Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
τιποτα φιλε απο τρανς μονο ΑΜΑΝΤΑ σταθερα μεχρι να πεθανουμε!! σαλονικη εισαι...χ χαχαχαχα
και απο πουτανες αποδεκατισμενα ειναι γαμω τα λοκνταουν τους! χτες αυτο μου λεγανε οι cha-chades. οτι ρωσια ουκρανια εχει λοκνταουν και ρουμανια ειναι ανεμβολιαστες ολες.. γι αυτο μενουν οι ιδιες και οι ιδιες.,.. 15 πουτανες αυτες ειναι! γαμωτο εφυγε η Ριτα η ουκρανεζα!! και την ειχα στανταρακι.. δε μου λες? γλωσσοφιλα ποιες δινουν εκτως απο την μανταλενα ξερεις??
 

asd00f

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Έχω διαβάσει αρκετά αλλα εφόσον ηρθε ο καιρος για επίσκεψη ήθελα να ρωτήσω κάτι φρέσκο για την elenasunrise;;
 

asd00f

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Δεν διευκρίνησα σε ρόλο ενεργητικό η Έλενα όπως επίσης πρώτη εμπειρία δικη μου...
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
https://kanesex.com/transsexual/tra...ta-19-ek-xontro-san-petra-6942586759_i1262746 ξερω οτι ειναι γυφτοκροσακι.. αλλα ειναι λιγακι καβλιαρικο σε σχεσι με τις αλλες που ειναι τελειως αντρουα...την εχει παρει κανεις?? να το τολμισω ? τι λετε?? δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες γαμοτο
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
γιατι ετσι ρε φιλε? χτες πηρα το αμαξι και πηγα για ψαξιμο ΜΟΝΟ μαυρες ειχε και ενα γυφτοκροσσακι 1 η ωρα το βραδυ!!!! μηπως ρε παιδια μεταφερθηκε η πιατσα?? ρωτησα τον μπενυ χιλ στο φεισμπουκ γιατι τετοια ξεραιλα? και μου ειπε οτι κυνηγαει η αστυνομια!! τεσπα τι να πω ρε παιδια.. παλι κατεληξα σε στουντιακι. ΑΑΑ να ρωτησω.. στο στουντιο GODIVA αυτη η μικρη κανει καλο γαμισι? την εχει δοκιμασει κανεις?? κουκλακι ειναι!!! δεν την πηρα γιατι ειχα ηδη γαμισει. τωρα πηρα τηλ και εμαθα Αντζελα την λενε και ειναι απο τσεχια!
Α έτσι είπε ο Μπενυ ?Και πως γίνεται και υπάρχει μόνο αυτός και η κλίκα του στην πιάτσα ?Αυτούς δε τους κυνηγάνε δηλαδή ?Περίεργα πράγματα συμβαίνουν μ'αυτην την παρέα στην πιάτσα...
Στο Godiva έχω να μπω πάνω από χρόνο, έχει πάντα τις πιο αδιάφορες γυναίκες οπότε δε την ξέρω την μικρή που λες.

Η Νανά είναι πάντα τέρμα κάτω στη Μαζαράκη σε μαύρο αμάξι, πρέπει να έχει πατήσει τα 60 αλλά διατηρείται θυληπρεπης ακόμα.
Και πολύ αραιά να πετύχεις τη Βικτωρια στον οπαπ.
Αυτή είναι η εικόνα της πιατσας φίλε οπότε τζάμπα μην τρως τις ώρες σου.
Η δε πιάτσα της 26ης Οκτωβρίου που υποτίθεται ήταν οι πιο γκομενες εκεί έχει καταργηθεί στην ουσία αλλά έχουν απομείνει οι τρεις μεγάλης ηλικίας cross που κάθονται στα παγκάκια εκεί μετά τα δικαστήρια στο ξεκίνημα της οδού σταθμού δηλαδή μπροστά στο διατηρητεο.Σημείο που δε μπορείς να σταματήσεις και να θες γιατί θα σε πάρουν παραμαζωμα αυτοί που έρχονται με φόρα από την Πολυτεχνείου

Μια κατάντια είναι η πιάτσα μόνο γυφτοι, Πακιστανοι, μαύροι,πρεζόνια... Κι εγώ
https://kanesex.com/transsexual/tra...ta-19-ek-xontro-san-petra-6942586759_i1262746 ξερω οτι ειναι γυφτοκροσακι.. αλλα ειναι λιγακι καβλιαρικο σε σχεσι με τις αλλες που ειναι τελειως αντρουα...την εχει παρει κανεις?? να το τολμισω ? τι λετε?? δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες γαμοτο
Μιας και το αναφέρεις χθες τη νύχτα που γυρνουσα κάνα δίωρο στην περιοχή, στον Οπαπ δεν υπήρχε απολύτως τίποτα και ήταν μόνο αυτή και η άλλη η Ζωή εκεί στο ξεκίνημα της Γιαννιτσών που στήνονται.
Πράγματι είναι πολύ θυληπρεπης σε βαθμό που μπερδεύεσαι...

Η ίδια απογοητευτική εικόνα και στα μπουρδελα με τα μισά σπίτια κλειστά

Και επειδή όλο το ξεχνάω...Τι απέγινε ο travestolagnos και λείπει τόσο καιρό ?Λαγνε ζεις ρε ?
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
ψηνεται κανενας συναγωνιστης αποψε το βραδυ να κανουμε καμια παρτουζα μαζι με κανα τραβελι, εννοειται να ειναι ενεργοπαθητικος. οποιος γουσταρει ας μου στειλει μυνημα
 

Neos989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
55
Like
8
Πόντοι
0

Αν κάποιος φίλος την έχει δοκιμάσει αν αξίζει?
 

ssenses

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
25
Πόντοι
0

Αν κάποιος φίλος την έχει δοκιμάσει αν αξίζει?
Η Αναστασία είναι μόνο παθητική
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21

Αν κάποιος φίλος την έχει δοκιμάσει αν αξίζει?
ελα φιλος την δοκιμασα εγω στο ενεργητικο κομματι, βασικα με ξενερωσε γιατι την ειχε αξυριστη την πουτσα της, ενταξει για τα 20 ευρω που εδωσα γαμαει καλα αλλα ευρω παραπανω δεν αξιζει. αν θες κατι οικονομικο τοτε να πας!!
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
"sexi trans πρόθυμος να εκπληρώσω τις επιθυμίες σου μπορώ να είμαι κυρίαρχος είσαι σίγουρος ότι σαν τη σκλάβα μου είμαι ενεργός και παθητικός θα εκπληρώσω τις προσδοκίες σου 100% πραγματικές καθώς οι φωτογραφίες"
αυτο το κειμενο γραφει εντωμεταξυ ετσι οπως το γραφει καταλαβαινεις οτι ειναι ξενη αλλα στο viber γραφει κανονικοτα ελληνικα.. τι σκατα παιζει και γιατι δεν μιλαει στο τηλεφωνο οταν την παιρνω? γι αυτο ειμαι καχυποπτος... την εχει ξανασυναντισει κανεις εδω μεσα??
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
Ρε μούτρο τ κάνει νιάου νιάου στ κεραμίδια??
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
5
Like
4.158
Πόντοι
606
Θα χει κάνα γκόμενο η θ παίζει τίποτα άλλο..βουλγαροτραβελο μ κανει
 

Alekos400

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Έχω διαβάσει αρκετά αλλα εφόσον ηρθε ο καιρος για επίσκεψη ήθελα να ρωτήσω κάτι φρέσκο για την elenasunrise;;
Καί εμένα με ενδιαφέρει
Αν μάθεις κάτι ή κάνεις επίσκεψη μου λες
Αν γνωρίζει κάποιος κάτι να μας πει.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
504
Like
1.766
Πόντοι
206
https://kanesex.com/transsexual/transsexuals-psaxnoun-gia-antres/lady-6907902530_i1260439 παιδες τα φωτα σας!! τρελο καυλι αλλα μου κανει εντυπωση οτι δεν απανταει στην κληση και στελνει μυνηματα μεσω viber! λετε να ειναι καμια κομπινα??

Καμιά κομπίνα. Την έχω πάρει πολλές φορές στην Αθήνα. Μια χαρά είναι η κοπέλα. Ψιλομικρό μέγεθος, αλλά το δουλεύει καλά. Ενεργοπαθητική.

Λατίνα είναι. Μάλλον αποφεύγει να σου μιλήσει, γιατί τα αγγλικά της είναι της κακιάς ώρας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
Καμιά κομπίνα. Την έχω πάρει πολλές φορές στην Αθήνα. Μια χαρά είναι η κοπέλα. Ψιλομικρό μέγεθος, αλλά το δουλεύει καλά. Ενεργοπαθητική.

Λατίνα είναι. Μάλλον αποφεύγει να σου μιλήσει, γιατί τα αγγλικά της είναι της κακιάς ώρας.
Καλημέρα. Πόσο παίρνει γνωρίζουμε??
 

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
61
Like
131
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε τίποτα; Καινούρια μου φαίνεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom