Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Βατραχε ευχαριστώ μωρό μου :*
εντελυ αυτο που καταλαβενω εγω στο δυκο μου χαρακτηρα ειναι οτι δεν εχει σημασια ουτε αν η αλλη κανει παπαδες στο κρεβατι ουτε αν σου κανει ακαποτα κ μαλακιες
αν αυτο που βλεπεις σε καυλωνει τοσο ωσο να σε κανει να ερθεις εστο κ με μια ματια τοτε εισαι σ σωστο μερος ...το τι  ειναι ομωρφο και τ τι οχι ειναι πολυ σχετικο
ελπιζω να περνας καλα στ βορα και μην μ ξεχνας  :-* :-* :-*
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου βάτραχε...κόντρα στα προγνωστικά  :hi:  :hi: .
  :s&m_1:  :lheel:

 

lallt

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ρε μουτρα αυτο τ καυλακι δεν τ δοκιμασε κανεις?????θα τρελαθω λεμε

Αυτο το χω πετυχει fb αλλα δεν ειχε πληροφοριες τηλ. περιοχη κτλπ...τωρα που εβγαλε ad ας ελπισουμε να κατηφορισει και προς τα δω
 

astamatitos29

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
24
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα.ανεβαινω θεσνικη και εχω ενα κενο κυριακη μεσημερι.ψαχνω τρανς για φαση gfe, δηλαδη φιλια στο στομα κτλ. Μπορει καποιος συναγωνιστης να προτεινει κατι;
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
272
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Την Ευρυδικη την ειχα επισκευθει παλιά. Κορμαρα, πολυ γυμνασμενη, πεντακάθαρη, με τα φιλιά δεν το έχει, παιζει και στα δυο ταμπλο αλλα το φορτε της ειναι το ενεργητικό. Πολυ ομορφη εμπειρια αλλα όπως παντα αυτα συνεβησαν σε μενα και η επιλογη δική σου.
 

alendesalonique

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπέρα! Σας διαβάζω εδώ και πολύ πολύ καιρό όμως αποφάσισα να σχολιάσω για πρώτη φορά ώστε να ζητήσω τα φώτα σας.

Είμαι πρωτάρης στο άθλημα, οπότε θέλω να δοκιμάσω κάτι θηλυπρεπές, έντιμο και πρόστυχο στη Θεσσαλονίκη. Εμφανισιακά με ελκύει η Ιωάννα και η Έλενα Sunrise, με τη δεύτερη να είναι εκτός του budget μου. Υπάρχει κάτι άλλο που θα μου προτείνατε;

Eυχαριστώ προκαταβολικά! Φυσικά θα ακολουθήσει κριτική, πιθανότατα αύριο.
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
απο τα τρανσακια στην πιατσα αξιζει καποια?? μονο για παθητικες ψαχνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom