Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Eνα ποστ για το συνηθισμενο μας Παρτι αναψε τα αιματα......
ρε Μαλακες Πεταχτηκα 3 ωριτσες σε ενα παιδικο παρτι με την Κορη μου και τα κανατε πουτανα
για το αν Θα κανουμε Φιεστα Κυριακη η Σαββατο με την Αελ η τον Θρασυβουλα???????




ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!
το πηραμε απο Μαρτιο Και κανουμε Φιεστα ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ γουσταρουμε..........
Οι Υπολοιποι ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


Αντε μου το "Ζωντανεψατε" κουΦαλες και εχει και Διακοπη.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το πηραμε απο Μαρτιο Και κανουμε Φιεστα ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ γουσταρουμε..........
Οι Υπολοιποι ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

τα πελέ μη μας ζαλίζετε μόνο......
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σιγά ρε γαμιά κατούρα και λίγο
πάμε άλλη μια γιατί δεν καταλαβαίνεςι ούτε με τον καλό ούτε τον κακό..

Εδώ μέσα υπάρχουν βάζελοι γαύροι και λοιποί....
Με πολλά μοντέρια και μέλη είμαι φίλος και μάλιστα με μερικούς κολλητός.

Κάνουμε το χάβαλό μας και μέχρι εκεί.

Ο ακαποτούλης μου έστειλε πι εμ να μη λεω ότι είναι κλώνος γιατί του στέλνουν πι εμ και του βρίζουν μάνες....
Εγινα έξαλλος, μίλησα με μοντέρι και έγινε το προφανές.
Μετά από αυτό, το φιλαράκι μας που είναι και γαύρος με λέει ρουφιάνο επειδή ζήτησα να μπαναριστούν αυτοί που βρίζουν μάνες και μάλιστα είναι και βαζέλια...

Συνεπώς.
Δε με νοιάζει εάν έχεις ψυχολογικά,
δε με νοιάζει εάν είσαι αγάμητος,
δε με νοιάζει εάν είσαι γαυροβάζελος,
δε με νοιάζει εάν είσαι μαλάκας,
δε με νοιάζει να με βρίζεις,
αλλά εάν βρίζεις μάνες και σόγια θα σου πάρει ο διάολος τον πατέρα.

Και σε όποιον αρέσει, γαύρο ή βάζελα.
Και τώρα πες με και συ ρουφιάνο....
στ αρχίδια μου γράφω τον κάθε προβληματικό εδώ μέσα.
Πρώτα απ όλα είμαστε παρέα ανεξαρτήτως οαδικής προέλευσης. Αντεγκλήσεις θα υπάρχουν, νευρα και άλλα....
Αγοράκια είμαστε λογικό είναι.
Αρκεί να ξέρουν όλοι ποιό είναι το μέτρο πέρα από ομάδες, κόμματα και ιδεολογίες.
Αυτά.

Χριστόφορε άσε το γαύρο και ασχολήσου με τις κόρες σου..........
ΔΕ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ.  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σου ειπα Ρε Νουμερο ....
Θα κανουμε ΦΙΕΣΤΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ!!!!
Αν θες .. Αν οχι Αλλαξε Καναλι!!!!!

Και του Χρονου Φιεστα ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ !!!!!

ναι και γω σ αγαπάω.......
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
Κορυφαία ομάδα της εβδομάδας, στην Ευρώπη, ο Ολυμπιακός σύμφωνα με την ΟΥΕΦΑ!Σάββατο 28 Μαρτίου 2009, 13:47
Γράφει: sportdog team

Φόρμα Ομάδας – 5 Τελευταίοι ΑγώνεςΝίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκολ Υπέρ Γκολ Κατά
3  2  0  12  4 
EκτύπωσηΑποστολή σε φίλοA-A+


Κορυφαία ομάδα της Ευρώπης για αυτή την εβδομάδα χαρακτήρισε τον Ολυμπιακό η ΟΥΕΦΑ, στην ιστοσελίδα της, ενδεικτικό της κυριαρχίας των «ερυθρόλευκων» στον ελληνικό χώρο. Αφορμή, φυσικά, στάθηκε η μαθηματική κατάκτηση του πρωταθλήματος από τους Πειραιώτες, του 12ου τα τελευταία 13 χρόνια, τρεις αγωνιστικές πριν ολοκληρωθεί το πρόγραμμα!




Η επιτυχία του Ολυμπιακού φιλοξενείται στo «Pick of the week» και το σχετικό κείμενο αναφέρει ότι είναι η πρώτη ευρωπαϊκή ομάδα που κατακτά και επίσημα τον τίτλο της φετινής περιόδου. Γίνεται σχόλιο για τα 37 συνολικά πρωταθλήματα, τα 12 από τα οποία κατακτήθηκαν τα τελευταία 13 χρόνια, ενώ φιλοξενούνται και οι δηλώσεις του Βαλβέρδε για την... ευκολία που επιτεύχθηκε αυτός ο στόχος:

«Δεν περίμενα ότι θα εξασφαλίζαμε τον τίτλο τόσο νωρίς στη σεζόν και με τόσο μεγάλη διαφορά»!
αυτά ως απάντηση σε κάθε προβληματικό στερημένο
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Να το βλεπουν τα βαζελακια να θυμουνται και να κλαινε.... :grin:
 

oral-69

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
θα προτιμουσα,η φιεστα να γινει την μερα που θα παιζουν play off ΠΑΟ-ΑΕΚ.  :2funny: :2funny: :2funny: ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ANAlgitos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
210
Like
2
Πόντοι
1
δεν έχουν καταλάβει ότι τους έχω αφήσει ελεύθερους να αλωνίζουν για να διασκεδάζω.......

τρελλό γέλιο παπά....
μόλις εμφανίζομαι είδες τι γίνεται........

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Υ.Γ.

αφού έχει πέσει ο Θρασύβουλας εγώ λεω να κάνετε περιοδεία στα υποκαταστήματά σας....
10 λεπτά στην Κέρκυρα Κούπα και φιέστα.....
10 στον Πανιώνιο
10 στον Ηρακλή...
και τελευταία να αφήσετε την Ξάνθη για να τους προσφέρετε και τη χαρά του τελευταίου που γεύεται τη φιέστα μετά τις προσφορές που σας έχει κάνει......
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: 
Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι το κόμπλεξ σου είναι αθεράπευτο !!!!  Και όσο για τις προσφορές προσφέρουμε από το Μάρτη κούπες. Εσείς μείνατε για άλλη μια φορά με τον πέουλα στο χέρι!
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι το κόμπλεξ σου είναι αθεράπευτο !!!!  Και όσο για τις προσφορές προσφέρουμε από το Μάρτη κούπες. Εσείς μείνατε για άλλη μια φορά με τον πέουλα στο χέρι!
ο περσονανονγκρατα η παλια ηταν ολυμπιακος και εκανε το λαθος να αλλαξει ομαδα η πρεπει να εχει φαει πολυ ξυλο απο ολυμπιακους στη ζωη του
δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Κορυφαία ομάδα της εβδομάδας, στην Ευρώπη, ο Ολυμπιακός σύμφωνα με την ΟΥΕΦΑ!Σάββατο 28 Μαρτίου 2009, 13:47
Γράφει: sportdog team

Φόρμα Ομάδας – 5 Τελευταίοι ΑγώνεςΝίκες Ισοπαλίες Ήττες Γκολ Υπέρ Γκολ Κατά
3  2  0  12  4 
EκτύπωσηΑποστολή σε φίλοA-A+


Κορυφαία ομάδα της Ευρώπης για αυτή την εβδομάδα χαρακτήρισε τον Ολυμπιακό η ΟΥΕΦΑ, στην ιστοσελίδα της, ενδεικτικό της κυριαρχίας των «ερυθρόλευκων» στον ελληνικό χώρο. Αφορμή, φυσικά, στάθηκε η μαθηματική κατάκτηση του πρωταθλήματος από τους Πειραιώτες, του 12ου τα τελευταία 13 χρόνια, τρεις αγωνιστικές πριν ολοκληρωθεί το πρόγραμμα!




Η επιτυχία του Ολυμπιακού φιλοξενείται στo «Pick of the week» και το σχετικό κείμενο αναφέρει ότι είναι η πρώτη ευρωπαϊκή ομάδα που κατακτά και επίσημα τον τίτλο της φετινής περιόδου. Γίνεται σχόλιο για τα 37 συνολικά πρωταθλήματα, τα 12 από τα οποία κατακτήθηκαν τα τελευταία 13 χρόνια, ενώ φιλοξενούνται και οι δηλώσεις του Βαλβέρδε για την... ευκολία που επιτεύχθηκε αυτός ο στόχος:

«Δεν περίμενα ότι θα εξασφαλίζαμε τον τίτλο τόσο νωρίς στη σεζόν και με τόσο μεγάλη διαφορά»!
αυτά ως απάντηση σε κάθε προβληματικό στερημένο

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom