Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Ας γραψω την εμεπιρια μου εδω. Η κοπελα μου δεν μου δινει κωλο οποτε για πρωτη φορα ειπα να δοκιμασω με τρανς απο την πιατσα. Απο ονομα θα σας γελασω αλλα ηταν το πιο εμφανισιμο στο στενο των τρανς στη μεσαια διασταυρωση πανω ηταν χωρις αμαξι μετα την κωλετη.Μια ξανθια αδυνατη με αρκετα αναπτυγμενο βυζι. 15 ευρω γαμησακι.Μπορω να πω αρκετα καλη εμπειρια. Καταρχας μου εκανε τρομερη πιπα..μετα στηθηκε στα 4 με ξαπλωμενο το καθισμα και μπηκα απο πισω της. Η αληθεια ειναι οτι ηθελε να παιξει κ αυτη μαλλον αλλα δεν της αφησα κανενα περιθοριο.. Οταν σε σχετικα μικρο διαστημα τελειωσα με δυνατο σφυροκοπημα μου ειπε να μη βγω και να συνεχισω πραγμα που μου εκανε εντυπωση για τα 15 που της εδωσα. μετα απο αρκετη ωρα δυνατου  :fuck1: :fuck1: τελειωσα για δευτερη φορα. Η τυπισα ολη την ωρα μου ελεγε ποσο καυλας ειμαι κλπ και επειδη της ειπα οτι ζοριστηκα να της τα δωσω τα λεφτα μου προτεινε να ξανα περασω και να παμε σπιτι της και θα μου το κανει δωρο  :think: . Το πιο πιθανο να μη το ξανα δοκιμασω ωστοσο ηταν αρκετα καλη εμπειρια και νομιζω οτι για τρανς πιατσας μετα την πανακριβη νινα ειναι αρκετα αξιολογη!
 

Trelosss331

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2014
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
33
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει με κάποια εμπειρία για τις εν λόγω τρανς.Σας παραπέμπω :




Ευχαριστώ εκ των προτέρων θέλω να δοκιμάσω κάποια αλλά δεν ξέρω ποιά..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει με κάποια εμπειρία για τις εν λόγω τρανς.Σας παραπέμπω :




Ευχαριστώ εκ των προτέρων θέλω να δοκιμάσω κάποια αλλά δεν ξέρω ποιά..
τ τριτο τ μακριτερο ,,,αυτο θ σ αρεσει στανταρ :grin: :grin: :grin: :grin:
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
286
Κριτικές
12
Like
702
Πόντοι
901
Καλησπέρα παιδία

ηρθε η ωρα να παρω και να με παρει ενεργοπαθητικα trans ψαχνω κατι θεσσαλονικη οικονομικο με μεγαλα παπαρια να εχει ορεξει και να ειναι καλο ατομο! κατι εχω διαβασει για την στελλα αλλα εχω βρει διασπαρτα πληροφοριες την προτινετε;
 

lefthand

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
69
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδία

ηρθε η ωρα να παρω και να με παρει ενεργοπαθητικα trans ψαχνω κατι θεσσαλονικη οικονομικο με μεγαλα παπαρια να εχει ορεξει και να ειναι καλο ατομο! κατι εχω διαβασει για την στελλα αλλα εχω βρει διασπαρτα πληροφοριες την προτινετε;
καλη επιτυχια!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Καλησπέρα παιδία

ηρθε η ωρα να παρω και να με παρει ενεργοπαθητικα trans ψαχνω κατι θεσσαλονικη οικονομικο με μεγαλα παπαρια να εχει ορεξει και να ειναι καλο ατομο! κατι εχω διαβασει για την στελλα αλλα εχω βρει διασπαρτα πληροφοριες την προτινετε;

link μουτρο???
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει με κάποια εμπειρία για τις εν λόγω τρανς.Σας παραπέμπω :




Ευχαριστώ εκ των προτέρων θέλω να δοκιμάσω κάποια αλλά δεν ξέρω ποιά..
Νομίζω Κορίνα
 

sexola

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα το GIWTAKI TOYRBAKI  έτσι θα βρείτε τις αγγελίες της αλλά οι φωτογραφίες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα !
Είναι χοντρός ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ παθητικός περισσότερα καλός στο γλείψιμο αλλά εμφάνιση καθαρά ανδρός, πρόσωπο ανδρικό σώμα ανδρικό, φωνή ανδρική όλα ανδρικά !
Βλέπεις έναν άνδρα με βυζιά γυναίκας.
Καλό παιδί αλλά άνδρας τι να το κάνεις.
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
καλα αυτο τωρα ηταν σχολιο για κοπελα του χωρου?μιλας για ενα παιδι που το ξερουν ολες-οι οπως ειπες(κ ισχυει πως ειναι ενα απο τα ποιο ευγενικα κ καλοψυχα εδω στη πολη σας,,,,,ντροπη για το τροπο που μιλας....ξεχνας πως μιλας για αθρωπο
 

lefthand

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
69
Like
14
Πόντοι
0
καλα αυτο τωρα ηταν σχολιο για κοπελα του χωρου?μιλας για ενα παιδι που το ξερουν ολες-οι οπως ειπες(κ ισχυει πως ειναι ενα απο τα ποιο ευγενικα κ καλοψυχα εδω στη πολη σας,,,,,ντροπη για το τροπο που μιλας....
Ρια ...η καλύτερη!
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
καλα αυτο τωρα ηταν σχολιο για κοπελα του χωρου?μιλας για ενα παιδι που το ξερουν ολες-οι οπως ειπες(κ ισχυει πως ειναι ενα απο τα ποιο ευγενικα κ καλοψυχα εδω στη πολη σας,,,,,ντροπη για το τροπο που μιλας....ξεχνας πως μιλας για αθρωπο
κ πανω απο ολα ντροπη στις δηθεν φιλες που εχει σταθει σε αρκετες που δεν ειπαν μια καλη κουβεντα....κ λεω εγω που τη ξερω μονο 3 χρονια κ μου σταθηκε σαν αδελφη κ οχι φιλες που την ξερουν απο παιδι,,,,αλλα αυτος ειναι ο χωρος μας,,,ενας ματσος σ,,,α
και μετα αποζηταμε την αποδοχη του κοσμου κ να μας εχουν σε εκτιμηση
αρα ντροπη πρωτα σ εμας κοπελιες
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.196
Κριτικές
166
Like
27.066
Πόντοι
34.538
κ πανω απο ολα ντροπη στις δηθεν φιλες που εχει σταθει σε αρκετες που δεν ειπαν μια καλη κουβεντα....κ λεω εγω που τη ξερω μονο 3 χρονια κ μου σταθηκε σαν αδελφη κ οχι φιλες που την ξερουν απο παιδι,,,,αλλα αυτος ειναι ο χωρος μας,,,ενας ματσος σ,,,α
και μετα αποζηταμε την αποδοχη του κοσμου κ να μας εχουν σε εκτιμειση
αρα ντροπη πρωτα σ εμας κοπελιες
Ρια,αλλο η φιλια και αλλο η επαγγελματικη σχεση με χρημα και
παρεχομενες υπηρεσιες..
Το καλο παιδι αλλωστε το λεει και ο φιλος..
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Ρια,αλλο η φιλια και αλλο η επαγγελματικη σχεση με χρημα και
παρεχομενες υπηρεσιες..
Το καλο παιδι αλλωστε το λεει και ο φιλος..
ναι ρε μωρακο αλλα ποιο κοσμια
δε ξερεις πως μπορει να το παρει ενα παιδι σαν εμας....ακουσεμε
ουτε με κακια μιλησα ουτε τιποτα απλα δε μαρεσε αυτο που διαβασα κ ειπα κ γω τι δικη μου γνωμη
κ οπως ξερεις σπανια μιλαω για αλλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom