Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Ιωάννα δεν υπάρχει τέλος
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Χαίρομαι που υπάρχει έστω και ένας που έχει πει ότι υπάρχουν και επικυνδινες...
Τονιζω είδη υπάρχουν τέσσερις στην Θεσσαλονίκη που είναι ασθενείς και δεν το αναφέρουν... Και δουλεύουν κανονικα...

Κούκλα μου, πάντα υπάρχουν επικίνδυνες, το θέμα είναι άλλο. Τώρα το γράφω σαν ένας πολίτης και όχι νομικός, το να το λέμε δεν είναι και τόσο εύκολο. Θέλει και απόδειξη. Και εγώ είμαι σχεδόν σίγουρος, ότι κανένας από μας εδώ δεν θέλει να αρρωστήσει μόνο για να έχει την απόδειξη στα χέρια. Αυτό θα ήταν πολύ χαζό!!! Μπορώ να έχω εύλογη υποψία και να τη εκφράσω, μάλιστα, συμφωνώ. Δεν υπολογίζω, ότι κάποια από τις άρρωστες να βάλει δικηγόρο για να μάθει στο μπου, ποιος είναι και από ποια IP adress έγραψε για να πάρει το θέμα δρόμο δικαιοσύνης. Όλοι είμαστε προσεκτικοί για τη υγεία μας σε αυτό το θέμα. Ότι κάποιες είναι ανεύθυνες, το ξέρουμε όλοι, απλά δεν το φωνάζουμε σε όλο το κόσμο. Υπάρχουν καλά και κακά πράγματα και μάλλον για αυτό είναι εδώ ατό το φόρουμ. Και άνθρωποι, που ξέρουν να διαβάζουν μεταξύ γραμμών, καταλαβαίνουν. Και αυτοί, που έχουν κεφάλι για να μη τους βρέχει μέσα στο λαιμό, δεν θα το καταλαβαίνουν, δικό τους πρόβλημα. Πάντως και εσύ, φαντάζομαι, έρχεσαι εδώ για να ψυχολογήσεις τους πελάτες σου πριν να φτάσουν στην αγκαλιά σου. Μη το παρεξηγείς, σε παρακαλώ, με τη πρώτη ευκαιρία έρχομαι Θεσσαλονίκη να σε δω!!! Ανυπομονώ για τη συνάντηση μας!!! Εκτός, εάν έρχεσαι νωρίτερα στη Κύπρο εσύ.
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Χαίρομαι που υπάρχει έστω και ένας που έχει πει ότι υπάρχουν και επικυνδινες...
Τονιζω είδη υπάρχουν τέσσερις στην Θεσσαλονίκη που είναι ασθενείς και δεν το αναφέρουν... Και δουλεύουν κανονικα...

Για  τα  σχολια   τυπου  '' επικινδυνη΄''   δεν  εγραψε  ενας  μονο....αλλα  κατα  καιρους   πολλοι  για καποιες.

Η   αναφορα  '' παιζει  καποια  επικινδυνα''δεν  αφορα   μονο  την  οποια  τρανς    συμπεριφερεται   με  τον  ακραιο  αυτο    τροπο   αλλα    εξισου   συμμετοχη  κ  ευθυνη  εχει  κ  ο  εκαστοτε   πελατης.
Που  το  αποδεχεται  και  το  επιζητα     καποιες   φορες   μαλιστα.

Αυτο  που γραφεις  ομως  εσυ  ...υπαρχουν   τεσσερις   ασθενεις   και  δουλευουν   κανονικα!!!!!!!!!!!!!
Αναρωτιεμαι   ...οι  ιδιες   το  γνωριζουν?   εσυ  πως  το  γνωριζεις?  Ειναι   σιγουρη  η  πληροφορια  σου?
Τι  να  πω....

 

Hulk69

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
0
Καλησπέρα ...νέος στα σχόλια της σελίδας με λίγες εμπειρίες ,κυρίως μετά από μελέτη των σχολίων από τις παλιές καραβανες,οπότε θα χρειαστώ βοήθεια για αυτές που έχουν απομείνει στη μετά κορονοιου εποχή.Εχω καταλήξει σε Νίνα Έλενα sunrise και τη δοκιμασμένη Αμάντα,ενώ μου έκανε κλικ η νέα αλλοδαπή στα μέρη μας big Yuki.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Καλησπέρα ...νέος στα σχόλια της σελίδας με λίγες εμπειρίες ,κυρίως μετά από μελέτη των σχολίων από τις παλιές καραβανες,οπότε θα χρειαστώ βοήθεια για αυτές που έχουν απομείνει στη μετά κορονοιου εποχή.Εχω καταλήξει σε Νίνα Έλενα sunrise και τη δοκιμασμένη Αμάντα,ενώ μου έκανε κλικ η νέα αλλοδαπή στα μέρη μας big Yuki.
Καλωσόριζες στη ομάδα μας, μάλλον Big Yuli? Όλες έχουν καλό όνομα και καλές κριτικές. Κάπου διάβαζα τώρα, ότι η Έλενα δήλωσε έχω μολυνθεί με κορονοϊο. Αλλά πάρε τηλέφωνο και ρώτα. Το διάβαζα εδώ στο bourdela, αλλά δεν θυμάμαι το θέμα. Κάποιος το έγραψε σαν εκτίμηση της επαγγελματικότητας.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
839
Like
358
Πόντοι
26
Καλωσόριζες στη ομάδα μας, μάλλον Big Yuli? Όλες έχουν καλό όνομα και καλές κριτικές. Κάπου διάβαζα τώρα, ότι η Έλενα δήλωσε έχω μολυνθεί με κορονοϊο. Αλλά πάρε τηλέφωνο και ρώτα. Το διάβαζα εδώ στο bourdela, αλλά δεν θυμάμαι το θέμα. Κάποιος το έγραψε σαν εκτίμηση της επαγγελματικότητας.
το γραφει η ιδια της στην αγγελια του  kanesex οσο για την yuli εγω δεν βρηυκα καποια κριτκη εσυ που την ειδες?
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746

Hulk69

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
0
Η big yuli είναι Αθήνα ,εγώ λέω για yumi bigcock που ήρθε εχθές Θεσσαλονίκη
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196

Hulk69

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
0
Φίλε Hulk69, το είχα γράψει και στο νήμα με τις αλλοδαπές τρανς, μάλλον είναι αυτή:
δε βρήκα κριτική ομως φαίνεται δυνατό αλλά χωρίς εμπειρία από κάποιον είναι ρίσκο και με τα φράγκα που ζητάνε οι αλλοδαπές δεν είμαστε για ρίσκο
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
839
Like
358
Πόντοι
26

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
μοιάζει αλλά και εμένα δε .ου φαίνεται η ίδια

Αν πας στα βίντεο που έχει στο προφίλ της στο ts-dating και είναι ανεβασμένα στο youtube, και κάνεις κλικ στην ιστοσελίδα της στο youtube (
), σε ένα από τα βίντεο λέει ότι την λένε Yume Farias. Και αν γκουγκλάρεις αυτό το ονοματεπώνυμο σε βγάζει σε αυτά τα βίντεο. Οπότε λογικά αυτή πρέπει να είναι, χωρίς και να είμαι απόλυτα σίγουρος βέβαια. Τώρα αν αξίζει από κοντά ή όχι, δεν ξέρω, δεν την έχω συναντήσει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: form

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
839
Like
358
Πόντοι
26
Αν πας στα βίντεο που έχει στο προφίλ της στο ts-dating και είναι ανεβασμένα στο youtube, και κάνεις κλικ στην ιστοσελίδα της στο youtube (
), σε ένα από τα βίντεο λέει ότι την λένε Yume Farias. Και αν γκουγκλάρεις αυτό το ονοματεπώνυμο σε βγάζει σε αυτά τα βίντεο. Οπότε λογικά αυτή πρέπει να είναι, χωρίς και να είμαι απόλυτα σίγουρος βέβαια. Τώρα αν αξίζει από κοντά ή όχι, δεν ξέρω, δεν την έχω συναντήσει.
στο YouTube ειναι οκ σε αυτο που ανεβασες τιποτα δεν ταιριάζει ( πρόσωπο κωλος πουτσα) βασικα ένα τέρας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom