τα 10 χρόνια σφαγής του Ολυμπιακού από τον κάθε τυχάρπαστο
Γιδόπουλο μελισσανιδη Καρρά Βαρδινογιάννη?
άσε λοιπόν τα "περί δεν θα έφευγε ζωντανός από το γήπεδο"
γιατί 10 χρόνια που μας ΕΣΦΑΖΑΝ , έφευγαν όλοι ζωντανοί από το Καραϊσκάκη....
Ρε θα τρελαθούμε ΤΕΛΕΙΩΣ την μεγαλύτερη ΠΡΑΞΗ ΔΕΙΛΙΑΣ που εμφανίστηκε
στον Ελληνικό Αθλητισμό την παρουσιάζεται σαν "Κοινωνικό έργο"????
πατέ καλά ρε ??? μονό αεκτζιδες θα έκαναν ΤΟΣΟ το άσπρο μαύρο!!!!!
αλλά άδω βεβαία επειδή και καλά σας "αδικούσαν" σταμάτησε ο κοντός και ο ατμα να παίζουν στην Εθνική Ελλάδος.....
για τέτοια ομάδα μιλάμε....
άσε τα περί αδικίας σε εμένα...
ξεχνάς τα 10 χρόνια σφαγής του Ολυμπιακού από τον κάθε τυχάρπαστο
Γιδόπουλο μελισσανιδη Καρρά Βαρδινογιάννη?
άσε λοιπόν τα "περί δεν θα έφευγε ζωντανός από το γήπεδο"
γιατί 10 χρόνια που μας ΕΣΦΑΖΑΝ , έφευγαν όλοι ζωντανοί από το Καραϊσκάκη....


Έλαααααααααααα.Σας έσφαζαν κιόλας;;;τότε μετά τις πούτσες που τρώγατε γιατί πέταγαν οι επιστήμονές σας κορνέδες στις παιχτούρες σας κ τους έσπαγαν τα τουτου τους;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom