Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.399
Κριτικές
5
Like
4.164
Πόντοι
606
ναι αλλα γ θεμα γοήτρου κ μονο την γνωριζεις ...καλα για τις αλλες τ να πω ειναι απεχτες ιωαννα αμαντα υπερντουφεκα !!
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.143
Πόντοι
481
Κοίτα θα μιλησω απο προσωπικη εμπειρία. Πολυ όμορφες ειναι η Ιωάννα, η Αμάντα και η Νίνα. Η καθεμία με τα υπέρ και τα κατά πάντα βέβαια κατα την αποψή μου γιατί στο sex και στο φαγητό ...... Η Ιωάννα είναι με τις μέρες της, η Αμάντα εάν είσαι παθητικός για σκληρά γούστα μπορεί να μην μείνεις ικανοποιημένος και η Νίνα μόνο παθητική αυτα για αυτές που αντικειμενικά, εαν υπάρχει αυτό, ειναι όμορφες, απο εκει και μετά ο καθένας εχει μια εικόνα στο μυαλό του που μπορει να την βγάζουν και άλλες trans πχ εμένα μου αρέσει και η Ναταλία απο το κάνε σεξ. Θέλω να καταλήξω οτι το 1000 ειναι εντελως υποκειμενικό και συνήθως το πληρώνεις πολύ. Η Γιώτα λοιπον για εμένα ξεχάστηκε την επόμενη στιγμή που έφυγα απο το χώρο της και αυτό λεει πολλά για μένα.
Πάντως είναι πραγματικά να απορείς που ενώ η κίνηση αλλά και η ανανέωση είναι τόσο περιορισμένη δεν υπάρχουν αναφορές πουθενά(καλά δεν μιλάμε για κριτικές!) σε αυτές τις 2-3 "καλές" περιπτώσεις της πόλης...
 

cross_eua

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2022
Μηνύματα
8
Like
62
Πόντοι
0
θα μας κάνετε στο τέλος να βγούμε και εμείς .....εκεί που βγαίνουν και οι άλλες για piew piew καλό βράδυ να έχουμε
 

Συνημμένα

  • 6oeo (2).jpg
    6oeo (2).jpg
    78,9 KB · Εμφανίσεις: 201

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Ρία , Άννα , Νάνσυ.
Ποια θα παίρνατε για παθητικιά?
(Αμάντα έχω πάρει μη γράψετε).
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Δεν τη πρόλαβα ρε μάγκες τη πήρα και μου είπε ότι μόλις έφτασε Αθήνα. Αλλά η Άννα παραμένει εδώ να ρίξω βόλι μαζί της ή με Ρία?
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
ρε παιδια η Ρια με τπτ δεν καβλωνει για να γαμησει?? μονο παθητικη ειναι?? ειναι κουκλαρα η ατιμη!!!
 

nikosioannou

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
70
Like
73
Πόντοι
0
Καλημέρα.δεν είδα ιδιαίτερα καλές κριτικές για Αναστασία.αλλα οι φωτό της είναι καυλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom