Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
Με Julie Perrier μίλησα με μηνύματα στο viber, τα κλασσικά 100€/30' και 150€/60', σε διαμέρισμα κοντά στη Π.Μελά, ελεύθερη πίπα, φιλάει λέει και χύνει με +50€
Κι εγω μίλησα μαζί της μου εβγάλε πιο πολυ παθητική.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.956
Κριτικές
2
Like
5.953
Πόντοι
1.056
Ξέρει κανείς κάτι

 

killaaah

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
Κανονίζω επίσκεψη μετά από καιρό. Έχουμε πληροφορίες για εδώ;

 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Γεια σας παιδες. Με την πρωην Bella Ts Ελληνιδα...που ειχε σταματησει για ενα διαστημα κ νομιζω ειχαν πει καποιοι οτι τραγουδουσε;;; κατι τετοιο...Ναταλι νομιζω το ονομα αν δεν κανω λαθος. Επεστρεψε. Εχει κανεις προσφατη εμπειρια;
Όντως επέστρεψε. Έβαλε και βυζιά....εξού και η απουσία....
Αρκετά θυληκη και συμμετοχική
 

Lovecost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Παίζει τίποτα καλο στν πιατσα αυτη τν περίοδο ?
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Κανονίζω επίσκεψη μετά από καιρό. Έχουμε πληροφορίες για εδώ;



νομιζω φιλε μου γυφτοκροσακι ειναι η συγκεκριμενη! παντως ρε παιδια απο αλεξανδρεια ειμαι κατεβαινω σαλονικη καθε φορα μπας και δω κανα καλο τραβελι και παντα στα στουντιο καταληγω στις πουτανες. ολες μουφα ειναι και αν εχει καποια καλη την χρυσοπληρωνεις!!!
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
στη Σοφια στη Βουλγαρια εχει πολυ καλες τρανς!! μπειτε στο alo.bg να δειτε, ολες μια και μια ειναι. νομιζω πρεπει να κανουμε ενα ταξιδακι προς τα εκει!
 

urm98

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
τελικα για νορα και αντριανα ξερει κανεις?
 

Ptzthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
116
Κριτικές
10
Like
355
Πόντοι
291
Για την κοπέλα ξέρουμε κάτι?
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Για την κοπέλα ξέρουμε κάτι?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
νομιζω φιλε μου γυφτοκροσακι ειναι η συγκεκριμενη! παντως ρε παιδια απο αλεξανδρεια ειμαι κατεβαινω σαλονικη καθε φορα μπας και δω κανα καλο τραβελι και παντα στα στουντιο καταληγω στις πουτανες. ολες μουφα ειναι και αν εχει καποια καλη την χρυσοπληρωνεις!!!
Και ούτε πρόκειται να δεις... Η συγκεκριμένη πιάτσα έχει πεθάνει, το πολύ πολύ να πετύχεις τη Νανά και τη Λάουρα στον οπαπ...τη Φιόνα στο ύψος του fever και τα γυφτακια γύρω από το κτηνιατρειο με διάφορους γυφτους και Πακιστανους να περιφερονται γύρω από το τετράγωνο προφανώς οι προστάτες τους. Μάλιστα παρατήρησα ότι μία από αυτές έχει και καγκουριστικο αμάξι με αυτοκόλλητα γράμματα απ'εξω που γράφει το όνομα της
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Και ούτε πρόκειται να δεις... Η συγκεκριμένη πιάτσα έχει πεθάνει, το πολύ πολύ να πετύχεις τη Νανά και τη Λάουρα στον οπαπ...τη Φιόνα στο ύψος του fever και τα γυφτακια γύρω από το κτηνιατρειο με διάφορους γυφτους και Πακιστανους να περιφερονται γύρω από το τετράγωνο προφανώς οι προστάτες τους. Μάλιστα παρατήρησα ότι μία από αυτές έχει και καγκουριστικο αμάξι με αυτοκόλλητα γράμματα απ'εξω που γράφει το όνομα της
γιατι ετσι ρε φιλε? χτες πηρα το αμαξι και πηγα για ψαξιμο ΜΟΝΟ μαυρες ειχε και ενα γυφτοκροσσακι 1 η ωρα το βραδυ!!!! μηπως ρε παιδια μεταφερθηκε η πιατσα?? ρωτησα τον μπενυ χιλ στο φεισμπουκ γιατι τετοια ξεραιλα? και μου ειπε οτι κυνηγαει η αστυνομια!! τεσπα τι να πω ρε παιδια.. παλι κατεληξα σε στουντιακι. ΑΑΑ να ρωτησω.. στο στουντιο GODIVA αυτη η μικρη κανει καλο γαμισι? την εχει δοκιμασει κανεις?? κουκλακι ειναι!!! δεν την πηρα γιατι ειχα ηδη γαμισει. τωρα πηρα τηλ και εμαθα Αντζελα την λενε και ειναι απο τσεχια!
 
Τελευταία τροποποίηση:

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Και ούτε πρόκειται να δεις... Η συγκεκριμένη πιάτσα έχει πεθάνει, το πολύ πολύ να πετύχεις τη Νανά και τη Λάουρα στον οπαπ...τη Φιόνα στο ύψος του fever και τα γυφτακια γύρω από το κτηνιατρειο με διάφορους γυφτους και Πακιστανους να περιφερονται γύρω από το τετράγωνο προφανώς οι προστάτες τους. Μάλιστα παρατήρησα ότι μία από αυτές έχει και καγκουριστικο αμάξι με αυτοκόλλητα γράμματα απ'εξω που γράφει το όνομα της
η λαουρα ειναι παθητικη γαμοτο, καλο μωρο αλλα παθητικη , η φιονα καλη αλλα τον εχει μικρο , η νανα ποια ειναι?? ειναι ενεργητικη??
 

Bella Ts

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
35
Like
113
Πόντοι
0
Όντως επέστρεψε. Έβαλε και βυζιά....εξού και η απουσία....
Αρκετά θυληκη και συμμετοχική
Με συγχωρείς φίλε μου..είσαι νταβας μου κι ξέρεις το τι κάνω κι το τι όχι..έλα σε παρακαλώ!Αν γουστάρω εγώ να κάνω κάτι θα το κάνω..επίσης το γιατί σταμάτησα κι γιατί όχι δεν έχει καμία σχέση με το ότι έβαλα στήθος!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
γιατι ετσι ρε φιλε? χτες πηρα το αμαξι και πηγα για ψαξιμο ΜΟΝΟ μαυρες ειχε και ενα γυφτοκροσσακι 1 η ωρα το βραδυ!!!! μηπως ρε παιδια μεταφερθηκε η πιατσα?? ρωτησα τον μπενυ χιλ στο φεισμπουκ γιατι τετοια ξεραιλα? και μου ειπε οτι κυνηγαει η αστυνομια!! τεσπα τι να πω ρε παιδια.. παλι κατεληξα σε στουντιακι. ΑΑΑ να ρωτησω.. στο στουντιο GODIVA αυτη η μικρη κανει καλο γαμισι? την εχει δοκιμασει κανεις?? κουκλακι ειναι!!! δεν την πηρα γιατι ειχα ηδη γαμισει. τωρα πηρα τηλ και εμαθα Αντζελα την λενε και ειναι απο τσεχια!
Α έτσι είπε ο Μπενυ ?Και πως γίνεται και υπάρχει μόνο αυτός και η κλίκα του στην πιάτσα ?Αυτούς δε τους κυνηγάνε δηλαδή ?Περίεργα πράγματα συμβαίνουν μ'αυτην την παρέα στην πιάτσα...
Στο Godiva έχω να μπω πάνω από χρόνο, έχει πάντα τις πιο αδιάφορες γυναίκες οπότε δε την ξέρω την μικρή που λες.

Η Νανά είναι πάντα τέρμα κάτω στη Μαζαράκη σε μαύρο αμάξι, πρέπει να έχει πατήσει τα 60 αλλά διατηρείται θυληπρεπης ακόμα.
Και πολύ αραιά να πετύχεις τη Βικτωρια στον οπαπ.
Αυτή είναι η εικόνα της πιατσας φίλε οπότε τζάμπα μην τρως τις ώρες σου.
Η δε πιάτσα της 26ης Οκτωβρίου που υποτίθεται ήταν οι πιο γκομενες εκεί έχει καταργηθεί στην ουσία αλλά έχουν απομείνει οι τρεις μεγάλης ηλικίας cross που κάθονται στα παγκάκια εκεί μετά τα δικαστήρια στο ξεκίνημα της οδού σταθμού δηλαδή μπροστά στο διατηρητεο.Σημείο που δε μπορείς να σταματήσεις και να θες γιατί θα σε πάρουν παραμαζωμα αυτοί που έρχονται με φόρα από την Πολυτεχνείου

Μια κατάντια είναι η πιάτσα μόνο γυφτοι, Πακιστανοι, μαύροι,πρεζόνια... Κι εγώ απορώ
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Α έτσι είπε ο Μπενυ ?Και πως γίνεται και υπάρχει μόνο αυτός και η κλίκα του στην πιάτσα ?Αυτούς δε τους κυνηγάνε δηλαδή ?Περίεργα πράγματα συμβαίνουν μ'αυτην την παρέα στην πιάτσα...
Στο Godiva έχω να μπω πάνω από χρόνο, έχει πάντα τις πιο αδιάφορες γυναίκες οπότε δε την ξέρω την μικρή που λες.

Η Νανά είναι πάντα τέρμα κάτω στη Μαζαράκη σε μαύρο αμάξι, πρέπει να έχει πατήσει τα 60 αλλά διατηρείται θυληπρεπης ακόμα.
Και πολύ αραιά να πετύχεις τη Βικτωρια στον οπαπ.
Αυτή είναι η εικόνα της πιατσας φίλε οπότε τζάμπα μην τρως τις ώρες σου.
Η δε πιάτσα της 26ης Οκτωβρίου που υποτίθεται ήταν οι πιο γκομενες εκεί έχει καταργηθεί στην ουσία αλλά έχουν απομείνει οι τρεις μεγάλης ηλικίας cross που κάθονται στα παγκάκια εκεί μετά τα δικαστήρια στο ξεκίνημα της οδού σταθμού δηλαδή μπροστά στο διατηρητεο.Σημείο που δε μπορείς να σταματήσεις και να θες γιατί θα σε πάρουν παραμαζωμα αυτοί που έρχονται με φόρα από την Πολυτεχνείου

Μια κατάντια είναι η πιάτσα μόνο γυφτοι, Πακιστανοι, μαύροι,πρεζόνια... Κι εγώ απορώ
τιποτα φιλε απο τρανς μονο ΑΜΑΝΤΑ σταθερα μεχρι να πεθανουμε!! σαλονικη εισαι...χ χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom