Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Οταν πληρωνεις για να κανεις σεξ το πρωτο πραγμα που σε ενδιαφερει ειναι το εκδιδομενο ατομο να γαμιεται καλα.Αν εχει και ωραια εμφανιση...ψηλη η κοντη στο αναστημα μικρη σημασια εχει... :gay: :gay: :gay:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Οταν πληρωνεις για να κανεις σεξ το πρωτο πραγμα που σε ενδιαφερει ειναι το εκδιδομενο ατομο να γαμιεται καλα.Αν εχει και ωραια εμφανιση...ψηλη η κοντη στο αναστημα μικρη σημασια εχει... :gay: :gay: :gay:
Ειναι αυτο που σ ενδιαφερει πληρωνεις δεν πληρωνεις.Αστειακι εκανα με το ''κοντη''  :cheesy:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα. Μήπως ξέρει κάποιος τι λέει αυτό (φαίνεται ενδιαφέρον)  :




Και αυτό είναι άραγε το ίδιο ;;;;

καμια σχεση η πρωτη αγγελια με την δευτερη....διαφορετικα προσωπα...
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι. Τσεκάρω το φόρουμ εδώ και ένα χρόνο για να συλλέγω πληροφορίες και πρώτη φορά γράφω κάτι. Θα ήθέλα βοήθεια για τα παρακάτω κορίτσια. Κατα κύριο λόγο ενδιαφέρομαι να είναι αυταριχκο-ενεργητικές (αν ξέρουμε και εύρος τιμής θα βοηθούσε :cheesy:) :




Μου αρέσουν τα μελαχρινά όπως καταλαβαίνετε...

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Καλησπέρα κύριοι. Τσεκάρω το φόρουμ εδώ και ένα χρόνο για να συλλέγω πληροφορίες και πρώτη φορά γράφω κάτι. Θα ήθέλα βοήθεια για τα παρακάτω κορίτσια. Κατα κύριο λόγο ενδιαφέρομαι να είναι αυταριχκο-ενεργητικές (αν ξέρουμε και εύρος τιμής θα βοηθούσε :cheesy:) :




Μου αρέσουν τα μελαχρινά όπως καταλαβαίνετε...


[/quote με διαφορά την ιωαννα ....αλλα οπως κ να χει δεν υπαρχει συγκριση
 
  • Like
Αντιδράσεις: Freas

Nodas Thess

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Δεν ξέρω για τις άλλες δύο, αλλά θα σου έλεγα και εγώ Ιωάννα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Freas

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Δεν ξέρω για τις άλλες δύο, αλλά θα σου έλεγα και εγώ Ιωάννα.

εγω ξερω αλλα ειναι πολα σκαλια ποιο πανω ....ας πουμε η αννα ειναι κ αυτη πολυ καλη αλλα δεν εχει βυζακια αν βαλει ομως τοτε θα εχουμε θεμα τ ξεκαθαριζω :grin: :grin:
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
εγω ξερω αλλα ειναι πολα σκαλια ποιο πανω ....ας πουμε η αννα ειναι κ αυτη πολυ καλη αλλα δεν εχει βυζακια αν βαλει ομως τοτε θα εχουμε θεμα τ ξεκαθαριζω :grin: :grin:


Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια κύριοι! Όλα οδηγούν απο οτι φαίνεται στην Ιωάννα. Απο τιμές είναι στα ίδια??...γνωρίζουμε κάτι επ'αυτού?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
μη κάνεις τη μαλακία μονάχα και πας με τη Βικτώρια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Freas

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
εγω ξερω αλλα ειναι πολα σκαλια ποιο πανω ....ας πουμε η αννα ειναι κ αυτη πολυ καλη αλλα δεν εχει βυζακια αν βαλει ομως τοτε θα εχουμε θεμα τ ξεκαθαριζω :grin: :grin:
πραγματικα η αννα αν βαλει βυζια και γινει κανονικη τρανς θα ναι απο τις πιο μεγαλες καυλες!!!γνωμη μου...
 

Freas

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
:hi:Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια κύριοι! Όλα οδηγούν απο οτι φαίνεται στην Ιωάννα αν και προσωπικα θεωρω την Αννα καυλοφατσα!. Απο τιμές είναι στα ίδια??...γνωρίζουμε κάτι επ'αυτού?.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.462
Πόντοι
456
πραγματικα η αννα αν βαλει βυζια και γινει κανονικη τρανς θα ναι απο τις πιο μεγαλες καυλες!!!γνωμη μου...
εγω εχω διαφορετικη γνώμη, τη θεωρώ μια μετριότητα και σε εμφανιση και σε επιδόσεις... και για την εμφάνιση είμαι επιεικής..
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
εγω εχω διαφορετικη γνώμη, τη θεωρώ μια μετριότητα και σε εμφανιση και σε επιδόσεις... και για την εμφάνιση είμαι επιεικής..
οντως η αννα πολύ μετρια στις υπηρεσίες της, απαθεια και βαριεστημαρα μαζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom