Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
χρόνια τώρα στην Ελλάδα υπάρχουν οι ολυμπιακοί και οι αντιολυμπιακοί...δεν πειράζει στο - 8 κάνει κρύο πολύ :grin: ;) ;)



Αναρωτήθηκες ποτέ γιατί υπάρχουν αντιολυμπιακοι;οι Γιαννιώτες δεν νομίζουν να είχαν λόγο να είναι.Μετά τα χθεσινά έκτροπα είμαι σίγουρος ότι είναι κ αυτοι΄.Μέχρι κ στα παιδιά της Β' Εθνικής κάνατε καφριλίκια.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16

αυτα και αν ειναι μαζι μας..............
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
κατα αρχην μπραβο στα γιαννενα ας προσεχαμε ειμαστε αξιοι της μοιρας μας.

κατα δευτερο σε ολους εσας που χαιρεστε με τις ηττες του θρυλου ,
αυτο σας εμεινε ρε !!! να χανει ο θρυλος για να σκασει λιγο το χειλακι σας (αλλο επρεπε να γραψω αλλα θα μου το κοψουν)

κοιταξτε τα χαλια σας ρε !!! :jerking: :jerking: :jerking:

δυο ειναι οι ομαδες στην ελλαδα ο ολυμπιακος και οι υπολοιπα λοιμα..

Κανε πρωτα καμια νικη εκτος εδρας στην ευρωπη και μετα τα λεμε επιστημονα
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εγώ γιατί όποιο γαύρο δω δεν φοραέι μπουφάν?????? Είστε πολύ αντράκια και δεν κρυώνετε αφού κάνει τόσο κρυο εκεί πάνω............προσέξτε μόνο μη σπάσει η κορυφή ;)
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
:idiot: :-* :P :dancing:
 

Συνημμένα

  • arxikbv.jpg
    arxikbv.jpg
    145,5 KB · Εμφανίσεις: 57

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
2
Like
1.416
Πόντοι
216
αν την κυριακη βρεθειτε στους -11 τι θα λετε???
η μηπως δεν θα μιλατε γιατι θα τριζουν τα δοντια απ το πολυ κρυο???
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Πονανε χανουμοβαζελακια τα 10 χρονια πικρας που τρωτε απο τον ΘΡΥΛΟ!!!!!
 

FWIAW

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
προς αεκτζηδες

παρακαλατε μην γινει καμμια στραβη και χασετε, γιατι μετα θα ψαχνεται λαγουμι αδειο να κρυφτητε.


(κανονικα επρεπε να το γραψω στο"μονο η χανουμα" , αλλα δεν καταδεχομαι να το διαβασω το θεμα, οχι να γραψω κιολας.)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Όταν φοράς οπαδικές παροπίδες φυσικά και δεν μπορείς να δεις τίποτα άλλο από Πρωταθλητή, Φως κτλ.................Αν χάσουμε φίλε μου επειή σαν οπαδοί και φίλαθλοι είμαστε λίγο πιο ψηλά από σας, θα σου πω προσωπικά μπράβο ;)
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Αναρωτήθηκες ποτέ γιατί υπάρχουν αντιολυμπιακοι;οι Γιαννιώτες δεν νομίζουν να είχαν λόγο να είναι.Μετά τα χθεσινά έκτροπα είμαι σίγουρος ότι είναι κ αυτοι΄.Μέχρι κ στα παιδιά της Β' Εθνικής κάνατε καφριλίκια.

εμείς πάντος φίλε μου dark  δεν κατεβάζουμε διακόπτες και να σκίζουμε δύχτια για να ξαναγίνονται η αγώνες ,οσο αφορά τα  μπουκάλια κ.τ.λ δυστυχώς γίνονται σε όλα τα γήπεδα πάρα πολλές φορές
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
π.Χ. αυτά που αναφέρεσαι έτσι;εγώ μιλάω για το σήμερα.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
χθες εκτός απο μπουκάλια και γίουχες για τις καθυστερήσεις δεν έγινε κάτι άλλο νομίζω :)
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
Πονανε χανουμοβαζελακια τα 10 χρονια πικρας που τρωτε απο τον ΘΡΥΛΟ!!!!!

ρε επιστημονα φρεσκα κουλουρια ρεεεεεεεεεεεεε
Φετος τον εφαγες μεσ το οακα οποτε εισαι φαγομενος
αν με παρεις στο χαμετυπειο  σου τοτε τα λεμε
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Αν και βρωμίζω το keyboard μου που γραφω σε τετοιο ποστ... θα το κάνω.

Ρε μαγκες (και αναφέρομαι σε όλους σας Βάζελους, Γαύρους, Χανουμάκια κλπ) έλεος. Δεν εχετε μυαλό??? Καθόλου? Τίποτα?
Το ποδόσφαιρο (αν μπορούμε να το πούμε έτσι) στην Ελλάδα δεν είναι τίποτε άλλο από ένας τρόπος για να σας μασάει ο Κοκ...λης και ο Βαρδ..νης τα φράγκα, που με κόπο βγάζετε, από το πορτοφόλι. ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!
Φάτε τα στις πουτάνες, στις βιζιτούδες, στα stripτιτζάδικα, σε καραμέλες, ΟΧΙ σε εισιτήρια διαρκείας και σε συνδρομές nova και filmnet για να βλέπετε τους μαλάκες να παίζουν (και καλά) μπάλα.
ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!
Τα λεφτά σας τρώνε και όχι τίποτε άλλο πωρώνεστε κιόλας.
Τσακωθήτε καλύτερα για το ποιος έχει γαμήσει την ωραιότερη πουτάνα ή την ωραιότερη γκόμενα. Μεγαλύτερο νόημα θα έχει.
Στον πούτσο τους σας έχουν γραμμένους όλοι οι πρόεδροι και όλοι οι παίχτες. Μόνο για την πάρτυ τους νοιάζονται. Για τα φράγκα μόνο.
Στα αρχίδια τους για την ομάδα και για σας.
Καιρός να το ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.

 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Καλα , ακομα δεν βαρεθηκατε τις τριαρες βρε πονεμενοι βαζελοι;;;;;;
Εστω και στην κατασταση που ειμαστε παλι την τριαρα θα την φατε!!!!!Μπρρρρρρρ κανει πολυ κρυο στους -8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
χθες εκτός απο μπουκάλια και γίουχες για τις καθυστερήσεις δεν έγινε κάτι άλλο νομίζω :)

Η επίθεση του οπαδού σας στον μαυρούκο τον Ρεμπέν,ήταν γιατί τον αγάπαγε;

Αλήθεια γιατό ο διαιατητής δεν διέκοψε το ματς ούτε μια φορά για αυτά που γινόντουσαν;Θα τόλμαγε;Μόνο ο Γερμανάκος ΄το έκανε λόγω των βρισιδιών που άκουσε.Χθες στο Καραϊσκάκη,ούτε λόγος να γίνεται.Ακούστηκε μια χλιαρή προειδοποίηση απο τα μεγάφωνα που έλεγε:''παιδιά σας παρακαλώ πολύ μην πετάτε αντικείμενα''.Μόνο συγνώμη που δεν ζήτησαν από τα καημένα τα παιδιά που τους έκαναν παρατήρηση.Εμ βέβαια,δεν την λες στον στρατό σου,γιατί θα πέσει να σε πλακώσει.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Αν και βρωμίζω το keyboard μου που γραφω σε τετοιο ποστ... θα το κάνω.

Ρε μαγκες (και αναφέρομαι σε όλους σας Βάζελους, Γαύρους, Χανουμάκια κλπ) έλεος. Δεν εχετε μυαλό??? Καθόλου? Τίποτα?
Το ποδόσφαιρο (αν μπορούμε να το πούμε έτσι) στην Ελλάδα δεν είναι τίποτε άλλο από ένας τρόπος για να σας μασάει ο Κοκ...λης και ο Βαρδ..νης τα φράγκα, που με κόπο βγάζετε, από το πορτοφόλι. ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!
Φάτε τα στις πουτάνες, στις βιζιτούδες, στα stripτιτζάδικα, σε καραμέλες, ΟΧΙ σε εισιτήρια διαρκείας και σε συνδρομές nova και filmnet για να βλέπετε τους μαλάκες να παίζουν (και καλά) μπάλα.
ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!
Τα λεφτά σας τρώνε και όχι τίποτε άλλο πωρώνεστε κιόλας.
Τσακωθήτε καλύτερα για το ποιος έχει γαμήσει την ωραιότερη πουτάνα ή την ωραιότερη γκόμενα. Μεγαλύτερο νόημα θα έχει.
Στον πούτσο τους σας έχουν γραμμένους όλοι οι πρόεδροι και όλοι οι παίχτες. Μόνο για την πάρτυ τους νοιάζονται. Για τα φράγκα μόνο.
Στα αρχίδια τους για την ομάδα και για σας.
Καιρός να το ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.

Είδα το φως!!! Ευχαριστώ φίλε μου! Δάκρυα μου έρχονται στα μάτια!!! Δεν τα είχα σκεφτεί ποτέ αυτά! Κανείς άλλος δεν μου τα είχε πει! Σε ευχαριστώ και πάλι!! Τώρα βλέπω τον σωστό δρόμο!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κ γω Ωσαννά.Τέρμα πια τα οπαδικά ποστ.Είδατε μέχρι κ τα κίτρινα γράμματα σταμάτησα.Σε ευχαριστώ που με έφερες στον ίσιο δρόμο. 0:)
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Κ γω Ωσαννά.Τέρμα πια τα οπαδικά ποστ.Είδατε μέχρι κ τα κίτρινα γράμματα σταμάτησα.Σε ευχαριστώ που με έφερες στον ίσιο δρόμο. 0:)
φιλε dark-pink floyd.στην ελλαδα υπαρχουν παναθηναικοι και αντι-παναθηναικοι.θυμισου τι εγινε το 93 στο ματσ αεκ-οσφπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom