Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

ssenses

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
25
Πόντοι
0
Την καλησπέρα μου,
Νέο μέλος εδώ, όχι στον χώρο των τρανς. Αν και θεωρώ ότι οι ερωτικές επιδόσεις του κάθε ατόμου και το ταίριασμα είναι σχετικά, υποκειμενικά , θέμα στιγμής, γούστων κλπ, ευχαριστώ τα παλαιότερα μέλη για τα φώτα τους. Στον βαθμό που δεν κρύβουν σκοπιμότητες, γιατί υπάρχουν και τέτοιες, νομίζω ότι οι κριτικές είναι χρήσιμες. Θα καταθέτω κι εγώ τις υποκειμενικές μου εμπειρίες όποτε προκύπτει θέμα με κάποια που γνωρίζω. Και θα τονίζω κάθε φορά ότι είναι υποκειμενικές.
Καλό βράδυ και καλά να περνάμε γενικώς!
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Για πείτε αξίζει η όχι ;
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΝΕ ΤΖΑΜΠΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΠΟΝΗΡΕΨΑΝ... ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΠΩΣ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΡΟΥΚΑ ΤΩΝ 20 ΕΥΡΩ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΡΑΝΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ... ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ... ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ... ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΤΡΑΝΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΨΗΛΑ...
 

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
61
Like
131
Πόντοι
0
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΝΕ ΤΖΑΜΠΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΠΟΝΗΡΕΨΑΝ... ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΠΩΣ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΡΟΥΚΑ ΤΩΝ 20 ΕΥΡΩ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΡΑΝΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ... ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ... ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ... ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΤΡΑΝΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΨΗΛΑ...
Καλά μπροστά στον Μπενι Χιλ που έχει γεμίσει τα σάιτ με αγγελίες του η από πάνω βλέπεται. Φυσικά και πάλι καμία σχέση με τρανς. Την μία φορά που την πάτησα και πήγα με υποδέχτηκε με γενια στο πρόσωπο. Όλη την ώρα σκεφτόμουν που παω και μπλέκω ο μαλ...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
Παω μια δωσει σε ενα κροσκακι ,χτιπω κουδουνι μπενω με υποδεχετε μ πλατη κιταω τ κωλαρα μεσα στ κολαν και τ πλατη μαζι μ τ ωραιο φησικο μαλι κ λεω απο μεσα μου γυναμαι !!!! Τ τ θελα ν το πω γυριζει και ειχαι μουσι ...ξενερωσα
 

ssenses

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
25
Πόντοι
0
Την έχω γνωρίσει τη "φουλ καυλωμένη". Από τις χειρότερες εμπειρίες μου.
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
https://kanesex.com/transsexual/cro...-psaxnoun-antres/ela-na-me-adeiaseis_i1291740 εδω και αν δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα... μιλαμε για 150 κιλα πατσαβουρα που εχει ψευτικες φωτο... αυτο το σχολιο ειναι για να σωσω οποιον αφελη ειδε τις φωτο και πιστευει οτι θα συναντησει ανθρωπο... μιλαμε σκατοχαρακτηρας οσο δεν παει... το νου σας...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
Που τ βρηκες δαυτη μουτρο ????
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Καλά μπροστά στον Μπενι Χιλ που έχει γεμίσει τα σάιτ με αγγελίες του η από πάνω βλέπεται. Φυσικά και πάλι καμία σχέση με τρανς. Την μία φορά που την πάτησα και πήγα με υποδέχτηκε με γενια στο πρόσωπο. Όλη την ώρα σκεφτόμουν που παω και μπλέκω ο μαλ...
Εσύ έχεις ίδια πάθηση με μένα λέγεται μαλακία στον εγκεφαλο
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.143
Πόντοι
481
Σίγουρα όταν μας χτυπάει η καύλα στο κεφάλι κάνουμε ΟΛΟΙ μαλακίες! Αλλά είναι κρίμα να μην κάνουμε ένα βήμα πίσω και να σκεφτούμε καθαρά τις απειροελάχιστες επιλογές που έχει να μας προσφέρει το χωριό μας(π.χ Αμάντα κ.ο.κ) από το να πετάξουμε τα 50-60-70 ευρώ μας...
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
84
Like
105
Πόντοι
0
Για το δυδιμο Αντριαννα-Νορα κανένας κάποια άποψη η εμπειρία?καλημέρα σε ολους
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.969
Κριτικές
34
Like
7.745
Πόντοι
3.886

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Βάτραχε όλο το μπου σε πήρε χαμπάρι ότι είσαι προμοτορακι
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
Παλυ καλα που εχουμε κ σενα που ξεφητροσες χθες ν μας διαφωτισεις χωρις ν χει καμια σχεση μ τ χωρο
 

Babis_

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
173
Πόντοι
0

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Το μπου το παρακολουθώ χρόνια και ότι είμαι νέο μέλος δε σημαίνει ότι είσαι περισσότερο σχετικός με το χώρο το πεδίο σου περιορίζεται αποκλειστικά στις εγχώριες τρανς και έχει χάρη που δε θέλω να γράφω άσχημα πράγματα για επαγγελματίες αλλιώς θα έγραφα κάμποσες κριτικές αλλά καμιά μέρα θα πάρω ανάποδες και θα πάρει η μπαλα πολλες
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.496
Κριτικές
12
Like
3.465
Πόντοι
746
Το μπου το παρακολουθώ χρόνια και ότι είμαι νέο μέλος δε σημαίνει ότι είσαι περισσότερο σχετικός με το χώρο το πεδίο σου περιορίζεται αποκλειστικά στις εγχώριες τρανς και έχει χάρη που δε θέλω να γράφω άσχημα πράγματα για επαγγελματίες αλλιώς θα έγραφα κάμποσες κριτικές αλλά καμιά μέρα θα πάρω ανάποδες και θα πάρει η μπαλα πολλες
Να γραφεις φιλε μου. Για να ξερουν ολοι ποιες ειναι οι σωστες επαγγελματιες που τιμουν κ σεβονται τα χρηματα του αλλου κ ποιες κανουν το αντιθετο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom