Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
Άρα αυτά ισχύουν για την Νικολ ;

γιατί στην πόλη είναι και η Νικολέττα για την οποία έχω ακούσει 1-2 καλά λόγια

μπερδεύτηκα λιγάκι ?
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
για νικολ αντωνίου έχει κανείς άποψη? διάβασα πιο πριν κάποιες αναφορες σκόρπιες αλλά δεν κατάλαβα και πολλά. αν ξέρει κάποιος ας μου πεί μπας και την κανω κανα τηλεφ
Φιλε νομιζω έχει φωτο όποτε μπορείς να δεις που πας.απο επιδόσεις δεν έχω άποψη.
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Έχει κανείς δοκιμάσει Nona_douka13?
 

east78

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
0
Επισκεψη Maya Δευτερα βραδυ, κοντα στην Αγια Σοφια ειναι στο κέντρο. Μικρή γκαρσονιερα καθαρο μέρος. Τα γνωστα απο οσο ξερω για τα "εισαγωμενα" απο Brazil/Italy 100-150.Οτι βλεπεις στις φωτο +5 χρονια? (με πασα επιφυλαξη...δεν ειμαι καλος στης ηλικίες...μικροτερη με τιποτα). Ενεργητικος οποτε πασο για το εργαλειο (22 με τιποτα...τωρα που γραφω εχω χαρακι μπροστα μου και μετραω...ουτε καν) αλλα ητανε βαρβατο και τεντωσε αμεσως.Το σκαρι φερνει σε July (ψηλη με βραζιλιανικο κωλο). Αγγλικα νηπιαγωγειου και πολλυ λεω (αμα μιλατε Ιταλικα Πορτογαλικα οκ....αλλιως google translator). Ψιλοαρνητικα....πιπα με προφυλακτικο...πεζει λιγη τριχουλα στην γαμπα!!Σε γενικες γραμμες μια χαρα ητανε.

Αυτα τα νεα απο το μετωπο...ο αγωνας συνεχιζεται!
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
34
Like
7.761
Πόντοι
3.886
Άρα αυτά ισχύουν για την Νικολ ;

γιατί στην πόλη είναι και η Νικολέττα για την οποία έχω ακούσει 1-2 καλά λόγια

μπερδεύτηκα λιγάκι ?
Έχουμε αγγελία από Νικόλ;
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
327
Like
643
Πόντοι
81
Επισκεψη Maya Δευτερα βραδυ, κοντα στην Αγια Σοφια ειναι στο κέντρο. Μικρή γκαρσονιερα καθαρο μέρος. Τα γνωστα απο οσο ξερω για τα "εισαγωμενα" απο Brazil/Italy 100-150.Οτι βλεπεις στις φωτο +5 χρονια? (με πασα επιφυλαξη...δεν ειμαι καλος στης ηλικίες...μικροτερη με τιποτα). Ενεργητικος οποτε πασο για το εργαλειο (22 με τιποτα...τωρα που γραφω εχω χαρακι μπροστα μου και μετραω...ουτε καν) αλλα ητανε βαρβατο και τεντωσε αμεσως.Το σκαρι φερνει σε July (ψηλη με βραζιλιανικο κωλο). Αγγλικα νηπιαγωγειου και πολλυ λεω (αμα μιλατε Ιταλικα Πορτογαλικα οκ....αλλιως google translator). Ψιλοαρνητικα....πιπα με προφυλακτικο...πεζει λιγη τριχουλα στην γαμπα!!Σε γενικες γραμμες μια χαρα ητανε.

Αυτα τα νεα απο το μετωπο...ο αγωνας συνεχιζεται!
Και καλα εδωσες 100 ευρω+??,
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
504
Like
1.766
Πόντοι
206
Επισκεψη Maya Δευτερα βραδυ, κοντα στην Αγια Σοφια ειναι στο κέντρο. Μικρή γκαρσονιερα καθαρο μέρος. Τα γνωστα απο οσο ξερω για τα "εισαγωμενα" απο Brazil/Italy 100-150.Οτι βλεπεις στις φωτο +5 χρονια? (με πασα επιφυλαξη...δεν ειμαι καλος στης ηλικίες...μικροτερη με τιποτα). Ενεργητικος οποτε πασο για το εργαλειο (22 με τιποτα...τωρα που γραφω εχω χαρακι μπροστα μου και μετραω...ουτε καν) αλλα ητανε βαρβατο και τεντωσε αμεσως.Το σκαρι φερνει σε July (ψηλη με βραζιλιανικο κωλο). Αγγλικα νηπιαγωγειου και πολλυ λεω (αμα μιλατε Ιταλικα Πορτογαλικα οκ....αλλιως google translator). Ψιλοαρνητικα....πιπα με προφυλακτικο...πεζει λιγη τριχουλα στην γαμπα!!Σε γενικες γραμμες μια χαρα ητανε.

Αυτα τα νεα απο το μετωπο...ο αγωνας συνεχιζεται!

Α, ρε φώτοσοπ, μάς έχεις φάει τη ζωή.

Του διαβόλου πρόγραμμα...
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
142
Like
72
Πόντοι
1
Επισκεψη Maya Δευτερα βραδυ, κοντα στην Αγια Σοφια ειναι στο κέντρο. Μικρή γκαρσονιερα καθαρο μέρος. Τα γνωστα απο οσο ξερω για τα "εισαγωμενα" απο Brazil/Italy 100-150.Οτι βλεπεις στις φωτο +5 χρονια? (με πασα επιφυλαξη...δεν ειμαι καλος στης ηλικίες...μικροτερη με τιποτα). Ενεργητικος οποτε πασο για το εργαλειο (22 με τιποτα...τωρα που γραφω εχω χαρακι μπροστα μου και μετραω...ουτε καν) αλλα ητανε βαρβατο και τεντωσε αμεσως.Το σκαρι φερνει σε July (ψηλη με βραζιλιανικο κωλο). Αγγλικα νηπιαγωγειου και πολλυ λεω (αμα μιλατε Ιταλικα Πορτογαλικα οκ....αλλιως google translator). Ψιλοαρνητικα....πιπα με προφυλακτικο...πεζει λιγη τριχουλα στην γαμπα!!Σε γενικες γραμμες μια χαρα ητανε.

Αυτα τα νεα απο το μετωπο...ο αγωνας συνεχιζεται!


αν θελεις γραψε και κριτικη κανονικα για να μην χαθει εδω στα σχολια...
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21

τι παιζει ρε παιδια μ αυτες?? 40 ευρω η παρτουζα που μιλησα στο τηλ... τζαμπα πραμα!! εχει παει κανεις???
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Εχει κάποιος προσωπική εμπειρία ; Φαίνεται τρομερή πάντως ...
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Εχει κάποιος προσωπική εμπειρία ; Φαίνεται τρομερή πάντως ...
Καλησπερα φιλε.την είδα δοκιμάσει πριν4-5 χρόνια.ειχα δει τις βυζαρες και ειχα θολώσει.πηρα τηλ και την είπα για ξενοδοχείο ,ειχα τρελαθεί με τις βυζαρες και λεω θα φάω καλα,και μου λέει ελα από το σπίτι καλυτερα.λεω δεν γαμιεται.παω κάπου στο σταθμό ένα υπόγειο.φίλε μπήκα μέσα και ήταν μια τρώγλη.ενα κρεβάτι και πολλά πεταμένα πράγματα αριστερά και δεξιά.μου ορμάει αυτή κατευθείαν αρχίζει γλύφει με ξεντυνει.εγω όμως ειχα ξενερώσει με τον χώρο κ δεν ήξερα που να ακουμπήσω.την γαμησα και εξαφανίστηκα σε χρόνο still.επρεπε να την ειχα κάνει πιο νωρίς.αυτα από εμενα.ειχε όρεξη παντως και ήταν λυσάρα .αλλα ο χωρος απαρεδεκτος.εχω μπει κ έχω μπει σε σπίτι στον βαρδάρη μπουρδελα τραγικά άλλα αυτό ήταν το κάτι άλλο.
Τωρα ισως να έχει αλλάζει χώρο.
Αν την έχει δοκιμάσει κάποιος τωρα τελευταία μπορει να σε βοηθήσει περισσότερο.
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Εχει κάποιος προσωπική εμπειρία ; Φαίνεται τρομερή πάντως ...
Πιο παλιά και απο τις λάσπες, απομακρύνεσαι με ελαφρά πηδηματάκια.
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Άρα αυτά ισχύουν για την Νικολ ;

γιατί στην πόλη είναι και η Νικολέττα για την οποία έχω ακούσει 1-2 καλά λόγια

μπερδεύτηκα λιγάκι ?
Πιο όμορφη η Νικολέτα αλλα μόνο παθητική. Εξαρτάται τι ψάχνεις.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1
Πιο παλιά και απο τις λάσπες, απομακρύνεσαι με ελαφρά πηδηματάκια.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Τι ακριβώς εννοείς όμως ; Άρα παιδιά δεν υπάρχει καμία ελληνίδα που να αξίζει με 1000 εδώ Θεσσαλονίκη
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Ευχαριστώ για την απάντηση. Τι ακριβώς εννοείς όμως ; Άρα παιδιά δεν υπάρχει καμία ελληνίδα που να αξίζει με 1000 εδώ Θεσσαλονίκη
Έχει ρε φιλε.διαβασε και λιγο πίσω.όλη την μέρα και συνεχεια το λένε τα παιδιά.μην θέλετε μασημένη τροφή κατευθείαν.κανε και κανένα κασκαντέρίλικι να προσφέρεις κ εσυ γνώση.η ζωή είναι πάρε-δωσε με όλο το συμπάθειο στα λεω.
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Ευχαριστώ για την απάντηση. Τι ακριβώς εννοείς όμως ; Άρα παιδιά δεν υπάρχει καμία ελληνίδα που να αξίζει με 1000 εδώ Θεσσαλονίκη
Κοίτα θα μιλησω απο προσωπικη εμπειρία. Πολυ όμορφες ειναι η Ιωάννα, η Αμάντα και η Νίνα. Η καθεμία με τα υπέρ και τα κατά πάντα βέβαια κατα την αποψή μου γιατί στο sex και στο φαγητό ...... Η Ιωάννα είναι με τις μέρες της, η Αμάντα εάν είσαι παθητικός για σκληρά γούστα μπορεί να μην μείνεις ικανοποιημένος και η Νίνα μόνο παθητική αυτα για αυτές που αντικειμενικά, εαν υπάρχει αυτό, ειναι όμορφες, απο εκει και μετά ο καθένας εχει μια εικόνα στο μυαλό του που μπορει να την βγάζουν και άλλες trans πχ εμένα μου αρέσει και η Ναταλία απο το κάνε σεξ. Θέλω να καταλήξω οτι το 1000 ειναι εντελως υποκειμενικό και συνήθως το πληρώνεις πολύ. Η Γιώτα λοιπον για εμένα ξεχάστηκε την επόμενη στιγμή που έφυγα απο το χώρο της και αυτό λεει πολλά για μένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom