Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γελαω και με τις δυο σας
ποια θελει να την γαμησω πρωτη?η πουτανιτσα που κρυβοταν τοση ωρα η η τσατσα που πεταχτηκε σαν ψωλη?

ραντεβού στην πλατεία μωρή.....
Φέρε και τον νταβά σου..........
θα σας γαμήσω και τους δυό μαζί....
ο παπάς θα τραβάει με την κάμερα.....

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
ραντεβού στην πλατεία μωρή.....
Φέρε και τον νταβά σου..........
θα σας γαμήσω και τους δυό μαζί....
ο παπάς θα τραβάει με την κάμερα.....

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
νταβα εχεις εσυ,τον τραγο
σιγα ρε κυρατσες σε λιγο θα γαμηθειτε και ονλαιν
μας πνιξανε τα σαλιαρισματα σας
λοιπον αντε παρτε δρομο τωρα απο το θρεντ του θρυλου γαμιολες,οποια γουσταρει στοιχεια με πμ να τον γαμησω οπου θελει ερχομαι και στο χωρο σας :birdman:
warnwarn.gif
 σου ειπα να χαλαρωσεις. διαβασε τους κανονες του φορουμ. δεν απειλουμε, δεν χρησιμοποιουμε εκφρασεις που προσβαλουν αλλα μελη κλπ κλπ..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πόσο μ αρέσει να βλέπω γαύρο πρασινισμένο.......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μην του απαντας ρε περσο, το κανει επιτηδες ο μαλακας, για να τον πεταξω εξω. γραφτον στα παπαρια σου..

οκ....
μόνο πλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

αστον πράσινο.......

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
νταβα εχεις εσυ,τον τραγο
σιγα ρε κυρατσες σε λιγο θα γαμηθειτε και ονλαιν
μας πνιξανε τα σαλιαρισματα σας
λοιπον αντε παρτε δρομο τωρα απο το θρεντ του θρυλου γαμιολες,οποια γουσταρει στοιχεια με πμ να τον γαμησω οπου θελει ερχομαι και στο χωρο σας :birdman:
warnwarn.gif
 σου ειπα να χαλαρωσεις. διαβασε τους κανονες του φορουμ. δεν απειλουμε, δεν χρησιμοποιουμε εκφρασεις που προσβαλουν αλλα μελη κλπ κλπ..

Γιατί αγόρι μου βρίζεις έναν παπα?!!! Έναν εκπρόσωπο της εκκλησίας?? Τρόπους και αγωγή δεν έλαβες από το σπίτι σου και το σχολείο? Τον Παναθηναικό, το σάιτ τους κολομοντ βρίσε τους όσο θες, άντε! Αλλά τον ιερέα και την εκκλησία ρε? Θα πρεπε να ντρέπεσαι ειλικρινά...τι να πω...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Γιατί αγόρι μου βρίζεις έναν παπα?!!! Έναν εκπρόσωπο της εκκλησίας?? Τρόπους και αγωγή δεν έλαβες από το σπίτι σου και το σχολείο? Τον Παναθηναικό, το σάιτ τους κολομοντ βρίσε τους όσο θες, άντε! Αλλά τον ιερέα και την εκκλησία ρε? Θα πρεπε να ντρέπεσαι ειλικρινά...τι να πω...
εχει ισοπεδωθει η κοινωνια μας συναδελφε. κανενα ιχνος σεβασμου. γι αυτο μεχρι και το παγκαρι βιώνει την οικονομικη κριση..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γιατί αγόρι μου βρίζεις έναν παπα?!!! Έναν εκπρόσωπο της εκκλησίας?? Τρόπους και αγωγή δεν έλαβες από το σπίτι σου και το σχολείο? Τον Παναθηναικό, το σάιτ τους κολομοντ βρίσε τους όσο θες, άντε! Αλλά τον ιερέα και την εκκλησία ρε? Θα πρεπε να ντρέπεσαι ειλικρινά...τι να πω...

από ότι βλέπω ο ακάποτος έχει δυσαρεστήσει τα μάλα τα στουμφάκια του σάιτ......
η σημερινή νεολαία είναι κάκιστη.
Πάτερ ένα ευχέλαιο περικαλώ.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
εχει ισοπεδωθει η κοινωνια μας συναδελφε. κανενα ιχνος σεβασμου. γι αυτο μεχρι και το παγκαρι βιώνει την οικονομικη κριση..

Ντάξει πάτερ, ίσως το παλικάρι να μην έχει καταλάβει ότι όντως είχες την ιερατική ιδιότητα... Αν είναι έτσι τότε άντε συγχωρείται... Αλλά αν το κάνει εν γνώση του τότε ειλικρινά έχω χάσει πάσα ιδέα...Ντρέπομαι για λογαριασμό του...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
από ότι βλέπω ο ακάποτος έχει δυσαρεστήσει τα μάλα τα στουμφάκια του σάιτ......
η σημερινή νεολαία είναι κάκιστη.
Πάτερ ένα ευχέλαιο περικαλώ.
και συνεχιζει και με πμ. εχει χαρη που σε λιγο φευγω για τουμπανάτη βιζιτα και εχω το μυαλο μου στην κωλοτρυπα της..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και συνεχιζει και με πμ. εχει χαρη που σε λιγο φευγω για τουμπανάτη βιζιτα και εχω το μυαλο μου στην κωλοτρυπα της..

καλά κάνεις....
θα τον αναλάβω εγώ...
μου έστειλε και μένα......
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
και συνεχιζει και με πμ. εχει χαρη που σε λιγο φευγω για τουμπανάτη βιζιτα και εχω το μυαλο μου στην κωλοτρυπα της..

α πάλι για εξομολόγηση πηγαίνετε πάτερ? Πάλι το κατιτίς θα το πάρετε ε? Και μετά γκρινιάζετε εσείς οι παπάδες ότι το παγκάρι είναι άδειο! Ε μετά πως η νεολαία σα το φίλο μας πριν να μην έχει χάσει το δέοντα σεβασμό και να σας έχει σε υπόληψη! Ε, μου λες???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
α πάλι για εξομολόγηση πηγαίνετε πάτερ? Πάλι το κατιτίς θα το πάρετε ε? Και μετά γκρινιάζετε εσείς οι παπάδες ότι το παγκάρι είναι άδειο! Ε μετά πως η νεολαία σα το φίλο μας πριν να μην έχει χάσει το δέοντα σεβασμό και να σας έχει σε υπόληψη! Ε, μου λες???
εεεεεε.. ξερεις.. ειναι προσφορα στη μονή, χωρις μετρητα..  :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom