Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ιβιτς και Λακης!Αυτοι δεν ειναι βασικοι?Τελος παντων,οπως βλεπεις τεκμηριωσα :boobies:

Υ.Γ:Δεν μου κανει εντυπωση,θελαν να σας πιασουν με τις βελονες στα χερια εκει που δεν το περιμενατε,απλα τωρα βγαινουν τα μαχαιρια για τη δευτερη θεση!Δεν σας κυνηγαει ο Θειος,αλλα ο Σωφερ. :grin:
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Εγινε αντι-ντοπινγκ κοντρολ σε Ολυμπιακο και ΑΕΚ ενοψει ντερμπυ.
Στον Ολυμπιακο εγινε κανονικα,στην ΑΕΚ πηγαν και λειπανε,λογω ρεπο(...).Υπενθυμιζω πως πριν το ματς με την ΑΕΚ στο οακα ειχε ζητησει ο Μητσου αντι-ντοπινγκ κοντρολ εκτακτως...,καποιοι βασικοι παικτες της ΑΕΚ ειχαν μεινει εκτος αποστολης τελευταια στιγμη ...
Απλα ρωταω αν ξερει κανεις κατι off the record.Δεν προκειται να πουν κανενα ονομα τα media αλλωστε,απλα η' θα τραυματιστει ξαφνικα(π.χ μια θλαση!) η' θα μεινει εκτος αποστολης για και καλα λογους τακτικης.
Παντα ετσι γινεται. :grin:
παλια ακουγοταν για γεωργατο εντονα.αν προσεχες καλυτερα το προσωπο του καταλαβαινες οτι ειχε παρει..
αυτος και ο ανατολακης τα μεγαλυτερα καθικια του ολυμπιακου.ειχα παει το 2000 στο 2-2 και μας εδειχνε ..δαχτυλα στο γκολ.μεγαλο μουνοπανο.
 

ntafi82

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2006
Μηνύματα
25
Like
1
Πόντοι
0
Οχι ρε αφου ξεραν οτι δεν θα βρουν κανενα. Κλιμα θελουν να δημιουργησουν και αλοθι για  το παιχνιδι της Κυριακης. Ο κοσμος του Ολυμπιακου απο Δευτερα στο τσεπακι την εχει την δικαιολογία κατσε και θα δεις!!!!
Και ο Λακης ηταν στον παγκο οσο για τον ΙΒΙΤΣ δε νομιζω οτι θεωρειτε βασικος αφου δεν εχει παιξει πανω απο 7-8 παιχνιδια ολη τη χρονια και το καλοκαιρι εχει ξου.
 

FWIAW

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΥΣ
:blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:

σταματα μας κουρασες , ενταξει το καταλαβαμε , και εχεις απο ολους τους ολυμπιακους του ΚΟΣΜΟΥ την συμπαθεια και τις ευχες μας για ταχεια  αναρωση.

υγ.
"μηδε προ του τελους μακαριζε"



 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
φίλε μου χαλαρου-ίτα λίγο για την κυριακή 90 λεπτά είναι όλα μπορούν να γίνουν και μην ξεχνάς τους περσινούς αγώνες που έμαθες την προπέδια του 3 ;) ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Γι αυτό λόγω της περσινής προπαίδειας ,ήρθε η ώρα της απόσβεσης.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Σαϊτιώτης στο «Goal»: «Ποτέ στον Oλυμπιακό...»
"Goal" 10:48 2/2
Ειλικρινής ο Γιώργος Σαϊτιώτης, δηλώνει φανατικός... αντιολυμπιακός
POKER.GR: Παίξε πόκερ στη μεγαλύτερη Ελληνική online κοινότητα
O Γιώργος Σαϊτιώτης δεν κρύβει τα αισθήματά του και δηλώνει διπλά χαρούμενοςΣε κάθε ομάδα υπάρχει ένας παίκτης που καταφέρνει πάντα να κλέβει τις καρδιές των φιλάθλων. Tη φανέλα του ΠAΣ έχουν φορέσει εκατοντάδες ποδοσφαιριστές, λίγοι όμως άφησαν το στίγμα τους.

O Γιώργος Σαϊτιώτης, σε ένα διάστημα λίγων μηνών, μπόρεσε να το επιτύχει.
Δεν είναι μόνο τα γκολ που πετυχαίνει, αλλά κυρίως η αυθεντικότητα που βγάζει προς τα έξω ως άνθρωπος. O 26χρονος επιθετικός δεν δίστασε να παραδεχτεί στα ίσα πως ο ΠAΣ αδικείται κατάφωρα από τη διαιτησία, πως ο ίδιος αδικείται που δεν αγωνίζεται σε ομάδα A Eθνικής και να χρίσει τον εαυτό του -πρωτίστως- αντιολυμπιακό, σε αντίθεση με τον έτερο σκόρερ και τρελό «γαύρο» Bαγγέλη Kοντογουλίδη.

Kαι στην ερώτηση μας «αν το καλοκαίρι θελήσει να σε πάρει ο Oλυμπιακός, τι θα κάνεις;» απάντησε, πολύ απλά, «δεν θα πάω»...

- Tι έγινε και σε αποδοκίμαζε όλο το Kαραϊσκάκη, με το που ακουμπούσες την μπάλα;
«Tίποτα... Aπλά έπαιξα με παραπάνω πάθος, ήταν και εκπληκτική η ατμόσφαιρα, το γήπεδο... Δεν το κρύβω πως δεν συμπαθώ τον Oλυμπιακό. Eιλικρινά, αν αποκλειόμασταν, θα ήμουν διπλά άρρωστος, γιατί θα είχε προκριθεί ο Oλυμπιακός. Eίμαι αντιολυμπιακός και τρελός ΠAOKτσής. Γράψτε το, δεν έχω πρόβλημα. Eίμαι πολύ πειραγμένος με τις κινήσεις που έκαναν ο Pιβάλντο και ο Kαστίγιο στην Tούμπα προς τον κόσμο».

- Tελικά, ο ΠAΣ αδικείται από τη διαιτησία;
«Δεν το βλέπετε; Kάποιες συγκεκριμένες ομά&#94
8;ες ευνοούνται συνεχώς στο πρωτάθλημα. Eπηρεαζόμαστε, όπως και να χει, αλλά παράλληλα μας έχει πεισμώσει. Eιδικά εγώ, έχω τρελαθεί».

- Xαρακτηρίστηκες «παιδί του Aναστόπουλου». Σε πείραξε η απομάκρυνσή του;
«H αλήθεια είναι πως στην αρχή μου κακοφάνηκε, χωρίς αυτό να σημαίνει πως έχω τίποτα με το νέο προπονητή, προς Θεού. Tώρα όμως όλα είναι καλά, δουλεύουμε και τον στηρίζουμε απεριόριστα».

- Oλος ο κόσμος αναρωτιέται, γιατί δεν παίζεις A Eθνική;
«Kαι εγώ αναρωτιέμαι. Tο χω παράπονο. Kάθε χρόνο βάζω τόσα γκολ αλλά, τι να πω... Mε έχει πειράξει. Eχω κουραστεί στη B Eθνική. Oταν παίζω με ομάδες A Eθνικής, βλέπω τη διαφορά επιπέδου και λέω γιατί... Tο μόνο που με παρηγορεί είναι αυτός ο κόσμος του ΠAΣ, που σε κάνει να αισθάνεσαι πως παίζεις σε ανώτερη κατηγορία και το υλικό που έχει η ομάδα. Aν ήμουν μάνατζερ, θα αγόραζα όλους τους παίκτες που έχει αυτή τη στιγμή ο ΠAΣ...».

- Tι είναι αυτό που θες να κάνεις τώρα;
«Nα δω επιτέλους τον ανιψιό μου. Kοντεύει να συμπληρώσει μήνα το μωρό και δεν το έχω δει ακόμα...».

O Kούγιας και... οι μάγκες
Σπαρταριστός ήταν ο διάλογος του ευδιάθετου Aλέξη Kούγια με τον Γιώργο Σαϊτιώτη, λίγα λεπτά αφότου ο πρόεδρος του ΠAΣ έκανε την εμφάνισή του στο ξενοδοχείο...

«Aντε, σας έκανα μάγκες» είπε χαμογελώντας το αφεντικό του «Aγιαξ», για να πάρει την... έτοιμη απάντηση της «σαϊτας»: «Mας βρήκες μάγκες, πρόεδρε...».

O Aλέξης Kούγιας το αποδέχτηκε, για να σπεύσει όμως ο Σαϊτιώτης να προσθέσει: «Eσύ, όμως, κατάφερες να μαζέψεις όλους αυτούς τους μάγκες σε μία ομάδα».

«Generation next»
H νέα γενιά του ΠAΣ είναι αυτή που αναμφίβολα κλέβει την παράσταση. Παίκτες όπως ο Nτάσιος, ο Mιχαλόπουλος και ο Γεωργιάδης έχουν αναγκάσει ειδικούς και μ
η να ασχοληθούν μαζί τους...

apo to
 

Saridos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Κλέβει την παράσταση η νέα γενιά του ΠΑΣ ? χαχαχαχαχαχαχα έτσι έκλεβε την παράσταση και κάποιοσ Λαγόσ και κάποιοσ Καπετάνος πέρυσι .... Ρε αδμίν κλειδώστε τα πόστς γιατί τα βαζελάκια κι οι κάθε λογής αντιγαυροι μας έχουνε ζαλίσει.... ευτυχώς δεν αργεί η Κυριακή για να μπούνε τα πράγματα στην θέση τους.
 

FWIAW

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
<<....Kαι στην ερώτηση μας «αν το καλοκαίρι θελήσει να σε πάρει ο Oλυμπιακός, τι θα κάνεις;» απάντησε, πολύ απλά, «δεν θα πάω»...>>


οχι ρε γαμωτο ... :headbang: :2funny:

τι θα κανουμε τωρα αδελφια;;; παει μου χαλασε το Σ/Κ

αλη και τρις αλη τι μου λαχε να παθω ο γαυρος.

Ψυχραιμια αδελφια , θα το ξεπερασουμε και αυτο  :boobies:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
<<....Kαι στην ερώτηση μας «αν το καλοκαίρι θελήσει να σε πάρει ο Oλυμπιακός, τι θα κάνεις;» απάντησε, πολύ απλά, «δεν θα πάω»...>>
συμφωνώ σύνγαυρε βαρή πλίγμα για την ομαδά και για μας !!!!

οχι ρε γαμωτο ... :headbang: :2funny:

τι θα κανουμε τωρα αδελφια;;; παει μου χαλασε το Σ/Κ

αλη και τρις αλη τι μου λαχε να παθω ο γαυρος.

Ψυχραιμια αδελφια , θα το ξεπερασουμε και αυτο  :boobies:

πωπω βαρή πλήγμα για την ομάδα μας  :'( :headbang: :headbang:
 

FWIAW

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
κοντογουλιδης!!!!!

δηλαδη ουτε αυτος θα ρθει , αμαν απανωτα τα χτυπηματα αδελφια!!!!

φιλοι (τροπος του λεγειν...) γιαννιωτες χαρητε την αξια νικη σας αλλα μην τρελλαινεστε κιολας .



 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
δηλαδη ουτε αυτος θα ρθει , αμαν απανωτα τα χτυπηματα αδελφια!!!!

φιλοι (τροπος του λεγειν...) γιαννιωτες χαρητε την αξια νικη σας αλλα μην τρελλαινεστε κιολας .

ασε τους να τρελαθουν φιλε μου μαζι με τους χαιδαριωτες !!!
ποιος ξερει ποτε θα ξανασυμβει!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μα τι λές τώρα;τόλμησαν κ απέκλεισαν τον Ολυμπιακό;Σα δεν ντρέπονται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom