Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Ουτε απο εμας εγραψε κανεις οτι εχουμε παραπανω τιτλους σε Αθλημα που ΔΕΝ εχουμε
για το Βολει Γραψαμε που και Παραπανω τιτλους Εχουμε και 2 Ευρωπαικα εχουμε.....
Το ψεμα που ειναι?
Ελεος ρε μαγκα στο εγραψα 15 φορες.
Ειπες οτι εχεις τα διπλα πρωταθληματα στο βολει και απο εκει αρχισε ολη η κουβεντα.
Αλλο εχω περισσοτερες κουπες και αλλο λεω οτι εχω τα διπλα πρωταθληματα για να ενισχυσω το επιχειρημα μου.
Τεσπα,το λυσαμε το θεμα,οκ.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ελεος ρε μαγκα στο εγραψα 15 φορες.
Ειπες οτι εχεις τα διπλα πρωταθληματα στο βολει και απο εκει αρχισε ολη η κουβεντα.
Αλλο εχω περισσοτερες κουπες και αλλο λεω οτι εχω τα διπλα πρωταθληματα για να ενισχυσω το επιχειρημα μου.
Τεσπα,το λυσαμε το θεμα,οκ.
Οκ ρε Φιλε Τωρα καταλαβα τι ειπες !!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
παντως εχω καμια 10,11 τιτλους παραπανω και στο Βολει....
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Στον πρώτο γύρο είχε πιάσει. Για να δούμε τώρα τι θα γίνει

4217919735gp7.jpg
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Το...παγωμένο Καραϊσκάκη σήμερα...θα ζασταθεί απο 33.000 οπαδούς του Μεγαλύτερου Ελληνικού Συλλόγου!!!!
Έχουμε και μέρες να δούμε την...αρρώστια μας!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Το...παγωμένο Καραϊσκάκη σήμερα...θα ζασταθεί απο 33.000 οπαδούς του Μεγαλύτερου Ελληνικού Συλλόγου!!!!
Έχουμε και μέρες να δούμε την...αρρώστια μας!!! :dancing: :dancing: :dancing:
Τι μετριοφροσύνη είναι αυτή σήμερα? :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Το...παγωμένο Καραϊσκάκη σήμερα...θα ζασταθεί απο 33.000 οπαδούς του Μεγαλύτερου Ελληνικού Συλλόγου!!!!
Έχουμε και μέρες να δούμε την...αρρώστια μας!!! :dancing: :dancing: :dancing:

Ετσι! θα παίξει η ομαδάρα μας με τον σκουληκιΑΡΗ!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αδερφε μιλαω για early 90's ή εστω την 5ετια που σηκωσαν τα πρωταθληματα και το ευρωπαικο.Τοτε δεν θυμαμαι ολα τα ματς(κανονικη διαρκεια και πλειοφ) για να απαντησω αν μας νικουσαν συνεχομενα 4-5 χρονια.

Τσιμπα το :rockon:
αδέρφια,
απανταχού απόχρωσης και ιδεολογίας:
εγώ ένα έχω να πω. Πως όσο και οι δύο ομάδες ήταν δυνατές σε όλα τα αθλήματα βλέπαμε και ωραία πρωταθλήματα και είχε ο κόσμος όρεξη να πάει στο γήπεδο και πηγαίναμε καλά στην Ευρώπη. Από τότε που ο Κοκκάλας αποφάσισε πως το μπάσκετ δεν του έδινε τα κέρδη πουεπιθυμούσε, και το πρωτάθλημα πήρε την κατιούσα και στην Ευρώπη τα αποτελέσματα έπεσαν σιγά σιγά. Γιατί μπορεί ο ΠΑΟ να πηγαίνει στην Ευρώπη καλά στο μπάσκετ, αλλά δεν είναι επουδενί πια η αχτύπητη δύναμη που ήταν επι Βράνκοβιτς κλπ...Τώρα έχει απλά μια πολύ υπολογίσιμη ομάδα. Εμείς δε....δυστυχώς από αυτά που βλέπω φέτος (και σε σύγκριση με τις προσδοκίες που είχαμε στην αρχή της περιόδου...) δεν βλέπω ούτε φέτος να σηκώνουμε κεφάλι ακόμα και αν τερματίσουμε πρώτοι στην ΚΠ.
Το βάθος πάλι μας λείπει.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γιατί ρε???Να πώ μεγαλύτερο δλδ τον βάζελο ή την ΑΕΚ??? :2funny: :2funny: :2funny:
Όχι αλλά συνήθως δεν περιορίζεστε στην Ψωροκώσταινα...μιλάτε για πλανήτη, Γαλαξία, Σύμπαν! :2funny:
Θα σε διώξουν από πράκτορα οι ομοιδεάτες σου με αυτά που λες! :sunglasses:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Όχι αλλά συνήθως δεν περιορίζεστε στην Ψωροκώσταινα...μιλάτε για πλανήτη, Γαλαξία, Σύμπαν! :2funny:
Θα σε διώξουν από πράκτορα οι ομοιδεάτες σου με αυτά που λες! :sunglasses:

Εντάξει ρε...την άλλη εβδομάδα που παίζουμε Ευρώπη...θα πώ Μεγαλύτερο Σύλλογο της Ευρώπης....και όταν θα ασχοληθούμε με...Διηπειρωτικό...ξέρεις!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom